Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Út, 29. 10. 2019 - 12:10)

Běžnému člověku hlavně dojde, že sem nepíše Květa. Ale chcavka ji vidí za každým příspěvkem, takže někdo jiný může zase za každým příspěvkem vidět chcavku.

M. (Út, 29. 10. 2019 - 23:10)

Když ta "chcavka" sem píše za x lidí, je jasný, že si myslí, že Ariana sem píše také.

Návštěvník (St, 30. 10. 2019 - 08:10)

Ty jsi fakt magor a pořádnej, s tebou je marné diskutovat. Tak si to užívej, nic na tom ale nezměníš, že je Ariana prolhanej křapáč.

Návštěvník (St, 30. 10. 2019 - 13:10)

Pro pravdu se každý zlobí, že jo chcavko??? Byla jsi odhalena, píšeš sem za několik lidí a tvrdíš že Ariana dělá to samé co ty.

Návštěvník (Po, 28. 10. 2019 - 23:10)

Je to divná diskuse. Takže lidi tu vědí, že je nemocná a místo toho, avy byli rádi, že se má dobře, tak ji haní. Každému přeji zdraví, nevím proč ženě, která vám nic zlého neudělala ho nepřejete.

Návštěvník (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

Jsem peskař. Mám dva mrňavé prdelky z útulku. Kdykoliv Arianku potkám, je velice přátelská. Hodně často chodí s pejskem ven. Je na ní vidět když je smutná, ted má nemocného kocourka. Ale vždy se na nás, staré báby usměje a hezky s úsměvem pozdraví. Hodně zhubla, měla by přestat, nevím jestli jí vitamíny. Zase jí nechci vyslíchat. Přála bych jí lásku, ten poslední byl previt.Nejaky ji vecer nekdy vyzvedává, ale jestli tam spí, to nevim, uz spím. Chová se hezky k lidem i ke zvířatům. Lída S.

Návštěvník (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

Kveto zalez už! Lžeš!!!!!

Návštěvník (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

Nech už toho. Už je to trapný. Dej si boršč špagety a zajez to tiramisu.

Lída S. (Po, 28. 10. 2019 - 20:10)

Cože? Pro# se ke mě tak chováte?

Návštěvník (Út, 29. 10. 2019 - 00:10)

Jestli nekecáš a Květu fakt znáš, tak ji řekni ať sem přijde si vyčistit tenhle Augiášův chlív a srovnat tu chcavku, co to o ní tak hnusně píše. Všechny ty hnusné příspěvky píše ona.

Návštěvník (Út, 29. 10. 2019 - 07:10)

Ty jsi také dobrá chuděra, co si myslí, že sem píše jen jedna osoba. Je nás tu hodně, ať se ti to líbí, nebo ne. A pokud Květu tak miluješ, tak jí řekni, ať se srovná a přestane jen lhát, jak pusu otevře. Dělá to vše jen pro efekt, žije svůj virtuální život, ale ten reálný jí nějak nejde. Upravené fotky mají přilákat co nejvíce chlapů do jejího kutlochu, to by se tak lascivně nevystavovala s lajdákama, co začínají pod bradou a visí někde až na břichu. No co, jestli jsou chlapi na to celí žhaví a ještě jí za to platí, tak proč ne, ale ať si pak nehraje na paní ctnostnou a nepromiskuitní.

Návštěvník (Út, 29. 10. 2019 - 08:10)

No ona Květa trpí několika poruchami a celkem už je to masakr. Najdi si histrionskou poruchu a narcismus. Oboje sedí jak prdel na hrnec. Udělá vše aby byla středem pozornosti klidně bude i děvka. Chce neustálé ujišťování jak je dobrá a vyjímečná. Navíc těmhle lidem je lež naprosto vlastní. Přijde jim to úplně běžné. Dost sem si toho kdysi načetla. Jediným řešením pro takové lidi je vymezení hranic a řád. Nastavení hranic kam už nemůže zajít. Mně ji líto není, protože spousta věcí je léčitelných pokud člověk chce a spolupracuje s odborníky. Ona to léčí 90% že smrdí na fb nadává a manipuluje s lidmí a snaží se je přesvědčit o svých lžích. Teď teda přitvrdila a podle mě ti řádí. A fb? jedna prasárna za druhou. Iž neví jak zaujmout, mění masky, role. Jenže to jí je prd platný. Každý celkem normální člověk vycítí, že tahle osoba není duševně v pořádku ba dokonce bych řekla,že se to s ní stupňuje.

Rozmarila (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

A jak se snaží si pomoci? Že předstírá že není stará a odula a upravuje fotky? Nebo že denně dává motivační citáty z kterých je jasný že neví kudy kam? Proč my nemáme na profilech takové zoufale volání o pomoc a neustále přesvědčování, jsem silná žena apod? Prostě proto, že to nemusíme řešit, víme si rady, ona se mlátí mezi mánií a depresi...

j (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

Měla by někam docházet k odborníkům a něco s tím dělat. Ale je to její věc. Ona bytostně potřebuje slyšet v těch svých stavech jak je dobrá, jaká je bojovnice atd. A to se jedná o banality co řeší. Pokud je něco zásadnějšího tak si neví rady, Dodává si sebevědomí těmi upravenými fotkami a citáty. Neví jak žít.

Rozmarila. (Po, 28. 10. 2019 - 16:10)

Ale my do Ari nekopeme, my se od ní učíme, jak si nezničit život. Ariano, když si budeš pořád vymýšlet, že jsi mladá a krásná, vrátí se ti to v reálu, jako Karlovi, budeš v insolvenci a bez bytu, takže s tím lhaním přestaň !! Já chodím do Fokusu k psycholožce a tam jsou psychoticky a ty vypadají přesně jako Ari, tělo soudek a velký břicho, oteklý rudy obličej a tenký nožičky a ručičky. Podobné vypadají i alkoholici v pokročilém stádiu. Ale tady to dělají léky.

Návštěvník (Po, 28. 10. 2019 - 17:10)

Typicky komentar psychicky nemocne zeny. Je tak hloupa, ze si mysli, ze tu A. pise.
Ariana se ani slovem nezminila, ze by byla mlada a krasna, ale to nemocnemu trdlu nedochazi.

Návštěvník (Po, 28. 10. 2019 - 18:10)

Maniodeprese když se přehoupne z deprese do mánie je koukám pěkný svinstvo. I když se snažíš seč ty síly stačí nemá to smysl. Ale to asi nepochopíš. Nechceš jít třeba utrácet a nakupovat Versace a D&G, že by by chvíli klid?

J. (Po, 28. 10. 2019 - 17:10)

Rozmarilo to nemá smysl tady cokoliv vysvětlovat. Očividně Ari hrabe více než sme si myslely.

R. (Po, 28. 10. 2019 - 17:10)

Tady se to pěkně zvrhlo. Arísek brání svoji čest hlava nehlava. Jo a byla to Žanetka, už jsem si vzpomněla, ta se jí něco nasloužila a jak to dopadlo? Nebudu to sem psát, ale Arísek je pěkná zmije jedovatá, po přátelích umí jen dupat. Leze sem a rozbíjí diskuzi, to je celá ona, poznávám ji dobře.

J. (Po, 28. 10. 2019 - 17:10)

Rozjetý je to tu pěkně, ale řekla bych že pro ní je to plýtvání energií do něčeho co nemá smysl.Na Žanetku si pamatuji. Vím jak to dopadlo. Ale myslím,že těch kamarádek co odkopala je více. Je zákeřná a zlá.

Reklama

Přidat komentář