Reklama

kakání partnerky

Agra (Po, 16. 5. 2011 - 16:05)

Lunyk: Já vím.

Lunyk (Po, 16. 5. 2011 - 16:05)

Hořkost či kyselost není...Agra: O chuti to opravdu není. ;)

Agra (Ne, 15. 5. 2011 - 19:05)

Hořkost či kyselost není chuť, kterou bych měla ráda a vyhledávala jí.

Lunyk (So, 14. 5. 2011 - 16:05)

Prosím vás, mohl by mě...Agra: Jak už napsal kolega, záleží na stravě, většinou je stolice hořká. Má partnerka jí hodně zeleniny a cereálií, čili její stolice je většinou objemná bez nepříjemného zápachu, chutná hořce a kysele zároveň. Vyzkoušej si to na svém, ze zdravotního hlediska je to tak i nejvhodnější. Časem po několika letech jsme tohle už poměrně vyladili, čili po pivních či vaječných slavnostech kaviárové hrátky opravdu neprovádíme. :) Osobně to nekonzumuji, jen mě neskutečně vzrušuje akt, když mi to může perverzně udělat do pusy. Zkus to, fantazii se meze nekladou a po několikatém vztahu to bylo alespoň pro nás opravdu hodně sprosté a perverzní okořenění sexuálního života (tak jako v 18 letech piss do úst). My začali v alkoholickém opojení (když se vytratí i nejmenší zábrany), nyní už k tomu alkohol nepotřebujeme a provozujeme to i za střízliva. Jen je potřeba sexuální vzrušení, a to hodně silné, jinak to někdo nemusí ustát. ;)

Pepa (So, 14. 5. 2011 - 10:05)

Neberte to jako kritiku, já čtu se zájmem všechno o sexu i tohle téma, ale při posledních dvou příspěvcích se mi opravdu zvedá kufr.

Kakost (So, 14. 5. 2011 - 07:05)

Prosím vás, mohl by mě...Většinou je hořké vlivem žlučových barviv. Ale třeba po ananasu, banánech nebo jahodách bývá i nasládlé. Může i pálit po pikantním pokrmu. Můžeš to vyzkoušet na svém než zkusíš někoho jiného

Agra (So, 14. 5. 2011 - 04:05)

Prosím vás, mohl by mě někdo ze zkušených zasvětit a vysvětlit mi jakou má hovno chuť a jestli se tak chuť mění např. podle toho co člověk snědl anebo zkrátka osoba od osoby?
Předpokládám, že hovno sladké nebude. Mohlo by být slané nebo hořké neho bez chuti? Budu ráda, pokud dostanu odpověď.

kakadus (Út, 10. 5. 2011 - 22:05)

Vždyt to říkám pořád.
Není nad to se pořádně vysrat.

miro (So, 7. 5. 2011 - 18:05)

tak ženy a muži. Jestli chcete zažit live tak čekam nejlepši nabidky. Ne jen ja sam ale i moje partnerka se radi predvedeme. Pozor,ne za penize ale taky za vaš odvaz. . .podminka ? Bude to uvas,musi se dat kde umyt a obostrana nahota . . .teda všichni svlečeni.
[email protected]

Lunyk (Út, 3. 5. 2011 - 15:05)

Alias: Tak o tom není pochyb, samozřejmě je potřeba provést výchovu a parnerku k tomu přivést postupně. Mně osobně se nejvíce osvědčuje právě anální sex, který dříve či později začne být špinavý, tím můžeš partnerce ukázat, že se ti její kakání nehnusí a ona postupem ztratí stud. To samé s lízáním špinavého zadečku, když ti pak voní pusa od jejích hoven, a tobě to nevadí, zjistí, že si může příště dovolit třeba více. Piss považuju za něco naprosto přirozeného, čili to je samozřejmě základ. :) Nechápu, jak se někdo může vůbec spokojit s misionářskou polohou a o tyhle všechny prožitky přijít...

Alias (So, 30. 4. 2011 - 19:04)

Miro: Stydí se nejen...Lunyku,o tom análním sexu to není zas tak docela pravda, znám typy holek, které kaviár provozují ale anální sex rady nemají.Spíš doporučuji nejdřív začít z píssem a postupem času přitvrdit.Prostě si partnerku k tomu vychovat,protože málo která je taková tvrdačka,žeby dělala všechno a hned.Zdraví ALIAS.

Bangladéš (Čt, 28. 4. 2011 - 15:04)

Miro: Stydí se nejen...To máš pravdu, ale bohužel, každá slečna má svoje osobní hranice, kam ji lze dostrkat. A to v prvních měsících chození nejde odhadnout. Já jsem to třeba k lízání pokakané anální dírky a pozorování průběhu kakání dotáhl už u více slečen, ale k pravému kaviáru dosud nikdy.
Jinak gratuluju k registraci, aspoň se už žádný blbec za tebe nebude vydávat.

Lunyk (Čt, 28. 4. 2011 - 14:04)

Miro: Stydí se nejen ženské, ale i chlapi. Poznal jsem několik dívek, které po několika měsíčním sexuálním vztahu začínaly být opravdu otevřené, dá se k tomu přivést prakticky každá perverznější slečna. Začít análním sexem (časem se stane, že je špinavý), hlubokým lízáním zadečku a za chvíli jsou kaviárové hrátky na světě. Hledat někoho na netu přímo za tímto účelem je poměrně utopie.

ROOTKAVIAR (St, 27. 4. 2011 - 13:04)

Kdyby se nějaká našla .. ozvi se na můj e-mail ..

ROOTKAVIAR (St, 27. 4. 2011 - 13:04)

No jo ,, jen ,že já jsem jen a jen na holky

miro (St, 27. 4. 2011 - 09:04)

myslim že je,jen se stydi. Už jsi me pozvalo hodne paru i jednotlivcu a docela se odvazali u toho. Jen se nikdo neprizna

To je pěkné (Út, 26. 4. 2011 - 11:04)

moje skušenosti: na přani...Miro, takových moc není

miro (Út, 26. 4. 2011 - 09:04)

moje skušenosti: na přani se poseru pocuram,natru se tim,muzes me posrat,pocurat,nekonzumuji,ale prdel po stojici ti muzu vylizat. Jsem bisexual,sex mozny. Stači jsi řict

ROOTKAVIAR (Po, 25. 4. 2011 - 17:04)

Ahoj všichni .. jsem tu nový,,,
Byla by nějaká dívka či žena na piss a kaviár ?????? Jen by se vykadila a já zaplatím a mizím ......

Jarek (Ne, 24. 4. 2011 - 11:04)

Je zajímavé, že holkám se...Nejenom holkám:-) . Já se taky nevykadím jen tak někde. Je to normální u hodně lidí.

Reklama

Přidat komentář