Reklama

kakání partnerky

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 11:08)

Sochar: no teď mě v tom cizím prostředí nic moc nenapadá. Byla jsem kolikrát někde na návštěvě nebo v restauracích. Ale nijak nic zvláštního...

Sochař (Út, 11. 8. 2015 - 11:08)

Mirka: Tak to potom ano, v tom s tebou souhlasím.

petra: jj, dekuju. Tak to jsi se hezky vykakala a určitě ti je líp.
Už moc nevím, na co se tě ptát :( ..možná ještě jestli byl ještě někdo jiný kakat na táboře při nějaké procházce
procházce? A pokud ti nevadí se k tomu vracet...říkali ti kluci něco, když na tebe koukali?
Ahoj

petra (Út, 11. 8. 2015 - 11:08)

Kakat jsem byla jen doma a u rodiny. Tet jsem prisla ze zachodu byli to tři male šišky hnědo oranžove barvy.To nevadi ye jsi to nepochopil Ahoj

Mirka (Út, 11. 8. 2015 - 10:08)

Amy: Tak to jistě krásně...Do nekonečna jistě ne, jenom tvrdím, že na výhodnější místo nebo výhodnější dobu. Jakmile musíš stahovat půlky, tak už veškerá sranda končí.

Sochař (Út, 11. 8. 2015 - 10:08)

Amy: Tak to jistě krásně žbluňkalo, když jsi to pouštěla v podřepu. :)
Nejhorší... Tak když se ti to líbí a je ti to příjemné nebo vzrušující, tak proč né. Snad nevymsti :)
A máš nějaký zážitek s kakanim v cizím prostředí v dětství nebo pubertě když už jsme to tady před časem nakousnuli s Ivou? :)

Mirka: Myslím, že ne...viz moje podelani se na táboře - řídké nnebylo, ale nelze Zadržovat do nekonečna.

Mirka (Út, 11. 8. 2015 - 10:08)

Sochar: s tou kamarádkou to...V takovémto případě ani není nutno nijak tlačit, i v podřepu stačí uvolnit svěrače a už to lítá samo. Ale většinou to bývá řidší, tuhou stolici i ve velkém množství lze zadržet a odložit na výhodnější místo.

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 10:08)

U mě je nejhorší to, ze já nejdu hned jak potřebuju. Ze se mi líbí si s tím v zadečku chvili hrát :) no a pak jdu skoro na poslední chvíli a nedej bože když je obsazeno jako třeba teď v práci. Se mi to jednou vymstí :)) pěkně jsem se tu už kroutila :)

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 10:08)

Sochar: Ne ne na veřejných místech si nesedam. Byla jsem v podrepu. Jak už jsem psala bylo to tak tak, stačilo mi jen lehce vystrčit prcku :) a jinak ja se utiram v sede takže tak nějak v tom drepeni jsem se utrela.

Sochař (Út, 11. 8. 2015 - 09:08)

Dobré ráno všem

petro: to je v pořádku, potřebovala jsi tak jsi kakala. S tou restaurací jsem to špatně pochopil, promiň! No a byla jsi tedy ještě někde jinde než doma se vykakat? :)

Amy: Tak to jo, krásný věk.. Kamarádka vykadila asi jen něco malého, ty jsi určitě měla hezkou šišku. K těm veřejným - je dobře, že jsi tam kadila :) a je skvělé i to, co se ti tam povedlo vytlačit.
A sedla jsi si přímo na prkynko nebo nějak v podrepu? Ještě bych chtěl vědět jestli jsi se utrela v sedě nebo jsi se postavila a třeba si to nejprve prohlédla? :)

Pavkol (Út, 11. 8. 2015 - 09:08)

právě jsem taky byl šlo to ztuha přesto bez námahy kolik toho bylo jsem nepočítal

Pavkol (Út, 11. 8. 2015 - 09:08)

pěkně amy jen tak dál těším se na další zážitky resp. příspěvky

Amy (Út, 11. 8. 2015 - 08:08)

Sochar: s tou kamarádkou to bylo tak minulý rok a bylo nám 20. My se před sebou v ničem nestydime :) ji to moc nešlo, musela hodně tlačit asi 10 minut. Ja to měla rychleji protože se mi chtělo uz hodně. Vždycky si to nechávám když potřebují už dost, jak jsem psala. K těm veřejným wc, ráno jsem už potřebovala ale nebylo to tak akutní, musela bych si tam chvili posedet tak jsem odjela z domu do města, ze to vydržím než se vrátím, jela jsem si jen něco zařídit. No a moc se mi to nevyplatilo. Už v autobuse se mi začalo chtít nějak moc, první co bylo když jsem vystoupila hledat wc...A modlit se :) no doběhla jsem a šlo to samo, sotva jsem stáhla kalhotky...bylo to pěkně dlouhé a velké...

petra (Út, 11. 8. 2015 - 07:08)

No tak jsem byla 2x venku a me chtelo .v restauraci jsem jen curula a.toho bylo malo a teklo to malym nepeijemnym prouden to se mi dtava vzdy v restauraci ahoj

Sochař (Út, 11. 8. 2015 - 01:08)

petro: No napsala jsi, že ven moc kakat nechodíš, ale teď nedávno jsi kadila v lese na táboře a nyní venku cestou z nádraží.
Tak to jo, já párkrát - jak jsem zde již psal. Vidíš, tak alespoň v restauraci jsi si to vyzkoušela...a co jsi tam udělala nebo kolik ti bylo? Tak čůrání na stromě je vážně netradiční :) moje netradiční místa? Nejzvláštnější místo, kde jsem kakal bylo na pláži za autem...naposledy jsem byl mimo domov minulý týden na autobusovém nádraží, protože už se mi to nechtělo držet a ještě mi zbýval kus cesty, tak jsem šel tam a vykakal dvě větší světlehnědé šišky.
Napiš pokud budeš chít
Ahoj

petra (Út, 11. 8. 2015 - 00:08)

Sochor:jak sto myslel nahoda ve skole jsem nikdy nekakala na vylete se mi nechtelo v redtauraci jenom. Curam netradicni mi je na strome. A kde je tvoje netradicni misto sochar??? Ahoj
PS: ax se vykakam tak se ozvu

Sochař (Út, 11. 8. 2015 - 00:08)

petro: ahá, tedy shoda náhod - na táboře a dneska po cestě. To byl tedy pěkně divný tábor, protože si nedovedu představit, že jste tam neměli dveře. Bohůžel i to se stává, že člověka chytne průjem, ikdyž osobně ho nemám rád a tuhá šiška je tuhá šiška. No zvědavý, tak je to téma o kterém se člověk moc bavit nemůže, protože každý z toho dělá tabu nebo se za to stydí a alespoň tady na to máme prostor. No, ale když chceš abych se ptal...tak jak to máš s kakáním ve škole? A co na výletě...tlačila jsi někdy třeba v restauraci nebo někde na nádraží či jiném netradičním místě?
Jinak se nás (ať už mě, Ivy nebo nové členky Amy) ptej jestli tě něco zajímá.

petra (Út, 11. 8. 2015 - 00:08)

Ven kakat moc nechodim jen kdyz musim.Na tabore jsme chodily do kadibudek (drevene) ktere nemely dvere takze my holky jsme se tam kryly jedna konala a druha stala pred kadibudkou az tam kluci na nas nevidi.U jsem kakala jednou bylo me asi 10 a ja mela strasny prujem rekla jsem to mamce ta rekla at jdu do krovi tak jsem sla kakala jsem v kuse 3minuty zbyla tam po jena velka hneda louze. Sochar jsem rada ze jsi tak zvedavy aspon reknu za co jsem se vzdy stidela.

Sochař (Po, 10. 8. 2015 - 23:08)

Ivo: Gratuluji k dvěma ranním šiškám. Děkuji za gratulaci. Co se týče babiček, tak obě bydlí ve městě a na prázdniny jsem jezdil na chalupu, kde je normální wc a ikdyž jsme si tam jako děti hráli, tak toto jsem nezažíval. Výjmkou byla ta kamarádka, která vykadila malou šištičku u potoka. Tvé společné kakání muselo být veselé.
Děkuji za odpověď o tvých velkých kákoších. Osobně si marně vzpomínám, ale skoro bych řekl, že jedno z největších bylo tehdá na té pláži za autem, které jsem zde již zmiňoval.

petro: Gratuluji ti k překonání strachu i té velké kouli - jistě se ti hodně ulevilo. Chodíš často kakat někde venku? A kam se chodilo za normálních okolností kakat na tom táboře? Ještě se zeptám jestli jsi někdy potřebovala kakat někde u vody při koupání? Děkujeme za další příběh.

Mějte se hezky a užívejte si léta!

petra (Po, 10. 8. 2015 - 22:08)

Ahoj dneska jsem je k babicce jela jsem vlakem vystoupila jsem a ctila neco v zadecku rekla jsem si musum kakat ale ze pujdu az u babicky ktera bydli asi 5 minut odnadrazi tak jsem sla u ledika to neslo vydrzet tak jsem. Sla jsem do lesa (uz se nebojim) zatlqcila jsem a to neslo vstala jsem a me se chtelo znova tak jsem si znov. Capla a poradne zatlacila strasne me bolel ritni otvor ale slo to byla to velka hneda koule Ivo moc dekuji za gratulace preji pekny zbytek vecera ahoj

Iva (Po, 10. 8. 2015 - 21:08)

Zdravím vás všechny.Dnes ráno jsem vykakala 2 středně dlouhé šištičky světlehnědé barvy.Dobrý start do nového týdne.Pavkole,díky za gratulaci.Petro,tobě taky blahopřeju ke krásne šišce,aspon ses pořádně vykakala i vyčůrala,dál bys to jistě nevydržela.A jak už psal Sochař,můžeš klidně napsat nějaký kakací zážitek,nebo se na něco zeptat.A mysli jen na to krásne,co si tam zažila.Ještě si užívej prazdnin.Amy,blahopřeju k tvým šiškám,díky za zajímavé příběhy,můžeš klidně psát na co si vzpomeneš ohledně kakání,ráda si to přečtu.Sochaři,tobě taky blahopřeju k tvým šištičkám,zajímavý odstín.Díky za gratulaci a odpověď.Máš pravdu,zážitky u babičky byly neopakovatelné.Tys neměl babičku,nebo nějaké příbuzné na venkově?U té kamaradky,co měli dvojitou kadibudku, jsme tehdy kakali najednou,já jsem seděla na te druhe díře,mezi náma byla vzdálenost jen par centimetrů,díry byly velké,my jsme byly ještě malé,takže bylo vidět,jak nám to leze ze zadečku.Nebyla to jen ta polořídka stolice,ale soutěžili jsme,kdo vykaká pořádne hovno.Někdy vyhrála ona,někdy já.Co se týče toho,jaké největší hovínko jsem vykakala za život,bylo jich víc,a tehdy o prazdninách to byly pořádne "megáče".Když mi bylo 8-9 let,ráno jsem vykákla tlustou šišku,která jakoby vykoukala z vody.A nebylo to jenom jednou.Ale snad největší "megáč",co si pamatuju,jsem vykákla v období maturity.Před tím velkým DNEM jsem se nevykakala za 4 dny.Bylo to ze stresu,jedla jsem sladke-kvůli tomu,aby mozeček mohl pracovat na plné obrátky.Když jsem se snažila něco vytlačit,nešlo to,jakoby přimrzlo.Kdzž jsem uspěšně zvládla maturitu,a v ten den měla být maturitní party,myslela jsem si,tak to už musím ze sebe něco dostat,cítila jsem se blbě,nafouklé bříško,pocit pořádneho "nákladu" v sobě.Dala jsem si jedno velke jabko a tak za 2 hodiny jsem si sedla na záchod a zkoušela jsem tlačit.Něco se pohnulo,ale roztáhl se mi anus tak moc,až jsem měla pocit,že se mi natrhne.Ale to mi už bylo jedno,jen ať to už vyleze venku.Vyšla jedna mega tlustá šiška a 2 tenké dlouhé šištičky,byly dost tmavé až dočerna,a zápach byl děsný,nedivím se,když se to drželo v mých utrobách tak dlouho.Byla jsem šťastná jako blecha a moc se mi ulevilo.Těšila jsem se na party.Takže zatím tolik.Mějte se krásně.Příjemné kakáničko přeju.

Reklama

Přidat komentář