Reklama

jak se odmilovat ?

fialka (Čt, 1. 11. 2012 - 08:11)

Dneska mám šíleně nutkavý pocit, že mu musím napsat sms nebo zavolat.Ale ...na druhou stranu bych nechtěla, aby moje zpráva byla bez odezvy.A teď "babo raď!"

Dan (Čt, 1. 11. 2012 - 01:11)

Ašanah, to jsem rád, jak to dopadlo - správný průběh na úrovni, bez trapasů. Číslo nezahazovat. Představuje cennou jistotu, pevný bod pro jakoukoli situaci. Dal Ti ho sám od sebe - další plus. Na druhou stranu, jak píše Miranda "bude rád za každý kontakt" - tak na to jsem hodně spoléhal a šeredně se spálil. Nebýt aktivity kamarádek, všechno by bývalo okamžitě zvadlo.Mirando, nedalo mi to a ten článek jsem si našel. Je to psáno vtipně a i s nadsázkou celkem pravdivě; ale život dokáže přinést i další možnosti. :-)

Miranda (St, 31. 10. 2012 - 21:10)

Jo - a daří se mi dobře, tento týden jsem četla na Seznamu, proč ženské nad 45 let nemůžou najít chlapa, tak už vím, proč ho nemám.Dnes mě jeden pozval na večeři, ale mám strach s ním jít, pro mě by to bylo něco jako charita. Je sice inteligentní i celkem dobře vypadá, ale je tu samozřejmě ALE.

Miranda (St, 31. 10. 2012 - 21:10)

JEZEVEC - tak to sedí :-)...Všechny věci chodí v době, kdy je člověk vůbec nečeká, tady alespoň u mě.Když jsem čekala, že mě opustí, neopustil mě, a když jsem s tím už vůbec nepočítala, udělal to.Myslím, že ten tvůj je stejně nevyzpytatelnej. Ted jsem jen zvědavá, kdyby se ti snad opravdu neozval, jestli budeš šťastnější než v době, kdy jsi ho mohla denně vidět, ale trápilo te, že ti nepíše a nevolá.Vážně doufám, že to sem popravdě napíšeš, zajímá mě to.:-)

Ašanah (St, 31. 10. 2012 - 21:10)

Jestli ti dal telefonní...JEZEVEC - tak to sedí :-) !!!! A číslo nezahodím, hned jsem si je uložila do mobilu. Nezahodím. Nezahodím a počkám. Zatím. A jak se vede Tobě? Možná i já budu v podobné situaci jako Ty - měsíce bez kontaktu s ním. Od Něj se to totiž docela dá čekat - ale nechci předbíhat.

Miranda (St, 31. 10. 2012 - 21:10)

Mirando, já nevím, mně se...Jestli ti dal telefonní číslo, tak se jistě ozve. A myslím, že teď bude sám a bude rád za každý kontakt.Další varianta je, že jako jezevec zaleze a nikdy s ním už nic nebude - ani pro tebe ani pro jinou.Ale to je zatím ve hvězdách.A ty máš dvě možnosti - buď se odpoutat a jeho číslo zahodit, nebo chvíli čekat a když se neozve, zalovit v jiných vodách.A samozřejmě bych ti přála třetí možnost.

Ašanah (St, 31. 10. 2012 - 20:10)

Ašanah, kdoví, třeba to...Mirando, já nevím, mně se to moc nezdá. 3,5 roku kdy já byla citově závislá a moc jsem ho chtěla a snažila jsem se - a on, nedostupný, vždy dělal jen co on chtěl. Myslím že jen mluví, co by udělal - ale skutek utek. Že se mu nechce obětovat čas na nějaké scházení. Nakonec - to ukáže čas. Já budu čekat. Ten telefon mi dávat nemusel, kdyby nechtěl. Teď se dám trochu do pořádku a třeba se opravdu něco změní.

Miranda (St, 31. 10. 2012 - 20:10)

Tak jak jsem se tu včera...Ašanah, kdoví, třeba to pravé randění teprve teď začne, třeba bylo v tomhle případě na škodu, že máte společnou práci.A vidíš, přestálas to v pohodě.:-)

Ašanah (St, 31. 10. 2012 - 20:10)

Tessie, rozumím ti naprosto,...Tak jak jsem se tu včera odreagovala, ráno jsem byla v pohodě. Byla jsem za ním, strávili jsme sami příjemně skoro celou hodinu, dal mi nové číslo na mobil (služební odevzdal)a prý se ozve. Z rozloučení mám dobrý pocit - ale co bude dál, to opravdu nevím. Na "normálním" rande jsme nikdy vlastně nebyli.

Miranda (St, 31. 10. 2012 - 20:10)

Příběh Pati je hodně,...Tessie, rozumím ti naprosto, taky cítím s Pati a s Ašanah (snad to pro ni dnes dobře dopadlo).Tvoje dětství tedy nebylo nejšťastnější, určitě takové okolnosti člověka poznamenají na celý život a hodně potom překvapí vztah, který nabídne něco docela jiného, dosud nepoznaného.Ani mně není po podobném vztahu docela fajn, ale snažím se to brát tak, že to tak mělo být.Jsem fatalista.

ps (St, 31. 10. 2012 - 14:10)

http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/jakou-cenu-ma-laska

Tessie (St, 31. 10. 2012 - 10:10)

Příběh Pati je hodně, hodně silný. Ti dva si svým způsobem byli souzeni. Je mi smutno z pomyšlení, že ten muž už není...Ašanah čeká smutná chvíle, ale já si myslím, že pokud dva chtějí spolu být, vidět se, prožívat některé věci, pak to změna zaměstnání nemůže změnit, zničit, takže to že odejde z dané firmy nemusí znamenat se dál nevidět..to ukáže až čas-mnoho věcí, jak si budou dva chybět a co z toho bude pramenit pro oba.Mirando- já jsem byla jediným dítětem bohemských rodičů, léta mně vychovávala ovdovělá babička a rodiče nás dvakrát do měsíce navšívili, nsědli jídlo babičkou připravené, udělali tytyt, buď hodná a zas jeli. Rádi obráželi sklípky, podniky, známé, pilo se. Byla jsem na posledním místě jejich zájmu, svým způsobem přítěž a dali mi to hodně znát. Nebyli to lidé, kteří by měli přivádět na svět potomka, to říkám s čistým svědomím. Obtěžoval je tak nějak moje existence a to mně u sebe měli jen pár let a já pak odešla do Prahy studovat a tam poznala manžela. Otec byl přísný, despotický, psyhicky uměl deptat. Užila jsem si své a prolila potoky slz v touze se mu zalíbit jsem byla premiantka třídy, ale dnes chápu marnost toho počínání. Byla jsem nechěné dítě a dns vím, jak to ovlivní celý život. Manžel je dobrý táta, rovný člověk, ale studený a odtažitý, city najevo prostě dávat neumí. Pro mně je celý život jakoby za skleněnou stěnou, vidím ho, slova mnohdy nedolehnou, snad mi porozumíš, co tím chci říct.Ale já si ho vážím pro jiné věci a naučila jsem se s tím žít a v mnohm se mu asi podobám. Kamarád mi řekl, že jsem odtažitá..manželé se léty soužití v mnohém totiž podobají...pochopíš, proč mně dostal fakt, že mně měl někdo najednou rád a dával mi to najevo neomylně..

Dorka (St, 31. 10. 2012 - 08:10)

Tak jsme se po delší době konečně potkali. Bohužel nebyla příležitost, abychom byli sami na vhodném místě, takže jsme na sebe akorát koukali jako na obrázek svatý. Myslím, že se ta sms minula účinkem a nic podnikat nebude. Buď toho má více rozehráno, nebo za hranice flirtování nechodí. Jsem ráda, že jsem pro to udělala, co jsme udělala. Momentálně se cítím taková utlumená. Jakoby vše pomalu odcházelo. Snad tušil, že jsem mu to poslala já.

pati (Út, 30. 10. 2012 - 21:10)

jinak - dnes mi to tady...Ašanah, proto tady jsme, aby se ti ulevilo. Já moc nedoporučuju takové to vyříkávání si něčeho, ale v jeho situaci, by jsi mu určitě pomohla alespoň lidsky. Asi bys s ním měla ráno promluvit ze své iniciativy, on má teď určitě zásadnější problémy a přece jen jsi jeho blízký člověk

Miranda (Út, 30. 10. 2012 - 20:10)

jinak - dnes mi to tady...Neboj, zvládneš to. A i kdyby ukápla slzička, je to lidský a bude si toho spíš vážit než aby to bral jako nějaké přitěžování.Třeba budeš jediná, kdo tu slzu pustí.Drž se zítra, zatni zuby, a v nejhorším uteč, kdo uteče, vyhraje.

Ašanah (Út, 30. 10. 2012 - 20:10)

Tohle je ale jiná situace -...jinak - dnes mi to tady pomohlo, trochu se z té beznaděje vypsát. Je mi líp.

Ašanah (Út, 30. 10. 2012 - 20:10)

Tohle je ale jiná situace -...Asi se rozbrečím. Nechci, aby mě tak viděl. Nevím. Chci to nějak důstojně ustát. Nechci mu přidávat ještě nějaké starosti a pocit zodpovědnosti za mě. Hlavně aby to zvládl nějak a abych mu nepřidala nějaké špatné pocity. Taky přece jen jsme si prožili svoje a rád mě určitě měl, i když jinak, než já jeho.

Miranda (Út, 30. 10. 2012 - 20:10)

No že by obcházel on lidi -...Tohle je ale jiná situace - tu výpověď si určitě nepřál a bude mu dělat dobře, když se s ním budeš chtít hezky rozloučit.Tebe to ale moc neporazilo, ne?

Ašanah (Út, 30. 10. 2012 - 20:10)

Myslím, že se buď...No že by obcházel on lidi - o tom pochybuji. Ale brzy ráno se vidět můžeme - záleží na tom, jak kdo z nás do práce dorazí. Ale nemyslím, že by mě pak nějak vyhledával.

pati (Út, 30. 10. 2012 - 20:10)

Pati, to je tak dramatické...Osudová láska to byla, protože můj osud velmi ovlivnila. Co by kdyby nemá smysl zvažovat. Já vím, že kdybych bývala žensky manipulovala, určitě bychom spolu žili. Měli jsme stejný smysl pro humor, životní styl, byli jsme rebelové. Bohužel karierismus a maloměšťáctví tam bylo z jeho strany. Oba jsme měli velký smysl pro rodinu, pro závazky, odpovědnost. Nešetřil na mě ani finančně, staral se o věci, o které by se určitě jiní milenci nestarají. On se sám vlastně také nesmířil s tím, že nejsme spolu, cítil i vůči mě závazky. Těch dalších dvacet let mnohokrát řešil, že se opět rozvede, ale už měl dvě děti a hlavně jak jsem říkala takový karierní a společenský lift...Já jsem vlastně byla i ráda, vůbec nevím, co bych dělala, kdyby se rozvedl, byl tam i problém, že jeho vztah k mému dítěti nebyl nikdy takový jako kdyby byl jeho otec.Můj muž je opak mě, extrovert, velmi oblíbený, velmi komunikativní, společenský, trochu jde po povrchu, rozhodně neřeší hloubku života... Jsme dva protipoly ale je mi obrovskou oporou a hlavně s ním také není v životě nuda. A hlavně co se týká potomka, tak co si zplodil, to má:)

Reklama

Přidat komentář