Reklama

Existuje Bůh?

Fak? (Pá, 12. 10. 2012 - 04:10)

ano,asi existuje!Je to něco...To je zajmavý. Já měl dycky pocit, že sem něco uprostřed všeho.

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 16:10)

Ona nebo on,chce jenom...Tak často to zase není.Jsem s lidmi možná víc,než si myslíš...

také názor (Čt, 11. 10. 2012 - 15:10)

běž se léčit někam...Ona nebo on,chce jenom jedno,byt mezi lidmi.Možná, je to jediná možnost.To, že je tady každý den,vkteroukoli hodinu,by to vysvětlovalo.Ted jsem zvědav,kolik,čárek jsem napsal,navíc.Že,datumko,nebo datume?:-)

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 15:10)

běž se léčit někam...Tak ho nehledej!

Nemocnej dement (Čt, 11. 10. 2012 - 15:10)

A nač potřebuje Kněz...běž se léčit někam jinam. Říkej si ty vypíčený nesmysly třeba před zrcadlem. Tady na ně neni nikdo zvědavej. (Ačkoli někteří se v nich pořád snaží hledat nějakej význam.) Táhni!

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 14:10)

A nač potřebuje Kněz traktor mě vážně nezajímá. Ten musí vlastnit nějakou polepšovnu,to totiž není jinak možný...

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 14:10)

Tedy že celému národu v...No co,krize. Nejsou peníze,obchody váznou.Výměnný obchod funguje vždy.
Není nad sousedské obchody.A to jejich Exorcistu neznám,jen jsem mu málem myslím prodala traktor a skončilo to u něčeho jiného...

Návštěvník (Čt, 11. 10. 2012 - 13:10)

Akorát ten vtip tomu chybí,...Salafisti a talibánský džihádisti by smyslu pro humor měli ještě míň a zatočili by s tebou o moc ráznějš a taky ve jménu Té Jediné Pravdy a Proroka. To si piš...

To jako že křesťani by mi dali možnost spasit se útěkem? A ještě by mne přitom sportovně povzbuzovali...
Nebo snad to jejich řvaní UPALUJ, UPALUJ, UPALUJ znamenalo něco jiného?

Návštěvník (Čt, 11. 10. 2012 - 13:10)

Jsem toho názoru,že i...Tedy že celému národu v hlavě straší SEX, SEX, SEX?
No, asi je to tak správně, jinak bychom vymřeli.

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 12:10)

Jsem toho názoru,že i číslo 666 se může vztahovat i na celý národ.

11.10. (Čt, 11. 10. 2012 - 12:10)

Ty čísla je potřeba k sobě správně přiřadit...

Návštěvník (Čt, 11. 10. 2012 - 11:10)

Jj, ty buď rád, že máš proti sobě křesťany.
Salafisti, talibánský džihádisti a evolucionisti by smyslu pro humor měli ještě míň a zatočili by s tebou o moc ráznějš ve jménu Té Jediné Pravdy.

† † † (Čt, 11. 10. 2012 - 09:10)

Akorát ten vtip tomu chybí, protože majitelé Té Jediné Pravdy by se k něčemu tak nízkému a přízemnímu rozhodně nesnížili.

Jj, ty buď rád, že máš proti sobě křesťany.
Salafisti a talibánský džihádisti by smyslu pro humor měli ještě míň a zatočili by s tebou o moc ráznějš a taky ve jménu Té Jediné Pravdy a Proroka. To si piš!

Návštěvník (St, 10. 10. 2012 - 23:10)

Jo, ty "informace"...U těchto "informací" těžko nalézt cokoliv nového či převratného... jen stále stejné, nespočetněkrát opakované, vyčpělé bláboly. Zjevně přitom ctí zásady vytyčené Goebbelsem, zejména tu o tisíckrát opakované lži, co se stává pravdou.
Akorát ten vtip tomu chybí, protože majitelé Té Jediné Pravdy by se k něčemu tak nízkému a přízemnímu rozhodně nesnížili.

Borec (St, 10. 10. 2012 - 22:10)

Jo, ty "informace" mě taky baví. To tu opakoval i Marek. Vtip je taky informace?

(St, 10. 10. 2012 - 20:10)

Zde musíš počítat, že na ně nebude vždy reagováno ve shodě s tvým viděním světa.

Já tady počítám imrvére... :-)

Návštěvník (St, 10. 10. 2012 - 20:10)

Jseš úžasný diskutér, Křižáku, jen co je pravda. Nositel té jediné, bohem posvěcené PRAVDY?
"Já sem dávám jenom informace a co ty s nima uděláš je tvůj problém... to už mě nezajíííímááá..."

Jsou informace a "informace".
Ty své si trus (či čerpej) na svých propagandistických stránkách. Tady je fórum diskusní a to co se tu presentuje nejsou jakési nezpochybnitelné absolutní "pravdy", ale názory. Zde musíš počítat, že na ně nebude vždy reagováno ve shodě s tvým viděním světa.
Jakákoliv "nezpochybnitelná Pravda" zde bude brána v potaz, jakýkoliv axiom zde může být (a buď si jist, že i bude!) zpochybněn.

I na tvé názory, které tu presentuješ, mohu odvětit "Věř si čemu chceš, to je tvoje věc... Já sem dávám jenom informace a co ty s nima uděláš je tvůj problém... to už mě nezajíííímááá.

Inu, taky diskuse. Škoda, že nejsi schopen něčeho víc.

10.10. (St, 10. 10. 2012 - 20:10)

A protože si chci zachránit prdel v létajícím talíře,tak o ničem nevím...

10.10. (St, 10. 10. 2012 - 19:10)

Eště jednou k tomu...Návod k použití jasně říká:

http://www.doktorka.cz/pravni-dolozka/

(St, 10. 10. 2012 - 19:10)

"O otrockém vztahu mezi člověkem a bohem se píše úplně všude..."

:-)
Kde třeba ?

Dycky mě rozseká, když si někdo myslí, že mu něco nutim. :-)

Věř si čemu chceš, to je tvoje věc...

Já sem dávám jenom informace a co ty s nima uděláš je tvůj problém... to už mě nezajíííímááá.

Reklama

Přidat komentář