Reklama

Anketa:co je na mužském těle nejodpudivější?

Hynek (Po, 17. 11. 2014 - 10:11)

Chytáme, když máme...Hm, to charisma si dovedu živě představit, nejlépe velké aspoň 20 cm, že jo :-D?

Leoš (Ne, 16. 11. 2014 - 18:11)

Většinou čtu, že dost...Chytáme, když máme charisma a peníze, jako božský Kája a pod.

Hynek (Ne, 16. 11. 2014 - 17:11)

Otazka je spatne formulovana....Většinou čtu, že dost žen preferuje vysoké muže střední váhy anebo s nadváhou, takže my hubení¸a drobnější se nechytáme.

Andrea (Ne, 16. 11. 2014 - 16:11)

Otazka je spatne formulovana. Pro heterosexualni zenu neni na muzskem tele jako takovem odpudive nic. Odpudivi muzou byt jen nekteri muzi a casti jejich tel, jako napriklad, pro mne, nadvaha, chlupaty zadek a zada, skaredy oblicej atd.

jj (Ne, 16. 11. 2014 - 10:11)

Pro mě jednoznačně malý...Do kolik cm je podle tebe malý?

? (Ne, 16. 11. 2014 - 00:11)

Co je na mužským těle nejodpudivější? Šedesátka na koníčka!

Lea Ferri (So, 15. 11. 2014 - 21:11)

Ahoj holky, zajímal by mě...Pro mě jednoznačně malý šmekl.

děkuji Zuzi (Po, 31. 3. 2014 - 16:03)

mě vadí že tu někdo...Po přečtení prvních příspěvků sem se hodlal taky projevit , ale Tys to celkem shrnula i za mne .
tomas

zuza (Po, 31. 3. 2014 - 16:03)

mě vadí že tu někdo vymyslí téma, hodí vše špatné jen na muže, ale to platí i na druhé pohlaví. Vždyť takových ženských od dorostenek až po starší je mnoho. Ať se každý podívá nepřed sám na sebe, nebo na své děti. také znám jednu takovou krávu, opustil ji chlap a šije do ostatních matek. vykládá jim o módě, jak obléká svého syna, co by na něj nekoupila a tak podobně. přitom chodí jako strašidlo, sedá si za řidiče a vede sním trapné hovory, chehctá se jako že je v pohodě a přitom je to pizda, která nemá řidičák.

gin (Po, 31. 3. 2014 - 15:03)

Když se ji snažíš dotáhnout domů a ona cestou zprkenatí. Jinak to byla holka jak obrázek.

dan (Po, 31. 3. 2014 - 14:03)

Asi řešíte nějaké seniory, nebo né? Někdo za svůj vzhled a postavu nemůže, holt to má v genech, ale co se týče hygieny ,to je jiná.
Já zase nesnáším na mol ožralou ženskou. To je tak něco hnusnýho.

zuza (Po, 31. 3. 2014 - 14:03)

jo a ta druhá je samá bradavice, vousy na tváři cm dlouhé, pod krkem, na bradě, někdy má i hejla na nose, vytahaný kozy a to znám takové i mladší ženy, ale co vám budu povídat.

zuza (Po, 31. 3. 2014 - 14:03)

Nehnusnější na chlapech je... naší ulicí chodí denně stará paní, ale je to VIP ulice, nese se na nákup, - pokaždé kouří, špinavá jako prase, přerostlé nehty na noze - tvz kopyta, prostě šmudla. Druhá baba je docentka, trošku cáklá, je to něco podobného. Té první říkáme celkem slušně ,, lokomotiva", s buse se kolem ní nedá sedět, smrdí chcankama a tabákem, ale je to hogofogo! takže milé dámy kritizujete si jak chcete,ale jste jen a jen pouhé krávy!!Jednou třeba tyto dvě doženete!!

Jan (Po, 31. 3. 2014 - 14:03)

Nehnusnější na chlapech je...Paní je lesba a feministka?

Alfaman (Po, 31. 3. 2014 - 14:03)

Nehnusnější na chlapech je...Konečně někdo napsal přesně jak to je. Ani já nechápu, jak se někomu může líbit něco tak hnusného, jako je chlap.

andrea (Po, 31. 3. 2014 - 13:03)

:D:D:DNehnusnější na chlapech je čurák. Je hnusnej na pohled, je hnusej chuťově i čichově - smrdí špínou, chcankama a sejrem.Dále maj hnusnou prdel - volezlou, smrdí hovnem, je špatně vytřená (prej šetřej hajzlpapír). Jak už někdo psal, tak je hnusný, když je neopálenej, když nemá svaly, schnilý nebo žlutý zuby a smrddí mu z huby. Žlutý mu teče z uší, má po hubě i těle vyrážku, boláky. Pravda je také, že je hnusná pivní vana, široký a krátký paznechty na ruce. Nejhorší je ale malej čuráček, ten je tak směšnej, dělaj machry ale člověk aby si na to vzal Hubbleův teleskop.Ale co je úplně nejhorší jsou dlouhý vlasy nejlépe v kombinaci s pleší. Ale úplně nejhorší jsou fousy kolem huby něco jako knír a bradka spojený, to je něco tak hnusnýho!!! Fuj a úchylnýho a deviantního!!! Nebo samotný fousy na bradě - vypadaj jak kozel nebo feťák. Teď je kolikrát maj řídký,cha cha

Jan (Út, 25. 3. 2014 - 21:03)

Jo, jenže ta ženská po...:D:D:D

!! (Út, 25. 3. 2014 - 20:03)

Co je na mužským těle...Jo, jenže ta ženská po šedesátce aspoň ještě šukat může, zatímco ten také odpudivý chlap po šedesátce už může na šukání jen tak akorát čumět :-))

! (Po, 24. 3. 2014 - 08:03)

Co je na mužským těle nejodpudivějšího? Je to ženská po šedesátce na koníčka!

Irena (Po, 24. 3. 2014 - 06:03)

Nechce se mi věřit co tady...I já jsem "postižena" mužem, který čím dál více nedbá na hygienu a život vedle než je tím děsivější.
Když ho "napomenu", říká, ať ho neurážím a neponižuji
a jede dál ve své špíně.
Dotyky tím pádem už dávno neexistují a s odporem jsem se naučila žít, protože patříme již ke starší generaci.

Reklama

Přidat komentář