Reklama

Cévkování

Borek (Pá, 13. 7. 2007 - 13:07)

Pokud se chcete podívat na video zavádění cévky u muže uroložkou, klikněte na http://youtube.com a v poli Search vyplňte text: male catheter. Z nabídnutých videí vyberte Insertion of male catheter

dana (Po, 9. 7. 2007 - 11:07)

já byla cévkovaná po operaci slepáku,je to úleva když to nejde samo ale dlouho potom jsem měla problém s udržením moči,je mi třicet let,odeznělo to až po dlouhodobém cvičení

Josev (Čt, 5. 7. 2007 - 20:07)

Je to vynikající

adam (So, 14. 4. 2007 - 10:04)

Ahoj, chci se optat, jak dlouho trvá když třeba po operaci zavádějí cévku? Je to hodně bolestivé? Díky všem za odpověď.

Zdeněk (St, 11. 4. 2007 - 12:04)

Nemusíte mít žádný strach, používají se cévky, které se dobře do močového měchýře zasunou.

kajin (Pá, 6. 4. 2007 - 12:04)

Zdravím, čeká mě cévkování a chci se zeptat jestli se to fakt dá vydržet. Mám z toho hrůzu. Ják dlouho trvá to zavádění a pak kdzž to vyndavají. Díky za odpověď.

Petr (Pá, 30. 3. 2007 - 13:03)

Ahoj prosim te o radu jak a kde sehnat kvalitni cevky,mas i nejake clanky nebo navody na to jak bezpecne cevkovat?
Diky Petr (joopbugs"seznam.cz)

Pavel (Pá, 12. 1. 2007 - 11:01)

Pro Marcu: cévkování je prastará jogínská praktika, která jako ostatní má směřovat k dokonalému ovládnutí organismu. Pro někoho to příjemné je, pro někoho ne, jako všechno. Těžký zánět není příjemný, ale zde se probírá zavádění cévky ve zdravém stavu, kdy nepůsobí bolest způsobená nemocí. Pomocí cévky se také dá aplikovat prostředek na léčbu nedostatečné erekce, u nás to ještě není schválené, provádí se to jen v zahraničí.
Jinak - tvůj příspěvek svědčí o tom, že jsi netolerantní a nechapavá a zabedněná a vůbec hloupá. P.

Martin (Čt, 11. 1. 2007 - 14:01)

K týhle praktice jsem se dostal náhodou. Moje holka studuje zdravku a jednou jsme byli mírně přiopilí a při jedný sázce slovo dalo slovo a já se s ní vsadil, že když prohraju, nechám se od ní vycévkovat. Prohrál jsem a ona mně to provedla při maximální erekci a i když jsem měl napřed strach, byl jsem překvapenej tím, jak to bylo příjemný. Když cévku vytahovala, normálně jsem při tom vystřík. Od tý doby to čas od času praktikujem a vždycky je to maximální vzrůšo. Pro informaci, je mně 18 a jí 17.

Marca (Pá, 5. 1. 2007 - 20:01)

Všichni provokatéři - jděte víte kam!!! To jsou leda úchylné kecy, že cévkování je příjemné!!! Jenom slaboduchý imbecilní jedinec si tohle udělá dobrovolně.Nepřeju vám nic zlého, ale taková cévka zavedená přes močák přímo do ledviny při těžkém zánětu třeba i nonstop celý týden- no to mě NIKDO nepřesvědčí, že je to říjemné už v močáku!!!

rad. (Pá, 5. 1. 2007 - 15:01)

Já jsem byl na tom dnes a jít na záchod je teď utrpení, dokonce s krví.Nevíte někdo jak dlouho to trvá, než se to zahojí?A nechápu ty "dobrovolníky" tady...

Martin (Po, 1. 1. 2007 - 20:01)

Nebudu komentovat evidentní úchylnost takového jednání. Chci tě jen v tvém zájmu (protože asi nemá smyslu ti to rozmlouvat) upozornit, že cévkovat je možno pouze STERILNÍ cévkou po kvalitní opakované desinfekci ústí močové roury, s použitím sterilních rukavic ev. dalších pomůcek (pinzeta, peán ap.). VAREM NEDOCÍLÍŠ STERILITY, takže si tam můžeš klidně zanést nějaké bakteriální spóry ap., zkrátka si způsobit (ev. vzestupnou) infekci močových cest. To je asi tak vše. Sbohem!

Návštěvník (St, 27. 12. 2006 - 15:12)

Já si cévky vyvařuji 30min před použitím,samozřejmě umyté ruce,a šup tam s ní!Náramě vzrušující,kdo to nepoznal,ten neví co to je.

Skala (St, 27. 12. 2006 - 11:12)

Pre Andy: tie cievky sa normalne predavaju v lekarni (a bez receptu), jednorazove sa (oficialne) musia pouzivat vzdy nove, ale existuju aj take, ktore sa definkuju a pouzivaju znova (ale tie bezne v lekarni nemaju). A je to tak, ze naozaj sa tym moze infikovat mocovy mechur a pravda je aj, ze sa moze dostat infekcia az do ladvin. Ale: ak to robis rozumne, dodrziavas beznu zakladnu hygienu tela, ruk, cievok, a neprehanas to s ich hrubkou a tak...tak pokojne mozes jednu cievku pouzit viackrat, a ta infekcia sice je mozna ale bezne nehrozi... a moze to byt uplne nebolestive a dokonca prijemne vzrusujuce.

David (Po, 25. 12. 2006 - 01:12)

Jestli chceš já bych šel místo tebe! Co si udělal pro to, abys musel jít na takové vyšetření? Jinak pokud nemáš moc uzkou trubku tak je to v pohodě. Já jsem si koupil nějaký cévky a doma je používám. Nejlepší je si k těm cévkám pořídit ještě injekční stříkačku (nejlépe janette 150ml) napojit ju na zasunutou cévku a napustit se třeba vzduchem! To jsou keci, že to bolí (kdyby to bolelo tak bych to nedělal)

Návštěvník (So, 23. 12. 2006 - 13:12)

Mě se to nikdy nestalo,provozuji to řadu let

Andy (Pá, 22. 12. 2006 - 22:12)

Zaujimava. Normalne ma to zaujalo. Tie cievky normalne predavaju v lekarni? A musia sa vzdy pouzivat nove nepouzite alebo staci kupit jednu a tu dezinfikovat?
Mimochodom, cievkovanim sa moze infikovat mocovy mechur pri zavadzani cez mocovu trubicu, ci nie? Stava sa to? A co ked je mocovy mechur nainfikovany. Ako sa to dalej lieci?Neviem, ci to stoji za take komplikacie. Ved takto moze prist infekcia az do obliciek (ladviny).

kára (Čt, 21. 12. 2006 - 08:12)

pokud mohu doporučit tak cévky dražší už potažené a připravené rovnou k použití.Sám je používím jsou dražší,ale zase tam hrozý menší riziko infekne a pokud to máš předepsané od lékaře tak ti většinu uhradí pojištovna.Když budeš chtít můžu doporučit jak je sehnat...

Návštěvník (Čt, 14. 12. 2006 - 14:12)

Mě to nikdo neučil,přiše jsem na to sám.Musí být člověk opatrný, a dodržovat hygienu.Já to dělám pro potěšení.

Lenda (Ne, 10. 12. 2006 - 19:12)

Tez se sama cevkuju.Jedenkrat mi to ukazala doktorka v ambulanci,pak jsem to sama pod jejim dohledem vyzkousela a sla jsem s katetrama domu, vse probehlo ambulantne.Jak budes mit katetry?Obycejny nebo ty drahy potazeny?Neboj se toho,yvlast u zeny to neni skoro problem, navic se mi dost ulevilo.

Reklama

Přidat komentář