Reklama

Vzrušení z vlastního syna

MRAVNÍ HLÍDKA (Čt, 7. 10. 2004 - 10:10)

"MRAVNI HLIDKA STILL WATCHING YOU!" I toto téma a diskuze jsou monitorovány Mravní hlídkou,aby zde nedošlo k narušení mravnosti, teologie a dobrého vkusu :-)) ****************************************************************************

kiki (So, 2. 10. 2004 - 21:10)

Pročítal jsem si tuhle diskusi. Mám otázku: Proč se vždy najde tolik úchyláků kteří potřebují hodnotit a kritizovat představy druhých lidí (které se vůbec nemusí uskutečnit)? To nemáte svou vlastní představu něčeho, co se nesmí? Tak s ní bojujte! Založte si vlastní diskusi! Budete moc rádi když vám do diskuse budou kecat vymazaní úchylové pro které je to NEPŘÍPUSTNÉ, NEMORÁLNÍ,.....

Libor (Po, 19. 7. 2004 - 19:07)

:-))) kdo je bez hříchu ať hodí kamenem. Já bych tak nesoudil. je to od těch lidiček odvaha, že se přiznali.společnost žije v různých dogmatech... za sto let může být všechno jinak... zkusme se na to dívat objektivně a nezavrhujme jiné.

Anna (Po, 19. 7. 2004 - 18:07)

Tak tomu říkám zvrácenost , mne by zajímalo , do jaké míry si matinky uvědomují , že je to protizákonné a navíc že tím si tak akorát zadělávají na to , že se jednoho dne někdo u nich doma zblázní , pokud se tak již nestalo !A zajímalo by mne ,jak taková matka popřípadě akceptuje tu skutečnost , když si ten kluk najde přítelkyni svého věku a chce s ní provozovat sex ?Měla jsem partnera , jehož matka se doma producírovala ve spodním prádle a očividně ho sváděla , nebo alespon chtěla být viděna , nesnášela jsem ji !!!

M (Po, 19. 7. 2004 - 09:07)

Nechce se mi ani věřit, že existují tak nechutné "matky" a "otcové". Těmto ubožákům chybí naprosto schopnost mít rád své děti,morálka, pokora k životu... Jak poznamenané budou jejich děti...

Ivan (So, 17. 7. 2004 - 15:07)

mě svedla matka.... Ozvi se. IVAN

King4 (Pá, 7. 5. 2004 - 08:05)

Já se přiznám, že mne vzrušuje dcera. Je jí 18, je velice atraktivn a je mezi námi vztah plný důvěry. Dost často se chodí mazlit... Jo, dokáži si to s ní přestavit, ale vím, že to nikdy neudělám.

Verča (Čt, 6. 5. 2004 - 13:05)

Doháje!To už je ale fakt nářez! Myslim si, že pokud spí dvacetiletej kluk se svojí matkou, je už to trochu i na jeho vlastních bedrech, ale jestliže někdo osahává a nutí k sexu osmiletý třeťáky s vypadanejma zubama, který pravděpodobně nejvíc vzrušuje tak akorát hra na schovávanou, tak to už je zatracenej zločin!Jestli si někdo honí a myslí na svojí dceru, nebo onanuje a sedí vedle spícího syna, tak mi to připadá si ce jako lehce zvrhlý, ale vpodstatě neškodný (pokud to to dítě nevyhmátne:), ale jak se z toho stane každovečerní pedofilní sport, napařila bych takovýmu "milujícímu rodiči" kriminál, až by zčernal!PS:Dodnes jsem si bláhově myslela, že incestní vztahy jsou zpravidla mezi nevlatními rdiči a dětmi - že to prostě vlastní rodič neudělá!??!

Jiřina (Čt, 6. 5. 2004 - 04:05)

Tak jsem tady našla toto tema a musím se přiznat, že já s vlastním synem spím....Nikdo o tom neví, manžel by mě asi zabil, mě je 41, synovi 20 a ujišťuji vás, že jsem nikdy s nikým nedosahla takových orgasmů jako s ním.Chápu,že je to zvrácené,ale sex se synem je prostě nepřekonatelný a také vím jistě, že to nedělám sama.Takových nás je víc.jen se přiznat.

Patrik (Út, 1. 8. 2023 - 11:08)

Zavidim tvojmu synovi

Patrik (Út, 1. 8. 2023 - 11:08)

Zavidim tvojmu synovi

Patrik (Út, 1. 8. 2023 - 11:08)

Zavidim tvojmu synovi

evicka42 (Pá, 27. 11. 2020 - 06:11)

Ja to mam podobne jako ty,nikdy sem nezazila takve vzruseni jak smim synem.

Anonym (Ne, 21. 1. 2024 - 04:01)

presne tak

Oleg (So, 29. 8. 2020 - 19:08)

Strašně ti závidím a cením sitě, že ses k tomu přiznala, mně se to bohužel nepodařilo spát s vlastní matkou i když jsem si to strašně přál a toho vystříkaného semene by bylo několik kbelíků, když jsem na ni myslel, několikrát mne při tom přistihla a vždycky křičela, že to poví tátovi, nikdy to neřekla a i já ji přistihl při masturbaci, myslím, že by rodiče měly zauit své děti v sexu, všechno prakticky předvést a vyzkoušet, ovšem v přiměřeném věku a pokud to bude žádoucí z obou stran...

Viktor (Po, 18. 5. 2020 - 08:05)

Já moc Toužim už od 8 let mít sex s mamkou už mi je 20 často dělám to ze lezim a jako ze spím a jsem odktryrej a stojí mi ale nic nevím co už dal

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 20:08)

Též mě vzrušuje moje mamina ale nechce o tom ani slyšet, věřím že by jsme prožili sylny orgasmus oba ale jak na to?

luci (Út, 27. 8. 2019 - 21:08)

Někdy pomůže trochu alkoholu , padnou zábrany a jde to samo.

Návštěvník (St, 28. 8. 2019 - 08:08)

Už jsem zkoušel,nechtěla se ani koukat jak si honím

Tak (Út, 27. 8. 2019 - 21:08)

to sylně proberte!

Reklama

Přidat komentář