Reklama

jak se odmilovat ?

Miranda (Út, 23. 10. 2012 - 15:10)

Mirando, mate mě úplně...Fialinko, ten můj býval v tomhle hodně podobný, sice volal, ale tak nějak civilně, žádné tokání, spíš věcné poznámky.Ale když psával, tak nádherně!! On měl v sobě Hrabala, Kunderu a Steinbecka s Hamingwayem dohromady.Jenomže bohužel- nejdřív sláblo psaní, potom volání, a pak najednou nebylo nic.Možná by to u tebe chtělo léčbu šokem, tím myslím vymyslet nějaký důvod, který bude nutné mu okamžitě sdělit. A na základě toho rozvinout konverzaci.

fialka (Út, 23. 10. 2012 - 10:10)

Fialko, mě u toho tvého...Mirando, mate mě úplně stejná věc...asi se s tím budu muset srovnat ...a užívat si svá "sezení u psychologa" ....vždyť psycholog taky mezi sezeními s pacienty nepíše sms :-)ale...když já bych chtěla :-)...a narozeniny...no..psát asi nebudu...ted si uvědomuji, že si taky vzpomněl až až...on to asi ani nečeká...žije si svůj život a sem tam si vzpomene na fialku...

Miranda (Út, 23. 10. 2012 - 06:10)

Fialko, mě u toho tvého mate fakt, že se pak nakonec ozve a je to mezi vámi fajn.Ale k těm narozeninovým sms - radila bych ti, abys ji napsala jen v případě, že ani on nezapomíná za tvoje narozeniny.A kdyby týden před svými narozeninami dělal mrtvého brouka a neozval se, nenapsala bych mu nic.Já vím, mně se to mluví.Dane, jsem moc ráda, že jsi zase tu, tak až budeš mít práci hotovou, těším se na jakékoliv pokračování.

fialka (Út, 23. 10. 2012 - 00:10)

Fialko, na to je opravdu.....sliby=chyby...ted jsme si uvědomila, že má tento týden narozeniny - kulaté...tak to bych asi napsat měla...ale třeba slib neporuším, když se teda ozve první on..narozky má až koncem týdne :-)Dane, já se v těch sms nepodbízím...nikdy si nemůžu být jistá, že si ji nepřečte někdo nepovolaný, takže sice milá slova, leč trochu s opatrností. Na netu se někdy ve vzkazu "rozjedu" více,protože myslím, že to může číst jen on.ALe...když se neozve...tak...nechci si psát sama pro sebe......to už i tady na sebe reagujeme a to se neznáme :-)

Dan (Út, 23. 10. 2012 - 00:10)

Nerad to říkám, ale když se protějšek fakt neozývá, může být ve vztahu chladnější nebo si být moc jistý (což je bohužel blízko sebe). Jako odstrašující případ uvádím mou první smsku Běle k narozkám, kdy mi odpověděla (ačkoli jsem se podepsal a bezpečně znala moje číslo): No dekuju ale nevim kdo to je ja znam jenom dana prochazku jenze ten ma jiny telef.(Tak to bylo jako kostka ledu za košili.)

Dan (Po, 22. 10. 2012 - 23:10)

Fialko, na to je opravdu těžké stanovit nějaký "vzorec", a to nejen proto, že jsme každý jiný. V konkrétním případě smsek by měl mít muž tu slušnost, aby se aspoň krátce ozval - čekám od něj jednání na rovinu. Od ženy snesu nějakou tu tajemnost (ale ne záludnost). Zažil jsem krásné dlouhodobé dopisování, kdy nikdo z nás nebyl ten "slabší", právě tak jako výměny sms, kdy jsem cítil, že je ona v odpovědi milá a upřímná, ale vždy o ten pověstný "fous" zdrženlivější než já. Můžeš mít, fialinko, i převahu v počtu sms, ale nemělo by tam být podbízení. Teď vydrž! Sliby nedávej - radši se odměň sama nějakou dobrotou; já jsem to taky dělával - když vydržím den nebo dva, týden nebo měsíc nebo...no dýl jsem to stejně nevydržel.

fialka (Po, 22. 10. 2012 - 21:10)

Dane, řekni mi, jako muž, jak se k vám máme chovat? Asi to bude u každého jiné, ale mě už štve, že není můj přítel schopný odpovědět ani na smsku, to nemluvím o internetu (ale to dejme tomu pochopím-v práci nemůže, doma je to složitětší), ale napsat zprávu nebo zavolat...to je pár minut.Už vícekrát jsem říkala, že zkusím vydržet, jestli se ozve sám...tentokrát to myslím vážně. Nebudu psát vzkazy na netu, žádné sms. Dokud se sám neozve...a tady slibuju, že pokud to nevydržím...tak pošlu aspon 1000 Kč na charitu. :-) Nebo...že bych našla jiného, který bude stejně dobrý, ale bude mě chtít víc jako já jeho? :-)To byl pokus o vtip .

čtenářka (Po, 22. 10. 2012 - 20:10)

Neomlouvej se, Mirando;...Dane, určitě napiš. Taky Tě strašně ráda čtu jako Miranda a už se nemůžu dočkat až bude pokračování :-)

Dan (Po, 22. 10. 2012 - 20:10)

Neomlouvej se, Mirando; škodiči se zřejmě zdokonalili. :-) Momentálně nestíhám, vzal jsem si i práci domů a nesoustředil bych se na to. Ale samozřejmě rád napíšu.

klara (Po, 22. 10. 2012 - 12:10)

Nevim jak se mám odmilovta. Zamilovala jsem se do kolegy byli jsme si i parkrat sednout.Byli i pekna slova , ale on je porad zamilovanej do bejvalky,a posledni dobu jsem vycitila i me to rek ze jen kamaradi ale ja knemu citim hodne vic nez kamarada. nevim co mam delat

Miranda (Po, 22. 10. 2012 - 06:10)

Mirando a ostatní, žádný...Dane - tak tedy promiň !!!Znělo to nějak věrohodně, nenapadlo mě, že to nejsi ty.Piš dál a na škodiče se vykašli.Jak to všechno pokračovalo???A s kým jsi dnes?

* (Ne, 21. 10. 2012 - 20:10)

Dane, nenech se odradit, prosím pokračuj.

mkrejci' (Ne, 21. 10. 2012 - 02:10)

a'

Dan (So, 20. 10. 2012 - 20:10)

Mirando a ostatní, žádný příspěvek jsem nepsal. Moje poslední slovo bylo KONEC. Dál už psali jenom škodiči.

Miranda (So, 20. 10. 2012 - 12:10)

Běla neboli Bestie, osudová...Dane, taháš tu osudové i neosudové ženy jak králíky z klobouku!:-)Tak trochu to potom vypadá, že muži to opravdu mají v životě lehčí, ale vím, že všechno sem člověk nenapíše a že je to tím pádem jen klam, jen malý výsek toho, co jsi prožil.Díky za tvůj příběh, četlo se to pěkně a myslím, že patříš k těm, co se pokoušejí o literární tvorbu, alespoň tak jsem to cítila.Tak ti přeju s tvou aktuální ženou hodně pohody a lásky a věřím, že nepřestaneš psát jako Mirek, ten tu už dlouho chybí.

aaa (So, 20. 10. 2012 - 11:10)

to jsou teda kecy ...

Dan Stan (So, 20. 10. 2012 - 10:10)

A,jak jsi jistě zaznamenala, milá Mirando, ten osudek s Bělou byl polibkový. Kdybych býval tehdy z auta nevystoupil vzrušený, nemusel bych se tady dnes červenat studem vařený.

Dan (So, 20. 10. 2012 - 09:10)

Běla neboli Bestie, osudová zcela jistě nebyla, osudová byla ta předpřed Bělou a pravděpodobně jí bude ta po Běliné kamarádce, to už teď vím, jelikož mi to předpověděla kartářky, která mi taktéž předpověla, že s Bělou budeme mít trojčata, 2 psy, kočku a křečka.

Miranda (So, 20. 10. 2012 - 09:10)

Dane - tak tohle jsem nečekala!Ale když o tom přemýšlím, tak ten vývoj má logiku. Být dlouho odmítaný a najednou mít příležitost, to prostě chlapa nemůže nechat jen tak v klidu.Znamená to, že jsi s kolegyní Běly navázal delší vztah a i ten už skončil?Znamená to, že Běla nebyla vůbec osudová?

Nika (Pá, 19. 10. 2012 - 19:10)

Dane, vytloukat klín klínem? To mi k Tobě absolutně nesedí, nenapínej... :-)

Reklama

Přidat komentář