Reklama

Existuje Bůh?

BOrec (So, 11. 2. 2012 - 17:02)

Ahoj Borče,čertíš se...Milane, v zásadě jsi zdrojem dobré zábavy. Je to zase samý blablabla vztahy nitky blablabla, ale výsledkem je, že jsem ovládán ďáblem, a proto nemám rád fanatický pámbíčkáře.
Vám opravdu není pomoci.

suei (So, 11. 2. 2012 - 17:02)

Ty mi připomínáš jednu...To nevim Borče, to jsem nebyla já - já si nepamatuju, že bych na někoho řvala takový věci :-) A nemám hranatý obličej, ani světle hnědé vlasy. A vykořisťoval si někoho? Některý lidi jsou jasnovidný, třeba něco viděla.

Milan (So, 11. 2. 2012 - 17:02)

Ďábel, ďábel, ďábel......Ahoj Borče,čertíš se když ti Suei napíše,že jsi ovládán ďáblem. Dobře posuď sám podle toho co ti napíši.
Bohové i nebeské mocnosti udržují s lidmi kontakt pouze na základě příslušných duševních stavů,stejně s nimi udržuje kontakt i lidská spodina,jestliže pro to tvoří předpoklady náplní své mysli a kvalitou duševních stavů.
Tomu samozřejmě téměř nikdo nevěří. Jde totiž o velmi jemné psychické nitky,jenž tyto vztahy zprostředkují,a ty unikají příliš hrubému a povrchnímu zjišťování. Člověk dovede zachytit radostné nebo zlobné rozechvění nitra,ale takto jemně se uplatňující příbuznosti a vztahy mu vesměs unikají. A přece vskutku neexistuje žádný tvůrce osudu člověka vyjma jeho samého. To se však nedá poznat jinak než sledováním oněch jemných psychických napětí,jenž umožňují zločinci dorozumět se tak snadno se zločincem a nábožensky naladěným lidem s lidmi stejného zaměření,smýšlení nebo náklonností.
Proto třeba vnitřně lidé nesnášejí Boha,Krista,protože jejich vnitřní zaměření a duchovní kvality jsou odlišné a pak tvrdí,že nic takového neexistuje,že jsou to jen pohádky a výmysly. A teď si polož otázku z čeho pramení tato nenávist,z jakých duchovních sfér.

Rostislavbezpec (So, 11. 2. 2012 - 17:02)

Mě ten exorcista pomohl....Kurva tak dáš sem ten song!

Borec (So, 11. 2. 2012 - 17:02)

Máš pravdu, šamanismus...Ty mi připomínáš jednu osobu, kterou jsem potkal před pár lety - teda spíš ona potkala mě. Du si po chodníku, a najednou na mě někdo zezadu: "ŽE SE NESTYDÍTE, PANE!"
Tak sem se votočil po individuu, který šlo za mnou, a požaduju vysvětlení. Mlela něco jako "Takhle ji vykořisťovat. Pudete do pekla!"
Absolutně sem nechápal, co má na mysli, ale nechtěla mi to dál vysvětlovat. Tak jsem se zase rozloučil.

Pokud si vybavuju, byla to taková napohled frigidka 17-27 let s kratšíma světle hnědýma vlasama, hranatym obličejem a ostrym nepříjemnym hlasem. Nebylas to ty? :)

11.2. (So, 11. 2. 2012 - 16:02)

Venku je hezky. Co tady otravuješ?

suei (So, 11. 2. 2012 - 15:02)

Šamanismus má s...Máš pravdu, šamanismus není jen o inteligenci, ale i o duchovních úrovních schopností citu, vcitu, a mnoha dalších věcech. Já nevim kámo, ten šaman byl i inteligentní. Kdyby ses měl měřit, dopadl bys blbě. Naštěstí takoví jako ty tyhle lidi neotravují.

suei (So, 11. 2. 2012 - 15:02)

Já znám totiž na vlastní čuch "Ďábla". Tak poznám, když s někým lomcuje. A s tebou podle těch keců lomcuje hodně.

suei (So, 11. 2. 2012 - 14:02)

Ach jo. Určitě rozumím tomu, co jsem zažila, tomu rozumět musim. A já nevím, kde bereš tu drzost mi říkat, čemu rozumím a čemu nerozumím. Ty víš o mystice úplný prd, jak ses předvedl. Co to furt meleš?

Borec (So, 11. 2. 2012 - 14:02)

A navíc Borče pochybuju,...Šamanismus má s inteligencí pramálo společnýho. Nerozumíš ani tomu, o čem pořád meleš, ty duchovní sféro.

suei (So, 11. 2. 2012 - 14:02)

Ďábel, ďábel, ďábel......A navíc Borče pochybuju, že bys obstál, kdybys chtěl měřit síly inteligence se skutečným šamanem. Už vidím, že by tě vynesl v zubech, hlavně by sis ani netroufl.

suei (So, 11. 2. 2012 - 14:02)

Pak člověk vidí opravdovýho kouzelníka a čučí :-)

suei (So, 11. 2. 2012 - 14:02)

Mě ten exorcista pomohl. Kdyby se do toho nenabalíkovali zlí lidi, mohla jsem dneska být krásně zdravá. Začínám zase od začátku. Vymítač by ze mě určitě nebyl dobrý, protože v tomto ohledu nic moc nedokážu. V pozdním středověku nezařvaly stovky lidí na exorcismus, ale na týrání a vraždění. Je jisté, že lidem napadeným ďáblem se to slovo nelíbí.

Exorcismus není jen nějaký podfuk. po exorsismu jsem měla podstatně ochráněnější energetické tělo, než před tím. To člověk cítí na sobě. Vidět to není, ale schizofrenie taky vidět není.

Já si vážím toho, že jsou na světě skutečně lidi, který se vyznají v duchovních sférách a dokážou pomoci jiným lidem. Popravdě, to, že jsem na toho exorcistu narazila, mi dodalo hodně nadějí. Už jsem si myslela, že jsou to všechno snad jenom pohádky a že jestli je něco možný, tak jedině z toho zla.

Rostislavbezpec (Pá, 10. 2. 2012 - 23:02)

Určitě to musela být...Hoď sem ten klip, co to je zač.

Ahoj suei (Pá, 10. 2. 2012 - 22:02)

jakej máš level a kolik ti zbývá expu do dalšího?

Borec (Pá, 10. 2. 2012 - 22:02)

Makám na tom. Další...Ďábel, ďábel, ďábel... všude je ďábel. Nikdo kromě tebe tady to slovo nepoužívá.

Byl by z tebe výbornej vymýtač i vymítač. Ti umí taky hovno, ale dělaj to procítěně. Neni důležitý, jak věci jsou, ale jak je oni vidí. V pozdním středověku na to zařvaly stovky lidí.

Borec (Pá, 10. 2. 2012 - 22:02)

Borče,tak s tou zeleninou a..."...,takže pojem lepší či horší je pouze relativní"

To je poprvý, co tady něco relativizuješ. Víš, ty tvoje blahosklonný moudra, který z tebe často lezou, navozujou dost zřetelnej dojem z toho, co si o sobě myslíš. A já pohrdám samozvanými mudrci s jednostranným uvažováním. Takže po tomhle příspěvku je to zároveň poprvý, co sis mě jakž takž usmířil, a na bázi faktů se pak klidně můžeme hádat dál...

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 21:02)

Suei,v tom s tebou naprosto...Určitě to musela být nějaká velká duchovní proměna. A myslím si, že je to přínos. Já jsem nevyrůstala jako křesťanka, spíš jako mystické koště :-) Takže se do ježíše musím trochu nutit a to nechci. Já tu ideu chápu. Mě to všechno jde trochu lépe přes tu kosmickou verzi, ale tyhle persony v tom určitě pomáhají. To myšlení se láme z levelu do levelu nejenom mě.

Mám ráda jednu drum"n"bassovou skladbu, obdivuju zpěvačku, jak sytě a z plného srdce zpívá "I love you". Když jsem to zkoušela v iluzích takhle zpívat ze srdce konkrétnímu muži, to prostě nejde. Tak se to dá zazpívat jenom Bohu, tomu se to dá řvát do oken, do kosmu. A když člověk vidí Boha v někom jiným, tam je to ta Láska.

Milan (Pá, 10. 2. 2012 - 21:02)

Volba jídelníčku ovšem...Borče,tak s tou zeleninou a obilím to asi už semnou lepší nebude. To mám zřejmě u tebe černý puntík.
Ale teď vážně,připadat si lepší než druzí,když člověk byl do své dospělosti úplně stejný jako všichni ostatní. To,že jsem z toho vyrostl neznamená že jsem lepší než ten kdo je v zajetí vžitých předsudků,tradic,společenských konvencí,zvyku a přesvědčení. To by bylo stejné,jako ten co je zdravý by tvrdil,že je lepší než ten nemocný. Je pravda,že jsou lidé kteří svou nevědomostí vytvářejí společenské podmínky a události ve kterých druzí trpí. To je samozřejmě jen velice obecně vyjádřeno,ale to v jakém světě žijeme je zřejmé z každodenního života a společenského klimatu který nás obklopuje.
Ten kdo ví a nepomáhá to druhým pochopit je horší než ten kdo žije v blahé nevědomosti,takže pojem lepší či horší je pouze relativní.

suei (Pá, 10. 2. 2012 - 21:02)

Ano, u tebe jsem si taky...Makám na tom. Další princip Ďábla - vyjádření opovržení nad tím, co mi pomůže. Hlavně, aby se to povést nemohlo. Já se dávám k světicím. Teda, po kouskách. Přelejzám levely :-D

Borče, to nemůžeš přiznat, protože to nevidíš. hele já vim, proč tak reaguješ. To, co píšu, nezvládá tvoje emoční složka, bez ohledu na to, proč. Proto jsi jak divý pes, protože se v tom nevyznáš, ale přesto je to něco, co se tě bytostně dotýká. To, co se tě dotýká, je ďábel. Ďábel, abych ti napověděla, opovrhuje prostotou, oslavuje monument. Na poklidným rozjímání toho není moc "cool" co myslíš? Je to práce se to naučit, nikdo tě u toho nevidí a když ti to nejde, tak tě to jedině sere jak se říká. Ale kdo vnáší tu roztržitost do toho systému? Je to ten archetypální ďábel, který ti říká - co tady sedíš jak trubka, když je to pokrytecký? Když je proti čemu tělem jít? Ďábel tě nechce nikdy nechat opustit tu iluzi, je to jeho podstata.

Víš jak je pokrytecký jít proti pokrytectví? Proti něčemu? Když neznáš podstatu, jenom si na tom nabiješ hubu a vynadějíš se, ztratíš sílu.

Když se naučíš vnímat život jaký je, bez schematických myšlenkových vzorců, který poskytuje ďábel, uvidíš marnost těch monumetálních věcí.

Vem si Che Gevaru. Na tričku hustej, co? Fakt ikona. A co ví člověk o tý realitě?

Tam, teprve kde přichází prostota, kde opadnou iluze o správné a špatné věži, tam mizí virozy, nemoce, neurozy, posedlosti, traumata ratata.

Je to jak v tý pohádce.

Reklama

Přidat komentář