Reklama

Vzrušení z vlastního syna

M (Po, 19. 7. 2004 - 09:07)

Nechce se mi ani věřit, že existují tak nechutné "matky" a "otcové". Těmto ubožákům chybí naprosto schopnost mít rád své děti,morálka, pokora k životu... Jak poznamenané budou jejich děti...

Ivan (So, 17. 7. 2004 - 15:07)

mě svedla matka.... Ozvi se. IVAN

King4 (Pá, 7. 5. 2004 - 08:05)

Já se přiznám, že mne vzrušuje dcera. Je jí 18, je velice atraktivn a je mezi námi vztah plný důvěry. Dost často se chodí mazlit... Jo, dokáži si to s ní přestavit, ale vím, že to nikdy neudělám.

Verča (Čt, 6. 5. 2004 - 13:05)

Doháje!To už je ale fakt nářez! Myslim si, že pokud spí dvacetiletej kluk se svojí matkou, je už to trochu i na jeho vlastních bedrech, ale jestliže někdo osahává a nutí k sexu osmiletý třeťáky s vypadanejma zubama, který pravděpodobně nejvíc vzrušuje tak akorát hra na schovávanou, tak to už je zatracenej zločin!Jestli si někdo honí a myslí na svojí dceru, nebo onanuje a sedí vedle spícího syna, tak mi to připadá si ce jako lehce zvrhlý, ale vpodstatě neškodný (pokud to to dítě nevyhmátne:), ale jak se z toho stane každovečerní pedofilní sport, napařila bych takovýmu "milujícímu rodiči" kriminál, až by zčernal!PS:Dodnes jsem si bláhově myslela, že incestní vztahy jsou zpravidla mezi nevlatními rdiči a dětmi - že to prostě vlastní rodič neudělá!??!

Jiřina (Čt, 6. 5. 2004 - 04:05)

Tak jsem tady našla toto tema a musím se přiznat, že já s vlastním synem spím....Nikdo o tom neví, manžel by mě asi zabil, mě je 41, synovi 20 a ujišťuji vás, že jsem nikdy s nikým nedosahla takových orgasmů jako s ním.Chápu,že je to zvrácené,ale sex se synem je prostě nepřekonatelný a také vím jistě, že to nedělám sama.Takových nás je víc.jen se přiznat.

Patrik (Út, 1. 8. 2023 - 11:08)

Zavidim tvojmu synovi

Patrik (Út, 1. 8. 2023 - 11:08)

Zavidim tvojmu synovi

Patrik (Út, 1. 8. 2023 - 11:08)

Zavidim tvojmu synovi

evicka42 (Pá, 27. 11. 2020 - 06:11)

Ja to mam podobne jako ty,nikdy sem nezazila takve vzruseni jak smim synem.

Anonym (Ne, 21. 1. 2024 - 04:01)

presne tak

Oleg (So, 29. 8. 2020 - 19:08)

Strašně ti závidím a cením sitě, že ses k tomu přiznala, mně se to bohužel nepodařilo spát s vlastní matkou i když jsem si to strašně přál a toho vystříkaného semene by bylo několik kbelíků, když jsem na ni myslel, několikrát mne při tom přistihla a vždycky křičela, že to poví tátovi, nikdy to neřekla a i já ji přistihl při masturbaci, myslím, že by rodiče měly zauit své děti v sexu, všechno prakticky předvést a vyzkoušet, ovšem v přiměřeném věku a pokud to bude žádoucí z obou stran...

Viktor (Po, 18. 5. 2020 - 08:05)

Já moc Toužim už od 8 let mít sex s mamkou už mi je 20 často dělám to ze lezim a jako ze spím a jsem odktryrej a stojí mi ale nic nevím co už dal

Návštěvník (Ne, 25. 8. 2019 - 20:08)

Též mě vzrušuje moje mamina ale nechce o tom ani slyšet, věřím že by jsme prožili sylny orgasmus oba ale jak na to?

luci (Út, 27. 8. 2019 - 21:08)

Někdy pomůže trochu alkoholu , padnou zábrany a jde to samo.

Návštěvník (St, 28. 8. 2019 - 08:08)

Už jsem zkoušel,nechtěla se ani koukat jak si honím

Tak (Út, 27. 8. 2019 - 21:08)

to sylně proberte!

jana (Čt, 1. 4. 2004 - 09:04)

mám syna , měří 192 cm, je mu 18 let, to co tady čtu, to je otřes, jste tady parta ujetých lidiček, fakt na tom netu je možný všechno, možná to vymyslel taky podobnej vám, aby se mohl prezentovat... no hnus, na co ještě nepřijdete

věra (Čt, 1. 4. 2004 - 09:04)

konečně se tady našel někdo normální, probůh!!!!Lidi vzpamatujte se, co se to tady řeší????

Hubertyn Palica (Čt, 1. 4. 2004 - 00:04)

Sodoma gomora, vlastni dite !!!!!!!Ja ojizdel jen nevlastni deti, ale uz jsem 2 mesice z basy venku a hledam na seznamce novou maminu s malymi detmi. Pokud mate zajem, napiste. Hugo

Hubertyn Palica (Čt, 1. 4. 2004 - 00:04)

Sodoma gomora, vlastni dite !!!!!!!Ja ojizdel jen nevlastni deti, ale uz jsem 2 mesice z basy venku a hledam na seznamce novou maminu s malymi detmi. Pokud mate zajem, napiste. Hugo

Reklama

Přidat komentář