Reklama

kakání partnerky

medvěd 35 (Po, 28. 7. 2008 - 12:07)

Vidět kakat partnerku musí být super taky bych to rád zažil jenže nemám s kým manželka je proti tomu a nikoho jiného neznám takže ti petře docela závidím

Kakofil (Po, 28. 7. 2008 - 10:07)

Lipták je King, žádný idiot! Taky by mě to lákalo, dobrý nápad.

25. 7. 2008 09:54:18, Lipták
Jak najít toaletní služebnou? Jako placenou službu to zas nebylo tak těžké sehnat. Oba dva s přítelkyní jsme ujetí na lízaní pokaděných prdelek. Potíž je v tom, že se nám líbí, když to dělá někdo nám, ale dělat to druhému se ani jednomu nechce. Tak jsme to vyřešili tímto způsobem. Holek se nám přihlásilo celkem 6, vybírali jsme nakonec ze 2. Jedna byla asi o 50% dražší, tak jsme se pokusili domluvit s tou, která u nás nakonec nastoupila. Měla spousty podmínek. Jednak napsala, že se jí zákazníci musí líbit, že nějakým hnusům to nedělá, že bude mít zajištěné ubytování minimálně na 3 měsíce a jídlo, dál, že to dělá jenom pro heterosexuální páry a že všichni půjdeme na testy. Pak jsme se sešli, všichni jsme si padli do oka a asi za týden se k nám stěhovala. Jak už jsem psal, máme s přítelkyní podnikání z domova, takže nám mohla posloužit u všech toaletních úkonů. Po malé pěkně vylízat přítelkyní kundičku do čista a mě olízat penis, pokud došlo k erekci, což se stávalo dost často, tak udělat orálek. To si myslím, že jí i docela bavilo. Z velkých takovou radost neměla. Na začátku jsme jí s přítelkyní neřekli, že oba chodíme kadit pravidelně třikrát denně. To se pak divila. Když jsme někam jeli, jezdila s náma. Víckrát jsem byl na velké i venku, tak i tam musela posloužit. Několikrát to bylo v baru nebo v restauraci, jídlo a pití dobře uvolní stolici. A nejvíc se zapotila, když jsem měl asi 3 dny průjem a ona musela asistovat u 16 velkých za den. Se sexem nebo s kaviárem to nebylo nijak spojené. Jen s tím orálkem při očistě po vyčůrání. Asi je jasné, že když mě lízala, tak se přítelkyně dívala a já se díval, když olizovala přítelkyni. Genitálie i prdel. Jo a byla to Češka, žádná Ukrajinka nebo Romka. Snad to stačí, kdybys ještě něco chtěl vědět, tak napiš.

Petr (Po, 28. 7. 2008 - 01:07)

Pokud mate zajem, napisu i detaily :o). Vykadila se fakt krasne. Udelala uz to nekdy partnerka pred vami?

Ten Lipták (Po, 28. 7. 2008 - 01:07)

je obyčejnej IDIOT!

Petr (Po, 28. 7. 2008 - 00:07)

Tak moje partnerka se prede mnou predevcirem vykadila. Byli jsme na vylete a zacalo se ji chtit. Drepla si do takoveho ujezdu u pole a vycurala se (tak nejak jsem stal opodal a po ocku jsem pozoroval). Pak se dost dlouho soustredila a nakonec se docela poradne vykadila. Byl to fajn zazitek :o)

scatan (So, 26. 7. 2008 - 09:07)

Hovna jsou super!!!!

hovnopysk (So, 26. 7. 2008 - 01:07)

Seru jako amina,říkala mi mamina.Seru jako pepek námořník,tak proto máme ucpanej odvodník(jakoby odpadní roura na hovna a čůránky).Než si sednu na svůj záchůdek,musim vyjít na wc jeden schůdek.Pro mě to je příjemný,jak povzdech nádherný.jak seru seru pořád dál,celou dobu mi penis na hoře stál.Venku vítr vál,až sem se ho bál.Já se svího větru nebál,klidně sem prděl dál.najednou hovno vyklouzlo,a ve vodě plavalo.Když sem se do mísy kouk,byla to parní lod uplně sem vyhoúk.V něm byli malí človíčci,byli to zdatní červíčci.spláchl sem tu potvoru,až sem znova ucpal rouru:D(omluvte hrubky)

Lipták (Pá, 25. 7. 2008 - 09:07)

Jak najít toaletní služebnou? Jako placenou službu to zas nebylo tak těžké sehnat. Oba dva s přítelkyní jsme ujetí na lízaní pokaděných prdelek. Potíž je v tom, že se nám líbí, když to dělá někdo nám, ale dělat to druhému se ani jednomu nechce. Tak jsme to vyřešili tímto způsobem. Holek se nám přihlásilo celkem 6, vybírali jsme nakonec ze 2. Jedna byla asi o 50% dražší, tak jsme se pokusili domluvit s tou, která u nás nakonec nastoupila. Měla spousty podmínek. Jednak napsala, že se jí zákazníci musí líbit, že nějakým hnusům to nedělá, že bude mít zajištěné ubytování minimálně na 3 měsíce a jídlo, dál, že to dělá jenom pro heterosexuální páry a že všichni půjdeme na testy. Pak jsme se sešli, všichni jsme si padli do oka a asi za týden se k nám stěhovala. Jak už jsem psal, máme s přítelkyní podnikání z domova, takže nám mohla posloužit u všech toaletních úkonů. Po malé pěkně vylízat přítelkyní kundičku do čista a mě olízat penis, pokud došlo k erekci, což se stávalo dost často, tak udělat orálek. To si myslím, že jí i docela bavilo. Z velkých takovou radost neměla. Na začátku jsme jí s přítelkyní neřekli, že oba chodíme kadit pravidelně třikrát denně. To se pak divila. Když jsme někam jeli, jezdila s náma. Víckrát jsem byl na velké i venku, tak i tam musela posloužit. Několikrát to bylo v baru nebo v restauraci, jídlo a pití dobře uvolní stolici. A nejvíc se zapotila, když jsem měl asi 3 dny průjem a ona musela asistovat u 16 velkých za den. Se sexem nebo s kaviárem to nebylo nijak spojené. Jen s tím orálkem při očistě po vyčůrání. Asi je jasné, že když mě lízala, tak se přítelkyně dívala a já se díval, když olizovala přítelkyni. Genitálie i prdel. Jo a byla to Češka, žádná Ukrajinka nebo Romka. Snad to stačí, kdybys ještě něco chtěl vědět, tak napiš.

Mikuláš (Pá, 25. 7. 2008 - 08:07)

Lipták je Liptovský Mikuláš

Scatan (Čt, 24. 7. 2008 - 22:07)

http://www.hightide-video.com/news.html

pár dotazů na L (Čt, 24. 7. 2008 - 14:07)

Bylo těžké tu toaletní služebnou sehnat? Přihlásilo se vám jich víc? Funguje to i jednorázově? Jak jste na to s přítelkyní vůbec přišli? Bylo to spojené nějak se sexem a s kaviárem?

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 22:07)

Také obdivuji!!!Ale Lipták mi zní skoro jako Lepták (leptavý pták) -jsem chemik...

Návštěvník (St, 23. 7. 2008 - 22:07)

Také obdivuji!!!Ale Lipták mi zní skoro jako Lepták (leptavý pták) -jsem chemik...

Scatan (St, 23. 7. 2008 - 22:07)

Lipták: Tichá závist. Zní to dobře mít doba takovou služebnou.

Lipták (St, 23. 7. 2008 - 00:07)

No, bydlela u nás 3 měsíce a stála nás 65 litrů! Žádná láce. Oba podnikáme z domova, tak jsme jejich služeb využili na 100%. Dobrý bylo, když jsem měl 3 dny průjma. To jsem její služby ocenil. Žádná pálivá prdel, po každé stolici dokonale obnovená řitní čistota. A zapotila se, jeden den jsem měl 16 velkejch.
Barák máme velkej, mohla u nás bydlet dýl. Ale přecejenom to lezlo do rozpočtu. Škoda. Přihlásila se nám na inzoš na perversu.

Návštěvník (Út, 22. 7. 2008 - 23:07)

OK, dík.

Návštěvník (Út, 22. 7. 2008 - 23:07)

Obrať se na nějakou z UK,nebo Rom..!Oba typy jsem vyzkoušel.

Návštěvník (Út, 22. 7. 2008 - 22:07)

A kolik stála?? Taky bych chtěl vylízat vchod do tunelu.

Lipták (Út, 22. 7. 2008 - 22:07)

Žádný papír, žádný bidet, žádná sprcha. Nejlepší řitní očista je od toaletní služebné, která vám dokonale vylíže prdel!
Najali jsme ji s přítelkyní a byli jsme moc spokojení. Toaletní služebná též očistí i po malé straně. V případě, že nastane erekce, též vyhulí. Škoda jen, že byla tak drahá.

Dana (Út, 22. 7. 2008 - 21:07)

Kaditeli, ono je to dost těžké, rozsah téhle úchylky máš silně variabilní. Někomu stačí se jenom podívat, jak osoba opačného pohlaví kaká, někdo chce jít ještě dál. I sám ty víš, jak asi daleko bys chtěl zajít. Ale partnerce může stačit míň a víc už považuje za nechutný. To už asi dobře víš, že filmečky s touto tématikou existují a právě odrážejí jednotlivé kategorie. Radila bych ti začít něčím mírnějším, prostě jen kde třeba kluk nebo holka kakají. Pečlivě sleduj její reakce.
Druhá věc je jít na to přímo. To už tu popisovala kdysi Ilonka a Luboš. Někde venku řekneš, že se ti chce kadit. Na tom nic zvláštního není. Je to běžná fyziologická funkce. Pokud má potenciální partnerka tyhle choutky, buď si jistý, že na to zareaguje. Napoprvé šel miláček na mne taky tak. Kadil a já ho nenápadně pozorovala. Pak mi sdělil, že toho měl hodně, že potřeboval spoustu papíru. Následně už se diskuse o hovně patřičným způsobem rozjela. Někomu to říct přímo, to chápu, že chce hodně odvahy. Je to trapný.

Reklama

Přidat komentář