Reklama

Vzrušení z vlastního syna

IVAN (St, 3. 3. 2004 - 18:03)

plně tě chápu...já osahávám dceru a musím často onanovat..v mých představách mě incest moc vzručuje..podělíme se o zážitky a tajné sny? Neboj jsem diskrétní a počtu mám zaheslovanou..Napiš Ivan

Zuzu (Út, 16. 6. 2020 - 19:06)

To dělá hodně chlapů muzem otom si napsat ozvi se

IVAN (St, 3. 3. 2004 - 17:03)

plně tě chápu...jsem muž 44 let,mě vzrušuje vlastní dcera,že musím často onanivat.Líbí se mi incest v představách...podělíme se o ně?Nemusíš mít obavu,poštu mám zaheslovanou...jsem diskrétní..vše smažu. Napiš Ivan -:)))

honibrk (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

Mám stejný problém napiš pokecáme 720944155

veronika (St, 15. 4. 2020 - 23:04)

Me hrozne vzrušuje otec.nikdy bych ale nechtela aby se to dozvedel a ani to s nim praktikovat v realu.spis by se mi libilo mit nevlastniho na me sexualne zamereneho otce.ted si to musim udelat.ivane,napis mi na mail [email protected]

Jana (So, 18. 4. 2020 - 05:04)

Mila Veroniko mam stejni problem.Je mi 12 a casto masturbuji.Opcas tajne sleduji rodice jak spolu sukaj,ale hlavne otce jak se svim ptakem vnika do mamky.Opcas ho vydavam i samotneho jak si ho honi a jak strika.Moc me pritahuje a vzrusuje a chtela bych citit jeho penis nejen v ruce ale chtela bych aby mi to udelal jako mamce.Myslis si ze jsem divna

Z (Út, 21. 4. 2020 - 07:04)

Z

Z (So, 18. 4. 2020 - 06:04)

Z

Majo (Pá, 17. 4. 2020 - 12:04)

Ahoj Veraniko,muzu taky na tvuj mail?

Ahoj (Pá, 28. 2. 2020 - 06:02)

Taky mám dcerku

Tonik (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

Jo Tome zajima

Filutka z Prahy (St, 18. 2. 2004 - 19:02)

Nemyslím.Taky mám 2 děti a určitě jako myšlenka se mi to hlavou prohnalo......

Abby (Po, 16. 2. 2004 - 12:02)

Milovat své dítě-ano.Ale pomýšlet na ně jako na objekt sexuální touhy mi nepřipadá normální(zdravé).Ráda se dívám na svou dceru,líbí se mi,mám radost z toho jak je krásná,mám radost z toho,jaký pěkný kluk vyrostl z mého syna,přemýšlím třeba nad tím,jakého budou mít partnera a jak budou mít spokojený sexuální život,ale jsou to moje děti,ne partneři.Když je obejmu,cítím lásku a něhu,ale vzrušení jako takové ne.Myslím,že by pro vás nebylo na škodu promluvit si o tom s někým znalým..

Pamela (Ne, 15. 2. 2004 - 22:02)

Ale on o tom nevěděl.Spal.Kdyby se probudil, tu ostudu bych nepřežila.Ale prostě jsem musela.Musela.

P. (Čt, 12. 2. 2004 - 19:02)

A co řeknete na to že ve spaní osahává 14 letou dceru její vlastní otec a při tom masturbuje!To je něco jiného?Pamelo jsi normální?Mám také dva syny a tohle o čem je tu řeč by mě ani ve snu nenapadlo.Plně souhlasím s Ivuš.

kuli158_2020 (St, 12. 8. 2020 - 10:08)

Měl jsem tehdy , myslím 13 nebo 14. Domluvili jsme si klukama s "Červené kolónie" boj v lese drnami. Já jsem šel na průskum . Ze dvou stran byl vzrostlý les a uprostěd mladý, hustý les s pěkným měkoučkým mechem a teda i dobrými "náboji" pro boj. Najednou jsem zaslechl praskání větviček a tichý rozhovor. Lehl jsem si a plazil jsem se blíže k těm hlasům. Myslel jsem, že to poslali na průskum někoho z kolónie. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem uviděl moji spolužačku se svým otcem. Starej H neměl dobrou pověst, tak jsem zůstal ticho a přilepený mechu. Rozložili si deku a oba se svlékli do naha. Chvíli se mazlili a všiml jsem si, že starý H má teda pořádný bimbas a spolužáčka mělu už úplne chlupatou pindu a pěkně velké prsa. Potom si pán H lehl mezi roztažená stehna své dcery a zastričil ji tu kládu do pindy. Šoustali asi deset, patnáct minut a tiše vzdychali. Potom přestali a za chvilku začali znovu a poté ještě jednou. I přes strach mi pinďour stál jako blázen, ale neodvážil jsem se ani pohnout. Když skončili, oblékli se a tak jak přišli potichu i odešli. Já jsem si hned stáhl tepláky, vybral pinďoura a stříkal až za takový malý smrček. Není to, žádna povídka, ale fakt. Ešte dlouho potom , stačilo si na ty dva spomenout a už mi stál. Ale spolužáčce jsem se potom vždy tak nějak podvědomě vyhýbal. Do toho malého lesíka jsem už radši nikdy nešel...

Z (St, 12. 8. 2020 - 23:08)

Z

Návštěvník (St, 12. 8. 2020 - 10:08)

No , taťka prostě fiká dcerku . Někteří lidé incest provozují , trpí oidipovským komplexem .

J (Čt, 12. 2. 2004 - 19:02)

Ne, ne, jenom jí....jsem zvědavý, jestli už se tady konečně k podobným hříšným myšlenkám nějaká dáma přizná..:-)

jarda (Čt, 12. 2. 2004 - 14:02)

no nakonec kdyz nedelas nic nasilim a nikoho do niceho nenutis tak je to jedno:-) ja si pri onanii taky predstavuju vselijake prasarny :))) ale otazka je jestli chces jenom vlastni matku nebo starsi zeny obecne ?

Reklama

Přidat komentář