Reklama

kakání partnerky

Petr (St, 11. 10. 2017 - 14:10)

Srani po tele a zapach moji bohyne je super....ale mejch hoven se stitim... to je fakt divny

Honza (St, 11. 10. 2017 - 13:10)

Zdravím tě,Honzíku a...Ahoj Ivo, nevím, kdy se tu zase v téhle diskuzi objevíš, ale po delším čase mne napadlo si tu zase přece jen pokecat o známém tématu a to i přesto, že oba už nějak nemáme moc nových či starých příběhů o velký potřebě a tak podobně, které jsme tu dosud neuvedli. No a já si dílem náhody přece jenom po x letech na něco takového u sebe vzpomněl - to když jsem si na základce na samém sklonku sedmý třídy jel akorát ráno do školy pro vysvědčení a než jsem tam dojel, zcela nečekaně, ale naštěstí poměrně pozvolna, na mne přišel menší průjem. Snad mi z poslední večeře něco nesedlo či tak něco. Něco málo (ale naštěstí opravdu jenom velmi málo) jsem při vší vůli ze svého anusu vypustil ještě než jsem vystoupil z tramvaje, načež jsem ihned od zastávky zapadl do přilehlého parku do prvního trochu krytého místa, kde jsem vypustil první "várku". Nebylo toho bůhvíjak moc, ale i tak si to už nutně žádalo jít ven a nebýt tohohle parčíku u zastávky, kdo ví...! Následně se sice dostavila jisté úleva, ale i tak jsem velmi záhy poté začal podvědomě cítit, že tomu zřejmě nebude konec, tak jsem o to rychleji pak zaběhl do jednoho ještě krytějšího místa a tam ze mne vyšlo to hlavní, mnohem více než prve. Ale hlavně, že pak už to bylo fakt v pohodě a až do oběda ve škole, kdy jsem si v pohodě odskočil na záchod, se to už nezopakovalo. Poněkud paradoxem tady jenom je, že jsem po ruce neměl žádný toaleťák nebo papírový kapesníčky a v tom celkovém rozrušení a překvapení, že mne tahle sračka přepadla takhle nečekaně, mne ani nenapadlo se podívat do svý školní tašky, jestli tam nemám nějaké ubrousky od bývalých svačin. Takže - ač se to trochu stydím přiznat - jsem místo toaleťáku či čehokoliv jemu podobného použil svoje spoďáry, které jsem následně zahodil. Naštěstí jsem zrovna měl pevné džíny, které mi držely tak akorát, takže i bez spoďárů jsem se téměř vůbec nemusel obávat, že by se mi kalhoty třeba jako na potvoru někde roztrhly a odhalilo se, že jsem pod nima v rouše Adamově. Mimochodem, tohle bylo poprvé a naposled, co jsem byl někdy ve venkovním oblečení bez spodního prádla. Předpokládám, že ty nějakou podobnou zkušenost asi nemáš...jen tak pro zajímavost.

A taky jsem si vzpomněl na to, jak jsi kdysi v jednom svých dávných příspěvků popisovala, jak sis po svém nejtěžším a nejnamáhavějším kakání před maturiťákem ještě tři dny mazala svůj análek, který tě po celou dobu, tuším, ještě sem tam dodatečně svrběl a pálil. S takovou by mne docela zajímalo, jak se ti po tyhlety tři "kritické dny", dá-li se tak říct, kakalo? Jestli si ještě vzpomínáš... Asi jsi už zajisté měla stolici už opět přiměřeně tuhou i objemnou, ale přesto, jak na to tvůj análek, který se v té době dosud nevzpamatoval z toho předchozího meganáročného zápřahu? Bolelo tě to nějak, i když, jak už jsem nastínil, byla další hovínka po tu dobu už normální velikosti nebo jak to tehdy s tímhle bylo, než se tvůj anus po těch třech dnech od maturitní megašišky zcela vzpamatoval?

Tonda (St, 11. 10. 2017 - 09:10)

Já našel ženu, kterou bych neměnil. Ten pocit když nad vámi sedí a krásně vám vytlačí obsah střev přímo do pusy a vy si to náležitě vychutnáte je super. Provádíme to jakkoli to jen jde a kdykoli může tak mě svými exkrementy nakrmí. Miluji tu chuť čerstvě vytlačeného obsahu, ještě teplého. Není na to mít plnou pusu jejích hovínek.

bike (Ne, 8. 10. 2017 - 05:10)

Tak včera jsem to zkusila...taky chci:)

mamtorad (So, 7. 10. 2017 - 10:10)

Ahoj,je tady dívka,žena(nezáleží na věku),která by mě prodala svůj "produkt",své kakání?Praha a okolí.

Anna (Po, 2. 10. 2017 - 14:10)

U mě to bude spíš...Kaďte a posílejte to holky my kaďíme poserte se do kalhot.

Shitman (Pá, 29. 9. 2017 - 10:09)

Zdravím všechny pravidelně kakající:-)To je úleva,když to z Vás vypluje..že?A ještě u toho šoustat to je slast(Análek je naše Vlast)Přeji pěkně prokakaný a análkově ušoustaný víkend:-)Kaďte a Množte se..Ministr Hoven-Judr.Petr Shitman

Michal (St, 27. 9. 2017 - 20:09)

Co to jsou za tobolky?Brachó...To jo, ale jak se jmenují,
Nebo kde se dají pořídit?

michal (Út, 26. 9. 2017 - 17:09)

myslím,že ti partner dal najevo že to chce taky

vl. (Ne, 17. 9. 2017 - 13:09)

vy hovniválé

Dežo (Čt, 14. 9. 2017 - 15:09)

Co to jsou za tobolky?Brachó to když sníš tak máš hovna jak Slon.Hlavně neser z okna nebo někoho zabiješ:-)Tobolkář Dežo:-)

Michal (Pá, 8. 9. 2017 - 12:09)

Cauki Roberto
koukam ze...Čau, co to jsou za tobolky?

Viky (St, 23. 8. 2017 - 12:08)

Tak včera jsem to zkusila...To je běžné, hrátky s hovínky praktikuje jen velmi málo párů

Daniela (St, 23. 8. 2017 - 07:08)

Tak včera jsem to zkusila znovu. Když mne lízal tak jsem opatrně tlačila a snažila se vytlačit trochu hovinka. Jenomže se mi povedlo docela dost ho počurat. Přešel to bez komentáře, ale sex byl potom takoví intenzivnější. Ale je to opravdu umění potlačit trému a vykadit se. Tou trémou to nejde i když potřebuji. Asi to už nebudu zkoušet. Chci to jen zkusit a ani nevím zda se nám to bude líbit.

Milda (St, 23. 8. 2017 - 05:08)

ekněte si tomuhle, to je...Dědek už asi neudržel stolici, no, to se stává

(Út, 22. 8. 2017 - 20:08)

ekněte si tomuhle, to je velkej sráč.https://www.firmy.cz/detail/276556-ing-jan-zvara-ames-hradec-kralove-prazske-predmesti.html
Dnes nám přišel montovat anténu na střechu, dědek a že jde na wc. objevila jsem v kuchyni hovno, to si po sobě uklidil, to jsem si ještě myslela, že to je trapas a hnus, ale že to prostě nestihl.. pak jsem objevila jeho posraný trenky na nové kožené sedačce v předsíni, tak jsem toho parchanta s nadávkama vyhodila - normálně by tam chodil v posraných kalhotách. záchod jsme měli pomazanej i zvenku a hovna na všech koberečkách v koupelně. Absolutně se nenámahal omluvit se, natož to uklidt.Co to je zkurvenýho poseru?????

Iva (Po, 21. 8. 2017 - 19:08)

Jasně Ivo, myslím, že s...Zdravím tě,Honzíku a všechny ostatní taky a taky ty,kteří pochybují o mem pohlaví,ale už jsem to x krat psala co si o tom myslím,ať si myslí co chtějí,já vím kdo jsem a kdo tomu nevěří,má smůlu.Co se týče tuhych mega bobečků,pokud jde o stejnou velikost-mohlo jich být taky 5 nebo 6,a šišky 3nebo 4 stejně velke mega šišky,hlavně v době mých školních let/8-12let/.V polosedu jsem kakala když jsme byli s našima na dovolene a toalety byli v ubytovně a střídalo se tam víc lidi, a bylo to hlavně z toho důvodu že prkýnka byli počůrane a nechtěla jsem si do toho sednout tak jsem to zkusila v polosedu a bylo to docela fajn.Ten příběh s ošplouchanym zadečkem se odehral na dovolene v Chorvatsku,tehdy mi bylo 14let,vracela jsem se z plaže a moc se mi chtělo kakat,byla jsem ráda že jsem došla na záchod a jakmile jsem si sedla na prkýnko,už se šíša drala ven a to rychlosti blesku,asi to byla ta příčina ošplouchnutí-rychly narazovy dopad.Ale jinak se mi to nestava.Meho draheho jsem se na to ještě neptala,dnes má službu,takže pak ti dám vědět,ale když kaká slyším víc žblunkutí šišek,takže je velka pravděpodobnost že má zadeček ošplouchany.Takže zatím tolik,měj se hezky,Honzíku,tobě a všem ostatním přeju krásne pohodove kakáníčko.

Honza (Po, 21. 8. 2017 - 17:08)

Zdravím tě,Honzíku a...Jasně Ivo, myslím, že s takovou lze tuto toleranci celkem pochopit, co si budem povídat. Ale přesto mne teďka napadlo si z kakání něco připomenout, v tomto případě možná ani ne tak story, jako spíše fakta. Konkrétně, kolik se ti kdy nejvíc v jednom zátahu podařilo vykakat tuhých a objemných bobků a šišek? Co se týče mně, nejvíc pořádných bobků jsem jednou vykadil pět, na jednom táboře a ani jsem se nemusel utírat. A co se týče šišek, to asi byly jen nanejvýš dvě. Možná někdy i více, ale tím si fakt už nějak nejsem jist. A pozor, v obou případech (jak u šišek, tak bobků), mám na mysli nejen pořádně tuhé a objemné bobky a šišky, ale také to, že všechny byly víceméně stejně velké. Takže ne, že bys vykakala třeba čtyři zhruba stejně velké bobky a ty zbylý už byly oproti předchozím už podstatně menší. Tak zkus kdyžtak na tohle zavzpomínat, fakt mne to zajímá...

Taky by mne zajímalo, kakala jsi někdy na záchodě i v polosedu? Čili z výšky, kdy sis jen trochu přidřepla? Já to někdy na pomezí dětství a puberty párkrát dělal, čistě jen tak z experimentu a tak trochu z frajeřiny a musím říct, že špatné to rozhodně nebylo, i v této poloze se mi kadilo celkem dobře...

A rovněž si vzpomínám na to, když ses tu aspoň jednou svěřila i s tím, že jsi na záchodě v klasickém sedu vykakala pořádnou šišku, která ti po dopadnutí do vody následně ošplouchla zadeček. Předpokládám ale, že tohle se ti stávalo přece jen spíše vzácně, že tohle je spíše záležitostí nás chlapů, jelikož my máme konečník více "vprostřed" zadku, čili z této polohy šiška či bobek dopadne do vody více přímo a jakoby s větší silou, kdežto u vás žen, díky tomu, že máte řitní otvor přece jen více vzadu, se hodně tuhá a objemná šiška se po vypadnutí z konečníku spíše sveze a následně poněkud zbrzdí o vnitřní stěnu mísy a do vody tudíž takovou rychlostí nedopadne. Čili tím pádem ani tolik nehrozí riziko nepříjemného ošpláchnutí pozadí. Předpokládám, že ty jako žena něco takového můžeš v pohodě dosvědčit. Eventuelně, pokud jsi tak dosud neučinila, zeptej se svého drahého, jak je s tímhle na tom on. A něco mi říká, že mu nezbude, než konstatovat, že z výše uvedného důvodu byl takto "ošplouchnut" přece jen častěji on...koneckonců, já si ještě vzpomínám, že kdysi dávno, kdy jsem častěji za sebou míval hodně tuhé a objemné šišky, tak že jsem si ještě předtím v záchodě pod sebou "podestlal" papírem, aby se riziko takovéhleho ošplouchnutí minimalizovalo...

svaz žen (Po, 21. 8. 2017 - 15:08)

Tady to je úchylný

bobo (Po, 21. 8. 2017 - 15:08)

jste volové

Reklama

Přidat komentář