Reklama

kakání partnerky

Balík (Pá, 1. 4. 2011 - 08:04)

to Pavkol: já bych do toho...To já jsem si párkrát taky naběhnul. Ty podvodnice nic neriskujou. Zkuste jít na fízlárnu s tím, že jste chtěli koupit hovno, zaplatili jste předem a nebylo vám dodáno. Jasný, teoreticky by to šlo, ale asi by na vás blbě čuměli.

Roman (Pá, 1. 4. 2011 - 08:04)

Dík za varování v týdnu...to Pavkol: já bych do toho nešel. Pokud má vážný zájem, trvej na osobním předání. Taky jsem dřív sháněl holčičí hovna na netu, ale kolikrát jsem se stal obětí podvodu. I racionálně uvažující kaviárista se nechá zlákat, když je to hovno takový tabu a špatně se shání. Kaviárových holek je mnohem míň než kluků a tak toho zneužívají. Normální holky se totiž kaviáru bojí a nepřekonají to. Placený kaviár s trochou námahy sehnat jde. Na privátech jde vždycky nějakou holku ukecat a teď v době krize by se to mělo vejít do 1000.
Nejlepší ale je si najít holku, kterou hovna baví nebo k nim aspoň nemá odpor.

Kakání partnerk (Pá, 1. 4. 2011 - 04:04)

http://s6.thisnext.com/media/largest_dimension/58F55BF8.jpg

Kakání partnerk (Pá, 1. 4. 2011 - 03:04)

http://www.r-f.biz/wp-content/uploads/2009/08/Woman-sitting-on-toilet.jpg

kakadus (Pá, 1. 4. 2011 - 03:04)

A ty analfabet!
Zpět na základku a učit se pravopis.
Je vidět,že nejvíc pruděj a pohoršují se primitivové,jednoduchý a hloupoučký,kterým stačí pořád dokola jedno a to samý,protože jejich mozeček nebo přesvědčení jim nedovolí svou erotiku rozvíjet.
Jdi za svou starou,pokud vůbec nějakou máš a udělej se za minutu na misionáře a sem nelez!!!Perverzní jsou většinou pouze nadprůměrně inteligentní lidi a to ty určitě nejsi!!!

Pavkol (Čt, 31. 3. 2011 - 18:03)

ty máš vždy zájem o...Dík za varování v týdnu jsem o to poprosil zlobivou zuzku a chce za to 750 Kč, myslíš , že kfxž nemám jistý zda proti peězům dbude káko na viideu, že to mám čas ještě odmítnout?

reg (Čt, 31. 3. 2011 - 18:03)

Chcete-li dívčí hovínko, zejeďte si do Hradce Králové a to do penzionu Orios. Chtějte Kláru, ostatní je věc dohody. Mám od ní jako pravidelný zákazník 6 úlovků. Vždy se to dělá venku je na vás, do čeho vám to udělá, můžete jí podržet pod zadečkem nádobu. Já si nosím dvoulitrovou lahev od okurek v igelitu. MÁM OD NÍ KRÁSNÉ DLOUHÉ pevné hovínka, jedno s pevným začátkem a kašovitým koncem a jedno průjmové, to si vzala na mé přání asi hoďku před tím projímadlo. Dělá to za litr,když to chceš vidět, jak to z ní jde. Když ti to udělá sama na toaletě a přinese, chce 700 korun. Je to kvalita.

Lunyk (Čt, 31. 3. 2011 - 13:03)

jana: Samozřejmě, proč ne. Naopak pro plno mladých kaviáristů velice lákající, protože mají zkušenosti jen s mladšími. Ale jak jsem již napsal, vzrušuje mě spíše ten akt a vše s ním pak spojené, ne anonymní nákup kaviáru ve skleničce, zvláště, když není jistota, že nemůže dojít k záměně.

Simča: Nene nebyl, zřejmě sem chodí nějakej zoufalec co se snaží být vtipný :) Osobně s nákupem dívčího kaviáru zkušenost nemám, protože jsem se vždy dostal do stádia, kdy jsem vychoval ke kaviáru svoji dlouholetou přítelkyni, tak jsem to neměl zatím zapotřebí, nehledě na zdravotní stránku věci z anonymního hovna... :) Přesně jak píšeš, muselo by to být přímo z jejího zadku do skleničky, jinak bych k tomu neměl absolutní důvěru, hazardér nejsem :) Nabídka od naprosto cizí ženské mě hodně láká, ale asi to nikdy realizovat nebudu, pokud ji déle nepoznám... Rizik je přece jen mnoho a to mi za to nestojí. Kvalitní kaviár mám doma, sice již hodně okoukaný, ale za to naprosto zdravý. :)

Simča (Čt, 31. 3. 2011 - 12:03)

Simča: Simonko já s tím...To v 9:43 jsi nebyl ty? Ale bylo to celkem nezávadný sdělení.
Jinak k meritu věci... diskuze o nákupu hoven tu ještě nebyla... to je jistě, že je nutno kupovat přímo od zdroje, já bych nevěřila ani kabině na WC... i tam může dojít k záměně.

jana (Čt, 31. 3. 2011 - 11:03)

Lunyku a co hovínko od starší ale velmi pěkné a štíhlé ženy?

Lunyk original (Čt, 31. 3. 2011 - 11:03)

Simča: Simonko já s tím také nemám žádný problém, pokud by to bylo přímo od zdroje a z hezké dívčí prdelky :) Ale nákup ve skleničce s předáním kdesi v parku, je zcela, zcela mimo. :)

Lunyk originál (Čt, 31. 3. 2011 - 11:03)

Koukám, že tu nějaký chudáček opět píše pod mým nickem... Je to ubohé.

Simča (Čt, 31. 3. 2011 - 09:03)

A kolik by sis za svoje hovno...Lunyku, to jsi na omylu, já bych si ho klidně koupila... pokud má hezkou prdelku a kvalitní velký hovna a vykadil by se přímo přede mnou, tak proč ne?

Lunyk (Čt, 31. 3. 2011 - 09:03)

A kolik by sis za svoje hovno představoval? Já myslím, že si ho těžko někdo koupí.

Simča (Čt, 31. 3. 2011 - 09:03)

No, úplná blbost to není, příteli se párkrát kilové hovno podařilo, ale rozhodně ne každý den. Tome, vystav své hovno na stránkách www.hovno.sk. A uvidíme, jestli nekecáš.

Gábina (Čt, 31. 3. 2011 - 09:03)

Velký péro můžeš mít, ale velký hovno s tím nijak nesouvisí. Kilový hovno je blbost.

51 (Čt, 31. 3. 2011 - 09:03)

kolik ti je ? kdyz pracujes51

pavel (Čt, 31. 3. 2011 - 08:03)

na konečnou tram 2, budu...kolik ti je ? kdyz pracujes

Přijeď (Čt, 31. 3. 2011 - 08:03)

přijedu,sejdeme se u tebe?...na konečnou tram 2, budu čekat s taškou excell v ruce.Půjdeme cca 200 m do firmy ,kde pracuji,na wc,které jsou zamykatelné-klíče mám, udělám to,co jsem slíbila.Hodí se ti zítřek ve 14 hod? Bude tam volněji.

Přemek (St, 30. 3. 2011 - 21:03)

přijedu,sejdeme se u tebe?...Další zavistivec co se výdavá vid?

Reklama

Přidat komentář