Reklama

Muži v dámském prádle.

pepe 89 (So, 8. 2. 2020 - 06:02)

TAKÉ TEL 728 285 330 SMS

pepe 89 (So, 8. 2. 2020 - 06:02)

TAKÉ TEL 728 285 330 SMS

Alda (Út, 24. 4. 2007 - 20:04)

Také nosím dámské prádlo, hlavně saténové a kombiné. V dnešní době se kombiné už hodně těžko shání. Rád v něm i spím

Radek (So, 14. 4. 2007 - 02:04)

Nosit dámské spodní prádlo mě velmi vzrušuje. Chodím v něm běžně všude.

Návštěvník (Čt, 12. 4. 2007 - 23:04)

... na této planetě je zpousta míst, kde se rozdíly v oblékání stírají mezi ženou a mužem.Česko je Česko a lidé tu se tak rychle nezmění. I já mám názor takový, že co může nosit žena, proč by nemohl nosit muž.Ženy? Nosí - kalhoty, košile, saka, kravaty, trenýrky atd. Muži - copak je to potom divné nosit, sukně, tanga, punčocháče aj?

Jitka (Čt, 12. 4. 2007 - 23:04)

...co vše nosíte dámského?

vonWOLF (So, 1. 8. 2020 - 08:08)

Ahoj,reaguji na tvou otazku:kalhotky,puncochy i puncochace,podprsenku,body a lehke halenky

Tomáš (St, 11. 4. 2007 - 14:04)

Re Petr: Výrobci se letos zřejmě poučili nebo si přečetli kritiky, protože je vskutku konečně větší výběr ošacení než vloni. Dámský mě nelákaj vůbec, jen z nutnosti jsem si předloni koupil neutrální d. noční košili, protože v pánských se v létě nedá vydržet. Nakupuju v Praze v CaA, New York, Clock haus(?), nepohrdnu ani butikama nebo v tržnicích - tam se ale musí pečlivě vybírat. Než zrušili pánské odd. v Terranově, tak i tam. Luxus za tisíce nekupuju, když skoro to samé se dá pořídit za 1/3 až 1/2 v jiném obchodě.

petr (Po, 9. 4. 2007 - 19:04)

Tomáši kde to nakupuješ?odkud jsi?i v pánským se dá vybrat kvalitní až luxusní kousky,možná tě dámský lákají víc....

on (Po, 9. 4. 2007 - 15:04)

...dámské prádlo je pohodlnější i vzrušivější i na mužovi.

Tomáš (Po, 2. 4. 2007 - 20:04)

Nojo no, možná se stane brzy sport z nošení dámskýho, když to jde v pánské módě od 10ti k pěti. Na českém trhu jsou jen dva tři druhy tenkých boxerek, které jsou pohodlné a netěsné. Pohodlné pánské prádlo spočítáte na prstech jedné ruky. Není mi jasné, proč některé lepší pánské oděvy jsou dodávány do dámského. A každým rokem je toho víc - hlavně napodzim. Pokud to bude takto dále pokračovat, budou pánské obchody nebo oddělení takřka prázdné. Pak pánům nezbude nic jiného než nosit značně pohodlnější a vyrobené z lepších materiálů dámské nejen prádlo. Nesmyslné jsou cesty oděvního průmyslu.

petr (Ne, 1. 4. 2007 - 19:04)

to je moc memyslíte?

Luděk (Pá, 30. 3. 2007 - 09:03)

Myslím, že na tom něco bude.

Patrik (Čt, 29. 3. 2007 - 23:03)

...každému muži, kteří si říkají, že jsou normální,tak je přeci vzrušuje ženskost a prádlo na ženském těle.Dovedu pochopit, že Ti muži co jsou o něco dál v názorech i cítění, chtějí se vžít více do žen i ženství a snaží se cítit to vzrušení žen, které mají v sobě i na sobě a to i díky pěknému prádlu. To že muž toto dokáže a dokáže používat na sobě prádlo ženy a snažit se tím vnímat pocity ženy přímo na sobě, není přeci nenormální věc. Z mého pohledu je to přirozenost. Všichni jsme z ženy a i každý plod je nejdříve blíž vývoji k ženství a až později se mění v muže.(okolo 6.týdnu)

Pavlos (Ne, 11. 3. 2007 - 21:03)

Už jenom to slovo kalhotky je pro mně erotické už bych se nechtěl vracet spádky do trenýrek nebo do slíp.

Pavlos (Ne, 11. 3. 2007 - 21:03)

Už jenom to slovo kalhotky je pro mně erotické už bych se nechtěl vracet spádky do trenýrek nebo do slíp.

Pavlos (Ne, 11. 3. 2007 - 21:03)

Taky rád nosím stejné kalhotky co nosí v ten den má manželka je to hodně sexi.

Pavel (Čt, 8. 3. 2007 - 22:03)

To jsme na tom stejně. Jen s tím rozdílem, že vždy s přítelkyní zajdeme do obchůdku a vybereme tanga či kalhotky pro oba tak, abych neměl problém s umístěním mužství a ona měla úplně stejné. Ráno kouknu které si bere a vezmu si ty stejné.

Pavlos (St, 7. 3. 2007 - 21:03)

Nosím rád dámské spodní prádlo je to pro mně příjemné,ale bál jsem se to říct mé manželce už jsem nemoch vydržet a řekl jsem ji to a ona to vzala v pohodě a od toho dne mi kupuje dámské kalhotky a vůbec spodní prádlo prostě je to nádhera když to pochopí protějšek ten nejblíší.

astrix01 (Ne, 18. 2. 2007 - 17:02)

Bože Evi jak já bych takovou ženu "žral" bohužel nemám tak nežeru, svět se neposere viď? Jarda

Reklama

Přidat komentář