Reklama

Existuje Bůh?

hana (Pá, 27. 1. 2012 - 21:01)

Ty jseš snad uplně tupá....vcelku je mi jedno, jestli tě seru nebo ne.

"Chtěla jsem vyjádřit, že to, že si děláš nějaký mylný názory, zjistíš až tehdy, když vidíš auru i v barvách."
Tohle je pěkná ptákovina, ale když tomu věříš, nebudu ti to vyvracet.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 21:01)

Nevím, jak je to u tebe, ale...Jestli mě něco posunulo dál, že jsem pochopila, tak reálně zažitá schizofrenie. Proti tomu je jednou vidět auru pliv do rybníka. Kdybych se dokázala zklidnit, být slušná, mít ráda lidi, sama být vyrovnaná, tak auru vidět budu. Na tom není nic těžkýho, aspoň pro mě ne. Ale já to nedokážu.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 20:01)

Nevím, jak je to u tebe, ale...Ty jseš snad uplně tupá. Až se vzpamatuješ a vzpomeneš si, co chceš, tak to zkus znovu.

"".....nebo já si o nich myslím něco, co není pravda, podezírám je z nějaké zlomyslnosti a ona to není pravda."
Na to nepotřebuješ vidět barvy. To si ty o tom druhém vytváříš názor, aniž bys znala souvislosti. "

Prosimtě, četlas to, co jsem psala? Co to je za reakci. Neser mě babo. Nemám ještě na takovou nervy.

Chtěla jsem vyjádřit, že to, že si děláš nějaký mylný názory, zjistíš až tehdy, když vidíš auru i v barvách. Jinak to nezjistíš. Jedině že se zeptáš. A ptáš se snad každýho, jestli tvůj názor na něj souhlasí s realitou?

I mě posunulo o kousíček to, že jsem jednou viděla auru. Jo, byl to zážitek. Ale že by to bylo tak strašně úžasně na obláčku, že by mě to proměnilo, to zase ne.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 20:01)

Fascinuje mě, jak některý...Prosimtě ty ani netušíš, že něco takovýho je. To není "jiná perspektiva", to je, že vidí člověk normální hmotnou realitu + magnetickou realitu duchovního charakteru, kde mají formy a barvy taky svoje jasně dané významy.

Protože to druhý většina lidí nevnímá, vymysleli si slepeckou filosofii. A o "pravé realitě" si myslí, že neexistuje.

27.1. (Pá, 27. 1. 2012 - 19:01)

Mít takové schopnosti doktor,tale to jeho plus.

hana (Pá, 27. 1. 2012 - 19:01)

Sorry, už chápu - ale...Nevím, jak je to u tebe, ale jiní lidé, když mají podobnou zkušenost, tak pochopí - alespoň částečně. Tím se posunou dál.
".....nebo já si o nich myslím něco, co není pravda, podezírám je z nějaké zlomyslnosti a ona to není pravda."
Na to nepotřebuješ vidět barvy. To si ty o tom druhém vytváříš názor, aniž bys znala souvislosti.

BOrec (Pá, 27. 1. 2012 - 19:01)

Fascinuje mě, jak některý lidi, když zahlédnou svět z jiný perspektivy, hned jsou přesvědčeni, že pochopili "pravou realitu"...

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 19:01)

Právě proto jsou tyhle schopnosti jištěný duchovní úrovní člověka. Protože kdyby to viděl každý zlomyslný ťulpas, bylo by zle.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 19:01)

některý lidi chápu,...někdy bych si příla tyhle reality přiblížit lidem, aby to viděli na vlastní oči. Tolik nesmyslných představ o tom, viz. Hana. Hlavně si lidi o sobě vážně hodně myslí, jakože rozumí a já nevím co. Člověk ví pěkný kulový, dokdu to není na férovku reálný, celý tyhle špásy. A pak třeba stejně nic neví - aspoň já mám ten dojem, že je toho víc, co nevím, než naopak. Ale vidět auru je pohodička, žádný formativní zážitky to nejsou. Jen je zajímavé srovnání s běžným vnímáním, kdy vnímáme jen tělo a svou představu o člověku. Při vidění aury člověk vidí tělo a duši člověka, na představy nezbývá čas.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 19:01)

některý lidi chápu,...Sorry, už chápu - ale nechápu motiv tý otázky. To si myslíš, že vidět chvilku auru má tak formativní charakter? Jen jsem nahlédla do "reality" v tu chvíli. Každý má chyby, já taky. Tak jo, jsem v něčem sebestředná kravka, někdy něco špatně chápu. Já vím, že mám chyby. Ale to má absolutně každý. Právě že jsem v tu chvíli viděla "duše", jak jsou třeba někteří lidi potají žárliví, nebo já si o nich myslím něco, co není pravda, podezírám je z nějaké zlomyslnosti a ona to není pravda. Atp. Taky jsem v tu chvíli nahlédla do vlastního postavení, do vlastních chyb, které právě vznikají nesprávným chápáním reality. Kdyby člověk musel žít v životě, kde vidí auru ostatních lidí, ovlivnilo by ho to hodně - třeba by se zbavil některých svých chyb rychleji. Ale jednou uvidět auru je sice zajímavé, ale nějaký dotazy typu: "tobě to nestačilo jednou?" jsou úplně mimo.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 19:01)

některý lidi chápu,...Co myslíš tou otázkou? Nechápu ji vůbec. Na co se ptáš?

hana (Pá, 27. 1. 2012 - 18:01)

Spousta lidí si jen myslí,...některý lidi chápu, některý ne. Ono ti nestačilo projít tím jednou?

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 18:01)

Tak to neni, někdy je změna lehká. A ty se starej o sebe persono - ty mě nekomanduj. Sama máš v hlavě chlívek.

27.1. (Pá, 27. 1. 2012 - 18:01)

Osvícení jo? Máš hlavně změnit svůj osud.A změna je decinky hodně těžká.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 17:01)

Právě proto se kroutím jak užovka, když mám pochopit něco z filosofie. Ty jejich divný nesmyslný teze mě nutí doslova popírat svoji víru a chápání světa.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 17:01)

A všici do dycinky věděli a říkali tomu osvícení :-D

Já věřím tomu, že jestli se někomu otevřou naplno tyhle schopnosti, tak mu časem nezbude nic jinýho, než být osvícený.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 17:01)

Já nejsem filosof, ale je nějaký směr filosofie - fenomenologie a tahle teorie říká, že každý člověk je vlastně odsouzen k vlastnímu filmu života se svým subjektivním světem a na objektivních věcech se může jen shodnout s jinými lidmi. No tak ten stav jasnovidectví - vidění aury, magnetického pole, je oproti té fenomenologii pravý opak. Já vím, že neexistuje nemožnost probrat se do skutečně objektivního vidění světa.

27.1. (Pá, 27. 1. 2012 - 16:01)

Spousta lidí si jen myslí,...To je divný. Jde do sebe.

suei (Pá, 27. 1. 2012 - 16:01)

"...a uvědomila jsem...Spousta lidí si jen myslí, že druhé chápe. Já jsem měla možnost vidět na vlastní oči barvu aury kolem hlavy svých kamarádů - a zjistila jsem, že špatně chápu - najednou jsem jakoby i sama sebe uviděla ve skutečném světle. Kdybych tím musela procházet opakovaně, přestala bych být tak sebestředná kravka :-D Nevím Hano, kdybys to někdy zažila, co by zbylo z tvého přesvědčení, že chápeš lidi.

hana (Pá, 27. 1. 2012 - 15:01)

To žití v pravdě je u..."...a uvědomila jsem si, jak špatně chápu lidi, protože prostě jejich barvy nevidím"
Spousta lidí ty druhé chápe přesto, že jejich barvy nevidí. Takže v tom to nebude. Ale může to být tak, že barvy nevidíš, protože lidi špatně chápeš.

Reklama

Přidat komentář