Reklama

Ariana a Raven

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 21:12)

Jo,.. ta Květa je taková p...ča že to snad není možný ! Napíše tam citovej elaborát jak proběhl její tento rok, pochopitelně nezapomene zase skuhrat jak je vyřízená z vykládání karet... a nějaká žena jí v komentářích na to zareaguje hezky citově, pochopitelně, praštěná Květa, jí za to setře !! ....

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 21:12)

Ta stará tlustá perverzní bachyně má mánii jako prase. Měla by si dojít pro prášky jinak bude vyvádět jak postřelená svině. Prej obdivovatel...

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 22:12)

No tak se nerozčiluj Chcavko. My víme, že máš na světě jenom Internet, chlemtání vody a návštěvy WC. Tolik tekutin ti škodí, přestaň už konečně s tím pitným režimem!!!!!!!!!

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 20:12)

Ta stará tlustá padesátiletá baba, co vypadá na 65 zase básní o chlapech. Prej je Alfa Bohyne. Ty krávo ta je vylagrovana.

Ano (Út, 17. 12. 2019 - 20:12)

Toto je z jejího posledního příspěvku:
A Lancelote ty budeš vždy součástí mého života...lehce i když osudově...bez okovů...A samozřejmě můj Raven...moje největší láska, která v dalších životech zas bude pokračovat

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 19:12)

Kveto, alias Martine. Drž hubu a táhni makat, nebo nebudeš mít co do huby.

Martin (Út, 17. 12. 2019 - 20:12)

Ty ubohá zakomplexovaná chuděro, ty si myslíš, že já jsem Květa/Ariana? Máš smůlu, já jsem její obdivovatel. Ona nemá zapotřebí sem chodit a dohadovat se s takovými slepicemi, ale já sem občas nakouknu a nestačím se divit........

Návštěvník (St, 18. 12. 2019 - 08:12)

Martine, Kveto, to víš že jo. Na Fenixovi je fakt co obdivovat ((((: Ze nema sem chodit? Je tu akvartyrovanaá imrvere ((((: A videls ji někdy se dohadovat na poště? Nebo někde venku, když má pocit, že ji dostatečně neuctivaji? Tak to bych ti přála. Je to selka s příšerným slovníkem, vizáží vysloužilé obézní děvky a s charakterem zlé, arogantní slepice, která o sobě píše a přetváří se tak, jak nikdy nevypadala a vypadat nebude. Bydlím kousek od ni, tak vím svý (((:

Bozena Versace (Út, 17. 12. 2019 - 19:12)

Milý Martine. Samozřejmě, že je Arisek nejkrásnější. Mladá, bezchybná Afrodita, to je. Její ňadra, jako krehka poupatka růže, pozadí krásně tvarované, jako z mramoru pevne a k tomu na štíhlém labutím krku, sedí andělský obličej dvacetileté dívky, ještě s pelem nevinnosti. Tak to je a tak to bude i za třicet let a my to víme.

Martin (Út, 17. 12. 2019 - 19:12)

Vy Arianě jenom hloupě závidíte, že je pořád pěkná. To si teda dovolila dost, co vy slepice??? Kvo kvo kvo mazejte slípky péct cukroví a chystat vánoce! Musíte být fakt hnusný tlamy. Možná věkově mladší než Ariana, ale určitě vypadáte použitě a strhaně.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 18:12)

Arianka je naprosto nádherná a všichni normální chlapi i ženský jsou z ní paf. Pak jsou tady individua, která z ní nejsou paf, a to jsou psychopati!!!

Bozena Versace (Út, 17. 12. 2019 - 13:12)

Není hezké přát smrt nevinnému zvířeti, to, za to, že je zřejmě Arisek vychcandira nemůže. Člověk by dříve Ariska politoval, ale čím dál více se prokazuje, že se u ni jedná o vychcanou sobeckost.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 16:12)

Hele Božka ty to nějak moc prožíváš. Zřejmě to autor nad tebou myslel ironicky s tím kocourem...

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 14:12)

Jaká vychcandíra prosímtě? Vždyť Arísek je ikona, která se pro toho kocoura obětuje. Bere ho jako své dítě a dala by prý za něj život. To je skutečná láska.

Bozena Versace (Út, 17. 12. 2019 - 12:12)

To je teda síla, že jste ji ještě pomáhali se složit na zuby, přitom ona teď utrácí, jak utržená z řetězu, boty Versace, Guess peněženka, draha zimní bunda, žranice v drahých restauracich...jen ty jedny boty stojí 10000. Ravena obvinila z otravy tisem a pak si lebedila jak se báječně rozvedli, že ji stále pomáhá. Ona je nebezpečný psychopat, který ve svůj prospěch zničí člověka, ani nemrkne. Hrůza.

Rozmarila. (Út, 17. 12. 2019 - 16:12)

Tak teď si utrácí svoje prachy, je pořád dost blbych lidí co jí dají za výklad 1500 Kč. Ale to jsem netušila, že lidem slíbila, že peníze vrátí a vykašlala se na to, to je děs. To jak utrácí, je mánie, to je pro bipolarky úplně typický.

Afrodita (Út, 17. 12. 2019 - 13:12)

Ona má více diagnóz, kterými se ráda předvádí. Ale myslím, že daleko k psychopatii nemá. Svého času tak nazývala každého na FB, kdo s ní nesouhlasil. Správný psychopat ve svůj prospěch udělá cokoli. Manipuluje lidi, lže, podvádí, intrikuje. Navíc to považuje za správné. Jelikož psychopat nemá vyvinutou sebereflexi, stud, hanba zkrátka svědomí tak je nejlepší se držet nejdále od takových lidí. Stále hledá lásku a ne a ne jí najít. Jak píše tu čistou, bezpodmínečnou. Ale lze takovou ženu vůbec milovat bez úhony?

Rozmarila (Út, 17. 12. 2019 - 07:12)

Ano, skladali , i já jsem uvažovala, že něco pošlu. tehdy jsem ještě nevěděla, jak strašně lidem lže .
A hlavně ona je ten typ , kterej se umí vetřít , založit sbírku sama na sebe. Myslím, že tehdy řešila sbírku, vzpomínáte? A pak to nešlo nějak z právních důvodů.......ale stejně spousta lidí poslali peníze .

Afrodita (Út, 17. 12. 2019 - 09:12)

Ariance lidi posílal penízky na zoubky. Pamatuji si, že některým ženám slíbila, že jim to vrátí, což se nestalo a mělo to nějakou dohru. Dost zlou, ale detaily neznám. Ale určitě udělali dobrý skutek, že? Zajímavé je, že si na vybavení svého stylového bytu vzala hypotéku, kterou má na dost let,ale zoubky vyžebrala. Tak jí to přejme. Zoubky si rozdrtila při epileptických záchvatech, které měla po předávkování léky na spaní. Ten proradný Raven. Vůbec se o ní nestaral. Jen jí kupoval tisíce botiček parádu a vše co si umanula. A taky jí závidím jak vypadá na dvacet a zhubla 30 kg. Člověk by řekl, že když ujíždí na trdelnících se zmrzlinou a chodí na opulentní večeře, tak musí tloustnout. Ale ona ne, ona nám krásně zhubla holka. Jinak používá na proměnu aplikaci Face up. Tam se můžete změnit na Miss. A Arianku to tak baví. Ona nestárne. To jen my obyčejní smrtelníci stárneme věkem a tloustneme. Ona je víc!!! Možná takový nadčlověk. Myslím, že takový pocit měl i Áda Hitler. Pocit vyjímečnosti. Pocit, že sem více, že mám větší schopnosti. A že dokážu co ostatní ne. Také, že mám neomezenou moc zvrátit čas. Zkrátka Arianka je více než my. My jsme ubohý nicky co neumějí ani zastavit čas.

Návštěvník (Út, 17. 12. 2019 - 08:12)

Jo jo, skládali jsme se Ariance na zuby, co ji Raven vymlátil, já jsem tedy moc neposlala, ale hřeje mě u srdíčka a zvláště teď, před Vánoci, že jsem udělala dobrý skutek. Arísek teď může bez problémů rozkousat ty vybrané krmě v nóbl restauracích, ty steaky, ústřice, kaviár a určitě se jí i lépe pije šnaps s těmi zuby. No a já budu muset zase dát přednost té nudné domácí stravě, kaprovi z našeho rybníka a salát si taky budu muset sama umíchat. A v tom je náš rozdíl, já, obyčejná žena s obyčejnou rodinou a rozkošný, milý, mladý a štíhlý a příjemnoučký Arísek, věčně připravený k lásky hrám. Tak se kurňa chlapi seberte jděte do ní, ne?

Reklama

Přidat komentář