Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

6.8. (Čt, 6. 9. 2012 - 13:09)

Je to bohužel na rozhřešení.Nemůžu v té místnosti ani být...

Superman (Čt, 6. 9. 2012 - 12:09)

Kubrte, spravedlivým se...O co se snažím ? Podobně jako SJ se snažím poznávat Boha JHVH a dělat Mu radost. ? Vám je to úplně jedno. Dokonce se vám nelíbí práce SJ, kterou vykonávají. To by se ti možná líbilo nosit roušku přes obličej jako muslimka. Je to podle mně volba menšího či dokonce žádného zla a hlavně... je to podle biblického proroctví. "Žádný usedlík neřekne jsem nemocný" nebo "...ustanou války do nejvzdálenější části země" - to přece není proroctví od SJ, ale od samotného Boha Bible JHVH. ? ? ? A že ty jsi proti tomu sama se stavíš do opozice proti Bohu JHVH. :P Takže spíše je na místě o co jde tobě ? Odpověď je jednoznačná: Zavést lidi na scestí, protože v žádném případě nečiníš Boží vůli a neznáš Boha JHVH. Jen tady planě plácáš místo toho, aby jsi si sama ověřila co Bůh požaduje. A jsou i jiní hodní lidé, kteří neznají nádhernou Pravdu z Božího slova o SJEDNOCENÍ ZEMĚ V UCTÍVÁNÍ JEDINÉHO PRAVÉHO BOHA JHVH. Ti všichni jsou Kristovými ovečkami, které náš Pán přivádí do jednoho ovčince... a ďábel nad nimi nemá moc. ? ? ? Bohužel jen nad lidmi ze světa, odpadlými od víry. ? ? ?

Pavel z Čech (Čt, 6. 9. 2012 - 12:09)

Mare ty jsi gnostička?

Mare (Čt, 6. 9. 2012 - 12:09)

Naštěstí nezáleží pouze...
Kubrte, spravedlivým se člověk stává, když mu Kristus sejme hříchy a jsou smazané před Bohem.

Ne, že bude taková hvězda jako ty, že bude spravedlivý svojí silou, že se bude snažit žít podle Bible.

Ty se Kubrtíku ani nesnažíš, takže o co ti jde ?

Vždyť pokud tedy někdo žít nebude na očištěné zemi, tak to budeš i podle doktríny svědků.

Tak o co se snažíš ?!

Venca (St, 5. 9. 2012 - 15:09)

Diduse znám a on zná...No počkej Valentýne, to trochu odbíháme od otázky, jak to, že píšeš "Křestané Didusi" stejně jako Pepa. To je zvláštní:)

. (St, 5. 9. 2012 - 15:09)

.

. (St, 5. 9. 2012 - 15:09)

.

. (St, 5. 9. 2012 - 15:09)

.

. (St, 5. 9. 2012 - 15:09)

.

. (St, 5. 9. 2012 - 15:09)

.

Valentýn (St, 5. 9. 2012 - 14:09)

Takhle psal Pepa - to...Diduse znám a on zná jojo.Jinak mě překvapuje Tvůj zájem o pepu.Já ti teda ,ted něco řeknu.

Toto je vytaženo z jeho promluvy ke křestanům.Neznámy pisatel to tady vložil rok předtím ,než tu pepa napsal svůj první př.Od té doby jsou tady jeho výroky a citace běžné.Takže, nečekané komplikace.

28.12.2009 19:28 - bible je

jenom literarní dílko které se tvaří jako vdechnuté,inspirované.Jejím poslaním je zamlžit Ježíše Krista o jeho otce.Otec Ježíše Krista je jiný, než židovský bůh pomsty a hněvu. V Ježíši Kristu se zjevil Bůh lásky a milosrdenství. Vyznavači temnoty se ocitli v ohrožení a proto Ježíše ukřižovali. Ježíš svým utrpením na kříži vykoupil oddané a věrné duše ze zajetí falešného boha, stvořitele hmotného světa. Křesťané koketující s židovským Písmem se vystavují nebezpečí bludu, je tudíž nutné Starý zákon odmítnout.A ten nový,je sepsan podle potřeb těch kteří rozhodovalí o jeho obsahu.Ohaníte se různymi překlady a neuvědomujete si že ten nov.zákon vám dala do ruky ta církev kterou nazývate,nevěstkou která smilní s králi země.

bible je
je kniha která tě učí,neposuzujte.Proč jsi napsal,(ty však kráčíš přímo vstříc věčnému zavržení).
Vy kteří si řikate křestané,jako samozvaní soudci,posuzujete jiné ačkoli by jste nemělí.pisatel reaguje na křestana a pokračuje-
Opsano z orginalu, který se zachoval.
Co cirkev to jiný vyklad,da se řici,že jiný bůh jiný Ježíš. Bohu jste dali jméno,jako lidské a posadili jste ho na trůn kdesi v nebi.Na Boha není možné pohližet jako na bytost.Promne je Bůh trvale přitomen,není jakoby mimo tento svět.Lidská duše je součastí Boha,je tou části Božího vtělení, která mu umožňuje růst a sebepoznání.Prožít Boha může jen každý sám.K poznaní Boha nam může pomoci kterakoli cirkev a její dogma,stejně jako kdejaky kazatel.Protože však platí,že mylit se může každý,je promne nemyslitelné,stat se součastí jakekolí církve,či organizace.Věřím jenom tomu čemu,rozumím,a tomu co jsem prožil.

Superman (St, 5. 9. 2012 - 14:09)

Naštěstí nezáleží pouze na Jméně. I když i to je pro Boha podstatné. Ale nejdůležitější nauka SJ je rozdělování na ovce a kozly. :P No a Acharys se postavila na stranu kozlů. ? Je to vlastně učení, které nás učí o blížícím se soužení a smrti ničemného lidstva. Spravedliví lidé budou vlastnit zemi a přebývat na ní navždy. Tedy všichni kolem mně tvrdí, že každý jednou zemře. Ale to proto, že není SJ. Právě tím nás náš Pán odděluje. A kozly pošle do věčného odříznutí (zemřou), ale spravedliví obdrží od našeho nebeského Otce JHVH dar věčného života na očištěné zemi. Proto nemějte strach malé stádo a ... CHVALTE JAH !!! ? ? ?

Acharys (St, 5. 9. 2012 - 12:09)

Seru ti na celýho jehovu....dobrý je ,že naštěstí neříkáte právé jméno.To nezná nikdo.Je to jen jméno zdeformované.To je jasně dokázáné.Ale vychází t tradice jména Jahve.Ale i to je jen z kořenového slova ADONAJ od tud JahveS.J jsou dichovně negramotní.Tak si vytvořili nebo přijali již z deformavané počeštěné Jehova.Vychází z vulgáty.A z Petrova překladu.Co chcete po nich neznaj ani své doktrýni.A ani nauky a historii svou vlastní.

Myslím ,že ani většina nezná nikoho jménem kdo je nyní ve vedení v Pensylvánii.Brooklyn je už přestěhován dávno.Vedení myšleno.VRO.Takže k takovým si někdo těžko získá duvěru.

5.9. (St, 5. 9. 2012 - 05:09)

Seru ti na celýho jehovu....No uznávám, Templáři si do huby neviděli a svaté jim nebylo vůbec nic.Je pravda,že voják bojuje pro svou čest a obávám se,že s tím nezmůžeme nikdo nic.Pokud se takového člověka někdo dotkl,poškodil jeho čest,čest jeho Ženy,Rodiny,Vlasti,je obvyklé,že hájí čest tím,že protivníka vyzve na souboj.Smysl je v tom,že tím dává najevo,že si něčeho váží víc,než vlastního života...

Návštěvník (Út, 4. 9. 2012 - 23:09)

Zdraví vás váš...Seru ti na celýho jehovu.
Jestli má tenhle bůh v oblibě takový týpky, jako jseš ty, to radši budu pastafarián.
Krleš!

Superman (Út, 4. 9. 2012 - 22:09)

Zdraví vás váš zamilovaný Superman. Trochu jsem se zasekl v hyperprostoru... tedy v zoologické zahradě. Je to fakt paráda. ? Tak neváhejte a pojďte si hrát: http://www.myfreezoo.cz/ My Free Zoo vás vítá. Hoďte starosti za hlavu a buďte jako malé děti. Pokud nebudete jako malé děti rozhodně nevejdete do Božího království. ? ? ? No vy jste sice jako malí rošťáci, ale tahle hra vás určitě napraví a pobaví. Jinak já už jsem se vzdal veškeré naděje, že by se celý svět změnil, ale věřím, že ti, kteří DOUFAJÍ V JEHOVU přežijí konec tohoto ničemného světa. Jo a nevěřte¨Mare a Acharys - jsou to PODVODNICE. Doufejte v Boha JHVH a budete zachráněni.?

Venca (Út, 4. 9. 2012 - 20:09)

Tady je citace:
Křestané Didusi.Náš přítel Valentýn je skutečný.Byl dvacet let u svědků Jehovových ve funkcí jako ..... .Sam se pozdějí nazval popravčím.Ja sám jsem byl u,ale každý mamé svou minulost.Jednou jsem se prostě zasek.Vnitřně jsem pochopil, že tomu co veřejně káží, sám nevěřím.Byl konec,konec něčeho.Křestané Didusi a to nebylá náhoda.Ono se totíž něco stalo.Tam uvnítř pepy,jestlí rozumíš.A musím říct že:jsem duševně scela zdráv,neberu žádné prašky,drogy,atd.,a jsem stopro abstinent.To že sem někdy něco,tak to ne proto abych někoho přesvědčovál,křestané Didusi tak to není.Já jenom aby ti co si to mé přečtou poznali, že všechno může (a já vím že je),byt jinak.Ještě ti teda něco řeknu křestané Didusi.Když čtu to Tvé, tak se tam tak trochu poznavám.p
A ještě kratičká poznámka.
Poznámka:První dávka meruněk je v hrnci,zavařovacím hrnci.A na ty fotky se podivám hned ted,jen doufám že to není nějak složité.Nemam rád složité věcí,mám rád merunky.)
Jenom pro třipomenutí.
Připominám:Křestané Didusi jednou Jsi napsal,(škoda že nejsí křestan),a já nato, že už nejsem křestan, asi ti to uniklo,možná.Křetané Didusi chápeš.Takže to co je Tvou řekněme součastností je pro mne minulost.p
Jsem Gnostik.A naty fotky se podivam a pokud tam bude nějaká podle mého gusta tak ji tam teda dam.Dneska už budu končit.Máme ted hodně práce, přátelé mi nabalili merunky, tak se bude zavařovat.Mám rád merunky.p
Jaky pak boj,to slovo ve svém významu je Gnostikům cizí.Gnoze nepřipouští nasili,to je snad každému jasne.Jenom kratička poznámka.
Poznámka:Po Nicejském koncilu r. 325 došlo k definitivní roztržce mezi oficiálním proudem křesťanství a gnózí. Církev gnózi odsoudila, její stoupenci byli pronásledováni a gnostické texty ničeny.
Čas ukazal kdo že to vlastně(zvítězíl).Sice to trvalo,ale!,nastal čas.p
Dějiný sepsané vítězi,jsou dějinami sepsanými vítězi a taková je jejích hodnota.Ostatně to že,křestanství přežilo jedině diky své krutostí, je fakt.p
Je zajimavé pozorovat jak v jednotlivých křestavských církvích probihají různa školení majicí jediný účel.Sjednocuji své ovečky v hlasaní omylu.Řekl jsem zajimavé,ne prátelé, je to smutné pozorovní.Aby toho nebylo málo,příchazejí sem američtí bratři křestané, kteří tento stav jenom vylepšilí.Vylepšili v tom slova smyslu,že upřímně věřicího křestana který toužil po poznání,přesvědčíli,že dobrý křestan musí vědět.Křestan tedy touží po vědomostech.Křestan který VÍ, je převědčen o své vlastní velikosti.Takto vyškolený křestan hledá ve svém okoli koho by vyškolil,ještě lépe přeškolil a říka se tomu znamenitý boj.Bojují a vlastně obhajují představy svých učitelů.Vysledkem je pak ono známe rozdělení:křestanství a křestanstvo.Křestanstvím je myšlené to jediné prave,křestanstvo je to které odpadlo.Ptam se tedy, které je jedině pravé,jsou to katolici,adventní,sj,babtisté atd.,nebo pravdu mají nově vzniklé křestanské združení.Odpovím si sám.Nemyslím, že by stáli před podstatou Slova Pravdy. Hledají spíše své spočinuti.p
Srdečné pozdravení ode mne.
Morava je jistě krásná země.Tak nějak je to v jedné pisničce,a je to pravda.Morava neni jenom krasná,ale!je i štastná,je oni postaráno.Jak?Na dveřích jednoho kostela byl jakys list,který začinal slovy:
Nejsvětější Panno Marie,ochrankyně Moravy oroduj za nás.Pak se tam píše proč byl tento kostel zasvěcen právě Panně Marii několika bolestné.Nenapadlo mne nic jiného než říci.Tuto krásnou zem,křestanství minulo a to i to biblické.

Na našich setkáních velmi rád hovořím svymi slovy.Někdy je ovšem nutno citovat z toho z čeho vychazíme,cituji:
Být gnostikem znamená, že člověk musí pochopit, kým jsme byli a čím jsme se stali, kde jsme byli... kam pospícháme, od čeho jsme oprošťováni, co je zrození a co je znovuzrození. Ale znát sám sebe do nejhlubšího stupně, znamená zároveň znát Boha - to je tajemství gnoze.
Zanechte pátrání po Bohu a stvoření a jiných podobných věcech. Hledejte jej tak, že začnete u sebe. Poznejte, kdo je ve vás, kdo všechno činí svým vlastním a říká: "Můj Bůh, má mysl, mé myšlení, má duše, mé tělo." Poznejte prameny smutku, radosti, lásky, nenávisti . . . Jestliže pozorně prozkoumáte tyto věci, najdete Boha v sobě.
Vy křestané mate jednu knihu,sice nic moc.Ale!Kdyby jste se drželi učení biblického krista, byli by jsté jednotni.Vás rozdělujou knihy které tuto (knihu knih)vysvětlují.Nemate to snadné.p
Ještě kratička poznámka.
Poznámka:
Odmitnutím Jehovy jako Otce Krista se vám nov.zákon rozpadne (rozdělí)na bylo ,nebylo).Nepřipustné?
Můj pozdrav všem.
Ještě teda před tím než vyjedu.Samotný biblický Kristus svým učením vyvraci legendu o jsem který jsem, zvaném též Jehova.Je to tam v té knize napsané.Křestané,ten bůh který jak se říka nemá počátek ani konec prostě nikdy nebyl.Pohřběte tohoto boha,zapomente a budete svobodní.Ale každý to nechápe a jsou i takoví kteří ze strachu nebudou nad tím ani uvažovat.A oto jde, hlavně o ten strach.Tmelem křestanství žel není Kristovo učení o lásce.Ale strach z pomsty a smrti, jak vás učí vaší pastýři.Pohřběte toho boha.Ja vím, jak? pohřbit to co není.Stačí zapomenout.Pokud křestané nevystoupí ze stímu tohoto mrtvého boha, jakekolí disk, jsou zbytečné. p
Můj pozdrav všem a hlavně těm kteří si mne všimli.
Jenom kratičká poznámka k tomuto:To jsou Pepane zase výmluvy.
Poznámka:
Né nejsou.Nekoupím fotak za pár tisíc pro jednu fotku.Nikdy jsem tento nepotřeboval a tak to asi zůstane.

Př.od křestana Diduse to je ovšem jiná.Tady kratičká poznámka nebude stačit.Je to vlastně námět na nejmeně půldení přednášku.Nemám to slovo rád,ale zrovna mne napadlo.Mi přátelé říkaji že jsem držel řeč.Takže k tomuto bych řečníl možna tak půlden,ale je možné že i ....
Tak a ted vážně.Podovolil bych si poopravit hned tu první větu.

První věta:Jsi jistě moudrý člověk. Škoda, že nejsi křesťan ˘ ale asi jdeš svoji cestou.
Má oprava: Jsi jistě dobrý člověk.Škoda,že už nejsi křestan o ale poznání kterého se ti asi dostalo,tě vede tam, kde jak věřím půjdem jednou i my křestané.Asi tak.nějak
Křestané Didusi,Tvůj př.jsem si stáhl a jistě Ti odpovím.Jak jsem řekl v úvodu. Nebude to snadné, vlastně né,bude to na dlouho a my přece nespěcháme.Byl to promne dlouhý a unavný den.V Ostravě horko,já vím je léto.Nemám rád horko.Zítra mně čeka jizda autem a Kroměříž není zrovna za rohem.Možná to nebude ani na otočku,takže se může stát, že se tam zdržím.Až se vrátím,tak Ti napíší.
A přece jedna kratičká poznámka:
Didusi, jak jsi napsal moudrý člověk.Potkal jsem v životě všelijakých lidí, ale žadného moudrého.Ani Ty Didusi když jsme se tady řekněme potkali, jsi takového nepotkal.Mam zbaleno, jdu spát,dobrou.p
Můj pozdrav všem.Jenom kratičké poznámky k včerejšku.

Jehovisté nejsou křesťané!
Neřeším.
Pepana dobrý.
Děkují, pochvala potěší,kritika povzbudí.
A takové kdysi upalovalí.
Ano,křestanství pohřbilo to z čeho vyšlo.
Je fakt že to čtu už po padesáte a pořád oběvují nové věcí.Má to hloubku.To nepsal žadnéj ..
Takový zájem jsem nečekal.Jinak si myslím že jsem normální člověk.Rozdil mezi mnou a křestaný je hlavně v tom, že já vín odkud jsme přišli a že se tam zase vratime.Křestané v to nevěří.
Pepó a co fotečka?!
Nebude,přátelé mi řekli že musím mit dig.fotak,a karta se pak da do pčitače,atd moc složité.Ted musím mít hlavně kameru,protože mi přátelé ji mají a pak tiskarnu.
máš divnej písemnej projev.
Tak jak mi zobak narostl,tak hovořím tak píši.
Pepane a které ty seš?
Nejsem křestan.
Pepane ale napsal jsi to dobře. Pyšní lovci lidí.
Svědkové Jehovoví se stavějí nadevše a to je zahubi.

A ještě něco,ale jenom jako informací.Dnes mame setkání v Ostravě,zítra v Kroměříži.Rovněž jsem přijal pozvání do Valtic které proběhne někdy s srpnu.Jsou jenom pro pozvané.Pokud Vás zajima načem stavíme ,tak tam nas najdete:Nauka Gnostiků,pak:http://gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2006060015,a podobně.p

V týdnu jsem pohovoříl z křestaný kteří mi nabízelí časopisy.Ano byli to svědkové Jehovovi.Po kratkém seznamení,začli hovořit na téma,boží kralovství,které brzy změní svět.Řekl jsem jim. Pravda je pomalá a ta vaše je uspěchaná.Nerozuměli.Pravda vycházi z poznání.Vy stavite na poznání písem,já stavím na poznání sama sebe.Vaším poznáním se stavate nic nechapajicími mudrci.Poznání sama sebe však vede k napravě.Vy křestané očekavate přichod kralovství které vše vyřeší a hlavně přinese spásu vyvoleným.Svědčíte bohu který rozděluje a vytváří chaos.Je to dobře vymyšleny špatný bůh.Proto přicházi Kristus,kterého poslal skutečný Bůh a Otec,Ten který je dárce veškerého života.Člověk není nadevším,není panem tvorstva je součást živého Boha.Očekavate příchod božího královstvi jakoby z nebe.Řeknu vám ted něco otom království.Ve vás uvnitř je boží královstvi,uvnitř každého člověka.Proč?Bůh neni někde v nebi,je trvale přítomen,můžeme říct je vnás a my vněm.Hledejte cestu jak Ho v sobě najít a naleznete Boží království
Svědci kroutí hlavami a se slovy to nebudeme poslouchát odcházejí.Odcházejí pyšní lovci lidí.Chce se mi říct štasní to lidé,ale né.Štasní jsou ti kteří jím neuvěří.p

Venca (Út, 4. 9. 2012 - 20:09)

uzavřený komunitní...Takhle psal Pepa - to Křestané Didusi.

Acharys (Út, 4. 9. 2012 - 19:09)

Acharysko, dívala jsem se na...já nevím na jaký odkaz ten muj kde sem já???...asi ne vit..jiný ... ne?

matouš (Út, 4. 9. 2012 - 18:09)

Co to je tady za zkratky a cifry? Jsem z toho v šoku!!

Reklama

Přidat komentář