Reklama

Jak správně kouřit chlapa

Luci (St, 13. 12. 2006 - 19:12)

robkka: Proč překvapení? Vy jste se mnou přestala komunikovat...nepochopila jse proč?

robkka (St, 13. 12. 2006 - 19:12)

Luci: Bylo pro mě překvapení tu tvé jméno uvidět.

Magrathea (St, 13. 12. 2006 - 16:12)

..vy chlapy to máte stejnak jednodušší..nám tam nic "nestojí" a tak se na orálním sexu nedá prakticky nic zkazit..;)

Návštěvník (St, 13. 12. 2006 - 16:12)

Margarethea-je to o důvěře,Tobě se to od něj taky líbilo a líbí,tak se neboj a jdi do toho.Chtěl bych vidět chlapa,který Tě nechá kvůli tomu,že na poprvé to nebude až tak ono.

Magrathea (St, 13. 12. 2006 - 16:12)

..díky za radu lilly?!?..čeho se bojim?!?..no toho je víc, v oblasti sexu jsem eště pořád začátečnice..tak třeba toho, že se mi to nebude líbit, že mu nějak ublížim..ani v "ručních pracích" nejsem eště příliš zdatná a bojim se, že ho to za chvilku přestane bavit a najde si náhradu..:(

Míra (St, 13. 12. 2006 - 15:12)

pro každou holku, co si neví rady bych měl následující. Kouření by mělo chlapovi přinášet podobný pocity, jako při klasický souloži, kdy je na ni žena dostatečně připravená. Všechno by mělo jít jemně a hladce jako když penis proniká do roztoužené pochvy. Chlap určitě bude ze začátku reagovat kladně a se sílícím vzrušení je možné působení na jeho penis zintenzívnit. Určitě naznačí, kdy dost, mnohem hůř se mu naznačuje, aby partnerka přidala na intenzitě sevření ústy případně stisku ruky. Žalud je nejcitlivější po jeho obvodu a hlavní citové vjemy působí chlapovi přetahování předkožky přes jeho obvod. Chlapi jsou citliví různě a proto některému již pouhé lehké přetahování předkožky nestačí a lze jej nahradit přejížděním přes ohrnutý žalud rty nebo rukou, nebo dokonce zpočátku raději velmi zlehka i zuby. Pozor, na přílišné ohrnutí předkožky, hrozí bolestivé napnutí uzdičky, někdy i její natržení. Obvod žaludu není citlivý jen na dotek, ale skvělé pocity má muž i při změně jeho teploty. Jestliže mu jej partnerka jenom dráždí jazykem a posléze si zasune úd co nejhlouběji spolu se snahou jakoby muže vysát (opět nejprve zlehka a postupně přidávat na podtlaku :-), je to pro chlapa neskutečná slast. Ideální žena, která dokonale ovládá orální sex je žena, kterou to baví a s penisem si doslova užívá a ví přesně, co má její partner nejraději. Ženy by neměly zapomínat na bod G u muže, jednoduše popsáno dole na pytlíku, jehož stimulací mohou partnera skutečně přivést do ráje. Stimulace bodu G u muže může být prováděna hlazením spodní strany šourku, mnutím mezi prsty, taháním, tlačením, kroucením, kroužením, pohybováním do stran za šourek a stlačováním jeho spodní strany mezi prsty, jako byste chtěli chlapa v tomto místě štípnout a ještě přitom zamnout prsty. A pozor, nebojte se přitom přitlačit, uvidíte ten řev, ale blahem, nikoliv bolestí. To platí především právě v poslední fázi ejakulace lze tuto stimulaci beze strachu přivést až na práh bolesti.Velmi důležitá je konečná fáze kouření při výstřiku. Je potřeba dokonalé shody a vzájemného poznání, aby partnerka přesně věděla, jaká frekvence pohybů se trefí do partnerovy frekvence výstřiků. Pokud je frekvence stejná, je to nepopsatelný zážitek. Problém je v tom, že muž někdy jakoby stříká o závod a jindy se snaží ten pocit výronu prožít, jak ve zpomaleném filmu. S mojí partnerkou se nám osvědčilo nejlépe to, že celý průběh má v režii ona, těsně před výstřikem se mi však najednou jakoby odevzdá a podvolí a pohyby dělá přesně podle toho, jak jí vedu.
Takže tolik pár mých postřehů a je opravdu na všech partnerských dvojicích, aby si hlavně dokázali říct, nebo naznačit, co komu vyhovuje.

lilly (St, 13. 12. 2006 - 14:12)

Prosím te, a z čeho máš strach? není z čeho,on si stejně cvrkne blahem, jenom zjistí, že se k tomu chystáš.:-) víš, jak tedy začni? postupně pomalu se s "ním" seznam. chyt ho levou rukou, naslin si pravý ukazováček a přejed mu po uzdičce, jemně nahoru, dolů... určitě mu v něm bude cukat. až sebereš odvahu, nahrad prstík špičkou jazyka, olízni mu uzdičku nebo na ní s jazýčkem zakmitej. To už budeš vědět, jak to zhruba celé chutná a voní, nemělo by tě nic překvapit. Našpul pusu a dej mu na vrchol žaludu pusinku, klidně takovou rozvernou, nežnou.. pak přitiskni pusu na žalud a zkus olíznout. jestli zvládáš doted, nebude problém do pusiny dát celý žalud a pak už je to na tvé fantazii.... řekla bych ale, že taková pro tebe vhodná technika by byla držet v puse žalud,podotýkám v mokré puse!! a přitom mu ho ručkou "hoň", tak středně jemně a rychle. semtam přitlač..uvidíš, co on na to.

Magrathea (St, 13. 12. 2006 - 14:12)

..ahojky, tak pročetla jsem celou diskusi a rady velmi užitečné..jenže můj problém spočívá v tom, že jsem se eště neodhodlala přítele vykouřit..je mi 21, on je můj první a chodíme spolu asi 10 měsíců..asi mám z jeho penisu strach, prostě si vždycky říkám, tak - těď to udělám a pak to vždycky vzdám..přitom od něj se mi orálu dostává často a bezvadně, ale nemám odvahu mu to oplatit..bojím se, že mě kvůli tomu nechá, co taky s holkou, která neumí chlapa pořádně uspokojit..opravdu se nejedná o odpor, jen o strach..jenže nevím, jak ho překonat..jak vypadal váš první kouření a jak jste se vůbec dokázali odhodlat??

Luci (St, 13. 12. 2006 - 12:12)

robkka:ano, známe se

Victoria (St, 13. 12. 2006 - 12:12)

mys: Zvláštního? Mně to prostě nechutná. Zkusila jsem to a nechci víc! A sperma na obličeji, to už vůbec ne. Pokud to někomu vyhovuje, je to něco jiného, ale já to ráda nemám. Můj problém by mohla vyřešit pánská antikoncepční pilulka zabraňující vnější ejakulaci, nedávno jsem o ní četla, prý se teprve zkouší, ale možná bude jednou běžně dostupná.
Pro toho, co to zkoušel s kondomem (zapomněla jsem jméno): A udělal ses při tom aspoň, nebo to bylo tak hrozné proto, že jsi nic necítil?

mys (St, 13. 12. 2006 - 02:12)

A co je tak zvlastniho na polykani?Me by to ani nenapadlo delat jinak:-) Rada si hraju az tesne k vrcholu a pak pockam a zase znova to pak je sila.Taky mam rada kdyz je partner nademnou a ja masturbuju a on..postrika mi cely oblicej a pusinku:-) A jelikoz jsem trochu "uchylů :-) ne delam si srandu mam rada kdyz mi pridrzi hlavu kdyz mam jeho penis v puse abych se jako! nemohla hybat-vzdycky jen na chvilku.

Miroslav (Ne, 17. 4. 2022 - 12:04)

Ahoj
rád čtu tvé řádky ,nezavoláme si ? Mirek 605403145

robkka (Út, 12. 12. 2006 - 14:12)

Luci.....neznáme se ? :-)

Návštěvník (Út, 12. 12. 2006 - 14:12)

Otázka je postavena krásně, odpověď je jasná: kouřit s chutí a láskou k brabčáčkovi.

brouček (Út, 12. 12. 2006 - 14:12)

Hmmm. Asi skočím pro nějké pití, začínám mít chuť na džus. Tak žirafka vypadá že opravdu zná a ví. S tím ježděním na kole je to moc hezký příklad. Jenže po x-letech když člověk nasedne na kolo, tak zase chvíli trvá než získá jistotu a začne podávat opět kvalitní výkony. Žirafko, není škoda nechat talent takhle ladem ? neuvažuješ o kondičních hodinách, určitě by se někdo našel :-) ?!

zirafka (Út, 12. 12. 2006 - 14:12)

Pro broucka....ja sice mam staleho partnera, ale je uplne na nic...takze jsem momentalne v obdobi celibatu o to vic nazhavena, no a ten oralek, to je jak jezdeni na kole, to se nezapomina....kdyz mam staleho partnera tak polykam rada, hlavne kdyz si da nejaky cas pred tim treba ananasovy dzus, ta chut je vyborna. To bych doporucovala tobe Victorie teda pro tveho partnera, fakt je sperma hodne ovlivnene tim co tvuj partner ji a pije. Chce to neco sladouckeho, pak i sperma je sladoucke.....:-)))

brouček (Út, 12. 12. 2006 - 12:12)

Pro obě dvě. S kondomem jsem to zkoušel jen jednou a je to hrozné, podle mě to nejde. Žirafko, ty snad máš stálého partnera, když tak trénuješ "naostro" ?! Hlavně zdraví, že? Pro Victorii, málokterá žena co znám, to ráda polyká, jsou ovšem i výjimky, že žirafko... někomu to vyloženě chutná :-)

zirafka (Út, 12. 12. 2006 - 12:12)

Pro Victorii, promin, ale kdyz uz chces delat nekomu oral, urcite nejakemu stalejsimu partnerovi, ktereho znas, proboha s kondomem ne, to musi byt pro chlapa silene.....zkus to radeji bez toho, ale jen 100% zdravi...:-)))

brouček (Út, 12. 12. 2006 - 12:12)

opět pro žirafku : No koukám že ti sebevědomí nechybí, jasně že bych to chtěl zkusit. jestli jsi dobrá jak řikáš, rád okusím kvalitní lektorku. Ale víš na internetu je každý nej...a pak skutek utek.Jestli se ti, jak píšeš,při hlubokém orálu vejde celý, tak to má každý chlap rád. Ale jen aby jsi to zvládla :-) A až do konce? Nemám ho uplně podměrečného, tak pozor na kapacitu dutiny ústní, tam ti talent nepomůže. I když, tolik zkušeností jak ty zřejmě nemám...rád se nechám překvapit...

Victoria (Út, 12. 12. 2006 - 12:12)

Bude to možná trošku stranou tématu, ale stejně se zeptám. Orální sex jsem zatím dělala jen dvěma chlapům. Nejdřív jsme to zkoušeli s ochucených kondomem, ale oba tvrdili, že tak skoro nic necítí. S prvním jsem to vzdala, tomu druhému jsem to dělala bez kondomu, ale ne až do konce. Líbilo se mu to prý i tak, ale já bych strašně chtěla "udělat" chlapa až do konce, aniž bych musela polykat jeho sperma nebo šťávičky, co se před orgasmem vylučují. Ochucené kondomy prý byly vymyšleny speciálně pro orální sex. Je tady, jen tak pro zajímavost, vůbec nějaký chlap, který se udělá i s kondomem při orálním sexu? Jak říkám, mám v tomhle směru málo zkušeností, tak nemůžu zobecňovat.

Reklama

Přidat komentář