Reklama

Existuje Bůh?

Rostislavbezpec (Čt, 16. 2. 2012 - 17:02)

A to, co dělám je projevem...Nenapadlo Tě někdy, že Datumka je Exorcista, co Tě zkouší?

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 17:02)

Miluji pozorovací...A to, co dělám je projevem Lásky vůči tobě. Co si myslíš, že děláš?

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 17:02)

Čísílko, já nejsem Psychiatr. Nenapadlo tě někdy datumko, že jsi vážně nemocná a když budeš dělat černou magii, že tvoje židovská karma, nebo co jseš za plemeno, tady bude kvasit ještě hodně dlouho? A za to jsou krutý boje, za to, co děláš. Navíc ty jsi jen napůl mág, jsi jen loutka.

Exorcistovi vděčná jsem. Možná, že mě přístě vykopne. Možná ne. Každopádně mi dal hodně.

"Já mám jen v plánu stavět orlí hnízdo."

Ježiši Kriste. To jako že budeš mít na palici hodně velkej zamotanej zmatek, jo? Já si to orlí hnízdo umím z palice sundat.

16.2. (Čt, 16. 2. 2012 - 17:02)

Miluji pozorovací schopnosti.Psychiatře,měl by jsi být Exorcistovi vděčný,mohl se taky na Tebe zvysoka,víš co...
Já mám jen v plánu stavět orlí hnízdo.

Rostislavbezpec (Čt, 16. 2. 2012 - 17:02)

Jo, asi archivuje. Nedávno...Jojo, už to vidím, to musí být archiv jak prase:)

matouš (Čt, 16. 2. 2012 - 17:02)

Datumka je vůbec zlatíčko....Vysvětlivky -
suei a tři tečky čili suei... je zřejmě datumka.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 17:02)

Ono to třeba ještě vyleze a budou mít aspoň ostudu :-D já myslím, že když bandička debílků si s něčím takovým začne, že by se mělo vědět. Ať si na ně ostatní dají pozor.

Je to docela těžká motanice živých blbečků a chytrého Ďábla.

matouš (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

I další příspěvky kolem...Jo, asi archivuje. Nedávno sem dávala nějakou básničku od ganjagirl(nebo tak nějak). Ta ale šla nalézt hned po zkopírování do googlu.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

Datumka je vůbec zlatíčko. Tady je odkaz, na velice zajímavou debatu, kterou jsem vedla několik dnů před exorcismem... myslím, že rukopis dané dámy je nezaměnitelný a je k poznání. Ráda si hraje s psychikou jiných lidí.

http://diskuse.doktorka.cz/tajemno-paranormalni-jevy/archiv/300/

Jedna se zejména o tento úsek:

23.5.2011 13:19 - suei...

S těmi duchy u dětí se...

Říkala jsem Ti,že si s ním nebudeš vědět rady. Vyhledá mě....

23.5.2011 13:21 - suei

Říkala jsem Ti,že si s...

Kdo?

23.5.2011 13:25 - suei...

Máš prozatím funkci Matky,tak dělej co máš!

23.5.2011 13:40 - suei

obracet seno. Tyhle psycho hovory :-DD

23.5.2011 13:48 - suei...

Věnovat se dítěti a ne potroublímu chlapovi,který má beztak jiné zájmy,jak naložit s životem.

23.5.2011 13:57 - suei

jo tak takhle jako je to... oči pro pláč, role matky (:-)) a tak. No, každopádně je to složitý. A teď co na to duchové :-D
myslím, že už chápu pojem "psychiatr" na týhle debatě :-)))

23.5.2011 14:12 - suei...

To je dobře.On si o nás stejně myslí,že máme Schizofrenii.A kdyby neměl toho vola z mojí Rodiny,tak se na to vyseru.

matouš (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

Nač troškařit. Používám...No a právě kvůli takovým příspěvkům má suei pocit, že víš víc než se šklebíš :-)

Rostislavbezpec (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

Já jsem to našel přes...I další příspěvky kolem jsou nějaký začarovaný:) Poněkud mne udivilo, odkud to suei vyhrabala..:) Asi ze záložek:)

16.2. (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

Nač troškařit. Používám najednou tři Internety.

Dotaz (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

Mate nekdo zkusenosti s regresni hypnozou (navrat do minulych zivotu atd.).
Ma to nejaky smysl zkouset? Nemuze to spise uskodit nez pomoci?

matouš (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

Asi tam "dělal bordel" ten USB kabel. Tyto slova se totiž objevují v mnoha diskuzích.

matouš (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

Jo, díky, já to hodil do...Já jsem to našel přes google, ale musel jsem hodně improvizovat, a pak ještě se vracet v diskuzi asi 5 dní. Trvalo mi to mnohem déle než obvykle. Že by fakt na tom příspěvku něco bylo ?? :-)

Rostislavbezpec (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

...Jo, díky, já to hodil do googlu a nic mi nevylezlo. Sice jsem spěchal, ale i tak, je to nějaký začarovaný:)

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

Na tyhle nadpřirozený magický aspekty schizofrenie jsou psychouši krátký.

suei (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

Příspěvek má(hodně...Jj. Tu bludovou náladu ovládají duchové, datumka přiznává, že je dobrovolné médium. Takže stačí, aby duchové datumce navalili do hlavy, jaký hloupý štěk sem má zase napsat, aby to dokonale zapadalo do života scizofrenika. Takových "náhod" mi tady datumka vykouzlila opravdu hodně. Taky mě napadlo, že tuhle záležitost s USB je spíš Ďábelská smyčka, než že by datumka byla hacker.

Tak to funguje. Já vím, že pro lidi, který to nezažili, je to zbytečný a nezajímavý téma.

Ale schizofrenici jistě vědí, o čem mluvím. Takže opáčko: Duchové, kteří napadli schizofrenika, většinou olvádají více lidí najednou. Všechny manipulují tak, aby se napadení scházeli na stejných místech (např. internetových fórech). Duchové taky mohou umět číst z informačního pole a předpovídat budoucnost. Mají široké pole působnosti, jak dávat obětem důkazy, aby dále věřili iluzi, která je omotává.

matouš (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

Kdes to vyhrabala?Tady:

http://diskuse.doktorka.cz/existuje-buh/archiv/10120/

16.2. (Čt, 16. 2. 2012 - 16:02)

No,jestli Tě zajímá mentalita židovského národa,tak jsou to obchodníci tělem i duší. V tom vtipu jsem to myslím náležitě vystihla.Ještě je rozdíl v tom,kde člověk napíše velké písmenko.

Reklama

Přidat komentář