Reklama

kakání partnerky

Pavkol (Út, 1. 9. 2015 - 08:09)

gratulace k včere jšímu dvojímu vykakání. já dneska byl taky 4 kousky, odstín jsem nesledoval máme v míse napuštěnou nějakou zelenou vodu (asi dezifencki) takže přes ní to nebylo vidět jenom se dá říct že první dvě šli s těžka druhé dvě už lehčeji

Sochař (Út, 1. 9. 2015 - 02:09)

Ahojte

Ivo: Tak to byl jeden z tvých nejhezčích kakacích dnů za poslední dobu!
Co se týče ostatních...pokusím se, nic méně bylo by to lepší.
K tomu Landštejnu... byl jsem na tomto hradě jednou, na výletě v rámci švp ve třetí třídě. Tím jsi mně připomněla...bydleli jsme v malé obci nedaleko Slavonic, kde bylo asi jen 5 baráků a velký rekreační areál rozdělený na dvě části obecní silnicí. V tom menším jsme byli ubytovaní v několika "dvoupokojích" = 2 pokoje po 3 postelích uprostřed spojené koupelnou - sprcha a WC (bylo zde staré, řekl bych že se schůdkem).
Ta druhá část přes silnici byla veliká..jednalo se o hřiště, budovu s jídelnou..mnoho klasických chatiček a v horní a dolní části areálu vždy jedna budova se sociálním zařízením (tedy společné sprchy a WC se zděnými kabinkami) s oddílem pro ženy a pro muže. Tehdy jsme tam byli pouze my a tak ta spodní část byla opuštěná a uzavřená, ale jedna z částí měla pootevřené dveře zahrnuté nafoukaným listím...byla tam tma, každopádně byla krásně vidět ta stará místnost s asi 5 (možná 7) kabinkami a umyvadly vpředu. Pamatuji si, že na zdi oddělující první kabinku od umyvadel bylo několik částečně spotřebovaných rolí toaleťáku.
My jsme využívali pouze tu horní část (když jsme chodili do jídelny nebo si hráli na hřišti venku) a dokonce byla v provozu také pouze jedna polovina, takže kluci i holky chodili do stejné.
Spolužák se tehdy nějak nemohl vykakat, ale už říkal, že chce...takže jsme šli na tyto wc, kde se trhal toaleťák vpředu u umyvadla z jedné role visící na zdi na provazu...ovšem zrovna došla. Takže tam jít nemohl...věděli jsme o těch spodních WC, kde ovšem byla tma a třeba ani netekla voda? Takovéto záchody mě skutečně přitahují...staré, velké (společné) postavené v 70-80 letech bez rekonstrukce. Zkrátka tam se mu také jít nechtělo, tudíš jsme šli učitelce říci o chybějícím papíru a ona s námi šla přes silnici do ubytovací části pro nový. Mám tušení, že si zkusil dojít i v pokoji ale neuspěšně... . Vrátili jsme se tedy zpět na hřiště a teď už nevím zda-li po nějaké chvíli nebo hned s tím, že jsme tam nesli ten nový papír, že se mi zase chce a tak jsme šli každý do jedné kabinky a oba snad něco vytlačili (nejsem si jistý jestli jsem se jen snažil nebo sem také něco udělal). Vlastně jsem zde o tom spolužákovi jednou už psal, že jsme spolu byli v kabince na jiné švp.
A jak jsme psal, že WC se používali společně v tom věku...tak mám takový pocit, že jak jsme tam tehdá takto byli, tak přišla jedna naše spolužačka ze třídy se vykakat..brala si toaleťák a šla do kabiny a nějak se s námi bavila (bohužel je to tak dlouho, že si nepomatuji zda to bylo přesně takto nebo jsem si během těch let něco domyslel "dle přání" ...bylo by asi zajímavé jít nějak "hromadně" tehdy..třeba by byla pro a mohlo to být pro všechny ze zvědavosti zajímavé..no nestalo se tak.
Já jsem tehdy byl kromě toho ještě jednou v pokoji tuším.
To jsem jen tak odbočil skrze ten hrad... Muselo to být skutečně princeznovské chodit na velkou na hradě. Asi se jednalo o záchod se splachováním na provázek ne? Byla ta tvá šiška dlouhá přes celý schůdek? Byla tlustá? A co odstín nebo zápach? Asi byla měkká, když se přilepila k míse..to se nám občas stávalo ve školce, že něčí hovínko nešlo spláchnout a tak nám paní učitelka řekla, že to nevadí a paní uklízečka to potom spláchne konví.
Jinak tou tajuplnou historií jsem měl namysli spíše veřejné záchody - kolik nimi prošlo lidí, co tam dělali či měl někdo podobný příběh na nich jako my? Na takovém schůdkovém jsi se vykakala?
K tomu doprovodu...psala jsi, že v kulturáku v 8 jsi šla sama a s doprovodem ještě v 9 na té druhé svatbě někde?
Tvé chytání šišky musel být skutečně zajímavý experiment...zní to legračně, kterou z těch svateb jsi myslela? A v Chorvatsku jsi chytala pokaždé nebo jen někdy? Pouze v plavkách se to muselo dělat asi lépe. :)
K pocitu...šimrání pociťuji spíše při malilinkaté šišce (většinou takový ten odštěpek nakonci produkce) a možná si někdy přeji ať ještě něco vyjde.
Moc si to nepomatuji...vím jen, že se hodně smála a její babička se rozčilovala, že sedím proti a jím a ona zase kadí, ale nechala nás tak. Asi musela trochu tlačit...výsledek jsem neviděl a povídali jsme si, ovšem pochybuji, že o kakání.

petra: Také by mě zajímalo jestli jsi něco udělala nebo se ti to nepovedlo ani za celý dnešek?
Byl by to zajímavý záčátek školního roku, kdyby na tebe přišla náhlá silná potřeba zrovna ve škole a šla jsi se vykadit tam.
Těším se na tvojí odpověď k tomuto i včerejším otázkám. Zatím se měj hezky a ahoj.

Nikča: Vítám tě na fóru a budu číst případně diskutovat i o tvých zážitcích pokud se k nám hodláš připojit a zajímá tě to.

Tradičně ještě doplním statistiku za dnešní den...v podvečer dvě střední šišky a nakonec řídké.

Mějte se pěkně

Honza (Po, 31. 8. 2015 - 22:08)

Zdravím vás všechny.Dnes...Jo promiň, tak asi jsem tenhle tvůj příspěvek fakt nečetl, zřejmě mi nějak unikl...

Iva (Po, 31. 8. 2015 - 22:08)

Zdravím vás všechny.Dnes ráno jsem se krásně a lehce vykakala.Byly to 3 šištičky středně dlouhe světlehněde.Pak v šest hodin večer 2 středně dlouhé šištičky stejného odstínu.Pavkole,díky za gratulaci a blahopřeju k tvým šiškam.Honzo,nevím,jestli si četl můj příspěvek z 10.8.2015,kde jsem psala jak jsem se za 4 dny nevykakala,bylo to před maturitou a pak měl být maturitní večírek a já tam nechtěla jít nevykakaná,jedla jsem jabko,pila šťávy.Pak jsem si sedla na prkýnko a tlačila jsem a měla jsem pocit že se mi natrhne anus tak velká byla ta šiška,ale řekla jsem si,že je mi to jedno,jen ať to vyleze.Trochu jsem konečník měla bolavý ale pak to ustalo a byla jsem šťastná,že to mam za sebou.Sochaři,díky za gratulaci a odpověď.Taky ti gratuluju k tvým šištičkam.Kvůli diskutujícím se netrap,už jen to je plus,že si to někdo přečte a něco si z toho odnese.Každý jsme jiní a ne každý se osmělí psát takhle zpříma.Snad jednou se rozběhnou.Na podobný zachod se schůdkem jsem si vzpoměla(když už si napsal "tajuplnou historii"),připomělo mi to pobyt na hradě Landštejn,kde znama naši maminky pracovala jako kastelanka hradu.Byly jsme tam na návštěvě za týden.Bydleli jsme v pokoji pro hosty v jejich služebnym bytě na hradě.Byl tam záchod se schůdkem,takže po každém vykakání jsem dobře viděla svoji šišku,jednou byla tak velká a nešla spláchnout,jakoby byla přilepena.Nechtěla jsem to tak nechat-neukliděno.Tak jsem vzala kousek toaleťáku a posunula jsem ji do vody,a pak jsem spláchla.Bylo mi 10 let a užívala jsem si kakáníčko na hradě,jako princezna,princezna se taky musí vykakat,ne.Naposledy jsem kakala s doprovodem,když mi bylo 8let,na svatbě,o ktere jsem psala předtím,kde byla se mnou maminka.Aspon si na další zážitek s doprovodem nevzpomínam.šišku jsem si chytala na svatbě,o ktere jsem psala posledně,chtěla jsem zjistit jak to ze mě leze a co ze mě leze a taky v Chorvatsku.Ale bylo to jen v průběhu,jak lezla,jako když ti rukama proklouzne malý had.Byl to zajímavý experiment.Můžeš si to zkusit,když to chytíš s toaleťákem,nezašpiníš se.Nikdy nemáš pocit,když začneš kakat,šiška z tebe leze,a ty si přeješ,aby to trvalo ještě dlouho,nemáš pocit lechtaní jak to prochází zadečkem, a ty máš z toho slastný pocit?K tvému příběhu-jak se tvářila ta holka když kakala,šlo ji to lehce,ukázala ti co vykakala,povídala si s tebou něco ohledně kakání?Petro,hezký zážitek se sestrou,já jsem zažila podobné příběhy se sestřenkou,bratránkem,kamaradkama,je toho víc,když tě to zajíma,zkus si přečíst starší příspěvky.Pomohl ti čípek,vykakala si se?Takže zatím tolik.Mějte se krásně,příjemné kakáníčko přeju.

Pavkol (Po, 31. 8. 2015 - 19:08)

rozumím když rád čtu a chválím cizí musím se podělit i o své :)

Pavkole jr. (Po, 31. 8. 2015 - 16:08)

přesně po tomhle toužím....Ty pozoruj, co vysereš ty, kolik bylo šišek, jakou měly barvu apod. Jestliže tě nezajímá vlastní sraní, tak si dej odchod

Nikča (Po, 31. 8. 2015 - 14:08)

Ahoj Péto :-) jsem ráda, že jsem tu na tebe náhodou narazila, protože pokud se nepletu tak se známe :) povíš mi, jestli jsi se po tom čípku teda vykakala?

pavkol (Po, 31. 8. 2015 - 08:08)

Mam jeden pribeh s sestrou...přesně po tomhle toužím. někoho pži tom pozorvat ale protože jsem chlap tak bych rád při tom pozorval ženskou

Honza (Po, 31. 8. 2015 - 00:08)

Zdravím vás všechny.Dnes...Ivo, taky mně napadlo, přestože jsi mi psala, že tě po vykakání objemné stolice v konečníku nikdy nerozbolelo, zda přesto nemáš zkušenost, že jsi někdy kakala tak objemné hovínko nebo bobky, že sis myslela, že svalstvo tvého konečníku takový nápor neustojí a namůže se ti nebo nedejbože i natrhne? Mně se to bohudík nikdy nestalo, ale pamatuju si z dávné minulosti na pár případů, kdy jsem si myslel, že se mi konečník při kadění mimořádně objemné stolice fakt musí zákonitě natrhnout a děkoval jsem pak samému bohu, že se tak nakonec nestalo. Věřím, že ani tobě se nic takového nestalo, ale stejně, máš i ty takovéhle zkušenosti z minula?

Sochař (Ne, 30. 8. 2015 - 22:08)

Hezký zážitek...až budeš vzpomínat na mládí a na sestru, tak si vzpomeneš i na toto. Já tohle nezažil, obecně jsem ani jako malý mockrát při někom nebyl - jednou jsem šel s kamarádem do hospody a čekal venku (to už jsem zde psal) a později jsem přespával u známých, co mají o 2-3 mladší dceru..ona se šla vykakat a chtěla si povídat, tak nechala otevřené dveře zatímco já seděl na schodech naproti a jedl párky k večeři. Tehdy mi bylo asi 8.

A spláchly jste než jsi začala kakat ty nebo jsi nakadila na její šišky? Jak je to dlouho? A tvojí sestru to také zajímalo nebo jí baví kakání?

petra (Ne, 30. 8. 2015 - 22:08)

Mam jeden pribeh s sestrou byly jsme. Doma nikdo nas nehlidal a tak sestra sla kadit a ja se duvala jak ji to leze a pak jsme se prohodily obe jsme mely hnedo cerne sisky asi 5 cm. Dlouhe po 2 kusech ale ja mela o jednu malililinkatou sisku vic

Sochař (Ne, 30. 8. 2015 - 22:08)

Zdravím Vás

Dnes začnu obecně... popravdě mě to tady trochu přestává bavit - chodí sem dost lidí počínaje Pavkolem přes ty další jako Mistr nebo míša, kteří píší jak strašně rádi čtou zdejší příspěvky od holek (případně obecně), ale nikdo z Vás kromě Ivy či Jany (a když se člověk zeptá, tak tedy Amy + petry) sem nic nenapíšete.
Nepřipadávám to vůči nim trochu nefér? Jasně, je to jejich dobrovolné rozhodnutí jestli napíšou nebo ne...ale také by Ivu třeba zajímala Pavkolova šiška nebo stejně tak Amy s petrou něco od Mistra, kterého baví číst odpovědi holek napsané, protože jsem se jich zeptal.
Myslím, že by jste se měli také trochu zapojit....

Ivo: Dnešní náklad byl parádní a děkuji tradičně za odpovědi. K tomu kakání před odchodem... já to mám jinak, já sedím a tlačím a nic.., pak to povolí a už jsem v pohodě - jde v podstatě o to první uvolnění.
V podstatě přesně tak, jak jsi to popsala na té svatbě - než se to rozběhlo. Tak ty záchody v kulturním domě musely být suprové...takové příběhy mám nejraději, protože ty místa mají tajuplnou historii - byla jsi kakat na dalších takových podobných někdy?
Jinak v kolika/kde jsi naposledy kakala s doprovodem?
Marně se snažím si vzpomenout na nějaký další příběh nebo místo, kde jsem v cizím prostředí tlačil a nic si nevybavuji, neboť jsem asi většinou již napsal...určitě sem ještě někde byl.
K tomu užívání si...popravdě se akorát po výkonu podívám do mísy, ale chytání šišky zní vědecky... chytala jsi ji i někdy na cizím wc? v Chorvatsku?
Co se týče mích experimentů, tak jako malý sem asi dvakrát zkusil udělat šišku do kýblu a nebo si dal nejdříve papír, aby byla lépe vidět...ale nechtěl jsem ucpat wc, takže jsem od toho upustil.

petra: Děkuji za další odpovědi, ikdyž né všechny (připadá mi, že píšeš s menším nadšením jako na začátku).
Chápu tedy, že jsi se vykadila ve křoví, když to bylo tak daleko. A jaktože jsi za celou dovolenou byla jen jednou když chodíš každý den?
Máš i nějaký zážitek se sestrou, co se týče kakání - že tě třeba někde hlídala když jsi byla kakat ty nebo musela ona na velkou a ty šla s ní?
Držím ti palce, ať ti čípek pomůže a uděláš co největší šišku, aby se ti ulevilo!
ahoj

Dnes jsem byl po obědě...spíše tak to zkusit a bylo to pět malých tenkých šišek nutellového až červeného odstínu.

Mějte se :)

petra (Ne, 30. 8. 2015 - 21:08)

Kadit chodim 1x dene na plazi wc nebyly a do hotelu to byl 1Km sestre je 16 pred chvili mi mamka dala cipek tak sedim na wc a cekam. Ahoj

A Tebe (Ne, 30. 8. 2015 - 20:08)

hnědou střední ale...kadění baví jako Sochaře nebo jsi jenom voyer na dívčí kakání ??

Pavkol (Ne, 30. 8. 2015 - 19:08)

hnědou střední ale nepočítal jsem to

A jakou šišku j (Ne, 30. 8. 2015 - 17:08)

to je fajn že se povedly...Pavkole ? Hnědou, žlutou, zelenou?? 1, 2, 3, 4, 5..... malé nebo velké.....

Pavkol (Ne, 30. 8. 2015 - 16:08)

to je fajn že se povedly tři středně dlouhé šišky i se žbluňknutím

Iva (Ne, 30. 8. 2015 - 09:08)

Zdravím vás všechny.Dnes se mi povedlo vykáknout 3 středně dlouhé šišky světlehnědé.Honzo,díky za gratulaci.Ty bobečky lezly lehounce,neřezali mě,byly světlehnědé barvy a musela jsem se utřít,i když zadeček nebyl moc špinavý,jenom trochu.Na tom táboře to muselo být krásné kakáničko,vyšlo z tebe všechno,když si měl zadeček čistý.Přeju ti,abys vžycky měl takové pohodové kakáníčko.Sochaři,díky za gratulaci,ano,ty bobečky žbluňkly moc,kdoví kde to bylo slyšet.Tobě taky gratuluju k tvým šiškam.To je dobře,že se vykakáš před odchodem,je to lepší pocit,než když to v sobě celý den máš.Znám to,přesně jak si psal,že ráno sedíš na záchodě,snažíš se tlačit a nic nejde.Zjistila jsem,že takové nekakací dny mám,když spapám "hlouposti ",nebo sním toho tak málo,že není co kakat a střevo nemá žádnou práci.Na svatbě jsem šla kakat sama,ostatní se už připravovali do kostela,nedralo se to ven,ale cítila jsem nějaké pochody v bříšku,tak jsem běžela a říkala jsem si,že musím ze sebe něco vytlačit,měla jsem plné bříško.Pak jsem si sedla,trvalo mi to déle než obvykle,tlačila jsem,než se to uplně rozběhlo a pak to šlo jako po másle.Papír tam byl,pro tolik lidi už bylo všechno připravené.Byla to budova postavena ve funkcionalistickém slohu,záchody byly taky staré,se schůdkem,podobné jako u babičky,jen schůdek nebyl až tak vysoko.Při kakání někdy pozoruju jak mi šištička leze,taky na té svatbě jsem sledovala,protože jsem chtěla vědět kolik toho ze mě vyleze a jak to leze,v Chorvatsku taky,protože ty šišky byly dlouhé a dalo se to sledovat.Někdy odtrhnu kousek toaleťáku a chytím si šišku v průběhu kakání,je to zajímavý zážitek.Ale nejlépe to bylo vidět,jak už jsem psala,na výlete,kde jsem kakala ve dřepu,takhle to vidíš docela zblízka jak šiška krásně leze a ocitne se přímo pod tebou.Tehdy si uvědomím,jak je to tělo a jeho funkce skvěle zařízené,prostě zazraky se stávají každý den.A co ty,jak prožívaš průběh svého kakáníčka,prožívaš slastný pocit?Petro,gratuluju k tvým šiškam na dovolené,krásne,dlouhé,to muselo být suprové.Na změkčení stolice zkus 2 lžičky olivového oleje,věřím tomu,že se vykakáš.Na dovolené jsme jedli jídla kde bylo dost olivového oleje a kakala jsem víckrat za den.Takže zkus to,a když to nepomůže zkus vypít čaj na průjem.Držím palce,aby si se konečně vykakala.Takže zatím se mějte krásně.Příjemné nedělní kakáníčko přeju.

Sochař (So, 29. 8. 2015 - 22:08)

petra: Takže si se pořád nevykakala? Chudáčku :(

Díky za odpověď, líbí se mi tvé příspěvky...kakáš hodně velké šišky. Jak často chodíš na velkou?
V jaké zemi jsi kakala poté cestě?
Jen jednou? To si mě překvapila, Iva tu nedávno psala že člověk na dovolené kaká i víckrát za den.
Na pláži nebyl nikde záchod? Případně v kempu nebo hotelu, kde jste bydleli.
Gratuluju ti k takové dlouhé a navíc hnědé šišce!
A ještě...kolik je sestře? Také se byla vykakat po cestě nebo až nějak na té dovolené?

Ptej se, co tě zajímá.
Měj se ahoj petro

petra (So, 29. 8. 2015 - 22:08)

Ivo:diky za radu ale ukazalo se ze to je zacpa

Sochar:kadit se mi chtelo ale nechtela jsem obtezovat ale jak to bylo akutni tak sem si rekla byla dloha asi10cm hnedo zlute barvy na dovolene jsem byla 1a to kdyz jsme sli z plaze tak jsem si hupsla se sestrou do krovi ona curala a ja jsem kakala velkou hnedou sisku asi 3x po 15 cm. Ahoj

Reklama

Přidat komentář