Reklama

kakání partnerky

Roman (Po, 21. 8. 2017 - 14:08)

Daniela je klukjá myslím že za Ivu píše nějaký chlap. Daniela toho ještě tolik nenapsala, tak tam nevím.mohla by to být holka. u Ivy tomu nevěřím.

(Po, 21. 8. 2017 - 14:08)

Daniela je klukTaké jsem si to myslel, Když ale přečtu dřívější příspěvky, tak to vypadá že jsou tady kluci všichni. A některé příspěvky píšou uplní dementi co si ani nedokážou vymyslet pořádný příběh. Někdo vymyslí tak neuvěřitelnou pohádku že jemu samotnému musí být do smíchu.

Guvernér (Po, 21. 8. 2017 - 12:08)

Tak ahoj lidi. dnes jsem to...Daniela je kluk

Daniela (Po, 21. 8. 2017 - 00:08)

Tak ahoj lidi. dnes jsem to chtěla zkusit znovu. celí den jsem si velkou potřebu šetřila. bohužel se mi nepovedlo vydržet do té doby co došlo na milování. dnes jsem mu dlouho a důkladně vylizovala anál a čekala jestli se nebude opakovat jeho malá nehodá. bohužel nic. a protože já byla krátce před, tak jem nemohla zkusit ani pustit pár kapiček moči. jsem odhodlaná to zkusit znovu.

Jídelníček (Ne, 20. 8. 2017 - 20:08)

Přijďtě do mé hovínkové restaurace. Zde je výběr z jídelníčku:

Hovno po sedlácku
Hovno po somrácku
VIP Hovno
Pikantní hovno

A k pití nabízím kromě piva i chcánky.

Iva (So, 19. 8. 2017 - 08:08)

Ahoj Ivo

Jak je vidět,...Zdravím tě,Honzíku a všechny ostatní taky.Jako vidím přímo si uhodl,že už jsem vyčerpala svůj"repertoar"ohledně kakacích story a zatím mě nic na co bych si vzpomněla nenapadá.I když o jedne čůrací story jsem se už tady zmínila,ale ještě ji zopakuju.Vždycky když mě přepadlo nucení na čůrání,měla jsem štěstí že byla nablízku toaleta.Ale jednou...Měli jsme zkoušky uspěšně za sebou a šli jsme s kamaradkama oslávit uspěchy do jedné restaurace.Něco jsme i vypili a když jsme odcházeli,holky se zastavily na WC v restauraci,mě se v tom momentu nechtělo,prostě jsem nepotřebovala čůrat.Ještě jsme se chvíli prošli městem,a pak jsme šli k tramvaji,čekala nás cesta domů 20minut.Pak jsem pocítila silne nucení a měla jsem plný měchýř.Za těch 20 minut bych se v tramvaji jistě počůrala,co se mi ještě nikdy nestalo.Nablízku nebylo nic,kde bych se mohla vyčůrat přímo na toaletě,ani žadna jina restaurace.Ale zahledli jsme starou budovu v rekonstrukci,vběhli jsme do dvora,neštěstí tam nikdo nebyl,bylo tam lešení,pracovní nastroje a jinak dost nepořádek.Holky mi zepředu dělaly křoví,a zda se zezadu někdo díval třeba nějaký dělník,to nevím ,bylo mi to ukradeny zda mě někdo šmíruje,teď pro mě bylo důležite především se vyčůrat,z okna suterenu by měl pěkny vyhled na můj zadeček,ktery taky není k zahození,můj drahy říka že je chutny jako broskvička.Díky za novou story o čůrajícich holkach.Jinak můj drahy by nebyl spokojeny s tím kdyby mě cizí chlap viděl odhalenou,ale jsou situace,u kterych se tomu žena nevyhne,třeba když mě vyšetřuje můj gynekolog a musím se tomu podvolit protože jinak by mě vyšetřit nemohl pokud se neodhalím.Máš pravdu,tolerantních holek přibýva,i moje spolužačky na fakultě nebyly nějake stydlivky.Měli jsme společnou šatnu se spolužákama,ale oni se mohli převleknout jen tehdy,kdy už každa z holek byla převlečená.Jednou do šatny jeden ze spolužáku vlítl,něco nutně potřeboval,a moje spolužačka namítla"Ať mě vidí,co na tom,ještě že mám takovy hezky nohy,ať se kouká".A nebyla jediná,bylo to snad i tím že jsme studovali zdravotníctví a co to o lidskem těle,takže jsme to brali jako normální.

Honza (Pá, 18. 8. 2017 - 00:08)

Kubisi,já si taky myslím...Ahoj Ivo

Jak je vidět, už se tady téměř neukazuješ se svými příspěvky a já jsem na tom taky tak. Asi už i ty fakt nemáš téměř žádné nové kakací story, které by tu stály za zveřejnění a eventuelně i za pobavení nebo poučení. No a já jsem na tom poslední dobou nějak podobně. Tak mne dneska napadlo, že by s takovou nebylo od věci si připomenout nějaká fakta o tom, jak my chlapi už od věků máme sklony vás holky a ženský šmírovat při čůrání (i když někdy je tomu jak známo i naopak a jsem za to jen rád) a jak se k tomu stavíte a vyrovnáváte se s tím. Přesněji, byl bych rád, kdybys byla ochotna tady uveřejnit nějakou svoji čůrací story, když jsi čůrala někde v přírodě, nějaký kluk tě přitom šmíroval, tys to následně odhalila, v onom šmmírákovi se pak pohnulo svědomí, začal se ti omlouvat či to nějak jinak zakecávat nebo ospravedlňovat a tys to v pohodě přešla s tím, že kluci jsou holt takoví, že jsi na něco takového už dávno zvyklá a že to není potřeba nijak více řešit. Tedy pochopitelně, jestli jsi nějakou takovouhle story osobně zažila. Neboť už nějaký pátek vím, že patříš právě do takovéto ženské "kategorie", dá-li se tak říct.

No a k tomu se dle mého názoru víceméně váže jiná story, kterou nedávno zažil jeden můj dobrý kamarád a nedalo mu jinak, než se mi s tím jaksepatří svěřit. To mu na pár dní někam odjela jeho partnerka, on byl po večerech doma sám, znuděný, chyběl mu sex a tak vůbec a jednou večer si usmyslel, že si tuhle "absenci" aspoň trochu vynahradí čumendou v parku, kde následně šmíroval při čůrání holky v místech, kde se na trávnících scházej mladí popíjet a bavit se. A později se mu to fakt vyplatilo, když se v blízkosti křoví, kde byl jen tak provizorně schován a bylo poměrně velké riziko, že bude spatřen, šly vyčůrat dvě hezké holky. Zatímco ta jedna se trochu stranou netradičně vyčůrala s pomocí stále častěji se prosazujícího čurokapu (o tomhle krámu pro ženy jsi nejspíš už taky jistě něco slyšela nebo četla), ta druhá, moc hezká blondýna, se vyčůrala v klasickém dřepu v relativní blízkosti od něj. A ještě předtím jasně řekla, že je jí fakt ukradeno, jestli jí třeba při tom bude někdo šmírovat, vždyť zadek že má koneckonců přece pěknej! A, jak mi kamarád dále vyprávěl, kalhoty si při tom stáhla až téměř ke kolenům a dílem náhody si vybrala zrovna místo, které bylo relativně dost osvětleno, takže kamarád byl fakt nanejvýš unešen nejen krásou jejího zadku, ale i stehen. Sám to okomentoval, že to pro něho byla "naprosto dokonalá harmonie obojího". No ale i tak si myslím, že tady je přece jen podstatnější, že jakákoliv "rizika", že ji tam odtud bude někdo šmírovat, v pohodě přešla s tím, že "má zadek přece pěknej!", tak ať si ho s takovou nějakej ten šmírák klidně zkoukne. Jo, fakt co k tomuhle dodat...a to bych se skoro vsadil, že ještě relativně nedávno bylo takto tolerantních holek více než dost málo a teď jich v tomhle naopak přibývá až skoro raketovým tempem. Fakt mi to něco říká...

WOW (Čt, 17. 8. 2017 - 10:08)

Určitě to znovu zkus Dani, naprosto super, vytlačit mi při lízání žena krásné hovínko tak samým vzrušením zblázním.

Daniela (St, 16. 8. 2017 - 17:08)

Možná to sem úplně nepatří, ale chci se s něčím svěřit. Lízala jsem partnerovi před časem anál a stalo se že mu při tom vyjelo docela slušné hovínko. Nejprve jsem se lekla ale pokračovala. Vůbec jsme o tom od té doby nemluvili a už se to nestalo. Já však na to musím neustále myslet a vzrušuje mne to. Před pár dny jsem když lízal on mne, tak jsem se snažila trochu něco vytlačit. Nešlo to a místo toho jsem si učurkla. Cukl sebou , ale nepřestal. Opět jsme to přešli a nic se neděje. Stále na to musím myslet a nevím co mám dělat. Mám to znovu zkusit?

WOW (St, 16. 8. 2017 - 15:08)

Niki si super, a Dano, měl bych zájem, já 28 let, kontaktuj mě přes mail [email protected] a určitě se domluvíme. Si moc šikovná a chci si užít tvé kakání.

Djeany (So, 12. 8. 2017 - 14:08)

Ahojki mám Ráda...Oprava jména (Né Jana)Ale Dana překlep:-)Dana M.

Jeany (So, 12. 8. 2017 - 13:08)

Ahojki mám Ráda kakaní(Moc mě to vzrušuje:-)Hledám někoho kdo by mě natočil jak pěkně kakám..Při sympatiích tě u toho pusu udělám(Větší M potěší)Já 40.let.prsa číslo 7.pevná přírodní,dole vyholená..Můj Tel: 731 248 655(Napiš a zbytek osobně)Prosím Nevolat..Díky těším se Jana už jde zase na mě kakaní...

Jan (So, 5. 8. 2017 - 14:08)

Já si honím prdel na Halinu...No tak za mě, já bych si holý zadek Haliny Pawlovské chtěl zblízka prohlídnout. Jistě musí být pořádně macatý. Kdo ví kolik by to stálo, aby mě ho Halina ukázala.

fakeman (So, 5. 8. 2017 - 12:08)

Já si honím prdel na Halinu Pawlovskou a to jsou pak hovna...:-)Velká jak ona...

Honza (Pá, 4. 8. 2017 - 08:08)

Taky mě dostává...A jsou o tomhle na netu nějaké bližší informace, eventuelně odkaz? To by mne taky zajímalo, tohle s tou Koukalovou....

Nikol (Čt, 3. 8. 2017 - 07:08)

Já mám také zkušenost. Jsme s manželem již více jak 30 let. Náš sex se pomalu stával stereotypem. Vím, že manžel dlouho toužil po ochutnání mého ... Mě to stále připadalo divné a nechutné. Lízal mě sice zadeček i po análním sexu, ale nikdy jsem přímo nevytlačila nic přímo. Jednou jsme byli trošku více ovíjeni a ve vaně mě požádal o to zda by mi nemohl lízat análek a když lízal chtěl abych zatlačila a pustila čůrání. A pak se to stalo. Nejednou prostě vyjelo i kousek h.. a on ho nejdříve jen tak lehce olízl a pak vzal do pusy. Byl z toho úžasně rozrušený, tak jsem zatlačila ještě více a dala mu vše co jsem měla v sobě. Dnes si toto občas užíváme a je to takový nový vítr do plachet našeho sexuálního hraní.

Max (St, 2. 8. 2017 - 07:08)

Včera jsem si to nádherně užil. Manželka mi pěkně nas.. do pusy a já poctivě vše snědl.

Marek (Út, 1. 8. 2017 - 12:08)

Nevím zda je to uplně k tématu, ale co se týče scatu líbí se mi. S manželkou sice nic takového neprovozujeme, ale velmi často jí lížu má u análku trochu zbylých pozůstatků po kakaní. Někdy si toho i užiji, pokud máme sex do zadečku tak si nechám své semeno následně vypustit do pusy a s ním občas vyjde i mé oblíbené a chutné h.. Ta chuť je úchvatná.

Zadek Ucpalhajz (Út, 25. 7. 2017 - 20:07)

Taky mě dostává Koukalová, nejdřív jak pózovala v Soči na neodděleném dvojhajzlíku a teď po poslední výhře jak slavila - to obžersví, no mazec. Je mi jasné, jak to druhý den dopadlo, muselo toho z ní vypadnout snad 5 kilo! Taková princezna a udělá takovou hromadu, top záležitost.

Adam5 (Ne, 23. 7. 2017 - 17:07)

Kubisi,já si taky myslím...ahoj Ivo líbí se mi že jsi taková otevřená těmto věcem pokud chceš, pošli mi prosím email, můžeme se podělit o více zážitků

Reklama

Přidat komentář