Reklama

kakání partnerky

Luděk (Čt, 20. 7. 2017 - 10:07)

Já myslím, že vzájemné pozorování odchodu stolice mezi partnery není až tak velká úchylka. Můj kámoš to dělá s přítelkyní, já to dělám s partnerkou taky. Asi v tom rozsahu, jako to popisuje Jana 66. Žádné kakání na tělo jako Ilonka nebo narážení posraných spoďárů na hlavu jak Hovnovec, zas takhle to nemilujeme. Ale jde spíš o ten akt. Svlékání, sednutí na mísu, prdění vylézání stolice. To vše je velmi atraktivní. Podle našeho názoru s partnerkou, ten kdo neviděl hovno svého intimního partnera, ví o sexu hovno. Oba dva chodíme na velkou dvakrát denně a velmi často se poté milujeme. Tedy pokud jsme zrovna doma. Ale i když to na nás přijde mimo dům, většinou si zavoláme. Zvlášť efektní je, když si dám mobil k zadku a partnerka napjatě poslouchá moje prdění a vylézání hoven. Naprosto suprácký je když se spolu vykadíme někde v lese. Pro různé hygienicky založené jedince taky napíšu, že máme rádi se společně vykadit v rybníce, když plaveme. Hovno jde nahoru a vyjukne na nás. Skvěle se u toho nachechtáme.

Nový svět (Pá, 14. 7. 2017 - 15:07)

Taky by mě zajímal ten...análně prdelní

Sochař (Čt, 13. 7. 2017 - 00:07)

Z vlastní zkušenosti vím,...Po hodně dlouhé době tady vidím nějaký zajímavý příspěvek a tak na něj chci reagovat.

Kubis: Hezký zážitek z toho tábora, škoda toho výsledku, ale dal se předpokládat.
A na gymplu jsi někdy "uspěl"? Jinak se mi líbí tvá slovní zásoba a "popis" věci okolo tohoto tématu.

Adéla: vítám tě tady a rovnou se zeptám v čem je pro tebe lepší kadit venku než-li na záchodě?

Kubis (St, 12. 7. 2017 - 14:07)

Osvěžovač tam, myslím, nebyl, určitě si rychle utřela zadek a po potřebě nebylo ani památky. No, ale stejně nejvíc zážitků mám z gymplu, to bylo hojné období. 8 let adrenalinových zážitků :-)

Iva (Út, 11. 7. 2017 - 19:07)

Fake Kubis z 11.7.2017...Kubisi,já si taky myslím že byla kakat brzy ráno a jistě by to tak dlouho v sobě nedržela.Šišku vykákla za par vteřin,a pokud tam byl osvěžovač vzduchu i zápach rychle zmizel,a během hodiny se po ní mohlo vystřídat víc holek.Takže důkazy byly ty tam.

Dan (Út, 11. 7. 2017 - 11:07)

Fake Kubis z 11.7.2017...A proč jsi tam po ní hledal příznaky ?

Kubis (Út, 11. 7. 2017 - 10:07)

Fake Kubis z 11.7.2017 06:36

Ne, přišel jsem na to, že musí chodit ráno, když my ostatní ještě spali. Jedla normálně a určitě nejít týden by nevydržela. Večer se popíjelo a tudíž spalo déle do rána, ale ona vstávala jao první a já když spím jinde než doma, dlouho stejně nevydržím, takže jsem vstal dřív než ostatní a dával jsem pozor, zaplul na dámské WC a jal se hledat příznaky. To se mi dařilo skoro každý den, ale nic jsem neviděl ani necítil, takže si myslím, že tam stihla rychle vyložit šišku, což nezanechalo skoro žádný zápach (když jsem tam šel třeba hodinu po ní nebo i později, tak je logické, že se to rozplynulo) a jelikož byla určitě čistotná, tak i štětkou zničila důkazy, škoda.

Adéla (Út, 11. 7. 2017 - 07:07)

...že z ní nic nepadá....Jj, není nad to vykonat pořádné hovno. Hned je na světě veseleji a radostněji. Já moc ráda kadím venku...

Kubis (Út, 11. 7. 2017 - 06:07)

Z vlastní zkušenosti vím,......že z ní nic nepadá. Některé holky vydrží kvůli studu nesrat třeba 14 dní. To já zas chodím každý den 2x

no (Po, 10. 7. 2017 - 18:07)

Ve všem má pravdu!!! A jakou máš stolici trolle?

Kubis (Po, 10. 7. 2017 - 15:07)

Z vlastní zkušenosti vím, že kdo má k velké potřebě pozitivní či negativní vztah (asi většina holek), tak o tom nemluví. Kdo to bere jako přirozenou součást života, tak občas o tom něco prohodí. Postupem času si uvědomuju, jak se to dá vědomě korigovat a občasnou hláškou přehlušit to až umělé vyhýbání se tomu tématu. :-)

Vzpomínám, jak jsem byl na jednom táboru, kde byla jedna extrémně hezká holka a samozřejmě jsem se snažil vypozorovat, kdy to z ní padá :-D a došel jsem k závěru, že...

Mimikry (Ne, 9. 7. 2017 - 09:07)

Zofar z Naamat vo tom rek
jednom stejne v prachu lehnem a cervi nas roznesou
Bic Bozi Bic Bozi Bic Bozi je VYZENE!!!

Marek (Pá, 7. 7. 2017 - 20:07)

Zdravím tě,Kubisi.Tvá...Ano, přesně tak, muži většinou volí drsnější slovník, ačkoliv si pamatuji na kolegyni, jejíž přítel nikdy "nekadil". A pamatuji si i na příběh Kamila, který se styděl "srát" před svou přítelkyní a raději dělal, že došel čaj k snídani a musel pro něj, aby vykonal velkou po cestě. I ty sama používáš jenom "kakat" "zadeček" apod.

Iva (Pá, 7. 7. 2017 - 19:07)

Už jste někdy od nějaké...Zdravím tě,Kubisi.Tvá kolegyně měla pravdu,protože od věků platí"není nad to krásně se ráno vykakat",ranní vyprázdnění dělá dívy.Můžu to potvrdit já osobně,protože každe ráno si užiju kakáníčko jak jen nejlepe můžu a pak je naladička lepší a můžu začít den v pohodě.Věda potvrdila že střevo je něco jako druhy mozek a chováme se k němu macešsky a přitom je to inteligentní organ ktery se neda obelhat.Se stolici vykakáš všechno co se v průběhu dne na tebe "nalepilo",všechny toxíny,těžke kovy a jiny sajrajt.Jinak,když jde holka na velkou řekne"Jdu si posedět" nebo "jdu na trůn" nebo "jdu do male místnůstky".Jsou i jine slovní spojení,každy si je zkombinuje jak se mu to nejlepe hodí.A najdou se holky ktere si kakáníčko naplno užívají.Krásne kakáníčko přeju tobě a všem ostatním,mějte se krásně.

Marek (Čt, 6. 7. 2017 - 16:07)

Už jste někdy od nějaké...Holky to tak nějak celkově víc tutlají, většinou dělají, že žádné kadění vůbec neexistuje. Myslím, že muži si to dokážou mnohem líp užít.

Kubis (Čt, 6. 7. 2017 - 13:07)

Už jste někdy od nějaké holky slyšeli větu: "Jdu položit kabel." nebo tak něco? Od kolegyně jsem zatím slyšel, jak si pochvalovala ranní vyprázdění. :-)

Scat (St, 21. 6. 2017 - 17:06)

Dost postrádám v poslední době diskuzi na téma inteligentní heterosexuální scat zábavy, ale bez vazby na peníze. Je jasné že za hromadu peněz je víc holek ochotných zajít daleko. Jenže asi nebudu sám, který chce, aby to partnerku taky bavilo. Vztah že já si užiju zvrhlosti a holka se mnou si to překousne aby si užila peníze, popřípadě se přitom jednostranně ještě vyžívala v ponižování... To fakt není to, co hledám...

Jsou tu na příjmu holky, které láká nebo baví srát před partnerem? Nebo rovnou na něj? Nebo holky, které zkusily sníst svůj hnědý produkt?

Nebo holky, které se nechají ošukat do plného análu. Popřípadě si nechají tu hnědou hromadu zatlačit trochu zpět do fronty třeba oloupaným banánem?

Se mi nechce věřit že by o tom snilo tak málo holek, když je to slušně zvrhlé a přitom snadno realizovatelné. Ale i docela neškodné...

Rozumím sice, že může být docela slušný psychický problém to vůbec jen zkusit. Ale za tou psychickou bariérou už nějaké další osobně neregistruju...

Teda osobně bych právě přivítal pokec, zkušenosti a techniky, které se osvědčily. Takové, které přináší spoustu potěšení, předchází problémům. Je jich tu nějak podezdřele málo. A holek k diskuzi a seznámení taktéž....

Třebas by mne zajímalo: Co lépe vklouzne do análku, než oloupaný nedozrálý banán natřený medem. Kdo jich (banánů) tam zvládnul třebas víc než 3 zaráz, atd...

Ať to tady na tom fóru není taková nuda...:-

Hattack (Út, 20. 6. 2017 - 20:06)

můj e-mail: [email protected], holky pište, určitě se domluvíme, FO samozřejmostí

Eduard Nud (Po, 19. 6. 2017 - 19:06)

A to já bych bral nějakou ze zácpou. Když mohou dva spolu cvičit, tak proč by dva nemohli spolu kakat? Ne jako sexuální praktiky, ale ve jménu zdraví. Ne? A jak to děláš, když nemůžeš, ale musíš? A jak to máš nejraději. S prkýnkem dole nebo nahoře? A na co u toho myslíš? A co u toho děláš, aby to lépe uteklo. No. To jsem nemyslel doslova. A tak dále a tak podobně ptal se nemocný Jan, ale doktor mu řekl: "Řekněte nám, co byste chtěl a my vám ty ptákoviny už vyženeme z hlavy." V mém případě, ale v nejlepším přestat.

Balloo (Po, 19. 6. 2017 - 17:06)

To je VŮL..Kaviárové tousty..To je VŮL...

Reklama

Přidat komentář