Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Pavel (Čt, 8. 2. 2018 - 11:02)

Je mi 13 a jsem dost...Přesně tak. Mě se třeba ve čtrnácti patnácti moc líbila starší ségra kámoše ze školy a přímo ve škole naše matikářka. Bylo jí tenkrát necelých 40, ale byla to fakt super kočka. Taky jsem si ji často při masturbaci představoval a ve škole se na ni těšil až ji uvidím.
Ale na mámu bych tedy rozhodně při tom nikdy nemyslel. I když je to dodneška moc pěkná ženská, tak je to moje máma kterou miluju a mít s ní sex je pro mě absolutně nemyslitelná představa. Ostatně od toho má tátu.

Ondra (St, 7. 2. 2018 - 19:02)

Je mi 13 a jsem dost nadržený snad každé 3 hodiny ale mít sex se svojí matkou nebo sestrou ? To nikdy

??? (Út, 6. 2. 2018 - 09:02)

A mohlo by to bejt divoký? Jako za mlada. Kdypak se jí to podaří připustit na sebe zajíčka a dirigovat si ho podle svého?

Jarmila (Po, 5. 2. 2018 - 22:02)

taky se mi líbí když má...Třeba by se vam to se synem libilo take

Věra (Ne, 4. 2. 2018 - 00:02)

taky se mi líbí když má syn na sobě jen pěkné boxerky. To manželovi řeknu jdeme na to ???

Jirka (Ne, 4. 2. 2018 - 00:02)

Je mě 60 let a jsem "ze... Ysemenit se do maminky s laskou a nehou je slast

dědek (So, 3. 2. 2018 - 14:02)

Je mě 60 let a jsem "ze staré školy" jak se říká.
Pokud si syn s matkou uělají dobře, syn vysemení do ní ,ona se chrání, nic proti tomu nemám ani já!!!A to ej už co říci!

! (So, 3. 2. 2018 - 13:02)

Ale to je patologické jen ve vaši hlavě!

luci (So, 3. 2. 2018 - 09:02)

Věřte tomu, že to mlaská...Fyzicky ano,po stránce psychické je to patologický jev.

Bléé (So, 3. 2. 2018 - 09:02)

Věřte tomu, že to mlaská a čvachtá úplně stejně jako s jiným! Vážně vyzkoušejte to a uvidíte sami? Třeba se vám to zalíbí?

! (Pá, 2. 2. 2018 - 14:02)

Ale my tě k ničemu nenutíme? A jest-li si matka se synem vzájemně uleví, tak jim do toho stejně nemáte co kecat a je to jen jejich věc pokud to někde neventylují nebo nedělaji na veřejnosti. Stejně je také samozřejmostí ochrana před početím. A peřina ledacos zakreje a nemusíte na to zrovna koukat?

? (Čt, 1. 2. 2018 - 18:02)

incest je soulož mezi...o kojení tu není řeč, ani o vzrušení z pohledu na syna v prádle. Řeč byla jednak o souloži mezi příbuznými, což je trestný čin a potom i o praktikách typu, že např. matka bude synovi masturbovat penis, nebo se nechá sama nějak dráždit, tzv. soulož mezi prsa atd. To jsou věci, co zákon nezakazuje, ale normální nejsou.

! (Čt, 1. 2. 2018 - 13:02)

Luci, tak to nedělej když ti potom z toho v hlavě straší! A těm kterejm to dělá dobře to dopřej? Nebo si snad myslíš, že když se jim dostaví orgáč tak si z toho začnou lámat hlavu nebo snad ten orgáč je jinej?

mgr. Eva M. (Čt, 1. 2. 2018 - 13:02)

incest je soulož mezi příbuznými ,to že se žena vzruší při kojenínebo když chodí syn po bytě jen v pěkných boxerkách nebo tatínkovi stopoří když po něm v posteli skáčou děti či mu dělá dobře když mu dcera dá pusu před spaním není trestné aní incest ani nějaké psychické narušení osobnosti !!!!!!!

luci (Čt, 1. 2. 2018 - 10:02)

No a co? Je to jen jejich...Po fyzické stránce to tak samozřejmě funguje,ale po psychické???

Fik fik (Čt, 1. 2. 2018 - 10:02)

No a co? Je to jen jejich věc? Vždyť je to jen kus masa a kus masa. Vše ostatní je jen zakotvené ve vašich dubových palicích. Tak se mají rádi a žijí jeden pro druhého.A že se k sobě přitulí a on tam vklouzne? Oběma je hezky a něco se snad stalo? Jak vklouznul tam tak zase vyklouzne ven a svět se nezastaví a točí se dál! A jestli to někomu straší v palici tak si může jít stěžovat na nádraží do lampárny!

luci (St, 31. 1. 2018 - 22:01)

Jó a je známo kolik žen se...Nikdo o tom neví,může i vědět,ale nenapráší.A tak když není žalobce,není ani soudce,jak již bylo výše zmíněno.Ale rozhodně nemůžeme říkat,že je to tak správně.

!!! (St, 31. 1. 2018 - 19:01)

Jó a je známo kolik žen se dokáže udělat třeba i u kojení nebo při tom když se mazlejí s dětmi a dokážou to skrýt? To není incest? Já myslím, že je! A jest-li žijou syn s matkou a nikoho jiného nemají a občas si udělají dobře a uleví si a nikdo o tom neví, tak ani nikomu po tom nic není. A pokud se vám to nelíbí tak se třeba kousněte do zadku!

luci (St, 31. 1. 2018 - 18:01)

A když dá mamince pusu a...Dát mamince pusu a obejmout ji,to ano,ale souložit s ní?

Pro svíčkové bá (St, 31. 1. 2018 - 12:01)

A když dá mamince pusu a obejme jí to je taky podle vás incest? No a co? Aby jste se z toho pana faráře nepos..ly? A nebo nechtěli by jste jím na tom držet ruků?

Reklama

Přidat komentář