Reklama

kakání partnerky

Aja (So, 12. 2. 2011 - 20:02)

Žanetko, ty přece víš, že to co tvrdíš, není pravda. Dobře se známe a já znám i autory posledních příspěvků. Je to nová holka, kterou jsem potkala v Pardubicích, je jí 21 let a je velmi ráda, že poznala někoho s podobnými potřebami jako já. Dva dřívější starší příspěvky jsou od kluka, ale i ten nakonec se dokázal odhalit. Slíbil, že přijde na schůzku, ale nakonec se asi zalekl, ale jsme v kontaktu.

Lunyk (So, 12. 2. 2011 - 20:02)

Žanetka: Asi tak...

Žaneta (So, 12. 2. 2011 - 20:02)

Tomu snílkovi co tu píše...Bohužel, Lunyk má pravdu, většina příspěvků je z poslední doby od jednoho člověka. Nechci tvrdit jako Lunyk, že to nutně musí být honič, ale vnitřní analýzou příspěvků vychází, že to psala jedna a tatáž osoba. Když dala telefon, byl nefunkční anebo patřil osobě, která o věci nic netušila. Je to někdo nový z kaviárové komunity, kdo nemá téměř žádné zkušeností a zkouší oblbovat jiné. My zkušení víme, že najít kaviárově zpřízněnou osůbku, je extrémní problém, takže hromady příspěvků z poslední doby jsou mimo realitu.

Aja (So, 12. 2. 2011 - 20:02)

Je přece zcela jedno, kdo a jak píše. Jenom primitiv to může komentovat. Já se z toho pokakám. A ráda...

Majka (So, 12. 2. 2011 - 19:02)

Lunyku,jsi trapnej.Pokud nepoznáš,co píše holka a co kluk,pak je mi tě líto.Asi závidíš,žes podobné věci nikdy nedělal.Primitive.

dan (So, 12. 2. 2011 - 19:02)

Tomu snílkovi co tu píše... jdi do prdele,jestli chceš buzerovat pravopisem,tak sem nepatřýýýš!

Lunyk (So, 12. 2. 2011 - 19:02)

Tomu snílkovi co tu píše příběhy pod různými dívčími nicky doporučuji naučit se pravopis. Po čárce a tečce patří mezera. Škoda, že nejsi reálná ženská, ale jen honič...

www.scatgames.c (So, 12. 2. 2011 - 17:02)

www.peeingstreet.com
[email protected]

libor (So, 12. 2. 2011 - 17:02)

opravdu píšeš nádherný příběhy,u toho posledního dnešního jsem si tě tak raálně představoval až mi čudlík postříkal ruku.

Pavkol (So, 12. 2. 2011 - 10:02)

moje kakání v přírodě 7...Poslala by si ho i mně, prosím? [email protected]

Pavkol (So, 12. 2. 2011 - 10:02)

já jsem dneska kolem 11h...Nádhernrě píšeš o svém kakání, už jen ty představy mě vzrušují

Majka (So, 12. 2. 2011 - 09:02)

Zkusila jsem na názachodě takový pokus.Jak tady píšete,že je to hezký se pokadit,tak jsem si dala pod prdelku ruku a kakala do ní.A bylo to příjemný.Nijak mně to neblokovalo,normálně jsem trochu zatlačila a už to šlo a za chvíli jsem měla ruku plnou a ještě zbytek dalšího přepadl do mísy.Měla jsem to takový trochu na honem měkčí,kdyby to byla pevná šiška,asi by semi to líbilo ještě víc,kdybych si ji mohla držet a vnímat rukou jak cestuje celá ven.Tak snad příště.Ještě jsem u toho čůrala,ale ne moc prudce,takže mi to teklo kolem pulinky spíš na zadek a do ruky.Zvláštní příjemný pocit.Můj manžel je naštěstí dnes v práci a holka spí,ta vstává o víkendu tak kolem desáté a je nahoře ve svém pokoji,kde má taky své WC,proto jsem na to měla klid.S manželem bych tohle ale asi nedokázala.Když jsem chodila do školy tak jsem jednou viděla spolužačku hodně kadit v přírodě,kde jsme byly jen samy a ona by to už nevydržela a už tehdy se mi to líbilo,ale nikomu jsem to neřekla,pouze jsem hrozně chtěla se taky vykadit na její hovínko,ale nepotřebovala jsem.Přesto jsem to skusila.Nejprve jen čůrání a po velkým tlačení jsem vytvořila malou tuhou šišku.I ona z toho měla prču.

Přemek (So, 12. 2. 2011 - 02:02)

dnes jsem se po mnoha letech...Vymyšlíš si

vopičák (So, 12. 2. 2011 - 00:02)

Seru na vás...;-D

Dorka (So, 12. 2. 2011 - 00:02)

Právě kakam a vůbec mi to nejde :-(((((( Šíleně to bolí,když tlačim :'-(

Týna (Pá, 11. 2. 2011 - 22:02)

Kakám................už to jde.....pomalu,hodně silná dlouhá šiška.............už to je,čůrám...ještě to jde,rychlá další dlouhá už ne tak tuhá šiška.............už to je celý.Děkuji.Kakala jsem hodně.

Lunyk (Pá, 11. 2. 2011 - 19:02)

:D :D :D

To je roztomilý (Pá, 11. 2. 2011 - 18:02)

dnes jsem se po mnoha letech...!!!

Káťa (Pá, 11. 2. 2011 - 17:02)

já jsem dneska kolem 11h byla venku a myslela jsem že se pokadim,tak jsem musela zalézt do křoví za parovodem a všechno vytlačit tam,bylo toho hodně,měla jsem tuhý kakání a zase to trochu bolelo,když jsem tlačila,ale byla jsem ráda,že jsem se nepokadila do halhotek,když jsem cítila,že je konec utřela jsem si kapesníčkama zadek,natáhla kalhoty a odešla jsem.Asi za 3 hodiny jsem potřebovala čurat,ale říkala jsem si,že to nechám na doma,jenomže za půl hodiny už se to nedalo vydržet a já jsem zase musela vystrčit zadek ve křoví :-D

pavla (Pá, 11. 2. 2011 - 17:02)

dnes jsem se po mnoha letech pokakala.Ráda vás s tím seznámím.Čekala jsem dopoledne u doktora až přijdu na řadu a stále víc se mě chtelo na velkou.Přede mnou bylo ještě několik lidí,tak jsem si řekla,že si skočín na WC v prvním poschodí.Jenže tam probíhala rekonstrukce s odkazem-použijte WC v pavilonu F.Jenže.to jsem nevěděla ,kde to je.Vrátila jsem se tedy zpátky a s velkým úsilím to udržela i při vyšetření lékaře.Jen jsem si přála být co nejdřív pryč.Seběhla jsem do suterénu,kde jsem si myslela,že se tedy v nouzi vykaká ve sklepních prostorách a uteču.Bylo to už kritické,už jsem jednu chvíli myslela,že to nevydržím.V suterénu ale se pracovalo na úpravě zdiva.Šok.Jen jsem už ani nevyběhla po schodech nahoru,ale spíše zoufale vyšla anebylo pomoci.Prostě jsem zadeček přestala kontrolovat.Chvíli se nic nedělo,nekadila jsem hned.Ale pak to šlo a v několika chvílích jsem měla kalhotky plné a punčocháče taky.To kakání šlo stále a bylo to nekonečný.Když bylo po všem,všechno jsem svlékla v mezipatře a rychle zmizela s pokakanou prdelkou domů.

Reklama

Přidat komentář