Reklama

kakání partnerky

Honza (Po, 4. 12. 2017 - 20:12)

Zdravím tě,Honzíku,omylem...Jo jasně, Ivo. To se holt stává, když je člověk někdy více přetížený ze své práce. Hlavně že tenhle můj omyl neměl žádné následky. Jo, i tahle tvé story z dětství byla celkem zajímavá. Ještě mne napadlo se tě zeptat, jestli radši kakáš tuhé a objemné bobky nebo šišky. Myslím, že jsem se tě na tohle už tady v minulosti ptal, ale už si přesně nepamatuju, cos mi na to odpověděla. Já osobně radši šišky, ty podle mne nejsou tak komplikované. Tedy, komplikované v tom smyslu, že by mne moc trápily obtížným vylézáním ze mě. Sice, zvlášť když je šiška dosti objemná, tak ze začátku, když se jí začne roztahovat anus, člověka nezřídka přepadne takový nepříjemný pocit, zda třeba nebude moc široká a nebude ho to po celou dobu defekace bolet, ale pak, když už začne vylézat v celém svém objemu a je už jisté, že anus se více roztahovat už nebude, tak pak už je to většinou zcela v pohodě, až do toho krásného pocitu vyprázdněného břicha. Kdežto u bobků se většinou nikdy neví, jestli všechny vyjdou hladce, zvlášť pokud je jich větší množství (jestli se nepletu, ty jsi jednou nejvíc vykakala osm velkých bobků, není to tak?) Přesněji, první bobek z tebe může vypadnout hladce, ale nikdy nevíš, jestli ten druhý tě při odcházení třeba nebude nepříjemně řezat do konečníku. A jak na tom budou v tomhle ty další bobky...prostě, kadění bobků může být podle mého nezřídka provázenou takovouto psychickou nejistotou a obavami, dokud se nevykadí ten poslední. Máš třeba zkušenost, když jsi někdy kakala hodně velké bobky, že první z tebe vyšel sice třeba i s námahou, kdy jsi před jeho vykakáním udělala namáhavé a hlasité "E!", nicméně obešlo se to bez bolesti, zatímco odchod druhého bobku byl doprovázen nepříjemným řezáním do vnitřní strany tvého análku, až jsi udělala bolestivé "Ihmm"!, než z tebe vyšel? Něco podobného se mi kdysi možná taky stalo, i když už si tím nejsem zcela jist. Jo, jak jsi správně psala, bobečky dají zabrat. A občas i takto potrápit, je to tak...takže předpokládám, že i ty radši kakáš, jak to jen trochu jde, šišky...

Iva (Po, 4. 12. 2017 - 19:12)

Ahojky Ivo

Po dlouhé...Zdravím tě,Honzíku,omylem ses podepsal mým jmenem,ale už tě nějaky ten pátek znám,takže vím žes to psal ty.Co se týče společneho kakání a povídaní si při tom o kakání,mám jednou story,myslím že jsem se o ní zmínila ve starších příspěvcích.Kamaradka ktera taky jezdila na prazdniny ke sve babičce v te vesnici,kde jsem měla babču i já,chodila kakat do kadibudky u sve babičky,byla to kadibudka,ktera měla dva otvory vedle sebe,takže tam mohli kakat dva lide vedle sebe.Bylo nám tehdy 7-8 let,a víckrat jsme kakali společně a jen tak ze srandy jsme soutěžili kdo vykaká větší šíšu,kdo se vykaká nejrychleji atd,takže v průběhu kakání jsme se na jine tema než kakání nebavili,třeba věty typu"už to leze,to bude megač,dnes to hovínko bude rekordní atd" a vítězství nás obou bylo střídave,jednou ona,po druhe já atd.Takže zatím tahle story na kterou jsem si vzpomněla.

Iva (Po, 4. 12. 2017 - 15:12)

Jo, Ivo, díky že jsem tě...Ahojky Ivo

Po dlouhé době mne napadla další věc týkající se debat o velké potřebě. Asi mi dáš za pravdu, že nejlepší a nejzáživnější, může-li se tak říct, je bavit se o kakání s někým v době, kdy oba dva lidi kadějí spolu (třeba na dvou oddělených záchodech těsně u sebe) a tím pádem si naprosto výstižně přímo "při činu" můžou sdělovat různé osobní zkušenosti z vlastního kadění i informace a zvědavé otázky, komu z nich to zrovna jde líp, zda už druhý bude brzo hotov a tak podobně. Osobně takovou zkušenost sice nemám, ale vzpomněl jsem si na takovou jednu dávnou story, o které jsem se ti tady už taky zmiňoval, když jsem byl v pubertě na jednom zimním táboře, kdy večer jeden člen přede všema řekl, že jde na velkou, jedné vedoucí se dílem náhody chtělo taky a tak šla kakat společně s ním. Právě na dva takhle oddělené suché záchody venku. Fakt škoda, že už si přesně nepamatuju, o čem se tam při tom bavili, když jsem se za chvíli stejným směrem vydal i já na malou, ale debatovali celkem významně a vzrušeným tónem (hlavně ta vedoucí) a oba si v téhle diskuzi očividně rozuměli. Máš nějakou takovou zkušenost, že jsi někde kakala na jednom z několika záchodů v těsné blízkosti vedle sebe a dílem náhody vedle kadil i někdo jiný (ať už holka nebo kluk) a náhodou jste se dali do společné řeči ohledně vašeho aktuálního kadění? I když uznávám, že takováhle příležitost se asi taky hned tak nenaskytne. Ale zábava to pak každopádně být může, zvlášť když jeden zrovna něco mluví o svém právě probíhajícím kadění a druhý se zrovna musí hodně soustředit, čili chvíli není schopen k tomu cokoliv říct a tak podobně...máš nějakou takovouhle osobní zkušenost?

Honza (Ne, 19. 11. 2017 - 12:11)

Zdravím vás všechny.Dnes...Jo, Ivo, díky že jsem tě tím označením "srací filozof" neurazil. Jak jsem psal, tohle přízvisko jsem si nevymyslel, natož abych ho zaměřil na tebe, tím spíš, že už před nějakým časem jsi tu jasně zdůraznila, že ty jenom KAKÁŠ. Jen jsem zde víceméně reagoval na to, že mne takto označil jeden z kolegů této diskuze. U mně budeš v tomto ohledu vždycky jenom buďto kakací filozofka, kakací znalkyně nebo kakací princezna. Kdyžtak si z toho vyber. Koneckonců, u tebe jako ženy to celkem chápu. A je podle mého fajn, že jsi tady ukázkovým příkladem toho, že ani dnes ne všechny slušné holky a ženy podlehly tomuhle všeobecnému "trendu", dá-li se tak říct, kdy už je naprosto běžné, že výraz "srát" je pro velkou potřebu mezi současnou mladou generací považován za samozřejmost. Aspoň mně to tak přijde.

Iva (Ne, 19. 11. 2017 - 09:11)

Zdravím vás všechny.Dnes jsem se opět krásně vykakala,můj vytvor si můžete prohlednout na hovno.sk.Mirku,zkus švestkovou šťávu,šťávu z kyseleho zelí-to je přírodní antibiotikum,a navíc osadíš sve střevo prospěšnými biokulturami,ktere se starají o tvou imunitu,produkují vitaminy a jsou neporazitelnymi bojovníky proti těm špatnym mikrobům ktere mají na svědomí průjem a střevní potíže.Ke snídaní každy den bych ti doporučovala acidko s lněnym a chia semínkem,ktere nakopnou peristaltiku a aby ses vykakal každy den pravidelně.Honzíku,nevadí mi žes mě nazval "sracím filozofem",nebo lepe řečeno"kakacím filozofem",filozofovat se da o různych věcech ,i kakání k tomu neodmyslitelně patří.Například s kamaradkou ktera ma maleho chlapečka,ktery nedavno oslavil 1 rok sveho života a kakání je jedna z miminkovskych věcí o ktere se moc často bavíme,co papá a co pak po spapaní te věci vykaká atd.Aspoň se něčemu naučím a využiju to až budu mít sve děti ,ktere naučím jak se spravně kaká.A jinak,Honzíku,jakekoli tema "hodíš" do diskuze,ráda se o čemkoli s tebou bavím a vím žes chtěl trochu oživit a zpestřit diskuzi.Tak zatím se měj hezky a pečuj o sve pravidelne kakání,krásne a pohodove kakáníčko,tobě a všem ostatním přeju,mějte se krásně.

Honza (So, 18. 11. 2017 - 22:11)

Já jsem kadil naposledy ve...Já jsem dvakrát už nekadil dokonce čtyři dny po sobě a pak to zase bylo ok. Tak myslím, že i u tebe to co nevidět bude zase v poho...

Len (So, 18. 11. 2017 - 19:11)

S váma je teda debata o h@vně

Mirek (So, 18. 11. 2017 - 19:11)

Já jsem kadil naposledy ve čtvrtek ve škole, tak snad budu zase zítra, když přes víkend nic. Už jsem z toho krapet nervózní. :D

Honza (So, 18. 11. 2017 - 18:11)

Někdo se vysere a udělá z...Ať je to divný nebo ne, filozofovat lze přece nad čímkoliv...pokud je mi známo

WWW (So, 18. 11. 2017 - 11:11)

to je fakt výstižnýNěkdo se vysere a udělá z toho filozofické téma. Proč ne, ale je to divný

Srací filozof (So, 18. 11. 2017 - 10:11)

Zas nepřeháněj...tohle...to je fakt výstižný

Honza (So, 18. 11. 2017 - 10:11)

ty jsi srací filozofZas nepřeháněj...tohle jsem nadhodil spíš jenom tak proto, aby tady diskuze nevázla...a že mne momentálně nic lepšího než tohle nenapadlo...to by srací filozof byla zrovna tak i třeba Iva. Snad ji tímto "přízviskem" neurazím. Koneckonců, já si ho nevymyslel...

Wendy (Pá, 17. 11. 2017 - 21:11)

Zdravím...Je to zajímavé, ale všimla jsem si, že Španělé, zejména jihoameričtí dávají na Net často kakací videa. Užijí si u toho srandu a moc se nestydí. Česká kakací videa jsou velmi vzácná.
Jedním z mála je Pájovo hovno.
https://www.youtube.com/watch?v=-jPbfZMGdcs

Iva (Pá, 17. 11. 2017 - 20:11)

Jo, Ivo, fakt myslím, že...Zdravím tě,Honzíku.Víš,že vyraz cacat jsme převzali z latiny a kdežto z latiny se vyvinuly romanske jazyky,jako italština a španělština,s malymi obměnami přešel ten vyraz do španělštiny-cagando,do italštiny-cacare.A navíc mi čteš myšlenky,protože já italštinu a taky španělštinu miluju,líbí se mi tyhle užasne jazyky,tak bych jen uvítala příležitost říct svym nejbližším že jsem udělala cagando,aspoň ze srandy,vždyť sranda musí být...S humorem se lehce kráčí životem,nemám pravdu..A myslím že tím by se hodně lidi,kteří jsou upjatí a strnulí co se týče velke potřeby, víc odvázáli a zahodili bariery ktere jim brání mluvit otevřeně o sve velke potřebě.

Copak Honzík (Pá, 17. 11. 2017 - 18:11)

ty jsi srací filozoften dokáže kecat o hovnech celé hodiny

Honzo (Pá, 17. 11. 2017 - 18:11)

ty jsi srací filozof

Honza (Pá, 17. 11. 2017 - 12:11)

Zdravím tě.Honzíku.No...Jo, Ivo, fakt myslím, že nadešel nejvyšší čas vrátit se zpátky ke kakání. Napadá mne, co kdyby sis aspoň sama pro sebe občas říkala, když vykonáváš velkou potřebu - kromě toho, že kakáš - že děláš cagando? (vysl. "kagando"). Napadlo mne to hlavně proto, žes už v minulosti tady psala, že pro své kakání občas používáš i výraz "kako", který snad, pokud se ještě dobře pamatuju, má svůj původ někde na Slovensku, jak jsi snad psala. Ale zpátky ke "cagando". Pokud to dosud nevíš, cagando je kakat ve španělštině. A mám za to, že kdo v naší zemi chce mluvit aspoň čas od času o své velké potřebě i v jiném než českém jazyce, ať už jen tak ze srandy, z nudy anebo za účelem "otestování" cizojazyčných znalostí u jiných lidí, tak "cagando" je podle mne v tomto směru fakt ideální výraz, nemůžu si pomoct. Nejspíš mi dáš za pravdu, že je to dobrý hlavně proto, že to částečně zní jasně cizojazyčně, ale zároveň z části i česky, podle mne akorát v poměru půl na půl. Mimo jiné, kdyby tě to zajímalo, i na netu je dost kakacích videí s tímto názvem, třeba "Vero cagando"...Líbilo by se ti, kdybys třeba někdy svému drahému či nejbližším kamarádkám a známým řekla místo "já jsem kakala", že jsi dělala cagando? Myslím, že určitě jo...

Honza (St, 8. 11. 2017 - 21:11)

Zdravím tě.Honzíku.No...Nj, Ivo, nejspíš máš v tomhle všem pravdu, avšak ty coby žena o tom pochopitelně musíš vědět ještě víc. Já sice rozdíl mezi mužským a ženským ústrojím pro močení samozřejmě znám, ale víceméně jen v základech, například to, že ženská močová trubice je podstatně kratší, nicméně jsem až doteď neznal a netroufal si ani přibližně odhadnout její délku v porovnání s tou mužskou a tak podobně. Tyhlety řekněme délkové míry vím skutečně až teď od tebe. Jinak ještě, vím sice, že ženské močové i pohlavní ústrojí je náchylnější k infekcím, nicméně je známá věc, že moč je zároveň i dezinfekce, proto jsem již delší dobu předpokládal, že utřít se po vyčůrání není pro ženu vždycky nutné (zvláště za předpokladu, že se vyčůrá opravdu šikovně, kdy na jejím těle zbyde opravdu jenom takříkajíc pár kapek). Ale jak je vidět, patrně jsem se v tomhle zmýlil. Přece jen, nejsem žena...a tímto bych mohl toto téma, nebudeš-li proti, celkově ukončit a opět se vrátit ke kakání. Koneckonců, nadhodil jsem to opět víceméně jen tak pro zajímavost a zároveň z nudy. A beztak jsem tím spíš ani nepředpokládal, že by z toho vznikla nějaká delší diskuze...

Iva (St, 8. 11. 2017 - 20:11)

Ahoj Ivo

Taky mne po...Zdravím tě.Honzíku.No nakousl si zajímave téma.Napřed začneme anatomii.Ty jako sečtělý kluk jistě znáš rozdíl mezi ženskou a mužskou močovou trubici,ženská je omnoho kratší(4cm)a rovna,je přizpůsobena na čůrání vsedě.Mužská močova trubice je dlouhá(12-25cm) esovitě prohnuta a přizpůsobena na močení ve stoje,protože je dlouha vyžaduje si dokonale vyprazdnění močoveho měchýře,aby zbytky moči nekrystalizovaly a nevytvořily se močovy kameny nebo zanět ledvin.A ženske močove ustrojenství je taky moc citlive na různe infekce a zaněty,proto je nutne se po vyčůrání utřít.A penis a vagina jsou taky dvě rozdílné věci,Penis se vytřepava podstatně snadněji.Jinak,čůrání ve stoje jsem ještě nezkoušela,chce to opravdu trpělivy trenink abych se netrefila vedle...

Honza (St, 8. 11. 2017 - 11:11)

A jen malý dodatek k předchozímu, měl jsem tím na mysli, že žena dokáže čůrat i ve stoje bez nutnosti použití čurokapu, jak jsem na několika videích viděl. I tady očividně udělal své trpělivý trénink...

Reklama

Přidat komentář