Reklama

Muži v dámském prádle.

Mira (Po, 8. 1. 2007 - 14:01)

pro Luděk:
Na tuto stránku leze plno "naprosto normálních lidí". Ječstli chceš, dej mi nějaký kontakt, já se ozvu.

Bar (Po, 8. 1. 2007 - 11:01)

To s tím vydíráním mne taky napadlo, že se může stát, sice jsme si myslel, že u ní určitě ne, ale to jsem si myslel i jiné věci a ... V každém případě to je dost drsná zkušenost a obrátilo mi to trošku život. Díky moc za rady a povzbuzení.

Luděk (Po, 8. 1. 2007 - 09:01)

Miro, díky za cenné rady. Aspoň vím, na co si dát pozor. A jak to myslíš postupně? Nejdřív třeba, jen že nosím kalhotky, protože mají příjemnější materiál, později jí říct i o silonkách, pak přidat sukni a další části oděvů až pochopí, že jde vlastně o kompletní převlek?

Mira (Ne, 7. 1. 2007 - 22:01)

Pro Luďka, Luďka 2, Patrika a Bar - Alenu ignorujte. Je to chudák, který(á) rád(a) přispívá podobnými úlevy na podobné stránky.
Pro Bar:
Podobný problém jsem řešil před několika lety, kdy mi po 15 letém manželství manželka oznámila, že se nechá kvůli tomuto se mnou rozvést (věděla to od začátku) a parádně mě tím vydírala. Byl jsem posera a dělal všechno podle ní, aby to někde neřekla a tím mě nezesměšnila. Stálo mě to dost nervů a peněz. Přišel jsem skoro o vše. Potom jsem poznal současnou partnerku a díky ní jsem s tím sám vyrukoval a tím jí vzal vítr z plachet.
A co se týká psychiatra - několik mi jich poradilo to na partnerku vybalit až po delší době a postupně.

A pro moralisty: vzkazy typu že jsem úchylák, že se budu škvařit v ohni pekelném, že mi to patří si strčte... víte kam. Dík.

Tomáš (Ne, 7. 1. 2007 - 19:01)

Já takovou pozanal na travesti šou.Chvíli sice trvalo než jsem jí to řekl ale teď už nic jiného než dámské prádlo nenosím.Pod stromeček jsem ho dostal pěknou nadílku.A k mé velké radosti mi toleruje nošení dámských bot na podpadku.Mám před ní tajemství a to je nošení dámského oblečení ale prozatím nem¨ám odvahu jí to říct.Alespoň že mohu nosit tanga,podprsenku a kozačky i když jsem s ní.

Luděk (Ne, 7. 1. 2007 - 17:01)

Tak to tě musí hodně mrzet. Asi to chtělo s tím vyrukovat dřív a podle toho se rozhodnout. Třeba se to ještě povede, ona se s ním rozejde a budete spolu anebo najdeš jinou, která má pochopení, ale sám takovou neznám. Ostatně to jako všichni tajím.

Bar (Ne, 7. 1. 2007 - 15:01)

No taky si myslím, že víc je žen, kterým to přijde směšné. Jenže většinou jsem se s tím, že bych tohle chtěl vyzkoušet žádné nesvěřil tak těžko říci. Současnou partnerku jsem s tím seznámil až po roce vztahu a nevadilo jí to dokonce jsem loni na vánoce dostal i nějaké dámsképrádlo, což jsem si strašlivě cenil. Pak přišla svatba a na letošní vánoce už nic nebylo a den poté mi řekla, že ji to vadí a vždy vadilo a jen já jsme to nepochopil a ža pokud bych v tom pokračoval, tak mne už nemůže brát časem jako prtnere ale jen kamaráda... Prima ne? A bonus navrch, bavil jsem se teď se svojí bývalou parnerkou, mezi kterou a manželkou jsem se rozhodoval kdysi kterou zvolit na dlouhodobý vztah. Má teď nějaké problémy soukromé a mezi řečí přišla řeč na muže v dámském prádle a ona mi řekla, že by se jí to líbilo jako ozvláštnění vztahu a dokonce by jí to přišlo vzrušující... No jo čas už nevrátíš. Tak mám prima náladu :-(

Luděk (Ne, 7. 1. 2007 - 02:01)

Aleno, nevím, co jsi zač, ale jsem 100% heterosexuál. Kdybys byla muž, tak bys to možná chápala. A nesnaž se mi namluvit, že si nikdy ani na chvíli nepocítila touhu BÝT MUŽEM!!!

Patrik (Ne, 7. 1. 2007 - 00:01)

Nevím Aleno co je Luděk, ale proč takto na dálku a za co napíšeš, že je nechutnej nechápu. Vždyť napsal pravdu a že to tak je ví 99,9% dospělé populace.

Luděk 2 (So, 6. 1. 2007 - 15:01)

Není nad to Aleno,když do toho vidíš.

Alena (So, 6. 1. 2007 - 15:01)

Luděk je nechutná buzna!

Luděk (So, 6. 1. 2007 - 13:01)

Fakt každý druhý muž? Tak to znám asi jen ty první :-) Nebo to ostatní úspěšně tají, proto by to asi chtělo se s tím netajit. Třeba se přidají i ostatní a bude nás víc. Doteď jsem měl za to, že se převlékání týká malého procenta lidí (jsou totiž i takové ženy).
Homosexuálů je mezi CD a TV asi málo, většina je určitě heterosexuální a těch, kteří se z CD/TV stanou TS taky moc není.
S tím, co píšeš souhlasím. Opravdu se jim snažím přiblížit co nejvíc, ikdyž vím, že to nikdy nebude dokonalé. Přesto se o to snažím.
Dnes vlastně hlavně mladé dívky kopírují mužské chování, hodně z nich nosí džíny, kouří, pije pivo, mluví sprostě... Už to nejsou křehké dívky jako dřív, které potřebovaly mužskou oporu. Dnes jsou soběstačné a některé i pěkně od rány. A typicky mužské věci z historie jako boj, lov atd. musí muž nahrazovat mluvením, což je doména žen. Čili ať chce nebo ne, přibližuje se ženám. Vlastně dochází k zvláštní konfrontaci. Ženy napodobují mužské chování a muži ženské, jen v oblékání to zatím nefunguje opačně, ale i to se může změnit.

Patrik (So, 6. 1. 2007 - 02:01)

...ano, to by chtělo,ale kdo vlastně ví kolik takových je. Někde jsem četl, že podle průzkumu, pomýšlí každů druhý muž o tom, že by chtěl zkusit nosit dámské spodní prádlo, ale jen malá část z nich to dokáže realizovat a má odvahu to přiznat. Ani já na tom nevidím nic špatného. Naopak si myslím, že to je poznání navíc a muž se dokáže takto daleko lépe vcítit do pocitů ženy a ženskosti. Vůbec to nemá nic společného s homosexualitou a myslím si že to ani nemusí být příznak transexuality. Myslím si, že velká část mužů cítí, že mi muži jsme ochuzeni o mnohé a že ženské stvoření je víc než mužské a ten kdo to dokáže takto cítit, je daleko silnější k tomu, aby se uměl se snažit převtělit do role ženy, jak nejvíc to jde. My muži se nemůžeme ženám nikdy vyrovnat v tom co oni prožívají, ale co je špatné na tom, se jim co nejvíce přiblížit. A nošení dámského spodního prádla je vlastně to nejsnažší a nejjednoduší, co je možné uskutečnit. Myslím si, že by to měli vyzkoušet a poznat všichni muži. Toto je můj názor.

Luděk (Pá, 5. 1. 2007 - 23:01)

A kde jste takové přítelkyně sbalily a jak to, že jsou tak tolerantní? Většinou od holek a žen slýchám, že muži, kteří se snaží vypadat jako ženy jsou jim k smíchu, dost možná, že je nepovažují ani za opravdové muže. Jiné si myslí, že by se měli jít takoví muži léčit.
Chtělo by to, aby takových tolerantních žen bylo co nejvíc.

sasa (Pá, 5. 1. 2007 - 15:01)

mas naprosto pravdu a ti co sepohrsuji si honej ptaky u materskych skolek.volove

sasa (Pá, 5. 1. 2007 - 15:01)

vidim ze njsme sami v tom uskoprsem svete. moje zena me ted poprve pod stromecek dala damske pradylkoa ja ji take. prozili jsme hezky vecer a vlstne i noc.
pri sampanskem me navodila na to co bych rekl si najit pritelkyni. bomba,byla prijata a uz hledame. stastny novy rok 2007.

Jarda (Út, 2. 1. 2007 - 18:01)

Dnes mi na ráno nachystala oblečení manželka sama.Krajkové kalhotky a podprsenku,kombiné a na nohy místo ponožek tělové silonky na podvazcích.Chodíval jsem tak běžně ale teď prý tak mám chodit každý den že ji to vzrušuje dokonce po mně chce ať nosím i ty kotníkové kozačky,ale já k tomu nemám odvahu,bojím se že mě někdo uvidí.

Luděk (Út, 2. 1. 2007 - 10:01)

Tak to jste měli skvělé Vánoce. Musí to být skvělý pocit, rozbalit takový dárek, sledovat výraz partnerky a pak si to hned vyzkoušet. Závidím vám všem, co máte chápavé partnerky!

zuzi (Po, 1. 1. 2007 - 19:01)

pod stromeček jsem dostal od své přitelkyně samé spodní prádylko taktéž kozačky na kramfliku cca.5cm vysokém takže jsme si uživali sexu zato jí miluji ještě více

Jarda (Po, 1. 1. 2007 - 18:01)

Nošení dámského prádla je super.Poprvé to po mě chtěla má manželka z hecu a už nám to nějak zůstalo.Krajkové tanga mi vybírá sama v mé výbavě nechybí ani punčochy a podvazky.V tangách a podvazcích chodím zcela běžně na vánoce jsem dostal kombiné,podprsenku a kotníčkové kozačky ty boty mám prý prozatím jen na doma.Už se těším.

Reklama

Přidat komentář