Reklama

Jak správně kouřit chlapa

rewt (Ne, 15. 2. 2004 - 18:02)

Prominte prosim, ale českou gramatiku neovládam. Jinak dobre rozumím a častečne mluvím česky. Nejsem Slovak.Len chcel by som upresniť, že kourení je jedna odnož náhradných sexualných zážitkov.Zena vás môže dráždiť hladkaním, verbálným povzbudzovaním, alebo lízaním a bozkávaním. Vždy sa jedná o určitú službu. On čaká a ona robí.Pôvodne ústa a pohlavné orgány nie su nato určené, ale človek ktorý robí zo sexu, podobne ako aj z jedla kult - vypestoval aj toto.Dá sa pokračovať aj v tak, že žena bude chlapa olizovať po celom tele, včítane olizovania análneho otvoru./Na jednom slovenskom forume o tom bolo cca 2500 príspevkov/Zdravá sexualita, zdravý sexualny vztah to nepotrebuje - domnievam sa ja. Ale proti chuti žiaden dišputát.Môj názor na pôvodnu otázku: Jak správne kourit chlapa? - s velkou prezieravostou!

koumes (Ne, 15. 2. 2004 - 14:02)

U mne je to vzdycky tak. Nejprve partnerka - zasadne - potom ja. Drive byla schopna mit orgasmus i 3-4krat po sobe, ted uz jen jednou. Je fakt, ze mame dve male deti, tak toho je celkem za cely den dost. Drive take vubec nevadilo strikani cele davky do ust, nyni ani omylem. Nevadi. I tak je super.

Jirka (Ne, 15. 2. 2004 - 14:02)

Jistěže existují muži, kteří nedbají úzkostlivě /ani jinak/ na orgasmus partnerky.

Lucka (So, 14. 2. 2004 - 18:02)

Pardon, ale prosím pěkně, existuje ještě časopisy nepoučený živelný neodolatelný Muž, který úzkostlivě nedbá na to, aby byl "nejprve minimálně jeden orgasmus partnerky"?

mik (Pá, 13. 2. 2004 - 21:02)

U nás je nejprve minimálně jeden orgasmus mé partnerky. Potom si lehám na záda, dělám si pohodlí a užívám si...Partnerka mne nejdřív lehce olizuje jako zmrzlinu po celé délce penisu, občas jednou rukou masíruje varlata. Potom si penis zasune do úst a už se vezu...Někdy krátké tahy, někdy hluboko, jak se jí zrovna chce. Já mám před sebou její bradavky, hladím je... Jo, dobrý. Moc se mi to líbí a nejvíc se mi líbí, když experimentuje. Něžně. To na mne platí

Evča (St, 4. 2. 2004 - 12:02)

No ony jsou dívky, které to dělají, protože se to líbí jen jejich chlapovi a chcou mu udělat "radost" a dívky, kterým se kouření líbí - a od toho se může vše odvíjet. Naštěstí patřím k těm , kterým se to moc líbí, je to fakt super. Chlap je prostě pod vaší mocí :-)Určitě nejde napsat návod "jak na kouření" každý chlap je individuální stejně tak i žena! Chce to zkoušet a pozorovat reakce, hrát si a vymýšlet , co by se mihlo líbit, nebát se experimentovat. Pokud by se chlapovi něco nelíbilo, tak by se měl včas ozvat, aby se to mohlo zlepšit. Nebo naopak, když se to dívce nelíbí, tak by to neměla dělat, přijde to časem.

Miroslav (Ne, 17. 4. 2022 - 10:04)

To co jsi napsala je za všechny a jestli někdo píše blbosti navíc tak kecá.
3koda že tě nemohu poznat i když tě nevidím jen tak pokecat o všem. Prostějov

ANTIVOYER (St, 4. 2. 2004 - 06:02)

Třeba před pár dny zjistil, že mu ho nějaká "správně" vykouřila:-)))

Petra (St, 4. 2. 2004 - 00:02)

Tak to ja jsem asi vyjimka, protoze kdyz jsem ho partnerovi naposled chtela vykourit, tak mi na rovinu po nekolika vytackach po 2 letech spani spolu rekl, ze to proste neumim. Zajimavy je, ze si 2 roky nestezoval, cimz vyvracim teorii z 1. strany, ze neni spatna "kuracka".

Petr (Út, 3. 2. 2004 - 12:02)

Mě naprosto dodělá, když mě partnerka jednou rukou drží za varlata, druhou mě krátkými pohyby "honí" a přitom "kouří" vlastně jen žalud. Lepší ještě je, když pohyb úst a ruky co honí jde proti sobě... to je pak......rychlý :-)

aaa (Út, 20. 1. 2004 - 11:01)

Mě přítelkyně vždy dostane plínkou,když po mě s ní přejíždí.Je to skvělý.

kokrouč (Út, 20. 1. 2004 - 11:01)

Což je škoda, protože v mých očích jsi byla nadpozemský formát, alespoň od včerejšího večera. Za tu chvíli díky, i Luccenelucce.

Luckanelucka (Út, 20. 1. 2004 - 10:01)

Lucko promin, me jen ty blbouni pripadli smesny. Ale voni jsou i dost pritroubli, takze se for zmenil v diskusi. Jeste jednou sorry. Ale je fakt ze to s tebou musi byt vzruso...

Lucka (Út, 20. 1. 2004 - 07:01)

..to o hladu jsem nepsala já. Jen chci říct, že to dělám zásadně z lásky, ne za peníze, jasný:)?!

Palo (Pá, 17. 3. 2023 - 23:03)

Lucko,dam ti tohn kolik chces zavolej na 723306947 pa

kokrouč (Po, 19. 1. 2004 - 22:01)

Když si kilo připlatíš, tak se můžeš dívat.

pupik (Po, 19. 1. 2004 - 19:01)

to Lucie:Takže ty to děláš kvůli nasycení žaludku?Tzn.někdo ti zaplatí a ty si jdeš koupit chleba?A nemohl by ti rovnou přinést ten chléb?

Lucka (Po, 19. 1. 2004 - 18:01)

Víte prdlajs co je hlad...

Tom (Po, 19. 1. 2004 - 17:01)

Ona si za to nechá platit? Já myslel, že to dělá jen z lásky...

kokrouč (Po, 19. 1. 2004 - 13:01)

Asi půjdu najít bankomat...

Reklama

Přidat komentář