Reklama

kakání partnerky

Jitka (Po, 21. 4. 2008 - 10:04)

Není nad pořádně tlustou,zpocenou a smradlavou prdel šedesáti letý rocny. To jsou pak hovna jedna radost. Zvlášť ty naředěný, mazlavý a pěkně se táhnoucí. Mňam. Po vysrání pěkně vylíznout do sucha a nic tam nenechat. Už to dělám leta a ušetřím za jídlo.

Návštěvník (Po, 21. 4. 2008 - 08:04)

No jistě, to tvrdí všichni blázni, že oni jsou normální a ti ostatní postižení. nedělají to prasata, ani jiná zvěř, aby po sobě srali. Na hovna sedají akorát masařky debilové, tak co je normální. Viděli jste hovna někde na pultě v krámu snad?

Kadivka (Po, 21. 4. 2008 - 08:04)

Nejsme žádní pacoši, ale pěkní sráči. Největší orgáč bysme měli při jednotném sraní na tvou zabedněnou hlavu.

Návštěvník (Po, 21. 4. 2008 - 08:04)

To už si tady ale děláte prdel ne? Jste pacienti, šup na léčení.

Olga (Po, 21. 4. 2008 - 07:04)

Tak sem taky něco profláknu. My s přítelem v neděli to kakání většinou zadržujem a po obědě máme procházku do lesa. Tam už máme s voje místečko. Už tou cestu to nanás jde ale dáme nohy křížem a vydržíme. A v tom lese si uděláme pozici abychom na sebe pěkně viděli. Potom obědě to jsou tak krásné výtvory no to je nádhera. Někdy to je tak široká šiška, že šeptám na mého přítele aby mně šel pomoct a rukama mně otevíral dirku. A já krásně pomalu tlačím. Nechci aby země rychle vyšla, protože ta slast je nádherná. Je to pěknej pocit když mně přitom přítel pomáhá.

Zdeněk (Ne, 20. 4. 2008 - 12:04)

Slyšel jsem, že hovna jsou dobrá pokapaná omáčkou Tabasco. Zkoušel jste to někdo, nebo používáte jiná přichucovadla???

Lucka (So, 19. 4. 2008 - 19:04)

Ignaciusi, co je kakání špatného? Vždyť kdybysme nekakali, tak bysme umřeli! A je to fajn se podělit o svoje hovínko! Ty slovenské hovnostránky jsou super!

Santa Batagliov (So, 19. 4. 2008 - 01:04)

Ignácoušku, tak jsi zavítal až sem, na tyto padlé stránky, napiš to taky těm Slovákům na hovnostránky. Zajímavý je, že o tvých defekačních zvyklostech kniha mlčí. Mohu si je jen domýšlet.

Santa Batagliov (So, 19. 4. 2008 - 01:04)

Ignácoušku, tak jsi zavítal až sem, na tyto padlé stránky, napiš to taky těm Slovákům na hovnostránky. Zajímavý je, že o tvých defekačních zvyklostech kniha mlčí. Mohu si je jen domýšlet.

Ignacius R. - m (Pá, 18. 4. 2008 - 23:04)

Nemravové necudní,styďte se!

Avšak přináším Vám zvěstování,že i na Vaši nápravu není ještě pozdě.

Polepšete se a nehřešte více!

Vězte,že tichá modlitba ku sv.Horsvitě posílí Vaše odhodlání zachovati si mravní integritu.

Posílám Vám svoji fotografii,ana budiž vám posilou ve chvílích zkoušek a rozličných protivenství:

http://www.imghosting.eu/view.php?img=B359.jpg

Připomínám: APOKALYPSA je blízko!

http://www.lide.cz/pracujici.mladenec
----------------------------------------

Saskia (Pá, 18. 4. 2008 - 20:04)

Jo a nezapomeňte si dát zoom, daj se tam najít i tvrdší kousky, ale ty bych na prsou mít nechtěla.

Saskia (Pá, 18. 4. 2008 - 20:04)

Lidí, které vzrušují hovna, je dost a dost. Ale většinou se za to stydí. I kluci si tohle většinou nechávají pro sebe. Tedy pokud nenarazí na partnerku jako jsem já, kterou to vzrušuje taky. Ale obávám se, že ani kluk neřekne holce, hele, mě vzrušujou hovna, nechceš něco zkusit? Riskuje tím ukončení vztahu, pokud to není ta pravá. I na mne šel partner hoooodne pomaloučku a než se to rozvinulo na plný pecky, trvalo to víc než rok. Ale když kluk vykadí tohle
http://www.hovno.sk/index.php?action=galeria-detail&id=2121, no řekněte jestli to není nádhera!

Fred (Pá, 18. 4. 2008 - 18:04)

Hovna mňam mňam mňam. Dneska jsem hodně sral a vše do mísy uschoval. Nechcete někdo přijít ke mně na pohár?

?? (Pá, 18. 4. 2008 - 09:04)

jak vůbec někdo může založit tak nechutné téma,snad jen dobytek.Ani zvířata po sobě neserou,běžte se nechat vyšetřit s hlavou prasata

Návštěvník (Čt, 17. 4. 2008 - 22:04)

kakám, kakáš, kakáme, do záchoda žbluňkáme!!!!

Howard (Čt, 17. 4. 2008 - 22:04)

Pro krista pana. Ja nemuzu verit tomu, ze to mysli nekdo vazne. Podle me si tady delaji vsichni srandu. Hlavne to nikdo nezkousejte, budete z toho mit akorad zdravotni problemy.

hovnomil (Čt, 17. 4. 2008 - 21:04)

Kamilo, my s přítelkyní spolu rádi kakáme v posteli na hromádku a pak se tím vzájemně pomazáváme. Je to úžasně sexy. Ale to už jsem psal. Zkuste to taky.

Návštěvník (Čt, 17. 4. 2008 - 18:04)

Psát si o tom, jak by tě nějaká posrala? Nasrat dobytku!

JohnKey (Čt, 17. 4. 2008 - 17:04)

Nechcete si o tom nejaka psat? kdyztak icq 193389462 JohnKey"seznam.cz

Kamila (St, 16. 4. 2008 - 20:04)

No, jak se to vezme. Odjakživa mne fascinovaly vlastní hovna, ráda jsem si je prohlížela v záchodové míse. Nikde se o tomhle nepíše, tak mne ani nenapadlo, že by to mohlo být zajímavé i pro partnera. Až jednou se svým nynějším přítelem, když jsme byli uprostřed milostných hrátek, chtělo se mi strašně kakat, a přítel se ode mně nechtěl hnout a chtěl jít na záchod se mnou. Tak jsem ho nechala a vykakala jsem se před ním a jemu se to moc líbílo. Takže ted před sebou občas kakáme a prohlížíme si se zájmem naše hovna v záchodě. Ale jinak jsme oba nezkušení, vy máte Radano více zkušeností, co se dá ještě s hovínky praktikovat??

Reklama

Přidat komentář