Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

__utma=48467763 (So, 25. 4. 2009 - 01:04)

je to vzrusujici mocit pred partnerem, jednou jsem mocila v lese na bobku a on to videl, pak prisel zezadu a osoulozil me a ja jsem pak mocila i pri soulozi protoze jsem mela silne nutkani. Stydela jsem se ale zaroven jsem dosahla orgasmu jak me to vzrusilo. Od te doby on rad kdyz mocim a on se diva a lize mi mezi mocenim klitoris

JohnKey (Út, 21. 4. 2009 - 23:04)

X, neukazala by si mi to?

x (So, 18. 4. 2009 - 19:04)

Dnes jsem viděla čurat malého kluka,ale nechtěla jsem čumět jak úchyl...
Těžko vědět,jak se zachovat v takové situaci.

Návštěvník (So, 18. 4. 2009 - 10:04)

Chlapi se většinou zakrývají,kromě ožralů,magorů a smradlavých socek.
Proč?Copak se stydí za péro?
Naopak ty nesoudné magory,kteří se vystavujou na nuda se spáleným pytlem nemusím,navíc chodí močit na wc.Takovej chlap v šortkách který močí,jak on si myslí,nenápadně nohavičkou,to je jiné žrádlo!

JOhnKey (Po, 13. 4. 2009 - 00:04)

Ahoj, tez by se mi nejaka libila.

ohnKey (So, 17. 1. 2009 - 20:01)

Este sem to nezkousel do pusy a doufam, ze nejakou najdu, jinak je ot krasne, vzrusujici!

Návštěvník (Po, 12. 1. 2009 - 00:01)

Tomu fakt nerozumím!
JohnKey tady "somruje",že by to chtěl vidět a zkusit,z čehož mi vyplývá jeho nezkušenost a ta koza veruska co jí vlítla do dírky beruska ho tu pasuje do role zkušeného?Já zkušenosti mám,ale jestli Johny.....?

JohnKey (Ne, 11. 1. 2009 - 11:01)

Veruc, dekuji za kompliment. Nedelam co nejsem, takze co pisi pisi jak myslim. Nechces si o tom popovidat na icq ci po amilu? Skoda,ze si zadana.

Návštěvník (Pá, 9. 1. 2009 - 07:01)

Milá verusko,každý z nás se na té či oné internetové diskuzi může vymalovat jak se mu zlíbí,jestli ho z náš jen z té diskuze,tak ouha,možná bys v reálu zůstala stát s pusinkou dokořán a vlítla by ti do té dírky beruška,ach ta veruska!!

veruska (Čt, 8. 1. 2009 - 10:01)

JohnaKey znám z jedné diskuze z pervers. Je to inteligentní a celkem pohledný i solventní kluk. Má rád záchodové aktivity, čůrání i kakání. Co na tom? Rozhodně to není žádný úchyl. Klidně bych do toho šla, kdybych neměla partnera. Holky, co máte rády čůrání a kakání, múžu doporučit! Je nás taky dost, i když se to stydíme většinou samy před sebou přiznat. Ale není se čeho bát..... když najdete stejně naladěného partnera.

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 23:01)

Jasně!!! Holky, kluci chčijte a chčijte ať se máme na co koukat!!!!!!!!!!!

Návštěvník (St, 7. 1. 2009 - 23:01)

JohnKey je chudý mladý kluk,ten ti nic nedá,ještě bys za něj musela platit outratu v restoránu.

JohnKey (St, 7. 1. 2009 - 22:01)

Nino a ukazala by si, dal bych i odmenu.

G.F. (St, 7. 1. 2009 - 07:01)

Takových holek je!
Nejlepší je si to vyříkat hned zkraje při prvním vpichu,prostě neztrácet čas.

NINA (Út, 6. 1. 2009 - 23:01)

Miluji to!!!!!!!

JohnKey (Čt, 1. 1. 2009 - 19:01)

Uz sem to videl a ej to krasne.

Janina (So, 1. 9. 2012 - 16:09)

Samozřejmě že se mi to líbí! Když jsme spolu s partnerem ve vaně, oba čůráme najednou, vždycky je přitom legrace.

petr (Pá, 10. 8. 2012 - 13:08)

moc mě vzrušuje když vidim holku čůrat nenašla by se tu nějaká která by se nestiděla vyměnit si názory na tohle téma nebo by se přede mnou dokonce vyčůrala? jsem z plzeňska je mi 22 [email protected]

Štěpán (St, 25. 7. 2012 - 16:07)

Moje partnerka je lékařka a když jsme se poznali, tak jsem měl předkožku stále těsnou a ona mi to každý den v teplé vodě přetahovala a vymývala. Vše s něhou a láskou, ale trošinku to vždy štíplo. Potom chtěla vždy vidět jestli dobře čůrám a kontrolovali mi moč. Někdy mi podržela skleničku pod pinďou, přetáhla a řekla čččč a já se uvolnil a načůral plnou. Vždy pusa a polibek.

To je ta kamará (Pá, 20. 7. 2012 - 17:07)

Jednou se mé kamarádce...co se ti taky uprdla na ruku a ty jsi si pak té ruce čichnul? Vidím, že se nenudíte!

Reklama

Přidat komentář