Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Bába (Po, 19. 3. 2018 - 19:03)

Sodoma-Gomora!

Strejda (Po, 19. 3. 2018 - 18:03)

Možná...

luci (Po, 19. 3. 2018 - 18:03)

To je právě to... Nikdy...A jak by sis to postavení čelem představoval? Postavením penisu,nebo jak?

Otec (Po, 19. 3. 2018 - 17:03)

To je právě to... Nikdy...Ano.

Matka (Po, 19. 3. 2018 - 16:03)

To je právě to... Nikdy...Ne.

Syn (Po, 19. 3. 2018 - 15:03)

Pokud už incest...To je právě to... Nikdy mezi námi k ničemu nedošlo. Nikdy jsem se k tomu neodhodlal. I když se mi nabízela. Tak ji chci říct že dnes
je situace jiná. Několik let mě chtěla fiknout a tet by nechtěla ? To mě přijde divný.
Podle mě se stydí. A navic je to jeji vina víc než moje. Tak by se k tomu měla postavit čelem.. Ne ?

Tony (Po, 19. 3. 2018 - 14:03)

Pokud už incest...Aho Luci,podle tvých příspěvků si myslím jako bys to chápala, tobě by se líbilo kdyby tvoje dcera sukala s tvým mužem? Vždyť to není normální. Ja když byl v pubertě tak bych z matkou nešel ani na nákup, natož si ji představit nahou. Fuj i teď mi naskakuje husí kůže. Ti co tu píšou ty bláboly fakt nejsou normální. Na světě je tolik nádherných sexy ženských, no opravdu tomu nerozumím.

luci (Po, 19. 3. 2018 - 09:03)

Vím že to asi není...Pokud už incest neprovozujete a ty žiješ s partnerkou,tak je to uzavřené a není o čem diskutovat.Zvláště když matka o diskuzi na toto téma nemá zájem.Minulost je minulost a není dobré ji oživovat.

Tony (Po, 19. 3. 2018 - 09:03)

Vím že to asi není...Ja se nestačím divit co je to tady za uchyly. Borec píše ze ma přítelkyni a přitom chce chrapat z matkou. Nejsi taky spoluobcan tmavší pleti? Tam to tak bývá, ze se sukají navzájem, hlavně aby potom mnel pro ne kdo krást.

Syn (Ne, 18. 3. 2018 - 22:03)

Rozhodně se nevracej k...Vím že to asi není nejlepší nápad. Co bylo bylo, ale pořád ani po letech to ze sebe nemůžu dostat. A tak jsem si o tom s ní chtěl promluvit. Když jsem o tom začal, vše mi zapřela... asi se za to tet stydí. Přitom vždy to bylo z její strany. Tet ji to chci nějak všechno říct a uzavřít to. Tak hledám typ jak ji to co nejlépe podat. aby se nestyděla a nezačala zmatkovat jako předtím.

to snad ne, pan (Ne, 18. 3. 2018 - 20:03)

Jsi asi promeskal...alespoň používej jiný nick, ať mi neděláš ostudu na doktorce.

Tom (Ne, 18. 3. 2018 - 18:03)

Zdravím.
Rád bych vás...Jsi asi promeskal příležitost. Z vlastní zkušenosti to ze začátku přes všechny předsudky a pocity zakazanosti odpuzuje, ale zakázané ovoce chutná nejlépe. A to nemluvíme o ustriknuti do vlastní mamky a následné strachování.

luci (Po, 5. 3. 2018 - 22:03)

Zdravím.
Rád bych vás...Rozhodně se nevracej k něčemu co před lety bylo.Nevstoupíš dvakrát do stejné řeky.Situace je jiná,jak pro tebe,tak pro tvou matku.Pokud žiješ s přítelkyní,není přece důvod usilovat o sex se svojí matkou.

Syn (Po, 5. 3. 2018 - 13:03)

A kolik let je ti dnes,že...Zdravím.
Rád bych vás poprosil o váš názor.
Od svých 14-15 let mě mamka začala přitahovat.
Řešil jsem to pouze v představách, jenže mamka jakoby to věděla... Začala chodit do koupelny když jsem se sprchoval, svlékla se a čekala až vylezu. Jenže to už jsem měl erekci (byl jsem ještě panic). Maskoval jsem to ručníkem a pod. Často se ptala co bych chtěl dělat, nebo kdybych potreboval pomoct tak at ji řeknu.Jenže já se hrozně styděl. Takhle se to opakovalo v různých situacích několik let. Já na to do tet myslím a dnes už vím co udělat. Ale bude to mamka chtít, pretrvaji takové city i cca 10 let ? Mám na to jít stejně jako ona?
Chtěla by to některá z vás ? Když před lety k ničemu nedošlo, ale oba jsme hořeli touhou to udělat..?!
Uvítal všechny možné názory. Díky moc.
PS: Bydlím už sám s přítelkyní vše OK.

johny22 (Út, 27. 2. 2018 - 07:02)

Ahoj Luci, piseme oba na dost diskuzi, nechceš si popsat trochu po mailu ?

luci (Po, 26. 2. 2018 - 18:02)

Dnes už mu je 9let - tedy...A ta mamka? Jablko nepadá daleko od stromu.

buback (Po, 26. 2. 2018 - 18:02)

A kolik let je ti dnes,že...Dnes už mu je 9let - tedy rozumově :-)

luci (St, 21. 2. 2018 - 21:02)

Když mi bylo cca 5 - 6 let ,...A kolik let je ti dnes,že ještě uháníš mámu k erotické aktivitě a neuháníš nějakou holku?

Balon a máma . (St, 21. 2. 2018 - 18:02)

Když mi bylo cca 5 - 6 let , začal jsem masturbovat na nafukovacím balonu !!! A nbi nevím jak to začalo . Několikrát jsem šel za mámou aby mi nafukovací balon co nejvíc nfoukla . Když ho nafoukla , tak s balonem sem šel do pokoje a třel sem se o balon penisem dokud jsem nebyl hotový a balon podemnou nepraskl !!!! Vím že mě máma pozorovala , protože se chodila na mě koukat jak se třu na balonu.... , několkrít jsem jí viděl mezi pootevřýma dvěřma jak na mě kouká a viděl jsem jak si jí rukou semtam přejíždí.... Jak balon podemnu prasknul , tak jsem se udělal a máma mi pak několitát penbis zkontrollovala a sáhl si na něj ..... Hodně mě to semtam vzrušilo .... Dodneška si nafukuji balona třu se na něm dokud nepraskne. I jsem zkoušel oslovit mámu aby mi balon nafoukla , že chci balon před ní prasknout.... , tak jako v dětsví !!!!!!! , ale zatím bezúspěšně . Mé tel 722 38 68 90.

to taky nevim (Pá, 16. 2. 2018 - 16:02)

Pochybuji,že se ti tady...to taky nevim

Reklama

Přidat komentář