Reklama

kakání partnerky

kalinka (St, 23. 2. 2011 - 11:02)

ráda kálim v přírodě když mě někdo vidí tak je to neskutečný pocit blaha,je mi jedno jestli v mrazu neb teple,neníto tak dlouho co jsem to udělala na jedné diskotece byl to muj cil a proto jsem tam šla ale musela jsem čekat až lid bude v naladě promně to neuvěřitelne kouzlo příště musímm znova

Pavkol (originá (St, 23. 2. 2011 - 07:02)

A poslala by mně nějaká...Ty Pavkole, kterej žádáš hovno v sáčku, nevydávej se laskavě za mě toto jméno jsem si zvolil já protože se jmenujU Pavel Kolář, tak se nevydávej za mně a nedělej si ze mně legraci

Alias (Po, 21. 2. 2011 - 11:02)

Přesně tak, sehnat partnera...Lunyku,máš naprostou pravdu i s tou/dlouholetou výchovou partnerky/přesně tak to funguje a je to asi jedinej nejlepší způsob,protože já tvrdím,že když se dva mají opravdu rádi,tak jde stud mimo a je to pak milé zpestření časem fádního sexu.Ale je fakt,že zprostředkovat na netu klub přátel kaviáristů,těch skutečných,co by to chtěly mezi sebou zkoušet navzájem,není zase tak špatnej nápad. -A mimochodem,ten kdo se nad tímto pohoršuje a má zde na stránkách trapný připomínky.ať na tyto stránky neleze!! To ovšem Lunyku neplatí na tebe,jo.

Lunyk (So, 19. 2. 2011 - 21:02)

Lunyk: Já to zas tak za...Přesně tak, sehnat partnera není jednoduché, ale stojím si za tím, že ve zdravém vztahu jde prakticky vše. Nemůžu říct, že by má přítelkyně měla nějaký vztah k hovnům, dokonce i kadějí jí samo o sobě vůbec nebaví, ale po pár letech, kdy sexuální život začíná stagnovat, jsou nové věci hodně velkým oživením. Přivádět partnerku postupně již zmiňovaným lízáním zadku a špinavým análním stykem je ta nejlepší možnost, jak ke kaviárovým hrátkám dojít. Co se týče zvracení, tak to jde naopak úplně mimo mě, pro mě osobně je to něco nečistého a nepřirozeného, kadění je zkrátka přirozená věc, zajímavé. :) Moc si nedokážu představit vysrat se holce do pusy, ikdyž možná někde ve mně mám taky malou touhu to zkusit. Asi jsem na to ještě moc malý prase. :)

Johhny: Zdar Scatmane, je to bohužel tak jak píšeš... Kaviáristi se nemají kde poznávat. Na pervers.cz žádné ženy prakticky nechodí, je to tam jen samý převtělený honič... Vaši komunitu jsem neznal, přišel jsem asi moc pozdě. :) Mezinárodních scat for je mnoho, o českých vím prakticky jen zde a na již zmiňovaném pervers... Osobně jsem na internetové hledání scat slečny rezignoval a řeším to způsobem "dlouholeté výchovy partnerek", což dle mého názoru lze aplikovat, pokud ta ženská má něco v hlavě. Rád bych ale našel i další, na občasný milenecký vztahy, pro zpestření... a to je ten problém o kterém tady všichni mluvíme. Na netu maximálně za peníze (což si ze zdravotního hlediska nedokáži ani představit a netoužím po tom), případně s chlapem honičem pod dívčím nickem...

Johny Scatmann (So, 19. 2. 2011 - 19:02)

Pro všechny koprofily:
Je škoda, že v současnosti nikdo neprovozuje koprofilní webb v ČR ani na Slovači. Lunyku, to je výzva především pro tebe, jsi dostatečně perverzní i inteligentní současně. V 2.polovině 90.let provozoval jeden kluk ve spolupráci s Ilonkou neveřejný webb, kde bylo registrováno několik set lidí. .. sorry, Ilon, ty vždycky tvrdíš, že to byly tisíce, ale já vím svoje. Díky tomu se nás celá řada seznámila, my co milujeme hovna svých partnerů. Ti noví tuhle možnost nemají, nepořádají se ani žádné srazíky.
Důvodem je to, že našeho Admina zabásli, protože držel pár holek za prachy ve svém baráku. Když ho pustili na vycházku, tak zdrhnul do ciziny. My všichni registrovaní kaviáristi jsme byli policejně vyšetřování, jestli nevíme kde je. Nikdo to nevěděl, ale za pár let se objevil na Zélandě, kde opět láká holky na kaviárek... Proč to píšu? Aby už konečně tady někdo zorganizoval mladou kaviárovou komunitu, která by se mohla mezi sebou seznámit... my "starý kusy" už to nepotřebujem, protože už dávno máme partnery/rky.

Pavkol (So, 19. 2. 2011 - 00:02)

kakamTak mně to pošli,dík.

Jana (Pá, 18. 2. 2011 - 23:02)

kakam

Nobody (Pá, 18. 2. 2011 - 15:02)

A poslala by mně nějaká...Jak víš, že to bude od holky? Kdysi kámoš říkal, že by si to i koupil, kdyby měl tu jistotu.

Pavkol (Pá, 18. 2. 2011 - 15:02)

A poslala by mi nějaká...A poslala by mně nějaká holka hovno v sáčku.Prosím potřebuju si ho vyhonit,nutně.

Nobody (Čt, 17. 2. 2011 - 22:02)

O vagynálních gelech jsem ještě neslyšel.

Jirina (Čt, 17. 2. 2011 - 17:02)

Musim doporucit analni gel Bodyglide.Analni gel je na silikonove bazi a nevysicha ma super mazaci schpnost.Jinak analni gely maji vetsi hustotu kvuli lepsi kluznosti.Vagynalni gely jsou ridsi.Nejlepsi jsou na www.bezbolesti.eu maji tam i vzroky po 30kč.Doporucuji Bodyglide a Doer medical ten je ze vsech nejlepsi.Pusobi i zdravotne proti poraneni ,paleni a bolesti.www.bezbolesti.eu

Nobody (St, 16. 2. 2011 - 22:02)

* Mladík je na plese a strašně se mu tam zlíbí krásná mladá slečna. Začne přemýšlet, jak ji nejlíp oslovit, aby neudělal ostudu. Otázka Kolik je hodin? je trapná, navíc ona nemá hodinky. Jak se jmenuješ? To je hned na začátek vlezlý. Půjdem si zatančit? Co by tak tančil, když to neumí. Jak tam tak sedí, nehty okousaný, najednou vidí, jak se zvedá a odchází k toaletám. Tentokrát sebere všechnu odvahu a jde za ní. Chvíli čeká přede dveřmi, když se najednou otevřou a vyjde z nich ona. Zhluboka se nadechne a zeptá se: "Sralas?"

Nobody (St, 16. 2. 2011 - 22:02)

Jsi vážně chudák...

Nobody (St, 16. 2. 2011 - 21:02)

To bys chtěl udělat? To jsi teda taky pěkný úchylák.

Nobody76 (St, 16. 2. 2011 - 21:02)

...aspoň na ten soft by se našlo, ale rozhodně to nejsou ty fifleny, které se předvádějí v předraženém oblečení, jsou zmalované až hrůza a myslí si, kdovíjak nejsou perfektní. Nejlepší je si takové kravky představit při průjmu:-) Z těch je mi na blití, z hovna ne.

Nobody (St, 16. 2. 2011 - 21:02)

Lunyk: Já to zas tak za běžné nepovažuju, ale jsem rád, že jsem to zažil, bylo to něco fantastického. Ona byla subinka, takže o něčem takovém, jako že bych si nechal od ní nakadit do pusy nemohla být řeč. Kdybychom se vídali častěji, možná bych ji nakonec přesvědčil. Ale ten vztah, to byla beznaděj, byl to šílený nápor na psychiku a jen jsme se trápili. Prostě to nešlo.
Jinak by se mi to určitě líbilo pozorovat ženskou jak kadí a špinavý anál by se mi taky líbilo vylízat, tak jak to děláš ty s tou svou.
Přečetl jsem tady skoro celou diskuzi a mám z toho rozporuplné pocity. Na seriózní diskuzi je tu moc málo lidí, hlavně holek, spíš se tu najdou škodiči, kteří nadávají do prasat a dobytků a taky spousta kluků , kteří se vyznávají ze svých fantazií a píšou jako holky.
Já bych to rád oboustranně jak holce do pusy, tak i ona do mé. Moje představa je, že by čekala s otevřenou pusou na můj výtvor, já bych si pak vzal rukavici a tlačil jí to do pusy, až by zvracela. Vím, že jsem úchylný, ale nemůžu s tím nic dělat. Ale nepohrdl bych ani partnerkou, kerá by měla jen ráda velkou potřebu a nechala mě se dívat.
Bohužel mám pocit, že ženy se ve velké většině za svou stolici stydí a jejich partner ji nesmí nikdy vidět. Chtějí být pro muže tou voňavou, čistotnou a krásnou. Prostě pro svůj pocit. I kdyby takové ženě muž řekl, že by se mu líbilo, kdyby jí mohl třeba vylízat špinavý anál, že mu to nevadí a že ho to naopak vzrušuje, tak by na to taková holka nepřistoupila. Spousta lidí prostě dělá z velké potřeby tabu.
Pamatuju si ale, jak jsem byl kdysi s kamarádem v hospodě a on tam měl nějaké spolužačky, dvě z nich jsem trochu znal. Nějak přišla řeč na tohle téma, už si to nepamatuju. Jedna tam říkala, jak je důležité se dobře vysrat a že k tomu užívá kombuchu, ta druhá říkala, že má ráda, když je na velké a přítel tam je s ní a, kouká na ni a povídají si. Pak vtipně dodala, že hovna mu neukazuje. Takže myslím, že určité procento normálních ženských, které by se nechalo ukecat

Lunyk (St, 16. 2. 2011 - 08:02)

Nobody: Tak to mám asi v životě hodně štěstí, nebo mi nedělá problém k tomu partnerku přivést. Vzájemné lízání zadku či pissing totiž považuji ve zdravém vztahu za něco naprosto běžného. :) Na druhou stranu, vzrušuje mě spíše kaviár ze strany partnerky, nějak nemám potřebu srát holce do pusy, moc si to nedovedu představit realizovat. Btw. proč jste nepokračovali v mileneckém vztahu?

Nobody (St, 16. 2. 2011 - 01:02)

Já jsem perverzní ženu poznal, bohužel byla vdaná a vídali jsme se jen málo, z toho důvodu náš vztah taky skončil.
Ona mi třeba bez problémů vylízala zadek, strčila jazyk až dovnitř.Pití moči jí taky nedělalo problém, ba naopak, milovala to. V tomhle byla skvělá. Když jsem ale chtěl na ni koukat, jak kadí, tak se styděla, nechtěla mi to ukázat s tím, že je to trapné. Potom jsem ji splnil jeden velký sen a ona mi za to slíbila, že udělá cokoliv si vymyslím. Tak jsem jí řekl, že bych chtěl, aby snědla moje hovno. Protože jsme se už předtím o tom bavili, tak jsem nečekal, že by mohla souhlasit. Ale řekla, že to udělá. Bohužel, rozešli jsme se dřív, než jsme to stačili zrealizovat.

Lunyk (Út, 15. 2. 2011 - 17:02)

Dá se s tím žít... já...Ono jde také jak dlouho s tou holkou jsi... Já měl prakticky jen 4 dlouholeté vztahy a dá se říct, že se všema jsme více či méně špinavější anální hrátky provozovali. Sice až po pár letech, kdy se ztratí i ten sebemenší stud, ale dá se to. Úspěchem je přivést holku do situace, aby si uvědomila, že nám její hovna nevadí a neštítíme se jich. Nejlepší je to dělat postupně. Když na ní po pár měsících vybalíte, že chcete nasrat do pusy, tak se nedivím, že to odmítne, pokud není od přírody extra perverzní... Btw kaviár do placených štětek si nedokáži ze zdravotních důvodů vůbec představit, na to mám svůj život moc rád. Čili u mě osobně je to bohužel vždy jen jedna stálá slečna, ale samozřejmě bych se nebránil kaviárové milence, což je extrémní problém najít...

Dominik (Út, 15. 2. 2011 - 15:02)

Pro Lunyk: nemusím to nutně...Dá se s tím žít... já jsem nikdy kaviárovou holku nenašel, i když jsem jich vystřídal dost. I jsem jim to říkal, ale neuspěl jsem. Teď jsem už 8 let ženatý, manželka o mé zálibě ví, ale nezajímá jí to.
Protože se toho nechci vzdát, používám placených holek. Není to moc levné, kaviár je drahá věc. Když chci vidět jenom kakání, tak se to dá pořídit jenom za litr. Ale nasrat holce do pusinky nebo na prsa, to je 5000-15000. A je jich hodně málo. Videa mne moc neberou, většinou to není hovno, ale čokoláda.

Reklama

Přidat komentář