Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

Jestli pak se bude v brzké době na Ariska vztahovat EET? To se posere. Haha.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

Myslím, že už od ledna. Ale četla jsem, že fyzické osoby do určité částky nebudou muset tržby evidovat elektronicky, ale na nějakých papírových formulářích od finančního úřadu. Tak holt bude mít jenom o papír navíc.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

Je zvláštní že doposud bere od klientů peníze jen do ruky, bez dokladu, bez ničeho. Jak tedy může dělat daňové přiznání?

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

Dodávám ještě...Co by chlap s ní dělal? Každej trochu normální chlap chce ženu co je trochu samostatná, umí si sama poradit a je trochu praktičteji vybavena. Ona vidí hned za vším ženskou od plotny. Rozuměj ženská od plotny = blbá máňa.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 13:12)

Co by s ní chlap dělal? To co s každou jinou ženou. Šuk šuk šuk.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

Taky si myslím, že léčebny nic neléčí, spíš slouží jako ubytovací zařízení pro lidi, kteří nemohou normálně fungovat. Ty Bohnice jsou typické. Přehazují si pacienty mezi pavilony, prostě ty lidi někam upíchnou, nasadí jim prášky a pak nějaké terapie, což jsou v podstatě kecy v kleci. Neznám nikoho, kdo by se tam vyléčil z psychických problémů, maximálně mu nasadí léčbu tak, že s nimi může fungovat.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 12:12)

Ne. Tam maximálně člověka stabilizují. Jak píšeš. Léky a terapie. Ale je pravdou, že sou fakt dobří terapeuti a na pojišťovnu. A pokud člověk na sobě chce pracovat tak jedině schvaluji. Terapeut opravdu vás vede k tomu, aby vás nutil se sebou něco dělat, pokud ovšem máte zájem. V jejím případě si může dovolit na své stavy i placeného. A zrovna u ní by to bylo potřeba. I když se považuje za Fénixe, tak se v ničem neposouvá.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 08:12)

P.S.: změnit minulost, lidí kolem sebe a třeba i manžela není v naší moci. Co má odejít, nechť odejde. Měnit druhé opravdu nedokážeme, ale sebe můžeme změnit kdykoliv.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Dobrou noc a vše dobre v životě ti přeji.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 02:12)

Dobrou noc i tobě a taktéž ti přeji vše nejlepší do života.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Já jsem ji držela palce a bylo mi jí líto, když se vrátila zřízena, bez zubů z léčebny. Ovšem jak se jen trochu dostala nahoru, tak se zase začala povyšovat. Asi bude mít takový charakter a nic s tím nikdo, ani ona sama, neudělá.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

To, že je zla a zákeřná je její problem. Duševní onemocnění není důvodem k výsměchu, dnes na to trpí každý druhý. Kdyby zůstala jen roztomile jebla, tak je to v pořádku. Ovšem ta zloba, arogance, narcismus, zákeřnost, lhani a sebestřednost, to je to, co lidi na ni vytáčí.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Věřím v jedno a to v sebe a život za mě nikdo jiný neodzije, je perfektní názor.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Přeji ti to, důležité je být vyrovnana, to ty zřejmě budeš s chlapem nebo bez chlapa, ale to se nedá říct o Kvete. Květa je prostě magor, což by nevadilo, ale zlý.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Děkuji. Vždyť víš jako to je. člověk věkem věci přehodnocuje a trápit se stále? to nikam nevede. Ten život tak utíká...Já vím, je zlá a zákeřná, nevím co by jí pomohlo se z toho vymanit...

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Myslím, že takhle Květa vyváděly z nudy, až se z toho potom opravdu zbláznila. Měla všechno a nemusela pro to vyvinout mnoho úsilí a to jí duševně zabijelo.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Kveto, neříkej nikomu couro, sama jsi devka špinavá. Tlustá, zla ropucha. Jsi stará a hnusná, tak už se s tím kurva smir a nebudeš všem pro smích. Držku máš jak zmuchlanej hajzlpapir a ještě jsi svině blba. To hlavně.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Květa je prostě sobecká a sebestředná bestie, která pro svůj prospěch a pohodlí, totálně odrovná každého člověka, který se nechá pro svou dobrotu od ní zotročit. Na to bacha. Všimněte si, že když nemá chlapa, tak si vždy najde nějakého slouhu, v podobě kamarádky, kterou pak po využití do mrtě kopne do prdele. Je těžké s ní zřejmě vyjít.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

Ona se na tu Álu vykašlala? O tom nic nevím. To by musela být padlá na hlavu když jí Ála vaří tak skvělou zelňačku.

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 01:12)

O Ravena přišla, ale nehtíky má Arianka pěkný. Jako moře nebo půlnoční obloha. Aspoň nějakou radost tu má, když tu musí přežívat bez Ravena.

Reklama

Přidat komentář