Reklama

kakání partnerky

Lucka (Čt, 25. 9. 2008 - 07:09)

No teda takový příběhy s hovnama tu sou

Návštěvník (Čt, 25. 9. 2008 - 07:09)

To snad nemyslíte vážně?Pane Bože........

Lesnik (St, 24. 9. 2008 - 22:09)

Videl jsem uz hodne prdeli srat v rosti a ze zadu mi pripadaly uplne stejne,tedy jako prdel!! Vzrusenej jsem nebyl,ale mozna ten co sral,aby mu nekdo do prdele nekopl,nebo ho neco nekouslo........a vecer jsem nehonil,ale mrdal..., :-0

Návštěvník (St, 24. 9. 2008 - 19:09)

Už jste někdy viděli holku kakat, někde v přírodě? připadá vám to nechutný nebo naopak velmi vzrušující?

Návštěvník (St, 24. 9. 2008 - 19:09)

Moje pritelkyne prede mnou jednou kadila na takove lesni ceste,ktera vedla na louku.trvalo to docela dlouho a bylo toho celkem dost.nic sem ji nerekl,ale pak jsem na to vecer porad myslel a vyhonil si ho

Pavla (Po, 22. 9. 2008 - 08:09)

Dobrou chuť všem ke snídani, případně ke svačině!

Uf (Ne, 21. 9. 2008 - 08:09)

To mi staci,sel jsem se vysrat a vyblit.....chut na hovno jsem nemel i kdyz je to zdrave,mam neco s "kufrem"!!

Návštěvník (Ne, 21. 9. 2008 - 02:09)

Jak najít toaletní služebnou? Jako placenou službu to zas nebylo tak těžké sehnat. Oba dva s přítelkyní jsme ujetí na lízaní pokaděných prdelek. Potíž je v tom, že se nám líbí, když to dělá někdo nám, ale dělat to druhému se ani jednomu nechce. Tak jsme to vyřešili tímto způsobem. Holek se nám přihlásilo celkem 6, vybírali jsme nakonec ze 2. Jedna byla asi o 50% dražší, tak jsme se pokusili domluvit s tou, která u nás nakonec nastoupila. Měla spousty podmínek. Jednak napsala, že se jí zákazníci musí líbit, že nějakým hnusům to nedělá, že bude mít zajištěné ubytování minimálně na 3 měsíce a jídlo, dál, že to dělá jenom pro heterosexuální páry a že všichni půjdeme na testy. Pak jsme se sešli, všichni jsme si padli do oka a asi za týden se k nám stěhovala. Jak už jsem psal, máme s přítelkyní podnikání z domova, takže nám mohla posloužit u všech toaletních úkonů. Po malé pěkně vylízat přítelkyní kundičku do čista a mě olízat penis, pokud došlo k erekci, což se stávalo dost často, tak udělat orálek. To si myslím, že jí i docela bavilo. Z velkých takovou radost neměla. Na začátku jsme jí s přítelkyní neřekli, že oba chodíme kadit pravidelně třikrát denně. To se pak divila. Když jsme někam jeli, jezdila s náma. Víckrát jsem byl na velké i venku, tak i tam musela posloužit. Několikrát to bylo v baru nebo v restauraci, jídlo a pití dobře uvolní stolici. A nejvíc se zapotila, když jsem měl asi 3 dny průjem a ona musela asistovat u 16 velkých za den. Se sexem nebo s kaviárem to nebylo nijak spojené. Jen s tím orálkem při očistě po vyčůrání. Asi je jasné, že když mě lízala, tak se přítelkyně dívala a já se díval, když olizovala přítelkyni. Genitálie i prdel. Jo a byla to Češka, žádná Ukrajinka nebo Romka. Snad to stačí, kdybys ještě něco chtěl vědět, tak napiš.

fecal Tara (Ne, 21. 9. 2008 - 01:09)

kdo má zájem, může se mrknout na mojí poslední fotku v galerii
http://www.hovno.sk/index.php?action=galeria-detail&id=2922

fecal Tara (Ne, 21. 9. 2008 - 01:09)

to Scatman: provozuju všechno, co se hoven týče, na co si vzpomeneš. Ale mám stálého přítele, mimochodem solidní prase. Kdyby mne někdy opustil, vyhlásím tady konkurs. Ať žijou hovna, součásti naší individuality!

fecal Tara (Ne, 21. 9. 2008 - 01:09)

pojídání hoven není nijak škodlivé, jsou to jen nestrávený zbytky potravy. Musí se ale taky konzumovat něco jinýho. Čistá konzumace hoven není zdravá.

Lada (So, 20. 9. 2008 - 23:09)

Je pojidani hoven skodlive? A jak moc?

fecal Tara (So, 20. 9. 2008 - 20:09)

kdo má zájem, může se mrknout na mojí poslední fotku v galerii
http://www.hovno.sk/index.php?action=galeria-detail&id=2922

fecal Tara (So, 20. 9. 2008 - 20:09)

to Scatman: provozuju všechno, co se hoven týče, na co si vzpomeneš. Ale mám stálého přítele, mimochodem solidní prase. Kdyby mne někdy opustil, vyhlásím tady konkurs. Ať žijou hovna, součásti naší individuality!

Pavel (So, 20. 9. 2008 - 20:09)

Taro, nádhera!!!!

Scatman (So, 20. 9. 2008 - 18:09)

to fecal Tara: Je to super. Neprovozuješ i scat?

Hovno je krásné (So, 20. 9. 2008 - 18:09)

A kdo tvrdí něco jiného je zdegenerovaný pokrytec!!!!!!

Hovno je krásné (So, 20. 9. 2008 - 18:09)

A kdo tvrdí něco jiného je zdegenerovaný pokrytec!!!!!!

Hovno je krásné (So, 20. 9. 2008 - 18:09)

A kdo tvrdí něco jiného je zdegenerovaný pokrytec!!!!!!

fecal Tara (So, 20. 9. 2008 - 17:09)

kdo má zájem, může se mrknout na mojí poslední fotku v galerii
http://www.hovno.sk/index.php?action=galeria-detail&id=2922

Reklama

Přidat komentář