Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

Péťa (St, 9. 5. 2018 - 20:05)

ja se tem klukum nesmala,...To znám ze školy velice dobře.Nejhorší bylo u mě osobně,že když se mi chtělo moc tak jsem měl erekci.To pak bylo narážek:-)

Jarek (St, 9. 5. 2018 - 10:05)

ja se tem klukum nesmala,...u nas ve skole se na wc taky nepoustelo a bylo pekne neprijemne kdyz musel clovek drzet, pral bych ti zazit neco podobneho na vlastni kuzi abys vedela jak tem klukum muselo byt a z vlastni zkusenosti vim, ze kdyz se clovek pta podruhe musi se mu chit fakt pekelne, ja se ptal podruhe az po prvnim ucvrnknuti, takze vim co to je

Vladěna (Út, 8. 5. 2018 - 22:05)

Tomu se dnes říká...ja se tem klukum nesmala, pouze rikam, ze me vzrusilo, kdyz meli preplnene mocaky a ucitelka je nepustila a oni pak posedavali a kroutili se a cekali na zvoneni nebo se ptali podruhe, na vine ze museli drzet curani byla uca ne ja jen pro poradek

Sorry (Út, 8. 5. 2018 - 18:05)

Moje byvala pritelkyne se...Tohle tema s plinama sem nepatří jsou jine diskuze s touhle tématikou

Miki v plenkach (Út, 8. 5. 2018 - 06:05)

Moje byvala pritelkyne se svoji kamaradkou me vetsinou po te co prisli do nonstop herny"zasedly" na rohove lavici, kdyz jsem si tam surfoval na wifi. Tak jsme popijeli a kdyz uz se mi hodne chtelo, tak jsem se chtel dostat na wc, ale pritelkyne mi rekla, ze me nepusti. Ze mam pliny, tak at se pocuram do nich. Ale po chvili me vzala za ruku, odvedla na damske wc. Tam mi rozepnnula kalhoty i plenkove gumove kalhotky se zapinanim na bocich, odhrnula pliny a drzela mi penis smerem do umyvadla a uzivala si to dokud jsem se uplne nevycural. Pak mi ho zpatky zaplenkovala, pozapinala mi gumove kalhotky i kalhoty a vratili jsme se ke stolu. To se ji evidentne libilo; Ale nekdy byla neustupna a uzivala si, jak bych chtel jit curat a nemuzu, az jsem to nemohl vydrzet a pocural se do plen. Byla takova potvora, ze mi pod stolem strcila ruku do kalhot,aby citila pres ty gumove kalhotky tu ty teple curanky jak se vsakuji do pliny. A ja mel vyzkouseno, ze se muzu takhle pocurat 2x, takze jsme sli ke me-jen pres ulici, kde me svlekla, zasoulozili jsme si, protoze z toho byla vzrusena. Pak mi pomohla s ocistenim ubrousky a s nasazenim suchych plen. Potom i kalhotek, kalhot a vratili jsme se za hodinu zpatky v pohode. Ale ona se za svoje curani stydela, protoze jsem predelaval bytove jadro a nemel jeste dvere na wc a v koupelne a ona kdyz sla curat, tak na me volala-NEPOSLOUCHEJ ! a zesilila TV, nebo vez, abych ji neslysel.

Honza (Út, 8. 5. 2018 - 01:05)

Na čůrajícího, hezkýho...Můžeme čůrat společně.

M (Po, 7. 5. 2018 - 23:05)

Tomu se dnes říká emancipace ne?
Jako pokavad by si se mi smala bych ti snad i nachcal do batohu. Tak jako bych se nesmal ja tobe, kdybys potreovla, totez bych cekal i od tebe.

Evicka (Po, 7. 5. 2018 - 23:05)

u nas na střední ucitelky...a to ti Vladěno nebylo trapne a lito tech kluku, urcite jim to moc prijemne nebylo, navic pokud se ptali vickrat tak uz museli mit vazne nalite mocaky chudaci

A (Po, 7. 5. 2018 - 19:05)

Nejkrásnější pohled na...Na čůrajícího, hezkýho chlapa je taky hezkej pohled. Jednoho takovýho jsem viděla a měl ho velkýho.

hgd (Po, 7. 5. 2018 - 18:05)

Zatímco si užíváte dovolené, měly by vaše pokojové květiny vydržet víc, než si myslíte. Většina z nich zvládne bez větších problémů trochu sucha, ani jednorázové přemokření jim nevadí. A místo vás může rostliny zalévat zavlažovač, který snadno vyrobíte z PET lahve.

Reklama

Pět dní: pořádně zalité přežijí všechny

Většina pokojovek snese lépe pár dní sucha než permanentní přemokření. "Pokojové rostliny potřebují hlavně pravidelnou zálivku, ale jednorázově jim nevadí velké množství vody. Dva měsíce by ale přelévání nevydržely a uhnily by," říká Dagmar Vaněčková, profesionálka v péči o pokojové rostliny.

Pro lenochy a cestovatele

Často cestujete? Nebo zkrátka zapomínáte zalévat? Pak se vám vyplatí pěstovat rostliny hydroponicky. Místo klasické zeminy použijete propustný keramzit a na zalévání si pak stačí vzpomenout jednou za tři týdny. Více viz článek o hydroponiích.

Před odjezdem tedy zalijte rostliny větším množstvím vody, případně pokojovkám dodejte sílu hnojivem rozpuštěným ve vodě. Pro osvěžení můžete ještě listy rostlin rosit rozprašovačem s vodou, rostlina si pak v sobě déle uchová vlhkost.

Deset dní: rostliny přesuňte do chládku

Žíznivé pokojovky, které bez zálivky nevydrží dlouho (například ibišek či kroton), přendejte do kýble s přiměřeným množstvím vody. Stojatá voda za pár dní nenadělá tolik škody a rostlinám nezežloutnou a neopadají listy. Stejně postupujte u papyrusu, bambusu či masožravých rostlin. Kapradinám namočte do vody jejich vzdušné kořeny. Po návratu dopřejte rostlinám alespoň jeden den bez zálivky a vody v podmisce, aby půda stačila trochu vyschnout.

Spotřebu zálivky ovlivňuje nejen druh rostliny, ale i místo, kde pokojovku pěstujete. Na parapetu orientovaném na jih se voda rychle vypaří, naproti tomu v chladnější chodbě vydrží voda v podšálku i v půdě déle. Pokud odjíždíte na dobu delší než týden, zkuste přemístit pokojovky z horkých parapetů na chodbu nebo na severní okno, kde je chladněji. Ocení to především citrusy nebo brambořík.

Letněné pokojovky by rozhodně neměly přijít na přímé slunce, zálivku budou ale i tak spotřebovávat víc než ty uvnitř domu. Prolijte je tedy ještě víc.

Dva týdny: bez problémů se zavlažovačem

Čtrnáct dní bez zálivky vydrží fíkusy, difenbachie, sindapsusy a především sukulenty. U ostatních rostlin už je důvod k obavám, nejcitlivější pokojovky se už ze sucha nemusí vzpamatovat. Tomu ale můžete předejít s pomocí zavlažovače v podobě skleněné koule, díky níž vydrží bez zalévání mnohem déle.

Zavlažovací kouli plnou vody zasunete do substrátu a rostlina si pak může brát přesně tolik vody, kolik potřebuje Zavlažovací koule existuje v několika velikostech, volte je podle výšky stonku rostliny
Skleněnou kouli na stonku jednoduše naplníte vodou a zastrčíte do substrátu k rostlině

Skleněnou kouli naplníte vodou přes úzkou trubici, kterou pak šikmo zasadíte do zeminy. Rostliny si postupně berou vláhu bez uhnívání kořínků. Zavlažovací koule navíc vypadají dekorativně, máte na výběr různé barvy, vzory a velikosti. Za kus zaplatíte od čtyřiceti korun výš.

Do víčka PET lahve provrtejte několik děr, naplňte ji vodou, zašroubujte, zastrčte do hlíny v květináči a opřete o okno nebo o stěnu

Pokud se vám nechce utrácet za zavlažovače, vyrobte si vlastní. Stačí k tomu jen obyčejná PET lahev (viz článek o užitečnosti "petek" na zahradě). Podle velikosti rostliny a květináče vyberte půllitrovou nebo litrovou lahev, do jejího víčka provrtejte několik děr, naplňte lahev vodou, víčko zašroubujte a lahev opatrně zasaďte hrdlem do květináče. Lahev opřete o okno nebo o stěnu, aby se květináč nepřevážil.

šoková terapie pro vyschlé pokojovky

Vrátili jste se z dovolené a rostlina je suchá, zvadlá, bez života? Proberte ji pořádnou dávkou vody. Napusťte kbelík vlažné vody, nechte chvíli odstát a pokojovku do ni ponořte až po horní okraj květináče. "Za dvacet minut ji vytáhněte, rostlina mezitím pořádně nasaje vodu a probere se," radí odbornice Vaněčková.

Monika Trojanová

Honza (Po, 7. 5. 2018 - 14:05)

Nejkrásnější pohled na světě je na čůrající kundičku uprostřed přírody.

Vladěna (Po, 7. 5. 2018 - 11:05)

jooo presne tak je to...u nas na střední ucitelky poustely na zachod jen holky a taky me to vzdycky bralo kdyz chtel kluk, hlavne v tech dvouhodinovkach a nebyl pusten a pak se koukat jak porad posedava a pokukuje po hodinkach a s prvnim cinknutim se zveda a honem utika na wc, hodne me vzrusovalo jak prosili treba podruhe nebo potreti a ucitelka rekla ne a museli cekat

..... (Čt, 23. 2. 2017 - 23:02)

Líbí se mi obojí. Když holka ukáže tu svou huňatou chlupatici a z ní crčí silný proud anebo když kluk vytáhne svého velikého, dlouhého a tlustého lulina a silnýn proudem kropí zem, je to nádherná a vzrušující podívaná. Už když jsem byl malý, tak mne fascinovalo, jak čurají dospělí lidé a vždy jsem obdivoval, jak z těch jejich mohutných, velikých dospěláckých přirození chrstají silné proudy moči, se kterými se vůbec nedalo srovnat to maličké množství jako když čurají děti. Viděl jsem tehdy jako malý kluk na rodinném výletě čurat maminku a její mohutně chlupatý porost mezi roztaženými stehny mám dodnes před očima a viděl jsem i tatínka s jeho obrovským dospělým lulinem.

Ondřej J (Čt, 23. 2. 2017 - 20:02)

Moc se mi líbí, jak dívka čůrá a neuvěřitelně mne to vzrušuje. Ondra

Olina (Čt, 3. 5. 2018 - 00:05)

Olino uz přišla odezva od...ano Tino nestacim se divit, ze prisla odezva tak rychle

Tina (St, 2. 5. 2018 - 20:05)

jooo presne tak je to...Olino uz přišla odezva od přeplněných močaků

AHOJ (St, 2. 5. 2018 - 14:05)

Ráda se podivam na...A ten vodopád je nasměrován na tvůj jazyk.

Karel (St, 2. 5. 2018 - 14:05)

jooo presne tak je to...Olino, šla jsi si potom vyhonit kundičku, když jsi viděla ty chlapy, jak chčijou?

Tina (St, 2. 5. 2018 - 12:05)

jooo presne tak je to...Ráda se podivam na pořádný vodopád.Ne vždy se to ale poštěsti.

Dominik (Čt, 23. 2. 2017 - 13:02)

Mně se to teda líbí moc a na WC se vždycky nenápadně koukám jak jsou na tom ostatní, myslím velikost penisu a tak. Chodím kvůli tomu na WC skoro každou přestávku :)

Reklama

Přidat komentář