Reklama

Existuje Bůh?

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

10.2.2012 21:50 -...A teď si to můžeme rozebrat:) Kravka Suei správně!:) odhadla, že Rosťa prostě otázky nezapomíná, ovšem tento správný odhad je do značné míry smíšen s myšlením kravky.

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

Jsem naprosto natěšená, co...10.2.2012 21:50 - suei
Suei,v tom s tebou naprosto...
Určitě to musela být nějaká velká duchovní proměna. A myslím si, že je to přínos. Já jsem nevyrůstala jako křesťanka, spíš jako mystické koště :-) Takže se do ježíše musím trochu nutit a to nechci. Já tu ideu chápu. Mě to všechno jde trochu lépe přes tu kosmickou verzi, ale tyhle persony v tom určitě pomáhají. To myšlení se láme z levelu do levelu nejenom mě.

Mám ráda jednu drum"n"bassovou skladbu, obdivuju zpěvačku, jak sytě a z plného srdce zpívá "I love you". Když jsem to zkoušela v iluzích takhle zpívat ze srdce konkrétnímu muži, to prostě nejde. Tak se to dá zazpívat jenom Bohu, tomu se to dá řvát do oken, do kosmu. A když člověk vidí Boha v někom jiným, tam je to ta Láska.

10.2.2012 23:42 - Rostislavbezpecny
Určitě to musela být...
Hoď sem ten klip, co to je zač.

11.2.2012 17:18 - Rostislavbezpecny
Mě ten exorcista pomohl....
Kurva tak dáš sem ten song!

11.2.2012 18:05 - matouš
Kurva tak dáš sem ten song!
Kravka, Rosťo, na kravku jsi zapomněl!

11.2.2012 18:11 - suei
Kravka, Rosťo, na kravku jsi...
Já nevim, Rosťa je schopen se na to ptát ještě dlouho. Rosťo, neni odkaz.

11.2.2012 23:38 - Rostislavbezpecny
Já nevim, Rosťa je schopen...
Do p.rdele ty k.ráááávo, tak sem dej název songu a autora!

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

Ale jo, asi se překonám a...Jsem naprosto natěšená, co vymyslíš :-)

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

:-)Ale jo, asi se překonám a popíšu proces myšlení vymaštěné kravky:)

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 22:02)

Jsem netušila, že se nám dneska ta debata zvrhne do radikálního feministickýho boje...

Milé ženy. Je mnoho násolných primitivních ichtylů, kteří mají plnou držku darwinismu a filosofie. Nenávidí jakoukoliv duchovnost. Je to jejich způsob, jak ovládat strachem.

Buřte se proti tomu! Zesměšňujte je! Hlaste případy domácího násilí!

Nikdo jiný to za vás neudělá! Mužům vyhovuje jejich starodávný šovinismus, kdy se vám s žoviálním ksichtem smějou, že jste na nich existenčně závislý! Vaše práva vykopaly ze země ženy, ne muži! Musíte pokračovat!

Snaží se vám nasrat do hlavy, že už jsme rovnoprávná společnost! Nejsme!

Je potírána duchovnost ženskosti! Přetrvávají brutální případy domácího násilí!

BRAŇTE SE!!!! Ať to vaše vnučky už neznají.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

I když v tomhle policejním státě se takto s ženskými zachází asi běžně. Viz. nějaký ten případ, jak žena policajta šla nahlásit, že ji manžel bije, ale ti policajti byli jeho známí, takže si nepomohla a ten ji doma zmlátil ještě víc.

Ženský, jestli uslyšíte, že z něčí mužský držky vypadlo slovo "hysterka", utíkejte od něj, co můžete.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

Já už jenom čekám, až mi...Hrubý? Prosimtě, to, cos popsal, byl prototyp uvažování domácího násilníka. Svou ženu zmlátí, dá ji pod studenou sprchu, pak ji znovu zmlátí. Před známými hraje hodnýho pána, co trpí tím, že má doma tu "hysterku". Dneska se kamaráde za tohle chování už zavírá do vězení. A popravdě, už za ty kecy asi jseš na hledáčku. Já si nedělám prdel, že jsi naivní.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

Kravko, mohl bych se...:-)

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

Kravko, mohl bych se překonat a vysvětlit Ti, proč jsi vymaštěná kravka, ale nevím, moc se mi do toho nechce.

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

Fuj, já jsem úplně...Já myslím, že by Ti prospěl kravko Lexaurin. Už těch sraček od Tebe je tady nějak moc, krávo.

Borec (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

Já už jenom čekám, až mi přijde vyhubovat kazatel Milan, že jsem na suei hrubý. Dokázal bych už jeho repliky i vygenerovat za něj :)

Slavěna (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

Přesně. Doma flušeme na...jako Hana jsem sem nikdy nepsala. To je někdo jiný.

Borec (Ne, 12. 2. 2012 - 21:02)

Fuj, já jsem úplně...Přesně. Doma flušeme na zem a chodíme do postele i v botech. A žerem lidi.

Jinak myslim, že Slavěna = Hana, na kterou jsi tu posledně byla sprostá jak kanál, i když je to narozdíl od tebe slušná holka/žena.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 20:02)

Fuj, já jsem úplně otřesená. Z toho hnusnýho Borce. Jo, o tom mluvím. tyhle bezbožný lidi vážně nemají žádný zásady, ani zábrany. Jsou to opravdu zvířata. Primitivní lidi nemůžou chápat duchovní principy. Ale neměli by dělat politiku, filosofii, ani vědu. Protože kde jim dochází argumenty, tam nejsou schopni se zamyslet, tam používají pěst.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 20:02)

Ano, nejenom adopce na dálku...To je normální. Víš, ty burani jsou tady často "proti pokrytectví", což pro ně znamená nemluvit o problémech. A když o nich mluvíš, měla bys být podle nich přinejmenším ředitelka charity, abys mohla vůbec otevřít hubu. Jsou to ateisti.

Slavěna (Ne, 12. 2. 2012 - 20:02)

Dneska není problém adopce...Ano, nejenom adopce na dálku ale i desítky programů pod UN, kam se dá i finančně přispívat. Dále také můžeš koupit domácí zvířata, například ovce nebo kozy. Stojí zhruba 55 dolarů a zajistí obživu pro chudé rodiny. Můžeš se také zůčastnit šití nových šatů pro mladé haiťanské školačky nebo skrze různé charity sponzorovat školy a nemocnice v rozvojových zemích.

Tak to jen reakce na moje kecání ohledně obrázku co jsem sem vložila a co Ti tak vadí.

matouš (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

No jistě. A když mě...Dneska není problém adopce na dálku. Mnoho lidí takto pomáhá a nekecá na diskuzích jak je jim těch černoušků líto.

Slavěna (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Když tě tak trápí osud...No jistě. A když mě náhodou zaujmou problémy hladových sirotků v Sůdánu tak mi odpovíš proč si jich hned 10 neadoptuju, když jsem tak chytrá, že?

Rostislavbezpec (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Jestli ti slívka promazává...Ty jsi momentálně asi opožděná kravka.

suei (Ne, 12. 2. 2012 - 19:02)

Možná budeš mít štěstí...Ty blbečku. Já nechci násilníka. To poznám. Že je čuně. Mám na to už dost zkušeností. A víc se to "profackovat, nechat vyzuřit" dá očekávat od ateistického burana.

Reklama

Přidat komentář