Reklama

kakání partnerky

daniela (St, 2. 2. 2011 - 08:02)

jezdívám na chlalupu do vývhodních Krkonoš a tam mám velkýho kamaráda Jirku.Jednou jsme se procházeli v lese a hledali houby a mně se chtělo na velkou.Už jsem před ním několikrát čůrala a on taky,neřešili jsme to,ale tohle bylo jiný.Zastavila jsem se vedle cesty a on myslel,že budu asi čůrat a tak se díval.Bylo to už hodně zlý,zadeček úplně v přetlaku a tak jsem to uvolnila. kadila jsem jak o závod a rychle se pode mnou vytvořila řídká kašovitá hromada. jemu se to líbilo a chtěl to i později se dívat.

dan (St, 2. 2. 2011 - 08:02)

holky nechcete prodat sve hovinko ?za penize

petr (St, 2. 2. 2011 - 08:02)

ja mam rad kakani u holek ale jeste jsem nemel prilezitost ji videt realne akorat na videu nebo u nekterych filmu.musi to byt vzrusujici videt ji kakat

martina (Út, 1. 2. 2011 - 22:02)

já jsem kadila před svým klukem poprvé v Přerově,když bylo zavřené veřejné WC a už to nešlo vydržet.Ten kluk mi řekl,jesli je to akutní,tak honem klidně tady.Bylo to akutní a tak jsem stáhla kalhoty a už to šlo.Nejprve taky jako šiška a pak už to teklo.On se díval jak mi to jde,ale taky hlídal,aby mne nikdo neviděl.Dnes jsem mu vděčná.Nestyděla jsem se.Doma jsme pak ze srandy občas kakali do nočníku.On mi ho podržel pod zadečkem a já v podřepo mu ho naplnila,tu krásnou šiškou,někdy hromádkou řidší a někdy i průjmem.On to dělal i mně,taky jsem mu nočník podržela a on to pustil do něj.Možná jsme úchylní,ale nikomu neubližujeme a nebýt té první akutní situace,asi bychom náš intimní život takto neobohatili.

Klára (Út, 1. 2. 2011 - 22:02)

Poprvé jsem kadila před klukem v patnácti,když jsme šli ráno ze zábavy.Už jsem měla až křeče v břiše a tak jsem řekla,že musím rychle na velkou.Zašli jsme za velký strom na kraji lesa a on se mnou,že by se chtěl dívat.Mně to bylo v tý chvíli jedno,jediný,co jsem chtěla-mít nahoře sukni,kalhotky dole a ostatní jsem neřešila.Rychle jsem si svlékla kalhotky a dřepla a okamžitě to šlo rychle ven.Nejprve řidši dlouhá šiška a pak už to teklo jako průjem a za chvili ještě jednou.Os seděl u mně a díval se jak mi to jde.Evidentně se mu to líbilo.Ještě jsem se nakonec při tom vyčůrala poměrně hodně a on byl úplně vedle.Mně to bylo trochu trapný,ale dnes,když se jemu nebo i mně chce na WC,rádi jdeme spolu a je nám to příjemné se na sebe dívat.Naposledy dnes navečer.Já jsem kadila u silnice a on mi na zadeček svítil autem a díval se,jak mi to jde.Šlo to trochu ztuha,hodně jsem musela tlačit,ale byla z toho široká dlouhá šiška a pak ještě jedna menší.

Pavlík (Út, 1. 2. 2011 - 19:02)

To moje partnerka mi kaká do pusy a já ty hovínka žvejkám a chutnají mi , mňam a někdy mi do obličeje vyprdne onen exkrement, když ji vylizuju lasturku:)

Zora (Út, 1. 2. 2011 - 19:02)

Zorko, chtěl jsem se zeptat....Chodím ráda, společné kakání se nejlépe dělá venku... sluníčko, lesíček, ptáčci a nám oběma lezou hovínka. Je to super, když to načasujeme. Ne vždycky se to povede. Ale je to úžasný, když tlačíte a přitom pozorujete partnera, jak mu to leze. Pak si hovna vzájemně ohodnotíme a nasmějeme se u toho. Někdy do nich pak išťouráme klacíkem.

Petr (Út, 1. 2. 2011 - 18:02)

Kakání má rádo jen malé...Zorko, chtěl jsem se zeptat. Chodíš někdy na velkou venku? Partnerku jsem viděl jen na malé straně, ale taky se mi to líbilo.

Zora (Út, 1. 2. 2011 - 15:02)

Zorko, mě se to taky líbí...Kakání má rádo jen malé množství holek i kluků. Vždycky je problém na někoho narazit, kdo se na to dívá stejně. Z mých ex to nikoho nevzrušovalo.

Tom (Út, 1. 2. 2011 - 15:02)

To Pavkol:
Ano, kakala už...Zorko, mě se to taky líbí ale nevěděl jsem že se taková jako ty najde!! Mě láka nejvíc anál ale aby holka nebyla vyprázdněná ale pořádně do hnědýho!!

Zora (Út, 1. 2. 2011 - 12:02)

A ty už si dneska kakala? a...To Pavkol:
Ano, kakala už dvakrát. Ráno nic moc, takové hovínko z poloviny bobkaté... a teď po obědě na mne přišla pořádná stolice. Bylo to dost řídké, jedno pevnější hovno, které pozvolna přecházelo v řídké. Taky 2 barvy. To byl včerejší oběd smažený sýr a večer špenát. Bylo to napůl napojené. A navrch taková koše. Dost to smrdělo, ale perfektně se mi ulevilo. Ahoj, tebe opravdu baví kakání?

Pavkol (Út, 1. 2. 2011 - 11:02)

Je to ohromně sexy, když...A ty už si dneska kakala? a jak to probíhalo. Myslímtím zda to byly bobky nebo šišky a kolik

Fff (Pá, 28. 1. 2011 - 22:01)

Já bych řekl, že to je prakticky nemožné. Mám přítelkyni, která na kaviár dost je, baví jí kadění jako samotnou, ráda to předvede i mně, vykoná i velkou potřebu na mně kdekoliv na tělo. Ale já za vrchol vzrušení považuju, abych holce nasral do pusy a ona to kompletně snědla. A to je zhola nemožné. Dobře vypadám, snadno se seznamuju, intimní vztahy jsem měl asi s 50 partnerkami, ale tohle nechtěla žádná. Tak to praktikuju jako placenou službu, ale i to je pěkně obtížné. Musím zaplatit mnohem víc než za běžný sex a je jich málo. Většina holek se poblije. Těch, co schroupají mojí stolici, je pár v celém státě. Kdyby toto četla nějaká, co by měla zájem, tak platím kolem 10 000. I víc, jsem podnikatel a na penězích mi nezáleží.

Zora (Pá, 28. 1. 2011 - 21:01)

Je to ohromně sexy, když lidi kakají. My s partnerem se rádi vzájemně díváme, jak nám to leze ze zadečků. Samozřejmě je vzrušující, když leze hovno vzhledově atraktivního člověka. Jak leze hovno někomu nechutnému, to bych teda vidět nechtěla. I když konečný produkt je asi stejný. Přítel kolikrát udělá velmi neestetický hovno. Ale většinou má takový pěkný klasický klobásky. Hodně úspěchů všem sráčům ! Ať vám to leze!

Lunyk (Čt, 20. 1. 2011 - 14:01)

Stalo se někdy někomu že...Nechápu co řešíš, naopak buď ráda, že prožíváš takhle mohutné orgasmy. :) Co by za to jiný chlap třeba dal. ;)

Zuzana (Út, 18. 1. 2011 - 10:01)

Mě by právě zajímalo jestli má někdo taky takovou zkušenost....nejde si toho nevšímat.To není můj partner jen milenec ale vzhledem k tomu že se mi to už několikrát přihodilo a stýkáme se už několi let tak předpokládám že to neřeší.

Tom (Út, 18. 1. 2011 - 09:01)

Samozřejmě že se před...Nevšímej si toho, když to prostě nevadí partnerovi, tak je to úplně jedno:-).

Zuzana (Út, 18. 1. 2011 - 09:01)

je to jednoduché až se...Samozřejmě že se před tím vyprázdním(i několikrát),pořádně se vymyju takže jsem si jistá že jsem tam uplně čistá.Jenže jakmile mě tam partner dráždí až do chvíle než dosáhnu orgasmu,tak se to prostě stane.Ne vždycky ale několikrát se to přihodilo.

Tom (Út, 18. 1. 2011 - 09:01)

Stalo se někdy někomu že...Tak to musí být super!! To by se mi líbilo!! No a když se ti to přihodí tak se to stává. každá zvláštnost je lidská.

Zuzana (Út, 18. 1. 2011 - 08:01)

Stalo se někdy někomu že by partnerce při mohutném orgasmu,tím jak se uvolní "jelo" i kousek stolice?Mě se to stává při prstění v pochvě a vždycky mě to psychicky uplně odrovná.Partner to neřeší a nijak nekomentuje.Stává s eto?

Reklama

Přidat komentář