Reklama

Vzrušení z vlastního syna

??? (Po, 12. 2. 2018 - 15:02)

A to závidíš co?

luci (Po, 12. 2. 2018 - 09:02)

My spolu s maminkou máme...Buď trpíš oidipovským komplexem,nebo jsi" agent " provokatér,případně neschopný navázat vztah s jinou ženou a matka to akceptuje.Určitě nejsi sám,kdo incestní sex provozuje,ale málokdo se tím na diskuzi chlubí.

Olik (Pá, 15. 2. 2019 - 17:02)

Já když bral perník tak sem se kvůli tomu na mámu upnul ale moc.byla pro mě bohyně a nic jinyho mě nezajímalo nes se sjet a zasunout do ní. Začal sem za ní chodit do koupelny a povídal si sní a ji to nevadilo dokonce řekla ať ji umeju záda, tak sem si klekl k vaně a myl ji a nenápadně zajel k prsoum a nic neřekla tak sem to dělal víckrát protože mi stál a byl sem hotovej. Nejlepší bylo jí objimat, namackli klínem na klín. Přišlo mi že to ví a neřeší to. Chodil sem nahej a kolikrát se schválně nechal nachytat jak honim a jen se pousmála a odešla. Skoušel sem víc a víc, dokonce sem vlezl k ní do vany a mohl koukat, jenže se mi postavil a ona dělala že to nevidí i když sem ho nastavovat. Ten fet že mě udělal na mámu uchyla. V noci když usla u televize v křesle tak spala tak že měla roztazeny nohy a jednu na zem takže super poloha. Byl sem tak sjetej že sem k ní přisel odhrnul kalhotky a sahal ji na kundicku a honil si u toho asi půl hodiny a ona to normálně necejtila, takže sem se tam vrátil vypnu televizi a šel kni, nebyla mokrá takže sem vzal gel a namazal si žalud a začal pomalinku jen projíždět pysky a bylo to nádherný, nechápal sem že ji to nevzbudilo, byl sem ulitlej věděl sem že nebere prášky a nic ale prostě sem začal v těch pyskach stříkat a nevěděl co stim. Psal sem si tyhle zážitky do sešitu, jenže ho našla máma a čekala na mě s ním dyz sem šel do vany tak přišla a chtěla ať ji to čtu. Řekl sem že to je jen fantazie že je jediná ženská která mi nabízí tělo a ještě k tomu máma. Tak odešla a přišla nahá, řekla že koukat můžu ale nic víc. Já byl sjetej a byl za to šťastnej a ji se to taky líbilo co semnou dělá. Časem to postoupilo na to projížděni pysku.ona ležela já si kni sedl a vydržel sem to i 3h sjetej. Bylo to pak už dene a všude, bylo to už nápadný před taou i ségrou. Dokonce sme chodili i na rychlovka na záchod přes den tak aby to nikdo neviděl. Jenže jednou v noci nás natočila ségra a přišla stim za mnou, že se jí to líbí a chce aby šla s nama, když sem to řekl máme tak dostala ztrach takže řekla že končí a já nechá nás samotný že nechce aby viděla že to děláme. Jenže ona nechtěla sukat ale koukat na to jak to dělám s mámou.tak se koukala chvíli a pak odešla. Divila se že to děláme takhle že ho do ní nestrkam celyho.nikdy sem do ní upne nezasunul. Pak ji došlo že mi tím ubližuje když mě nechá sjetyho se na ni ukajet dokola. Takže řekla až stim přestanu bude to za odměnu. Po měsíci mi udělala testy a řekla že teď můžu. Jenže mě to nějak nebavilo za srizliva takže sem to po ní nechtěl potom. Sem pysnej že sem mohl ulitavat na mámě a né bůhví skym a bůh ví kde.

Jirka (Po, 12. 2. 2018 - 09:02)

Je to opravdu ta největší...My spolu s maminkou máme krásný sex a věřím že to tak bude napořád. Opravdu nad maminku není

petr (Pá, 9. 2. 2018 - 09:02)

Ysemenit se do maminky s...Je to opravdu ta největší slast , když jsem se vrátil z vojny , tak mě maminka uložila do postele a chtěla si povídat a slyšet některé zážitky , ale při povídání a blízkosti matky se mi postavil úplně příšerně , až jsem začal bezděčně vzdychat . Za chvilku se to už nedalo vydržet a měl jsem trenky dole , matka to poznala a otočila se na záda a přitáhla mě k sobě . Nikdy v životě jsem větší slast ještě nepoznal , milovali jsme se až do 5té hodiny ranní . Takhle sme se milovali ještě spoustu let a vždy to bylo špičkový . Prostě nad maminku není , vždy měla pochopení a vždy velkou chuť . Já ostatně taky , i několikrát denně.

Pavel (Čt, 8. 2. 2018 - 11:02)

Je mi 13 a jsem dost...Přesně tak. Mě se třeba ve čtrnácti patnácti moc líbila starší ségra kámoše ze školy a přímo ve škole naše matikářka. Bylo jí tenkrát necelých 40, ale byla to fakt super kočka. Taky jsem si ji často při masturbaci představoval a ve škole se na ni těšil až ji uvidím.
Ale na mámu bych tedy rozhodně při tom nikdy nemyslel. I když je to dodneška moc pěkná ženská, tak je to moje máma kterou miluju a mít s ní sex je pro mě absolutně nemyslitelná představa. Ostatně od toho má tátu.

Ondra (St, 7. 2. 2018 - 19:02)

Je mi 13 a jsem dost nadržený snad každé 3 hodiny ale mít sex se svojí matkou nebo sestrou ? To nikdy

??? (Út, 6. 2. 2018 - 09:02)

A mohlo by to bejt divoký? Jako za mlada. Kdypak se jí to podaří připustit na sebe zajíčka a dirigovat si ho podle svého?

Jarmila (Po, 5. 2. 2018 - 22:02)

taky se mi líbí když má...Třeba by se vam to se synem libilo take

Věra (Ne, 4. 2. 2018 - 00:02)

taky se mi líbí když má syn na sobě jen pěkné boxerky. To manželovi řeknu jdeme na to ???

Jirka (Ne, 4. 2. 2018 - 00:02)

Je mě 60 let a jsem "ze... Ysemenit se do maminky s laskou a nehou je slast

dědek (So, 3. 2. 2018 - 14:02)

Je mě 60 let a jsem "ze staré školy" jak se říká.
Pokud si syn s matkou uělají dobře, syn vysemení do ní ,ona se chrání, nic proti tomu nemám ani já!!!A to ej už co říci!

! (So, 3. 2. 2018 - 13:02)

Ale to je patologické jen ve vaši hlavě!

luci (So, 3. 2. 2018 - 09:02)

Věřte tomu, že to mlaská...Fyzicky ano,po stránce psychické je to patologický jev.

Bléé (So, 3. 2. 2018 - 09:02)

Věřte tomu, že to mlaská a čvachtá úplně stejně jako s jiným! Vážně vyzkoušejte to a uvidíte sami? Třeba se vám to zalíbí?

! (Pá, 2. 2. 2018 - 14:02)

Ale my tě k ničemu nenutíme? A jest-li si matka se synem vzájemně uleví, tak jim do toho stejně nemáte co kecat a je to jen jejich věc pokud to někde neventylují nebo nedělaji na veřejnosti. Stejně je také samozřejmostí ochrana před početím. A peřina ledacos zakreje a nemusíte na to zrovna koukat?

? (Čt, 1. 2. 2018 - 18:02)

incest je soulož mezi...o kojení tu není řeč, ani o vzrušení z pohledu na syna v prádle. Řeč byla jednak o souloži mezi příbuznými, což je trestný čin a potom i o praktikách typu, že např. matka bude synovi masturbovat penis, nebo se nechá sama nějak dráždit, tzv. soulož mezi prsa atd. To jsou věci, co zákon nezakazuje, ale normální nejsou.

! (Čt, 1. 2. 2018 - 13:02)

Luci, tak to nedělej když ti potom z toho v hlavě straší! A těm kterejm to dělá dobře to dopřej? Nebo si snad myslíš, že když se jim dostaví orgáč tak si z toho začnou lámat hlavu nebo snad ten orgáč je jinej?

mgr. Eva M. (Čt, 1. 2. 2018 - 13:02)

incest je soulož mezi příbuznými ,to že se žena vzruší při kojenínebo když chodí syn po bytě jen v pěkných boxerkách nebo tatínkovi stopoří když po něm v posteli skáčou děti či mu dělá dobře když mu dcera dá pusu před spaním není trestné aní incest ani nějaké psychické narušení osobnosti !!!!!!!

luci (Čt, 1. 2. 2018 - 10:02)

No a co? Je to jen jejich...Po fyzické stránce to tak samozřejmě funguje,ale po psychické???

Reklama

Přidat komentář