Reklama

Existuje Bůh?

Rostislavbezpec (Po, 13. 2. 2012 - 21:02)

Lidi napadený ďáblem,...25 procent jenom? No jo, to bude asi tím, že tady naprosto minimálně píšu:))

suei (Po, 13. 2. 2012 - 21:02)

Můžeš mrknout, jak tam...Jo, koukám. Maj to místy i chytrý :-)

Rostislavbezpec (Po, 13. 2. 2012 - 21:02)

Rostislave, stihoman je...Dobře, pomalu a jasně, to se mi líbí:) Takže teď si myslíš, sama o sobě, že vykazuješ prvky stihomamu?

suei (Po, 13. 2. 2012 - 21:02)

Lidi napadený ďáblem, aspoň co si myslím, z hlediska procentuality.

Jinak Ďábel je přechodný stav čiré zlomyslnosti. Může vždycky zneužít krátkodobě kohokoliv.

Datumka na 90 procent. kauza: manipulativní debatě neodpovídající vejšplechty úzce související se soukromím obětí

Borec na 75 procent. kauza: despotismus, bezvěrství, nenávist ke kristu, násilí na ženách

Rostislav na 25 procent. kauza: nechápavost

suei (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Lituju ty vaše pipky. jenže některý ženský se už prostě nejsou schopný bránit, když je čtyřicetkrát zdeptal s zmlátil Ďábel.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Byla bych schopná ztřískat i svého otce, kdyby se chtěl chovat jako hovado. Já jsem hoši feministka. Na mě mužský sáhne jednou, pak letí ze schodů a z bydla. Ať je to jakkoliv velký kripl.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Její příspěvky už...Nevím, podle mě všechny diskuze jsou sledovány tajnými službami, je evidována nálada obyvatelstva.

pánové, jestli si myslíte, že vaše hlupáctví musí odnést jemné obličeje žen, ...

Na mě žádnej hnusnej buran šahat nebude. Proto taky nebudu žít s buranem. Já musím mít někoho, kdo není buran. To je snad pochopitelný, ne? Oduševnělé ženy nejsou povinny žít s primitivy a nechat se od nich mlátit.

Vy byste potřebovali prolískat.

Tyhle vaše názory jsou v současné společnosti neúnosné a já to odmítám tady přecházet.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Že vykazuješ známky...Rostislave, stihoman je pocit, že jsi někým pronásledován. To jsem měla předtim, než mi začala schizofrenie. Schizofrenie je už jasný vědomí toho, že si s tebou dost krutě hraje bandička zlých duchů. Iluze je příběh, kterým tě duchové krmí při schizofrenii.

Pomalu a jasně.

matouš (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Že vykazuješ známky...Její příspěvky už delší dobu vykazují známky paranoi. Třeba jak včera napsala Borcovi, že je v hledáčku tajných služeb za názor, že ženská občas potřebuje proliskat.

Rostislavbezpec (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Jak čtu tu starou debatu......Můžeš mrknout, jak tam didus, Rakato a spol. válčí:) http://www.krestanske-diskuse.cz/

matouš (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Tady je to už slušný...Suei bere ďáblovo jméno nadarmo.

Borec (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Tady je to už slušný psycho.

Suei, udělej nám seznam lidí posedlých ďáblem, aby řeč nestála.

Rostislavbezpec (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Výdyť tady celou dobu...Že vykazuješ známky stihomamu jsi tady nepsala, pokud mne paměť neklame.

matouš (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Jak čtu tu starou debatu......Didus šel diskutovat s lepšími lidmi, tady zůstali už jen bídníci.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Jak čtu tu starou debatu... kam se poděl Didus? Doufám, že ho taky nevzal ďábel.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Pro pomalejší: Datumčiny příspěvky jsou nadpřirozené jen v subjektivním hledisku, ve stavu napadení Ďáblem. Jehož je datumka médium.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Ne,spíš se začnou modlit.Ty sotva. Na to jsou moc intelektuální.

Datumko, vážně. Nehraj si s tím. Vzala jsi na vědomí, co jsem ti říkala? Možná si myslíš, že děláš dobro, ale je to zlo. Tvoje příspěvky jsou jaksi nadpřirozené někdy a ty to jistě víš. Ale ta karma jde za tebou, ne za mnou, chápeš?

13.2. (Po, 13. 2. 2012 - 20:02)

Ještě se ztransformujou...Ne,spíš se začnou modlit.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 19:02)

Ještě se ztransformujou nakonec.

suei (Po, 13. 2. 2012 - 19:02)

Myslím, že se ve svý internetový misi neustále zlepšuju. Začínala jsem s teorií esoteriky, končím u mystiky. Jestli to holky četly, tak to aby se posouvaly taky. Ale to nemaj šanci pobrat. Jakože pobrat.

Reklama

Přidat komentář