Reklama

Líbí se Vám jak holka / kluk / čůrá ??

?? (Út, 23. 3. 2010 - 17:03)

Firma Telefonica O2 Czech republic mi i přesto, že jsem u nich službu zrušil stále strhávala peníze z účtu. Její služby se velmi obtížně ruší, je to jejich záměr. Oni snad schválně neumí službu zrušit

Firma Telefonica O2 Czech republic mi i přesto, že jsem u nich službu zrušil stále strhávala peníze z účtu. Její služby se velmi obtížně ruší, je to jejich záměr. Oni snad schválně neumí službu zrušit. Telefonica O2 Czech republic je dle mého názoru a zkušenosti diletantsky řízená, nespolehlivá, často jednající s klienty z pozice dominantního telekomunikačního operátora. Služby Telefonicy O2 raději na základě mé zkušenosti radím nebrat a neobjednávat.

Firma Telefonic (Út, 23. 3. 2010 - 17:03)

Firma Telefonica O2 Czech republic mi i přesto, že jsem u nich službu zrušil stále strhávala peníze z účtu. Její služby se velmi obtížně ruší, je to jejich záměr. Oni snad schválně neumí službu zrušit. Telefonica O2 Czech republic je dle mého názoru a zkušenosti diletantsky řízená, nespolehlivá, často jednající s klienty z pozice dominantního telekomunikačního operátora. Služby Telefonicy O2 raději na základě mé zkušenosti radím nebrat a neobjednávat.

Služby Telefoni (Út, 23. 3. 2010 - 17:03)

Firma Telefonica O2 Czech republic mi i přesto, že jsem u nich službu zrušil stále strhávala peníze z účtu. Její služby se velmi obtížně ruší, je to jejich záměr. Oni snad schválně neumí službu zrušit. Telefonica O2 Czech republic je dle mého názoru a zkušenosti diletantsky řízená, nespolehlivá, často jednající s klienty z pozice dominantního telekomunikačního operátora. Služby Telefonicy O2 raději na základě mé zkušenosti radím nebrat a neobjednávat.

Mája (Út, 23. 3. 2010 - 17:03)

Já mám podobný zažitek z pláže v Řecku. Odcházela jsem z pláže jako jedna z posledních, přede mnou šel kluk, Francouz, asi mne nevnímal, nemyslím, že by to udělal
schválně. Vepředu si shrnul plavky a začal čůrat. Bylo to přesně jak popisuje Marek, na začátku si u toho pořádně prdnul, normálně mi takový věci přijdou odpuzující, ale tohle... Pěkná postava, opálené tělo, nahatou prdelku jsem neviděla, plavky měl jenom shrnuté. Výbavička taková, že jí žádný můj intimní partner neměl. Proud moči měl takový, že mě ani neslyšel přicházet. Tak jsem se zastavila a dívala, jak nějaká úchylačka. Se vší parádou to dokončil, dlouze klepal a strčil do plavek. Pak si mě teprv všimnul. Honem jsem dělala, že mi upadla osuška, ale asi mu to bylo jasné. Ale absolutně se nestyděl, vědom si svých předností. Hezky se na mě usmál, něco zažblebtal francouzsky, čemuž jsem prd rozuměla a šel pryč. Nezapomenu na to do konce života. Takže věřím Markovi, že se takhle jde i seznámit. Být to Čech nebo Němec, určitě bych zkusila dát se s ním do řeči.

Lina (Út, 23. 3. 2010 - 17:03)

Záleží na tom,na koho narazíte. Když je to nějaký starý prasák,tak je to spíš odpuzující pohled. Může to být ale i pěkné,třeba když jsem při odchodu z nudapláže procházela kolem nějakého mladíka,který močil u křoví. Krásná prdelka a mírně rozkročené nohy,k tomu pěkná výbava,pohled,na který se nedá zapomenout :-).

ohnKey (Út, 23. 3. 2010 - 17:03)

Ondro useknout ti ruzne casti tela!
MU si tu?

no (Pá, 12. 3. 2010 - 15:03)

chtel bich videt 7letou holku...když nevíte,že je to životní potřeba a nemáte jiné důležité věci.Mě stačí,když jedu autobusem,nebo autem a kolem cest,tych chlapských chcánků vidím dost.

ondra (Pá, 12. 3. 2010 - 14:03)

chtel bich videt 7letou holku jak cura

Kikina (Ne, 17. 3. 2013 - 18:03)

Chtěla by některá z vás...Na tvé hovno sere pes. Každá holka, pokud tuto úchylku má, může požádat svého přítele a ten jí ochotně vyhoví.

tina (Ne, 17. 3. 2013 - 18:03)

sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex
sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex
sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex
sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex
moje číslo 777379909

Milan (Čt, 14. 2. 2013 - 20:02)

Jak kdy.

Honzínek (Čt, 14. 2. 2013 - 19:02)

Aspoň vyčůrat bych se toužil před některou. Žádná z vás nemá zájem? Zadarmo.

Dana (Čt, 10. 1. 2013 - 15:01)

Setsra to synovi 5r. při čurání z pindíka stahuje,aby se obnažila hlavička a dobře se vyčural,jinak se připočurá vždy.

Honza (Čt, 10. 1. 2013 - 14:01)

Chtěla by některá z vás vidět moje čůrání a kakání? Zcela zdarma a dal bych si záležet. Po holce bych akorát chtěl, aby na mě mluvila jako maminka, která chce, aby se chlapeček vyčůral a udělal bobek.

JohnKey (So, 15. 8. 2009 - 15:08)

No to nevim jestli bych si troufl, ale jak se domluvime?

Mu (So, 15. 8. 2009 - 07:08)

Můžeš ochutnat i bobek, mě to totiž většinou jde obojí najednou.

JohnKey (Pá, 14. 8. 2009 - 01:08)

Sakra ja vim ze budu az 27. v Praze asi do Brna nepojedes co? :D Rad bych te videl curat a radej byc te ochutnal.

Mu (St, 12. 8. 2009 - 20:08)

To jsem v Praze, ale mimo.

JohnKey (Út, 11. 8. 2009 - 13:08)

A ctvrtek ci patek?

Mu (Út, 11. 8. 2009 - 00:08)

Ve středu jsem mimo Prahu.

Reklama

Přidat komentář