Reklama

Vzrušení z vlastního syna

Mravní hlídka (Út, 22. 3. 2005 - 13:03)

Pro: *XYZ* , *BRBLA* Podle vašeho vybraného slovníku a vyjadřování zde v diskuzi bych vás typoval na verbální exhibicionisty se sklonem k pederastrii. Tací jako vy ošahávají navíc v dopravní špičce nedospělé chlapce, doma potéto činnosti v MHD masturbují a ve finále, aby jste se sami sami před sebou udělali lepšími, píšete do diskuzí takové vysoce hodnotné příspěvky...

xyz (Út, 22. 3. 2005 - 13:03)

Jak se taková perverzní ,úchylná kráva může ještě nazývat mátkou,a všechny ostatní, které se musí protahovat vlastními prsty!! Hnus a perverze,vojebávat vlastního kluka,.Potom se národ diví, že máme případ Kulínský-pedofil.Vždyť tyto matky vychovávají taková perverzní prasata, jako je zmiňovaný sbormistr, který vošukal nejmíň 45 holek a s vědomím jejich matek, je to hnus a vizitka české společnosti, která je plná pedofilních parazitů a nadržených bab

brbla (Po, 21. 3. 2005 - 11:03)

Všechny baby a borci co s tím souhlasí jsou perverzní děvky a pedofilní úchyláci.

xyz (Po, 21. 3. 2005 - 08:03)

Běž se vycpat ty stará hnusná perverzní krávo i s tim tvým úchylným potomkem.Vošukejte se všichni navzájem a přiberte vašeho psa i kočku.Hovada!!!!!!!!!!!!!

Tony (Po, 21. 3. 2005 - 08:03)

hnusmama

Jana (Po, 21. 3. 2005 - 07:03)

Vážená paní, když pominu morální a psychickou újmu na vašem synovi,tak vás dále upozorňuji, že se dopouštíte trestného činu narušování mravní výchovy a dále sexuálního zneužívání vašeho syna.Uvědomte si , že je to trestný čin, který je promlčitelný až po dvaceti letech, takže i v budoucnosti byste za tento čin mohla být trestána,Také vaše kamarádka by se mohla ocitnout před soudem, proto vám radí abyste toho rychle zanechala.Jak se to dále projeví na vašem synovi, to je další velká neznámá...

viki (Ne, 20. 3. 2005 - 16:03)

ja som uz mal sxe zvlastni dcerou a co stym spravim nic

J (Ne, 20. 3. 2005 - 11:03)

supermama: nejen že obvyklé to není, ale také se dopouštěla hned dvou trestných činů. Zajímalo by mě také, jaké by měla pochopení, kdyby její manžel š.... s její dcerou?Hnus.

Mravní hlídka (So, 19. 3. 2005 - 14:03)

**Supermáma** Konečně nějaký příspěvek, který je napsán srozumitelně a má hlavu patu, bez gramatických chyb.Pokud někoho téma incestu irituje, může se ventilovat na webech katolik.cz , papezskynohsled.cz apod. :-))

Patrik (So, 19. 3. 2005 - 12:03)

Tý jo.Sakra dobré,ikdyž staré ale nestaré tematikum.Je mi jen 19,ale chápu, neodsuzuju a fandím.Je faj číst neblbosti.Tedy některé.

supermama (So, 19. 3. 2005 - 12:03)

Tak...co napsat...vidím, že nemladší příspěvěk je starý téměř půl roku a já jsem poměrně ráda a nebojím se říci šťastná,že sem mohu napsat pár řádek k tomuto tematu.Jsem poměrně mladá( 36) , myslím docela atraktivní žena, mám dva syny, šťastné manželství, dobrou práci, milujícího muže, pěkný dům...ke spokojenosti mi asi navenek, i interně nic nechybí.A přesto.Spím se svým starším synem.Je mu dnes 18 let, máme suepr vztah, myslím jako máma- syn a přesto- souložím s ním.Seběhlo se to prvně velice intenzivně a rychle, nečekaně a podivně, na rodinné oslavě, kdy jsem ho šla zkontrolovat poté, kdy kapku více vypil a já měla strach, aby mu nebylo po uložení špatně(přece jen, bylo mu něco málo přes 15)a místo mých obav o jeho pohodu jsem ho přistihla při ppříchodu do pokoje jak nahý onanuje.Vzhledem k tomu, že už byla pokročilá noční hodina jsem byla jen ve spodním prádle a pohled na jeho mladé masturbující tělo mě vzrušil do té míry, že jsem ho prostě a jednoduše svedla.A vyplatilo se.Spím s ním občas dodnes, hlavně v době, kdy není muž doma, respektuje mě jako mámu, dělá nám to oběma dobře, a v okamžiku, kdy jsem se s tím po velkém psychickém trápení svěřila kamarádce, která je mi nejbližší a ona se mi přiznala, že onanuje při představě soulože se svým synem a nemá jem dost odvahy na to to udělat, se mi poměrně ulevilo.Pochvalu člověku, který toto téma založil a nemá pocit, že to musí být nutně tou nejhorší zvráceností, navíc v okamžiku, kdy se s tím, docela normální žena svěří.Obvyklé to asi není, ale ženy v mém věku...sahněte si do svědomí....

Hanka (St, 26. 1. 2022 - 17:01)

Jsem ráda že nejsem sama ja spim se svým 16 lety synem od chvíle kdy se za mnou přišel v noci přitulit byla jsem
nahá a mu se hned postavil a bylo to,

honibrk (Út, 9. 8. 2022 - 18:08)

Ozvy se čekám na odpověď

Anonym (Po, 15. 2. 2021 - 16:02)

Supermana kdo by takovou mámu nechtěl haha

Cuckold boy (So, 4. 1. 2020 - 10:01)

Mmmm tohle muselo být vzrušení maminko a ja jsem ještě panna a moq Mama me chce donutit aby se na koukal jak to dělá s černoha a jaki to asi bude pocit?

Mravní hlídka (Pá, 8. 10. 2004 - 17:10)

Hele,ty "Nemravní hlídko".O tvém intelektu svědčí už to,jak (ne)originální nickname jsis vymyslel... Tvé kvílení mě nechává scela klidným, pupůš.

Nemravní hlídka (Pá, 8. 10. 2004 - 15:10)

Pro "Mravní hlídku": Jako nově vytvořená "NEMRAVNÍ HLÍDKA" kontra "MRAVNÍ HLÍDKA" si dávám za jeden z důležitých úkolů - šlapat na paty tobě, tvým kecům a stupidním připomínkám k názorům jiných. Jako 35-ti letý chlap by jsi měl mít už trošku rozumu a soudnosti. Zatím se samopasuješ do obecného glosátora (ve svých očích) a totálního debila (v očích ostatních). Vstup do sebe, pokud to dokážeš, a kecej si doma. Tam ale asi dostáváš pěkně po hubě, že? Když nemáš co rozumného říci, raději mlč. Tak se měj. Tvá "Nemravní hlídka Mravní hlídky".

MRAVNÍ HLÍDKA (Čt, 7. 10. 2004 - 10:10)

"MRAVNI HLIDKA STILL WATCHING YOU!" I toto téma a diskuze jsou monitorovány Mravní hlídkou,aby zde nedošlo k narušení mravnosti, teologie a dobrého vkusu :-)) ****************************************************************************

kiki (So, 2. 10. 2004 - 21:10)

Pročítal jsem si tuhle diskusi. Mám otázku: Proč se vždy najde tolik úchyláků kteří potřebují hodnotit a kritizovat představy druhých lidí (které se vůbec nemusí uskutečnit)? To nemáte svou vlastní představu něčeho, co se nesmí? Tak s ní bojujte! Založte si vlastní diskusi! Budete moc rádi když vám do diskuse budou kecat vymazaní úchylové pro které je to NEPŘÍPUSTNÉ, NEMORÁLNÍ,.....

Libor (Po, 19. 7. 2004 - 19:07)

:-))) kdo je bez hříchu ať hodí kamenem. Já bych tak nesoudil. je to od těch lidiček odvaha, že se přiznali.společnost žije v různých dogmatech... za sto let může být všechno jinak... zkusme se na to dívat objektivně a nezavrhujme jiné.

Reklama

Přidat komentář