Reklama

Existuje Bůh?

28.1. (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Byl tady nejméně dvakrát.Divím se mu,že Ti dělá takového poskoka.

suei (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Jen dementi si tituž myslí, že aura a duše neni. Proč by o světě furt měli rozhodovat dementi?

suei (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Dobrý, abych neměla děti, nebo je měla postižený, už mi řeklo víc lidí. Že se pasuju na nadčlověka vidí jenom podlidi.

28.1. (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Richarde,ať mi ten Muslim sem bez přijímaček neleze.

Nouri (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Líbí se mi jak se taková mrcha pasuje na nadčlověka.Přitom jsi sobecká a zlá kráva.

Nouri (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Jen proklínej... Ještě jsem tě neproklel ty kundo.

suei (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Ono totiž když inteligent věří na duši, je vynikající odborník.

I love You MDMA (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Jedno je jisté. Pokud bůh existuje, potom bere drogy. BŮH BERE MDMA!!! Proto taky káže: MILUJ BLIŽNÍHO SVÉHO. Protože kdo si dá MDMA, ten bude do hodiny milovat i toho, koho jinak k smrti nenávidí!

suei (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Jedna skvělá docentka taky věřila na duši, byl to jediný odborník na katedře. Od bezvěrných mamlasů si taky užila svoje.

suei (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Tak se jedině modleme aby...Jen proklínej...

suei (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

s námi jestli naše...Kdybych přiznala barvu, vyhodili by mě, buď klidný. "Společnost" je pro takový zmrdy jako ty přátelské prostředí. Pro své přesvědčení bych vlastně měla jít správně vrátit titul. Možná to jednou udělám.

Nouri (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Tak se jedině modleme aby tys nikdy nezplodila potomka.Další takovou suei by tu asi nikdo už netoleroval.Divím se,že ještě běháš po svobodě ty mrcho hnusná.

ToMyK (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

¨buh kteregho hledas muzes byt ty sam. nikdo jiny nema pravo o tobe rozhodovat, jen ta sam(a)....teto myslenky se nenecham vzdat, ikdyz me nekteri verici nazvali antikristem. jedine v co verim jsem ja a fyzikalni zakony

suei (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Realitou dnešních škol je kupříkladu to, že tam učí lidi, kterým je průměrně 40 let a těžce nestíhají současný face-bookové parchanty. Haranti neumí pořádně psát, jejich kreativita jde ke dnu rychleji než Titanic. Učitelé nemají žádný společenský přehled, tiše, ve státním ponížení, sami bez práv, jen naplňují systém. Dělají jak mamlasové dozory. Nemají energii přemýšlet.

A hlavně - ve škole se nesmí řešit nic ideového. Jakákoliv poznámka může být jakýmkoliv rodičem dovedena do skandálních rozměrů. Tam, kde si vyskakují přehnaně ambiciozní rodičové debilové, tam to odnášejí děti, o které se doma nikdo nezajímá. Tak je ideově vychová ulice, televize a facebook.

Kéž by byla obhájena existence duše a aury. Mohlo by se konečně začít s efektivním vymývání mozků už odmalinka.

28.1. (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Vysoká škola Esoteriky dělá divy...

pán bůh (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

s námi jestli naše společnost vychovává takový vysokoškolstý debily.

co si (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

o sobě myslíš ty chudáku zakomplexovanej bláznivej.Možná,že ty hamburgery žereš ty a vyplatanctví máte ve vaší marťanský rodině.Páč tebe musel porodit jedině blbej marťan a ne člověk.Pokud bereš jaký rodiče takový děti,pak ta tvoje rodina musí bejt ukázkovej materiál pro Bohnice.Za svou přez urážky ty pošahanče.

suei (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Starý dobytkové jsou nemorální !!!! Vaše debilní rozvolněné experimenty s morálkou se do budoucna nevyplatí !!! Dementní děti ještě víc zakrsnou, pokud budou mít přebytek práv !!! A tak dále :-D

suei (So, 28. 1. 2012 - 14:01)

Ono co taky říct, když slyším "dospělé" a ti mají taky děti že jo. Pak se stakovými mamrdy někde hádat, co je pro děti nejlepší.

suei (So, 28. 1. 2012 - 13:01)

Dnešní děti debilní zdegenerovaný generace, žerou a pijou takový sračky, od 7. třídy ganja ... no nevim. Asi vychcípáme jako národ.

Reklama

Přidat komentář