Reklama

První soulož - pocity

Petr (Pá, 29. 3. 2013 - 11:03)

Poprvé to bylo v sedumnácti za totáče na pionýrském táboře jsem se seznámil taky s pionýrskou vedoucí.Jí bylo devatenáct a byla v sex mnohem zkušenější než já.Napoprvé jsem to zvládl celkem dobře až na ten brzský výstřik, ale pak už to šlo.Užívali jsme si celé tři týdny co jsme tam byli spolu pak se naše cesty rozešly.Ale vzpomínám na to dodnes.

ha ha ha (Čt, 28. 3. 2013 - 14:03)

Já jsem poprvé šukal v...A pak ses probudil s rukou v nočníku...

Libor (Čt, 28. 3. 2013 - 13:03)

Já jsem poprvé šukal v patnácti na svatbě s ženichovou sestrou jí bylo 28 naučila mě za tu noc co jsme byli spolu skoro vše co je na sex třeba.Byla to zkušená žena nadržená ještě více protože se rozešla s chlapem a sex neměla tři měsíce málem mě zabila jak mě vehementně učila šukat.

Daniela (St, 27. 3. 2013 - 08:03)

Poprvé je poprvé a to bylo užasné vše se nám povedlo i blanku jsme dostali"Jo to nám bylo patnáct". Vzpomínky ale zůstanou do smrti.

Habanera (Út, 26. 3. 2013 - 22:03)

Líbilo se to vůbec...Já jsem transexuál, ale to snad neva Franto. Napoprvé se mi to líbilo asi nejvíc. Poprvé je poprvé, na to se nezapomíná.

Hmm (Út, 26. 3. 2013 - 22:03)

Byla jsem s bratránkem ale...Čím to, že mi to připomíná rádoby erotické povídky z časopisů pro pány...

Janica (Út, 26. 3. 2013 - 21:03)

... a to je fakt všechno???
Až časem to začlo být zajímavé, ale napoprvé totální zklamání.

Jan (Út, 26. 3. 2013 - 14:03)

Chodil jsem s holkou od nás z ulice.V zimě jsme šli na myslvecký ples,v tombole jsme vyhráli srnu a táta slíbil že nám ji dopraví domů ale až uklidí sál.Tak tím pádem byl byt volný.Ve dvě v noci jsme se vytratili ke mě domů.Trošku ovínění jsme ze sebe u mě v pokoji pozhazovali šaty a na gauči se zkusili pomilovat oba poprvé.Byla to legrace i ostuda (měkký pták,v pochvě sucho)tak jsme to ho tam mermo moci chtěli dostat až jsme oba usnuli.Ráno jsme se tomu zasmáli a odpoledne když přišla Vlaďka ke mě na noc tak jsme vše napravili a zrušili i podctivost.Díky stará babiččiné knížce že nejprve se musíme i pomazlit a né hned na to skákat.Toto se nám stálo před 25 léty.Dnes se tomu jenom smějeme jak jsme začínali ale už to umíme za těch 25 společných let jsme i něco stačili vylepšit.

michal (Út, 26. 3. 2013 - 09:03)

Můj první sex nicmoc. Spousta nervozity a začátečnických přešlapů. Dodnes si to pamatuju a moje přítelkyně se mnou taky. Nic co by nás ale oslnilo nebo se nám na to chtělo vzpomínat jinak než s úsměvem a pobavením

R,K. (Út, 26. 3. 2013 - 09:03)

Byla jsem s bratránkem ale až desateho kolena na rybách a začalo pršet tak jsme se schovali do budky na posedu byla jsem celé mokrá tak jsem se svlíkla jen do kalhotek a podprsenky Milan na mě hodil deku ať se zahřeju.Venku lilo jako z konve pravá letní bouřka.Začala jsem se třepat tak mě Milan přitlačil na sebe a když dal ruku pod deku a přejel mi po prsu tak ucitil jak mi stojí bradavky,druhou rukou mi rozepnul podprsenku a říkal že mi ty kozenky zahřeje posadil si mě na kolena a začal mi je hladit nevím vůbec jsem se nebránila asi jsem byla tak promrzlá.Zároveň jsem citila jak se mu napínají bermudy řekla jsem mu ať si sundá ty bermudy že mě studí nadzvedla jsem se a už byly dole ale to co jsem viděla mi vyrazilo dech ocas tak 20 cm.a trčel nahoru jak komín s elektrárny.To už í já jsem si sundala kalhotky chytla jsem ho do ruky a přejela si pár krát po škvírce která byla mokrá více jak my s toho slejváku.Milana jsem ale upozornila že jsem ještě panna ale jestli chce tak bych to ráda změnila nezmohl se ani na slovo jenom kývl hlavou ale že musí být opatrný že v sedumnácti jsem ještě nikoho neměla.tak jsem se nadzvedla on mi ho rukou nasměroval na pipku a pomaličku jsem si ho tam zasouvala až jsem cítila tlak tak jsem nabrala odvahu dosedla skoro až na doraz,trošku to štíplo ale dalo se to přežít.CHvilku jsme tak zůstali dali si pár polibků a potom jsme si to krásně užili. Milan byl něžný a já jsem taky si to užívala.Po chvilce jsme oba dospěli k krásnému orgasmu.Milan byl ohleduplný vystříkal se s pomocí moje ruky.Bylo to krásné odpanění pár kapek krve by se našlo ale nestalo to za řeč, a o bolesti to se dalo vydržet.Byla jsem tam na prázdninách čtrnáct dní na ryby jsme chodili každý den a odpovědně můžu říct že s panenské blány nic nezbylo,o to se už Milan postaral.Musela jsem vám napsat celou moji epizodu od začátku až do konce protože to byl můj krásný zážitek krásných čtrnáct dní prázdnin.Je to už deset let a pořád nato láskou vzpomínám.Když přijedu k babičce i s mužem a dětma tak se na sebe s Milanem podíváme dáme si pusu a tím to končí.Pa Rena

Mt (Po, 25. 3. 2013 - 23:03)

Moje první soulož byla v 25. Nic jsem necítil a ani nic extra nezažíval. Potom jsem se aspoň udělal sám, abych z toho něco měl. Dnes už bývalá přítelkyně si to odpanění moc neužila. Asi jí to bolelo, ale žádná červená ani nebyla, až jsme byli oba z toho překvapeni.

Vendula (Po, 25. 3. 2013 - 19:03)

Já jsem si to odbyla u tety na statku v Jižních Cechách.Ve voňavém seně ve stodole dole bučely krávy a nahoře jsme byli my Já a můj teď už muž.Byly to kombinace zvuku bučení krav,mečení koz a moje sténaní s protržené panenské blány.

Milan (Pá, 15. 3. 2013 - 19:03)

8 vteřin a dost!Moje první soulož - přítelkyně mi chytila penis do ruky a naváděla ho do vaginy - "ejaculatio ante portas". Ale i tak to bylo krásné...

Zmizni ravalopů (Pá, 15. 3. 2013 - 18:03)

Tak tady je jedno varování...A nezasírej tady celou doktorku sráči.

Verča (Pá, 15. 3. 2013 - 16:03)

Poprvý by mělo být až v...Souhlasím Míšo.

Křupan (Pá, 15. 3. 2013 - 16:03)

Pocity to byly krásné... A pak jsem se bohužel probudil /tou vlhkostí v mých trenkách/.

Jeanette (Pá, 15. 3. 2013 - 11:03)

Poprvý by mělo být až v...Míšo, nauč nejdřív česky a pak mysli na sex, trdlo.

! (Pá, 15. 3. 2013 - 10:03)

8 vteřin a dost!

Evinka (Čt, 14. 3. 2013 - 14:03)

Bojím se že při své první souloži budu krvácet.. , Krvácí se vždy když je to poprví ?

lol (Pá, 11. 12. 2009 - 15:12)

poslete fotky svych kund!

Reklama

Přidat komentář