Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Žena 29 - jeden (Čt, 24. 7. 2008 - 19:07)

Myslím si, že incest existoval vždy, dochází k němu a docházet bude. Jsou kultury, kde je to zcela běžné i dnes, v té naší se stačí podívat do vzdálenější minulosti, kde sňatky mezi příbuznými nebyly ničím zvláštním.
To že je vnímám, jako něco nenormálního je dáno pouze společenskými konvencemi.
Není to nenormální.

Dandys (Čt, 24. 7. 2008 - 13:07)

No to je teda humus,já mám matku super atraktivní,veselou,příjemnou,ale tohle by jí v životě nenapadlo.To už jste na tom tak blbě,že musíte prznit svoje vlastní děti,fakt k zblití.

Eva (Čt, 24. 7. 2008 - 12:07)

Je to hnus Havaji, ne že je to podivné. Píšu to ale jen sama za sebe a z pozice matky a není pro to normální vysvětlení.

Havaj (Čt, 24. 7. 2008 - 11:07)

Vy, co spolu souložíte, žijete někde na samotě, mimo civilizaci? Tím by se to vysvětlovalo. Všechno je možné a nic není hnus tak jak to píše Eva, ale podivné to teda je.

BÁRA (Čt, 24. 7. 2008 - 11:07)

No Danuš dobrý,mě je z toho teda taky pěkně zle,ale dobrá když už to tak máte,jen by mě zajímalo jak to bereš,syn si přeci jednou přivede domů nevěstu,bude jí vyprávět o svých prvních láskách,možná i o tobě,jak se na ní budeš dívat,bude to pro tebe sokyně?Nemůžeš přece věřit tomu že s tebou zůstane do smrti.Kolik mu je teď?

Eva (Čt, 24. 7. 2008 - 11:07)

Tak vážení, nedá mi to a musím napsat. Právě jím, ale docela se mi z vás, co tohle považujete za normální zvedá žaludek.
Mám syna 21 let a dceru 18, ale tohle je zvrhlost nejvyššího stupně. Miluju své děti, ale jako matka, existuje v normálních případech sexuální blok a pokud ne, nejste normální. Říká vám něco slovo "incest".
Hnus, jídlo jsem radši odložila, to se fakt nedá...

Morte (Čt, 24. 7. 2008 - 11:07)

monika: navíc silně pochybuju, že kdyby to byla pravda, tak to sem někdo s klidem bude psát. :)

monika (Čt, 24. 7. 2008 - 10:07)

Presne s tebou souhlasim, je to strasne a podle me pedofilni, sama mam tri syny a nikdy by me to nenapadlo, je to hruza

Radek (Čt, 24. 7. 2008 - 08:07)

Je to na zvracení, ale spíš se mi zdá že to budou výlevy úchylů.

Morte (St, 23. 7. 2008 - 21:07)

To je zvláštní, že kdyby to bylo naopak, kdyby otce vzrušovala jeho dcera, tak by ho tady ukamenovali, ale jak je to matka x syn, tak na to skoro nikdo nic neřekne.

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

je to trestný čin v každém ohledu.

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 10:07)

Fuj tak to je k zblití..To není normální!

Pettr (St, 23. 7. 2008 - 09:07)

Danuše, zdravím Vás,
docela Vám oběma závidím, musí to být něco nádherného, zvláště, když jste byla pro syna vzrušující ještě než to začalo. Myslím, že on zažívá s Vámi ráj na zemi a Vy také musíte prožívat krásné chvíle. Musíte být velmi smyslná a krásná. Zajímalo by mne, zda nemáte v tom vztahu tendenci, být přísná matka, tedy zda nehrajete trochu dominantní roli. Něco jako v tom duchu, že "teď budeš dělat co Ti řeknu apod. Pokud to tak nefunguje nemáte alespoň vnitřní touhu, být dominantní..? Přeji Vám mnoho krásného a fandím Vám ! P.

Danuše (St, 23. 7. 2008 - 07:07)

Ja se svym vlastnim synem taky spim. Jsem rozvedena a zijeme spolu sami, ale moc to tu rozebirat nebudu, kdyz vidim ty narazky a nadavky. Ale bylo to poprve v jeho 16 letech a on byl ten, ktery mi porad neco naznacoval jak by me chtel a ja pak podlehla. Mela jsem 2 zamestnani abych to utahla a na nejake seznamovani cas nebyl. Vyhovuje nam to obema a vse bylo dobrovolne. Stejne me tu vsichni odsoudi, ale kdo je bez viny at hodi kamenem. Ono verte tomu ze se tohle deje i jinde, akorat to nikdo nikde nerekne, ale pokud je tady takoveto tema, tak cekate ze sem prijdou jen ti co s tim zadne zkusenosti nemaji? Ja myslim ze to tenma bylo zalozeno pro diskusi a ne pro urazky.

Jarka (Pá, 28. 5. 2021 - 19:05)

Taky spim se synem je mu 17 a je nam spolu nádherně manzel o tom neví

Jarka (Pá, 28. 5. 2021 - 19:05)

Taky spim se synem je mu 17 a je nam spolu nádherně manzel o tom neví

Návštěvník (Pá, 28. 5. 2021 - 21:05)

Možná by mu nevadily parohy od syna , přece je to v rodině že ?

Franta (So, 22. 9. 2007 - 19:09)

Všichni úchyláci si myslí,že jedině oni jsou použitelní pro život,při pomyšlení,že vlastní dítě může vzrušit běhá mráz po zádech...,je to fakt na vyšetření u psychiatra...

jedna, co nešuk (Pá, 21. 9. 2007 - 14:09)

Šestiletá Maruška přijde v noci k tatínkovi a říká:
"Tatínku, já chci vidět slony"
"Ale Maruško, vždyť víš že se to nesmí",
"Tak já řeknu mamince, že jsi na mě zlej"
"Tak dobře, Maruško, ale je to naposledy"
Tatínek zvedá telefon, "Haló, tady major Zeman, třetí rota, chemický poplach"!

Návštěvník (Pá, 21. 9. 2007 - 14:09)

A ty jsi z které té party? Nepočítáš se mezi normální, že ne?

Reklama

Přidat komentář