Reklama

Existuje Bůh?

7.1. (So, 7. 1. 2012 - 17:01)

nasráno v gatíh.Nedělám...Jsi vážně komediant.

svědomí (So, 7. 1. 2012 - 17:01)

co to je.V tobě se to suei mele.Jeden den klid a druhý den jsi jako kanál.

suei (So, 7. 1. 2012 - 17:01)

nasráno v gatíh.Nedělám...Tak s tím přestaň ty vole. Nekromanti jsou na piču. Měli by už uznat, že jsou mrtví a jít do božského víru.

suei (So, 7. 1. 2012 - 17:01)

Vážně, jedině když se budeme snažit být při rozumu, což nám musí dovolit většinová společnost, tak nebudeme tak na nitkách toho ďábelského svinsva, těch astrálních manipulací. Chce se to vrátit k rozumu, ale s tím, že se ví proč. Dokud bude společnost říkat schizofrenikům, že věří nesmyslům - tzn. budou jejich problémy vylévat i s nima a jejich vírou - tito nenaleznou sílu se řídit hlavně praktickým rozumem.

Vážně tady není nikdo ochoten chápat otázky svědomí? O etice kecat to jo, ale co to svědomí.

nemám (So, 7. 1. 2012 - 17:01)

Máš nasráno v gatích,co....nasráno v gatíh.Nedělám na pitevně.Dělám s živýma mrtvýma.

suei (So, 7. 1. 2012 - 17:01)

hodit šavli ...

7.1. (So, 7. 1. 2012 - 17:01)

A co ty sráči?Ty se duchů...Máš nasráno v gatích,co. Na pitevně zvracím.

7.1. (So, 7. 1. 2012 - 16:01)

Sedí v kostele negr, muslim,...Jo,přesně tak.

suei (So, 7. 1. 2012 - 16:01)

Mě už nic jinýho nezbývá, než se zbytečně nebát duchů.

Vážně super je klip na TV COOL či jak se to jmenuje ... s těma mladejma krávama a křikem "jsem mág".

Pokud se někdo inspiroval mnou ... moc se omlouvám. Ale jsem si jistá, že aspoň vím, co to je "mág". A já to nejsem. Jenom jsem do toho začala trochu vidět, přesvědčila se, že to je a že to není žádná srandička a rozjívenost.

jak malý fakan (So, 7. 1. 2012 - 16:01)

A co ty sráči?Ty se duchů nebojíš?

suei (So, 7. 1. 2012 - 16:01)

Mám pocit, že jsme snad jediný stát na světě, kde je "vzdělanost" posuzována podle toho, jestli jsi v kroužku Sysifos. Proto Ďábel miluje Čechy, miluje zabedněnost a neználky. Zapomněli jsme na svou mystickou minulost, tady se to dycinky mlelo.

suei (So, 7. 1. 2012 - 16:01)

kéž by už ďábel odtancoval z čech

suei (So, 7. 1. 2012 - 16:01)

Třeba teď ten případ těch dvou odsouzených alternativců mluví za vše. Já se jich nezastávám, asi to fakt nebylo v pořádku, ale čím to je, že takoví lidé jsou? Vskutku, je to nemocnou společností. Psychiatři jsou nemocní a neznalí reality, naučení nějakou fašistickou slátaninou.
Teror racionálního rozumu musí ustoupit něčemu rozumnějšímu. A lidi, jako borec, který nevědí nic o realitě tak jak skutečně je, by si měli uvědomit, že jejich neznalost je jedině směšná.

Nedokončený pří (So, 7. 1. 2012 - 16:01)

Když mluvíš o...Sedí v kostele negr, muslim, cigán a běloch. A cigán povídá...

suei (So, 7. 1. 2012 - 15:01)

Marek: "Ono to tak...Jaký stádní typ máš na mysli? Ty, který se chceš rozhodovat pružně, (jak flexibilita z reklamy na tv nova), nikoliv klidně.

Dřív byli lidé posuzováni tak jak jsou, dneska se jim přisuzují nejrůznější "poruchy osobnosti", nebo "schizofrenie", nebo cokoliv jiného ... jen aby byli dotyční jedinci zpacifikováni a označeni jako méněcenné, společensky nežádoucí jevy. O co těm dotyčným jde ve skutečnosti, o to už se nikdo nezajímá.

Jednoduše vyčuhují. Kdo však rozhoduje, kdo je a není společensky nemocný nebo nežádoucí? Jacísi "psychiatři". Kteří udržují stádnost.

"Stádo" je všechno, kde neexistují společensky nežádoucí jevy. Já třeba považuju za vrcholně nežádoucí jev, aby nás masírovaly televizní stanice a jejich hodnoty, jako "pružnost, cool, flexibilita, rychlost", aby bylo normální a považováno za společensky normální, aby jeden jedinec musel hákovat za tři, jak nuceně nasazený a ve čtyřiceti byl po infarktu.

Já považuju společnost za nemocnou, proto vyčuhuju a jsem ten méněcenný společenský prvek, který dokolečka říká - přestaňte se bát duchů jak malý fakani vy sráči :-D a přestaňte být tak naivní v duchovních oblastech bytí.
Pokud něco takového už znáte.

tak (So, 7. 1. 2012 - 15:01)

to muselo být Boží:)

7.1. (So, 7. 1. 2012 - 15:01)

jak vysvětlíš tuto...Když mluvíš o Cikánech.Měla jsem nedávno dost úžasný zážitek. Vstoupila jsem do jednoho kostela,kde v poslední lavici seděla žena tmavé pleti,vedle ní muslim a vedle něho běloch.Stála jsem v pozadí a najednou se přiřítil Cikán. Otočil se na mě a řekl: ,,Strašně mě bolí nohy,jdu si je namazat svěcenou vodou. To by jste nevěřila,jak to pomáhá,,. Pokřižoval se,shrnul ponožky a vykonal potřebu,řekl děkuji a z kostela zmizel./místo neprozradím/V tu chvíli jsem si říkala,jestli je to vážně možný...

marku (So, 7. 1. 2012 - 14:01)

jak vysvětlíš tuto situaci.Cikáni chodí v neděli do kostela,modlí se a v týdnu kradou a lžou.To jim jak bůh v nedělo odpustí a oni v pondělí jedou nanovo tu svou?A to nemluvím a jejich souložení mezi píbuznými.

Borec (So, 7. 1. 2012 - 14:01)

(vlastně Našich domněnek)

Borec (So, 7. 1. 2012 - 14:01)

Rakato píšeš:...Marek: "Ono to tak opravdu může vypadat z tvého pohledu, ale jestliže je nějaký systém dokonale promyšlený a jakákoli změna znamená problémy, tak časem člověku dojde, že čím více se bude držet "manuálu" tím lépe pro něj. "

Pro stádní typy je to určitě lepší :)) Děkuji za doslovné potvrzení mých domněnek.

Reklama

Přidat komentář