Reklama

JHVH (Jahve,Jehova) - jediný živý Bůh

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 18:01)

A ted?lidi podržte se. 2 kované sestry máma, dcera. Máma má alshaimra, léky jí dcera nedovolí a ani jí nedovolí užívat z tibetské medicíny EPAM - doplněk stravy, biostimulátor, který obsahuje bylinky jako je heřmánek, borovice, všehoj ženšenový, žebříček, kopřiva, třezalka, propolis. prý je to SATANISMUS. zapoměla jsem podotknout - obě kované sestry.
V naší rodině je víra už od 70-tých let. Jako dítě jsem se musela bát r.1975, že bude konec tohoto zlého na světě. Když se jednalo o majetek, tak by se servali, ale učení hlásá, že světský majetek nemá cenu, že je nutno pěstovat tělo a ducha a hlavně vydávat svědectví. Dospívající děti, pokud nechtěli "studovat", co s nima. Starší, také člen rodiny, který sám děti nemá, rozhodl, vyhnat je z domova. Jedna "sestra jela s přítelem v autě, měli havárku - tak se na to přišlo. Byla vyřazena ze zboru a prohlášena za kurvu. - vysvobození pro ni. Atd.,atd, Vím o tom už hodně dlouho, ale ani ve vlastní rodině nevidím žádný příklad, že by se sami chovali podle božích zásad, jenom je káží jiným. Tak si to přeberte, jak chcete.

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 18:01)

Spokojenému:
Texty které zmiňuješ mi připomínají, že Adam byl prvním dokonalým člověkem, který svou dokonalost neposlušností ztratil. Naproti tomu Ježíš byl posledním dokonalým člověkem na zemi, který svou dokonalost zachoval až do smrti. Proto mohl svému Otci - Bohu předložit dokonalé výkupné za lidstvo. Byl poslán Bohem, aby smyl hříchy lidstva v nynějším uspořádání.

Nedokážu si představit větší projev Boží Lásky a smyslu pro spravedlnost.

spokojený (St, 7. 1. 2009 - 17:01)

Einstein a jeho víra
Daniel Raus 07.05.2007
Albert Einstein - Autor: American Institute of Physic
Náhled[300x400]
Albert Einstein
Autor: American Institute of Physic

Jak to bylo s Einsteinem a jeho vírou ?.....Hostitel ale poznamenal, že samotný Einstein se kloní k víře, což vyvolalo překvapení. A Einstein prohlásil: "Když se snažíte pronikat našimi omezenými prostředky do tajů přírody, zjistíte, že za zřejmými zákony a souvislostmi existuje něco velmi jemného, neuchopitelného a nevysvětlitelného. Úctu k této síle, jež se za vším skrývá, můžeme označit za moje náboženství. V tomhle smyslu jsem tedy náboženský".

Těsně po svých 50. narozeninách poskytl Einstein pozoruhodný rozhovor o nacionalismu a víře. Na otázku, zda ho ovlivnilo křesťanství, odpověděl: "Jak dítě jsem byl vychovávaný na Bibli i na Talmudu. Jsem Žid, ale zářivá postava z Nazareta mě fascinuje". Následovala otázka, zda si myslí, že Ježíš byl historickou postavou. Einstein odpověděl: "Nepochybně ano. Nikdo přece nemůže číst evangelia bez toho, aby cítil přítomnost Ježíše. Jeho osobností přece pulzuje každé slovo. Žádný mýtus není takhle naplněn životem".

spokojený (St, 7. 1. 2009 - 16:01)

Čteme Bibli a srovnáváme,a jak vysvětlíš ?Apoštol Jan nazval Ježíše Krista v knize Zjevení prvním a posledním. Jan neměl sebemenší pochybnost, že Kristus je Bůh:

Když jsem ho spatřil, padl jsem k jeho nohám jako mrtvý; ale on vložil na mne svou pravici a řekl: "Neboj se. Já jsem první i poslední." (Zjevení 1:17)

Andělu církve ve Smyrně piš: Toto praví ten první i poslední, který byl mrtev a je živ: (Zjevení 2:8)

Já jsem Alfa i Omega, první i poslední, počátek i konec. (Zjevení 22:13)

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 15:01)

L píše: "Satan je nejlepším přítelem jakého kdy církve měly, neboť je stále udržuje při životě."

Satanovi nezáleží na životě žádného člověka a udržovat lidi v omylech je jeho náplní práce.

Naštěstí existuje Někdo, komu na lidské populaci opravdu záleží. Lidé se o Bohu mohou dozvědět přímo z bible, jak se jmenuje (někdy je třeba po skutečném jménu zapátrat, třeba i na internetu), jaký Bůh doopravdy je a co plánuje.

La Vey měl oči otevřené a viděl, jak se církve "drží" Božího slova a "dodržují ho". Číst bibli a porovnávat to s učením církví je docela zajímavé. Někdy mám pocit, že některé církve snad tu bibli ani nečtou, nebo čtou jen to co se jim hodí do krámu.

Jmenovkyně (St, 7. 1. 2009 - 10:01)

Pane L, proti buddhizmu nic nemáte?

L (St, 7. 1. 2009 - 07:01)

jasně :-) vždycky nějaký bolestný příběh ze života a pak fráze z bible, klasický postup.
Ano já mám víru. Mám víru v lidi(ve správné chlapy jak řekl Čapek)ne v nějaké velkolepé myšlenky slibující věčný ráj a zachraňující lidstvo. To vždycky skončí katastrofou. Od křesťanské totality jakékoliv církve a ž po totalitu nacistickou a komunistickou.

"Kdo z duchovních bytostí má tyhle úpravy na svědomí není třeba zveřejňovat, zavádí totiž na zcestí celou obydlenou zemi." opět klasicka. Když je něco v nepořádku tak se to svede na Satana. La Vey dobře napsal že Satan je nejlepším přítelem jakého kdy církve měly, neboť je stále udržuje při životě.

Návštěvník (Út, 6. 1. 2009 - 22:01)

Jehovisti? ...kdo to je? Podle pojmenování bych řekl, že jde o Svědky Jehovovy, ale že by se přeli "až k zblití"?
To jsem zažil od členů jiných církví, kdy byli schopni se do krve bít za nějakou nauku, někteří po chvilce propadali nepříčetnosti a dokonce zvyšovali hlas se slovy, že se "nechtějí hádat". Já byl v klidu.
Nebudu zde rozebírat kterou nauku mám na mysli, už tady několikrát padla a není jediná. Chtělo by to si opravdu poctivě číst bibli, hlavně nezaujatě a nehledat v ní důkazy pro vlastní teorie nebo některé všeobecně přijímané nauky. Nutno také nezapomenout na to, že celá bible byla napsaná pod Božím vedením svatým duchem!
Překlady bible už se liší v tom nejzákladnějším a nejpodstatnějším. Překladatelé se dokonce nestyděli hned v úvodech překladů (i v češtině) připomenout, co a čím nahradili (nehledě na varování na konci knihy Zjevení). Do pasáží v Novém zákoně je zanesli název velikonoc (původně židovského svátku Pasach), symbol kříže (v zákoně daném Mojžíšovi je použit kůl) a ve výčtu úprav textů by se dalo pokračovat.
Kdo z duchovních bytostí má tyhle úpravy na svědomí není třeba zveřejňovat, zavádí totiž na zcestí celou obydlenou zemi.

2.Timoteovi 2:22-26

Přeji vám dobrou noc a klidné sny

Návštěvník (Út, 6. 1. 2009 - 21:01)

pan L uznává víru v legendy sumerské mytologie

Jmenovkyně (Út, 6. 1. 2009 - 20:01)

Pane L, uznáváte nějakou víru?

mezek (Út, 6. 1. 2009 - 17:01)

Někdo věří že:Bible jsou vypůjčené legendy sumeru a starších mytologii. Pak se vypustilo něco co se nehodilo do krámu a ten zbytek se označil slovy: ""není od boha"" a bylo to.A někdo věří v živého Boha.Tak to bylo a bude.Ty to nezměníš.

L (Út, 6. 1. 2009 - 09:01)

je zvláštní čemu lidi mohou věřit. Bible jsou vypůjčené legendy sumeru a starších mytologii. Pak se vypustilo něco co se nehodilo do krámu a ten zbytek se označil slovy: "není od boha" a bylo to. Je nádherné vidět jak se všichni milují tak že se pak vraždí. Viz křižácké výpravy, misie, momentální situace na blízkém východě (není náhodou že tři největší náboženství pocházejí právě odtamtud) a tato diskuse nevyjímaje. Jehovisti se přou s jinýma atd atd. až k zblití jak napsal La Vey.

milka (Po, 5. 1. 2009 - 17:01)

Hezký:D

mezek (Po, 5. 1. 2009 - 16:01)

To se to zvrhlo,co. :)))

Jája (Po, 5. 1. 2009 - 16:01)

ď :-)

mezek pro jáju (Po, 5. 1. 2009 - 16:01)

Mezek

a mul (Eq. mulus) jsou míšenci koní a oslů; míšencem koně (hřebce) a oslice jest [Mezek], z osla a kobyly zase pochází mul. [Mezek] jest menší a spíše podoben k oslu, má tělo méně ztepilé než kůň a dlouhé boltce; po koni má podlouhlou hlavu, plná stehna, ocas všude žíněmi pokrytý a konečně hlas. Mul zase má velikost i podobu koně; po oslu má tvar hlavy, dlouhé boltce, štíhlejší stehna, úzká kopyta, ocas u kořene krátkou srstí porostlý a hlas. Mezky chovají v jižní Evropě, zejména ve Španělích, pak v Africe, na př. v Habeši; mul jest užitečnějším a zejména v horských krajích jest jistá chůze jeho i po úzkých stezkách na nemalý prospěch domácím obyvatelům i cestovatelům. V Jižní Americe má mul rovnou důležitost, jako v pouštích velbloudi.

Jája (Po, 5. 1. 2009 - 16:01)

A mezek?

mezek pro Evu (Po, 5. 1. 2009 - 16:01)

Koza je české rodové jméno pro tři druhy malých přežvýkavců z rodu Capra, kam kromě koz patří ještě kozorožci. Divoce žijící koza bezoárová a dnes již vyhynulá Capra prisca jsou předky domestikované formy kozy, kozy domácí.

eva (Ne, 4. 1. 2009 - 20:01)

sama sobě píšeš tady ry nesmysly,kozo

Návštěvník (So, 3. 1. 2009 - 17:01)

http://tv.nova.cz/clanek/novinky/nevidane-ozzak-tanci-solo-na-rock-n-roll.html

Reklama

Přidat komentář