Reklama

Vzrušení z vlastního syna

IVAN (St, 3. 3. 2004 - 17:03)

plně tě chápu...jsem muž 44 let,mě vzrušuje vlastní dcera,že musím často onanivat.Líbí se mi incest v představách...podělíme se o ně?Nemusíš mít obavu,poštu mám zaheslovanou...jsem diskrétní..vše smažu. Napiš Ivan -:)))

honibrk (Po, 11. 7. 2022 - 22:07)

Mám stejný problém napiš pokecáme 720944155

veronika (St, 15. 4. 2020 - 23:04)

Me hrozne vzrušuje otec.nikdy bych ale nechtela aby se to dozvedel a ani to s nim praktikovat v realu.spis by se mi libilo mit nevlastniho na me sexualne zamereneho otce.ted si to musim udelat.ivane,napis mi na mail [email protected]

Jana (So, 18. 4. 2020 - 05:04)

Mila Veroniko mam stejni problem.Je mi 12 a casto masturbuji.Opcas tajne sleduji rodice jak spolu sukaj,ale hlavne otce jak se svim ptakem vnika do mamky.Opcas ho vydavam i samotneho jak si ho honi a jak strika.Moc me pritahuje a vzrusuje a chtela bych citit jeho penis nejen v ruce ale chtela bych aby mi to udelal jako mamce.Myslis si ze jsem divna

Z (Út, 21. 4. 2020 - 07:04)

Z

Z (So, 18. 4. 2020 - 06:04)

Z

Majo (Pá, 17. 4. 2020 - 12:04)

Ahoj Veraniko,muzu taky na tvuj mail?

Ahoj (Pá, 28. 2. 2020 - 06:02)

Taky mám dcerku

Tonik (Čt, 20. 2. 2020 - 20:02)

Jo Tome zajima

Filutka z Prahy (St, 18. 2. 2004 - 19:02)

Nemyslím.Taky mám 2 děti a určitě jako myšlenka se mi to hlavou prohnalo......

Abby (Po, 16. 2. 2004 - 12:02)

Milovat své dítě-ano.Ale pomýšlet na ně jako na objekt sexuální touhy mi nepřipadá normální(zdravé).Ráda se dívám na svou dceru,líbí se mi,mám radost z toho jak je krásná,mám radost z toho,jaký pěkný kluk vyrostl z mého syna,přemýšlím třeba nad tím,jakého budou mít partnera a jak budou mít spokojený sexuální život,ale jsou to moje děti,ne partneři.Když je obejmu,cítím lásku a něhu,ale vzrušení jako takové ne.Myslím,že by pro vás nebylo na škodu promluvit si o tom s někým znalým..

Pamela (Ne, 15. 2. 2004 - 22:02)

Ale on o tom nevěděl.Spal.Kdyby se probudil, tu ostudu bych nepřežila.Ale prostě jsem musela.Musela.

P. (Čt, 12. 2. 2004 - 19:02)

A co řeknete na to že ve spaní osahává 14 letou dceru její vlastní otec a při tom masturbuje!To je něco jiného?Pamelo jsi normální?Mám také dva syny a tohle o čem je tu řeč by mě ani ve snu nenapadlo.Plně souhlasím s Ivuš.

kuli158_2020 (St, 12. 8. 2020 - 10:08)

Měl jsem tehdy , myslím 13 nebo 14. Domluvili jsme si klukama s "Červené kolónie" boj v lese drnami. Já jsem šel na průskum . Ze dvou stran byl vzrostlý les a uprostěd mladý, hustý les s pěkným měkoučkým mechem a teda i dobrými "náboji" pro boj. Najednou jsem zaslechl praskání větviček a tichý rozhovor. Lehl jsem si a plazil jsem se blíže k těm hlasům. Myslel jsem, že to poslali na průskum někoho z kolónie. Jaké však bylo moje překvapení, když jsem uviděl moji spolužačku se svým otcem. Starej H neměl dobrou pověst, tak jsem zůstal ticho a přilepený mechu. Rozložili si deku a oba se svlékli do naha. Chvíli se mazlili a všiml jsem si, že starý H má teda pořádný bimbas a spolužáčka mělu už úplne chlupatou pindu a pěkně velké prsa. Potom si pán H lehl mezi roztažená stehna své dcery a zastričil ji tu kládu do pindy. Šoustali asi deset, patnáct minut a tiše vzdychali. Potom přestali a za chvilku začali znovu a poté ještě jednou. I přes strach mi pinďour stál jako blázen, ale neodvážil jsem se ani pohnout. Když skončili, oblékli se a tak jak přišli potichu i odešli. Já jsem si hned stáhl tepláky, vybral pinďoura a stříkal až za takový malý smrček. Není to, žádna povídka, ale fakt. Ešte dlouho potom , stačilo si na ty dva spomenout a už mi stál. Ale spolužáčce jsem se potom vždy tak nějak podvědomě vyhýbal. Do toho malého lesíka jsem už radši nikdy nešel...

Z (St, 12. 8. 2020 - 23:08)

Z

Návštěvník (St, 12. 8. 2020 - 10:08)

No , taťka prostě fiká dcerku . Někteří lidé incest provozují , trpí oidipovským komplexem .

J (Čt, 12. 2. 2004 - 19:02)

Ne, ne, jenom jí....jsem zvědavý, jestli už se tady konečně k podobným hříšným myšlenkám nějaká dáma přizná..:-)

jarda (Čt, 12. 2. 2004 - 14:02)

no nakonec kdyz nedelas nic nasilim a nikoho do niceho nenutis tak je to jedno:-) ja si pri onanii taky predstavuju vselijake prasarny :))) ale otazka je jestli chces jenom vlastni matku nebo starsi zeny obecne ?

J (Čt, 12. 2. 2004 - 13:02)

Ale kdepak, partnerku mám, dlouho a v pohodě, ale neví o tom, je to nějak ve mě zakořeněné z mládí a občas si to prostě musím představit při onanii.Podotýkám, že jsem měl uplně normální dětství.Nevím, co to je...A jsem si jistý, že takové ženy existujou.I to mě vzrušuje.

jarda (Čt, 12. 2. 2004 - 09:02)

no myslim , ze asi nemas zenskou ne ? me takove kraviny taky napadaly i se sestrou jenze jenom v puberte kdy sem byl nevyskakanej panic. ted po letech kdy mam stalou partnerku a pravidelny sex me to vubec nenapada.ono je to tak , ze jak je clovek nadrzenej udela cokoliv , ale zkus si vyhonit tak abys byl spokojeny uvidis ze te to prejde... nevim radsi nez matku tak peknou mladou holku ne ? ale proti gustu....

Reklama

Přidat komentář