Reklama

kakání partnerky

hnětař (Út, 23. 6. 2015 - 22:06)

Vincku, nevím o čem... škoda že sem nebyl u tebe, hned bych z toho hovna uhnětl krásnou sošku, přístě mě zavoelj do ateliéru, nebo hovno přines!

Sochař (Út, 23. 6. 2015 - 20:06)

Ahoj Ivo, k tomu výletu...máš pravdu, že šiška ani bobek nikdy není a nebude stejný! Tvojí kamarádky je mi líto...asi v sobě musela mít pořádný kus? Ty jsi netoužila vidět její šišku/y? Co ze sebe nakonec dostala?
S tím lyžákem...to znám, jakmile je cizí prostředí a není to případ, že to ani nejde vydržet, tak to nejde ven.

A nový dotaz.. viděl tebe někdy někdo kakat kromě rodiny? Ty sama jsi viděla jen tvoji 11 letou kamarádku když šla kakat ve škole nebo víckrát?

Jana (Po, 22. 6. 2015 - 06:06)

Vincku, nevím o čem mluvíš, o jakých webovkách. Dokud jsem neobjevila tuto diskusi, tak jsem nikde na internetu o tom nic nepsala.

V pátek ráno jsem byla kakat, zpočátku tuhé hovínko, ale postupně řídlo až konec byla doslova sračka. Proto jsme se šla osprchovat a po něm dle zákona schválnosti další, to už byla voda, ne hovno. Už se mne to nelíbilo, dala si hořkou čokoládu, asi po 2 hodinách přišlo v práci na mne ještě jedno tekuté sraní, ledva jsem doběhla, opět hořká čokoláda. Určitě mne během dne musela pořádně ta prdel smrdět. Naštěstí ale pak už nic, ustalo to. A dnes ráno konečně úleva v podobě 2 tuhých šišek. Není hovno jako hovno. Ten pocit úlevy je naprosto jiný.

Při tlačení nemám (nebo možná nevnímám) nijaké bolesti. Jsem soustředěna ne ten "výkon".

Pavkol - díkv I (Ne, 21. 6. 2015 - 11:06)

jsem rád že si vykakala dvě středně velké šišky a věř mi že kdyby si toho přítele neměla že já bych se rád na průběh nebo aspoň výsledek rád podíval. Proto ti budu vděčný alespoň za každý tvůj další příspěvek, kde uvedeš počet toho co si vykakala.

Honzík (Ne, 21. 6. 2015 - 09:06)

Děkuji Ti Ivo! Pokusím se.

Iva (Ne, 21. 6. 2015 - 08:06)

Zdravím vás.Dnes jsem vykakala dve středne dlouhe šišky,hezky pomalu ze mě lezli,a pak užasný pocit prázdneho zadečku.Není to takové jako včera,ale těším se,že jdu každý den.Pokud jde o tebe,Honzíku,máš to těžký.Zkus změnit stravu,jez hodně zeleniny,ovoce,cerealií,pij ovocné šťávy,acidofilní mléko.Zacvič si,aspon 3o dřepu denne.Zkus si sednout na záchod ráno po probuzení,i když se ti nechce kakat,zkus tlačit,aby se to kakání nejak nastartovalo.Když to nepomůže,poraď se s lékařem,aby si to později nelitoval,že si neudělal něco pro sve zdraví.Chci ti jenom dobře.Pavkole,můj přítel není tak fascinován kakáním jako kluci v této diskuzi.Jen ve výjimečních situacích a když má na to naladu,tak se příde podívat na můj výsledek v záchodě.A vidět mě jak to všechno ze sebe tlačím,to by už bylo na něho moc.Ale myslím,že to není nic odpuzujíciho,nevím,ale ja si myslím,že jsem krásna i když kakám.Já ti přeju holku,která by byla v tomto směru tolerantní,a ještě lepší jako jsem já.Tak se mějte krásně,příjemné kakáničko přeju.

Honzík (So, 20. 6. 2015 - 14:06)

Ahoj Ivo! Tak to mám za sebou. Velké a tuhé. Já mám asi líné střevo. Chodím po několika dnech. To se mi teprve začne chtít. Jak tu potřebu nepociťuji, tak na to zapomínám. Dá se to nějak přenastavit? Děkuji.

Pavkol (So, 20. 6. 2015 - 11:06)

5 krásných dlouhých šišek s žbluňknutím no to je nádherný výkon. doufám že i ta moje budoucí bude tak tolerantní že mi buď přímo výkon anebo výsledek bude ukazovat. taky bych chtěl mít tak tolerantní holku jako jsi ty ivo ke svému příteli

prase ! (So, 20. 6. 2015 - 09:06)

Zdravím vás...dej si je zarámovat!

Iva (So, 20. 6. 2015 - 09:06)

Zdravím vás všechny.Janko,blahopřeju k uspěchu.Jen tak dál.Kakání je užasná věc,tak si ji užívej.Co se týče broskví,ti jen změkčí stolici,uplný průjem z toho není.Ale máš pravdu,raději se pořádně vykakat najednou,než každou chvíli po trošku.Sochaři,ohledně toho výletu-na místě,které jsem si vyhlédla na kakání,jsem viděla několik hovínek,buď tam byl někdo z naši party,nebo někdo uplně cizí co šel kolem.Byly to různé hovínka,tak jako každý člověk je neopakovatelný originál,tak každý člověk vykaká jiné hovínko.I když jsme všichni jedli stejná jídla.Každý den vykakáš jiné hovínko,i když se ti zdá podobné,ale stejné jako bylo včera není.Co se týče mé kamaradky,moc se ji mluvit nechtělo,jen usilovně tlačila.Říkala jsem ji,ať toho nechá,ať to zkusí doma,doma něco sní,třeba švestkový kompot,aby se to aspoň trošku pohlo.Proč se takhle trápit.Říkala,že když se vráti do třídy,znovu se ji bude chtít.Je to blbý pocit,chce se ti kakat a když si sedneš na misu,nic z tebe neleze.Snědla moc čokolady,čokolada ucpáva.To jsem taky zažila,ale naštěstí jsem byla doma,maminka mi dávala pít ovocné šťávy a trošku to "přimrzlé" hovínko nakoplo.Ostatní holky,co byly na záchodě,viděli,že kaká,ale každý si šel za svým,na nic se neptali.Na lyžáku jsem kakala až na druhý den po příchodu.Bylo to asi změnou prostředí,jinou stravou.O ostatních nevím,možná že kakali někde ve křoví,za stromem,když jsme byly na svahu.Honzíku,nevím ,síce tlačení je zdravé,trenuje se tím střevo,aby neochablo,ale když je to příliš a to hovínko je tak tuhé,že ho sťeží vytlačíš a stáva se ti to často,můžeš si uhnat hemoroidy(zlatou žílu)a to je moc nepříjemné,nebo si můžeš něco natrhnout.Takže zkus si to nastartovat tak,abys mohl pěkně bez problému kakat.Dnes ráno mám pohodovou náladičku,když tohle píšu.Dnes jsem vykakala 5 KRASNYCH VELKYCH DLOUHYCH ŠIŠEK.Nedivím se,byla jsem na oslavě,kamaradka měla promoce,už jsem věděla,že z toho bude pořádna kakačka.Ještě teď slyším,jal žbluňkli do záchodu.Můj drahý měl taky pohodovou náladu,tak jsem mu je ukázala.Nezlobil se,díval se udiveně a říkal"To všechno bylo v tomhle krásnem štíhlem bříšku,člověk by nevěřil".Ja strašně miluju takhle se vykakat.Takové kakáničko není každý den a já si ho moc užívam.Jak ze mě lezou ty užasné šištičky.Když jsem je viděla v záchodě,no nádhera.Někomu je z jeho vlastních hovínek na blití,mě tedy ne,je to produkt mého těla a potvrzuje že jsem zdravá,a navíc jsou uhlédné a pěkně tvarované.Tak tolik na dnes.Mějte se krásně ,příjemné kakáničko přeju

Mark (Pá, 19. 6. 2015 - 20:06)

Chjo, zase Honzík, milovník...Horší je tu ten úchyl přes turecké hajzly. Pořád je zamilovaný do možnosti vysrat se na tureckém hajzlu. Ale nedokáže ho najít a pořád s tím otravuje asi 5 let. Proč někam nejede, na to ten úchyl neodpovídá. Chce, aby turecký hajzl přilétl za ním jako létající koberec.

Vincek (Pá, 19. 6. 2015 - 20:06)

Jani, neměla jsi nějaké...Jani, neměla jsi nějaké webovky o kakání? Tam taky byla Jana, která měla podobné zážitky jako Ty a chtěla tam vést diskuzi. Měla tam i ankety a tak. Kdy chodíte na velkou, jak často, jestli mužům smrdí stolice víc apod. Zajímavé je, že se žádná diskuze nerozproudila, tak ty stránky asi po 3 letech zrušila.

Pozorovatelka (Pá, 19. 6. 2015 - 20:06)

Pardon: na Janu a Ivu.Chjo, zase Honzík, milovník těžkého tlačení.... holčička na nočníčku nemohla vytlačit tuhou skybalu a tak plakala, ale zatnula pěstičky a sestřičky jí povzbuzovaly, aby byla statečná. Po vytlačení jí pochválily. Tak toto miluje Honzík. Speciální úchyl na tlačení kamenných bobků. Když u toho teče krev, tak ještě lépe. Jednou nám tu napsal asi 30 takových příběhů, tak mu někdo napište, jak jste tlačili a bylo to extrémně těžké.

Honzík (Pá, 19. 6. 2015 - 19:06)

Pardon: na Janu a Ivu.

Honzík (Pá, 19. 6. 2015 - 19:06)

Otázka na Janu a Lindu: bolí vás někdy odchod tuhého hovínka? Mě dost. Je v pořádku zatnout zuby a vytlačit to? Není to nebezpečné? Napsali byste pro mne něco něžného a povzbuzujícího? Děkuji.

Martin (Pá, 19. 6. 2015 - 16:06)

Zajímavé téma. Když jsem se seznámil se svojí dnes už manželkou, zjistil jsem, že jakékoliv takto intimní téma pro ni bylo tabu. Pamatuji na jeden večírek, kdy toho více vypila a potřebovala se vyčůrat. Jenže nebylo kde a já jsem ji při chůzi podpíral protože měla hodně vysoké podpatky a alkohol udělal své. Říkám ji, nestyď se a v klidu se vyčůrej, tady je park. Park to teda nebyl. Byly to 2 stromy a tráva. Za boha ne. Když už řekla, že se asi počůrá, tak říkám dobře, lepší než kdyby ti praskl močový měchýř a hrozila nějaká operace. Tak říkám zastavíme, v klidu se počůráš, je noc nikdo stejně nikde není, oblečení se vypere. Také ne. Sundala si boty, které mi dala společně s kabelkou do ruky, aby mohla jít sama a nakázala mi jít 200 metrů napřed a nesměl jsem se otočit, abych ji neviděl počůranou. Dál jsem dostal za úkol zavolat jestli někdo není na naší ulici a jak vejdu do domu se zamčít v ložnici, aby se ona mohla osprchovat, převléct a vyprat hadry. Domů jsme tak nešli jako normální pár, ale já vpředu a ona bosa v punčochách daleko za mnou.

Vincek (Pá, 19. 6. 2015 - 09:06)

Ahojte, pozdravuji všechny....Jani, neměla jsi nějaké webovky o kakání? Tam taky byla Jana, která měla podobné zážitky jako Ty a chtěla tam vést diskuzi. Měla tam i ankety a tak. Kdy chodíte na velkou, jak často, jestli mužům smrdí stolice víc apod. Zajímavé je, že se žádná diskuze nerozproudila, tak ty stránky asi po 3 letech zrušila.

Jana (Čt, 18. 6. 2015 - 15:06)

Ahojte, pozdravuji všechny.
Pro Sochaře - ano, styděla jsem se dost, doma i ve škole, tam jsem snad ani nikdy kakat nebyla a na takových hromadných vícedenních akcích jsem raději šla brzy ráno, když ještě všichni spali. Proto raději v té přírodě, křoví, kde o mne nikdo nevěděl. Nijaké zvláštní kakací zážitky ale nemám. Vím jen, že často se mne chtělo před zkouškama ve škole, ale pokud to šlo (a to většinou šlo vždy), jsem to zadržela. Ten jistý druh studu mám v sobě i nyní, kdybych ho neměla, asi bych na tuto diskusi nikdy nezabruslila. Ale velmi pěkně se mne s vámi píše, děkuji. Takže k mému současnému kladnému vztahu ke kakání jsem se postupně dlouho propracovávala a nikdo o tom nevěděl, ani nesměl vědět.
Ivo, děkuji za povzbuzení, jak v osobním životě i kakání. Chlapa nyní fakt nechci, pro mne je vším vnučka a syn a také snacha, která mne nepovažuje za obávanou tchyni, ale starší kamarádku. Tvá ráda ohledně broskví je dobrá, ale já zase nechci, aby to přešlo do průjmu. i když chodím málo, tak se téměř vždy dokonale vyprázdním a to je možná lepší než něco jen polovičatě a za třeba za hodinu znova. na WC často přemýšlím o všem možném a už nějaké inspirace mne tam napadly. Knížky na WC ale nečtu, max. tak nějaký program nebo si vyřídím sms.
Dnes jsem byla netradičně až odpoledne, jedna střední šiška, nevybočující z normálu.
Bobo, taková úleva po 7 dnech musí být super, to musíš být pak v sedmém nebi, nevím kolik je u mne rekord, možná k tomu týdnu se to blíží. Raději to ale zkoušet nebudu, i když by to mohlo být fajn, takové super odlehčení. Ale každé kakání je super (mimo průjmu), tak proč to oddalovat.
Tak přeji všem pěkná, formovaná hovínka. Jana

Jana (Čt, 18. 6. 2015 - 15:06)

Ahojte, pozdravuji všechny.
Pro Sochaře - ano, styděla jsem se dost, doma i ve škole, tam jsem snad ani nikdy kakat nebyla a na takových hromadných vícedenních akcích jsem raději šla brzy ráno, když ještě všichni spali. Proto raději v té přírodě, křoví, kde o mne nikdo nevěděl. Nijaké zvláštní kakací zážitky ale nemám. Vím jen, že často se mne chtělo před zkouškama ve škole, ale pokud to šlo (a to většinou šlo vždy), jsem to zadržela. Ten jistý druh studu mám v sobě i nyní, kdybych ho neměla, asi bych na tuto diskusi nikdy nezabruslila. Ale velmi pěkně se mne s vámi píše, děkuji. Takže k mému současnému kladnému vztahu ke kakání jsem se postupně dlouho propracovávala a nikdo o tom nevěděl, ani nesměl vědět.
Ivo, děkuji za povzbuzení, jak v osobním životě i kakání. Chlapa nyní fakt nechci, pro mne je vším vnučka a syn a také snacha, která mne nepovažuje za obávanou tchyni, ale starší kamarádku. Tvá ráda ohledně broskví je dobrá, ale já zase nechci, aby to přešlo do průjmu. i když chodím málo, tak se téměř vždy dokonale vyprázdním a to je možná lepší než něco jen polovičatě a za třeba za hodinu znova. na WC často přemýšlím o všem možném a už nějaké inspirace mne tam napadly. Knížky na WC ale nečtu, max. tak nějaký program nebo si vyřídím sms.
Dnes jsem byla netradičně až odpoledne, jedna střední šiška, nevybočující z normálu.
Bobo, taková úleva po 7 dnech musí být super, to musíš být pak v sedmém nebi, nevím kolik je u mne rekord, možná k tomu týdnu se to blíží. Raději to ale zkoušet nebudu, i když by to mohlo být fajn, takové super odlehčení. Ale každé kakání je super (mimo průjmu), tak proč to oddalovat.
Tak přeji všem pěkná, formovaná hovínka. Jana

Sochař (Čt, 18. 6. 2015 - 14:06)

Ahoj Ivo, děkuji za odpovědi na předchozí otázky i info o tvých šiškách.
Tvůj zážitek z výletu patří k dalšímu hezkému vyprávění a je fajn, že se ti to tak moc líbilo. Viděla jsi po těch pár dnech v tom lese i hovno někoho dalšího z party? Zajímalo tě to?
A vzhledem k tomu, že se tu nic neděje, tak budu v otázkách pokračovat... k té kamarádce bych se zeptal třeba ještě na to, jestli ona sama to nějak komentovala? A co ostatní holky, co tam během té přednášky přišly a viděly ji tam těmi otevřenými dveřmi? Určitě jim bylo jasné, že tvoje kamarádka kakala.

Jinak jsem předtím psal, že lyžák je celkem běžný..to ovšem platilo asi v tvém případě, že jsi se vykakala ráno v chatě a tím to pro tebe skončilo, ale co ostatní? Pokud by mělo platit, co jsi psala výše, tak se jim muselo chtít kadit v průběhu dne při lyžování? A na svahu asi moc možností není...jak to tehdy řešili a kde kakali?

Reklama

Přidat komentář