Reklama

Existuje Bůh?

borec (So, 11. 2. 2012 - 19:02)

Tak já radši beru toho...porádí ti lev59

BOrec (So, 11. 2. 2012 - 19:02)

Borče,kdo se rozhoduje? Za...Teď koukam, že jsem přehlídnul tvou odpověď, Milane, ale bohužel jsem ji nepochopil.

Bavíme se každý sám za sebe? Neřekl bych. Ty mluvíš za svý náboženství, podle nějž se člověk čímsi podstatným a božským odlišuje od ostatních živočichů. To je arogantní omyl.

Borec (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Ještě mě napadá,...Vždyť jsi to ty, kdo tu pořád řeší, že mám rád utrpení a kdovíjaká další moje ďábelská potěšení. Tak ti to trochu upřesňuju. Ale zase tě nechám pokračovat v seriálu, co všechno máš a nemáš ráda ty.

matouš (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

V PL jsem se setkal s...U něj byl spouštěč pervitin.

matouš (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Ale zabírám si vraníka ;-)Tak já radši beru toho Rosťu :-)

matouš (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

V PL jsem se setkal s několika schizofrenikama. Jeden měl po sebevražedném pokusu rozřezaný ruce protože nedokázal vydržet ten paranoidní pocit pronásledování. Tomu pomáhaly jen léky.

BOrec (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Borec vám nastavuje zrcadlo,...Ale zabírám si vraníka ;-)

suei (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Tak určitě. Ty jsi tady ve...A myslím, že srovnávat porod, jakožto fyzický výkon, se schizofrenií, jako psychickým výkonem, může jen Borec. na takový jako ty si musím dávat strašnýho majzla, už jsem se jednou napálila. takový očekávaj, že žena jim po porodu uvaří kafíčko a "nebude kňourat".

suei (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Borec vám nastavuje zrcadlo,...Věřím. Na snad se najdou i lidi, kterým to, co píšu, může trochu pomoct. Trpěla jsem brutálním nedostatkem informací během schizofrenie. O tomhle problému - co dělat, když na tebe někdo mluví, vydává se za někoho jiného, poskytuje ti důkazy. Nikdo nevěděl!

suei (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Tak určitě. Ty jsi tady ve...Ještě mě napadá, snažíš se někdy někomu zavděčit, nebo pomoct? Pořád se chováš, jako kdybys byl vzor a máme dávat pozor, jak ti lichotit. Proto pořád říkáš, co máš rád. My tu nejsme na tvoje uctívání.

matouš (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

A ještě Borče. Kdybys to...Borec vám nastavuje zrcadlo, když čtu jeho příspěvky, tak si říkám, že bych to líp nenapsal. Kdybych šel krást koně, tak bych si nevybral tebe, Marka nebo Milana, ale vždy Borca.( Kdyby nešel, tak vezmu piráta Rosťu:-)

suei (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

No tak jo no. Měj je rád, ten druhý typ lidí. Mě to bolelo hodně, ta schíza. Je to kurevský stav, vypadala mi půlka vlasů hrůzou. A boje mám dost, i když vím, že kdyby bylo nutný, umím bojovat.

Borec (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Kdo má rád boj, ten ho měl...Tak určitě. Ty jsi tady ve svých 20 letech nejvěčí válečnice a prošla sis nejvěčím utrpením atd. To tady čteme každej den. Sem zvědavej, co budeš říkat po porodu, jestli se k němu někdy dopracuješ.

Vono i to utrpení je relativní věc. Někdo dostane angínu a "prošel si peklem", a jinej se probere po dvou letech z kómatu a řekne akorát "no, trochu to bolelo." Ten druhej typ lidí mám radši.

suei (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

V žádném případě....Jó, ale to není porucha myšlení. Víra není porucha myšlení, jak to prezentuje borec.

suei (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

A ještě Borče. Kdybys to chtěl pochopit, proč tě podezříváme z napadenosti ďáblem, tak je to prostě v nějakým zvláštním vnitřním cynismu, který snad nemůžeš myslet vážně. Mě osobně připadáš jak ve snách, že to píšeš.

suei (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

suei už taky občas...A podle toho to tady vypadá, protože já většinou u Borce přečtu začátek, prostředek většinou taky přeskakuju - jakože přelítávám. Milana čtu taky méně pozorně někdy. Matouše s jednou větou nejde nepřečíst, to se snad podaří jedině Rostislavovi. Možná, že to odpovídá rychlosti té debaty :-D

matouš (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Jo, jako že jsem oproti...V žádném případě. Naopak ty seš inteligentnější než já. Mě zajímá svět schizofrenních lidí.

suei (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Kdo má rád boj, ten ho měl málo. Kdo se bojí boje, ten ho měl málo. Bojem se člověk prodrat musí. Schíza je na to dost velké bojové pole.

Borec (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Tebe čtu, tvé příspěvky...suei už taky občas přeskakuju. Ty pasáže se schizofrenií, Evičkou a že jsou všichni blbečci apod. jen prolítnu a jedu dál.

suei (So, 11. 2. 2012 - 18:02)

Já nemám boj ráda. Jako že bych vyhledávala boj. Ale nemám z něj panickou hrůzu. Co já už se nabojovala. A to jsem žena prosím.

Reklama

Přidat komentář